The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 37 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 37 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

+3
Ейвъри Еванджелин
Емили Роузууд
Дийн Уинчестър
7 posters

Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Дийн Уинчестър Сря Авг 17, 2011 11:12 am



Мисля, че темата е за този раздел. Ако не е.. може да я преместите.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Емили Роузууд Сря Авг 17, 2011 11:43 am

Де да имаше кой да се вслуша в думите `и ,не само сред политиците,а и сред хората...Но повечето ги интересува как да си купят нова кола,телефон и тн...
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Ейвъри Еванджелин Сря Авг 17, 2011 12:03 pm

Това е от 92. Тогава е имало такива деца, а днес ако видя такова дете няма да повярвам... Къде отива света... Това видео направо... трябва да се види от всички.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Дийн Уинчестър Сря Авг 17, 2011 12:12 pm

Речта й е много вдъхновяваща и е наистина жалко, че малко хора се вслушват в думите й. За да се постигне някакъв резултат в подобряването на света са нужни всеобщи усилия, а не само на няколко хиляди човека. Невероятно е, че едно съвсем младо момиче е осъзнало на къде върви света, това е нещо, което дори някои възрастни не са успели да постигнат.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Елизабет Арден Сря Авг 17, 2011 12:40 pm

Невероятна реч... Crying or Very sad ..разчувства ме...през 92-ра децата са били много различни от сегашните. В добрия смисъл. Момичето е право. Хората учат децата да не хвърлят примерно боклуците на земята, а в контейнера. Казват ни ''недей'' , но всъщото време те го правят. Озонови дупки,изчезващи видове това е трагично. Ако имаше някаква организация която може да промени света бих се зарадвала много. Проблема е ,че няма толкова много хора коита да участват. weep ...това е трагично
Елизабет Арден
Елизабет Арден

Брой мнения : 81

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Сара Крес Сря Авг 17, 2011 1:03 pm

Всички тук са много наивни...дори и тя донякъде! Като искате да спасявате света не си копувайте нови компютри, телефони, тетрадки с бели листчета и лъскави корици, не си взимайте дезодоранти, не си копувайте техника и дарявайте тези пари за благотворителни каузи!

НО ВИЕ НЯМА ДА ГО НАПРАВИТЕ!


Права съм! Всички само говорят! ГОВОРЯТ! Само казвате колко било тъжно и в следващото време плачете на родителите си да ви купят ай фон...е не става! Като не го правите поне не съдете, защото и другите са като вас..говорят, но нищо не правят! Всички казвате, че хората не чуват това момиче, А ВИЕ ЧУВАТЕ ЛИ Я?! Въпросът не е само дали чуваш - въпроса е да действаш!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Queеn Infеcted. Сря Авг 17, 2011 1:32 pm

"Ти си това което правиш, а не това което казваш."
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Емили Роузууд Сря Авг 17, 2011 1:46 pm

Сарче,карам с един и същи тел от пет години...компютъра си не съм сменяла от 5 клас..да не мислиш,че това е помогнало? Проблема на планетата не е само това,за което говори момичето...дори не са до голяма степен обикновенните хора. Ние трудно бихме променили нещо...можем да помогнем на някой,но да променим нещо...едва ли.
Тука е мястото на политиците....или хората с големи заводи и много пари. Може би ако те бяха редовни и не замърсяваха толкова много околната среда,ако политиците не крадяха и ако богатите даряваха и не искаха повече за себе си,света щеше да е друг.

Всеки трябва да прави по малко,за да помага. Примерно..аз гледам да не замърсявам природата..вървя пеш/карам колело,събирам разделно,не си хвърлям буклуците безразборно и гледам да помагам на хора които наистина са в беда...а не на тези,които ще си напълнят гушата с моите пари. Не мога да дам милиони на Уницеф,за да нахраня хората в Африка,защото дори аз не ги имам тези пари...Но това което можем да направим се простира до тук..Можем да сигналзираме за бракониерство примерно,ако искаме да спасим горите си...но каквото и да правим ние,властта ни тъпче...
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Дийн Уинчестър Чет Авг 18, 2011 5:12 am

Абсолютно съм съгласна с Емили. Колкото и да се опитваме ние да променим нещо, няма да можем да го постигнем.
Почти никой дори не се замисля за това, че планетата ни си отива малко, по малко. Дори не се замисля! Да не говорим да се опитат да го предотвратят.
Аз съм само на 17 и какво мога да направя? Правя това, което е по възможностите ми, но това не е достатъчно. Когато ходя да си хвърлям боклуците в контейнера, а не на улицата, приятелите ми се смеят и ми казват: "Кво се вживяваш толко и да не го хвърлиш на земята ти, някой друг след тебе ще мине и ще го стори." Филмирала съм се, вживявала съм се.. еми за какво говорим? Ако искаме да постигнем нещо, то ще стане с общи усилия.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Авг 06, 2012 11:20 am

booow
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути Empty Re: 12 - годишно момиче накара света да млъкне за 6 минути

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите