The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Биография - Пол Уесли EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Биография - Пол Уесли EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Биография - Пол Уесли

2 posters

Go down

Биография - Пол Уесли Empty Биография - Пол Уесли

Писане by Изaбелa Пет Юни 25, 2010 10:19 am

Биография - Пол Уесли Paul-wesley1

Пол Томас Василевски (или Пол Уесли) е роден на 23 юли 1982г. в Ню Брънсуик, Ню Джърси. Както може да разберете от името, г-н Уесли е с полски произход и като малък е прекарвал почти всяко лято в Полша със семейството си. Той има три сестри - Моника, която е по - голяма от него, и Джулия и Лея (на 12 и 14). Според самия Пол двете му по - малки сестри и майка му са най - големите му фенки.

Биография - Пол Уесли Paul-wesley-as-stefan

Няколко интересни факта: Пол никога не е искал да стане актьор. "В училище бях атлет, цели 14 години от живота си посветих на хокея. Когато ме принудиха да участвам в училищните представления, аз си наех "агент" на шега и изведнъж започнах да се явявам на прослушвания. Наистина извадих голям късмет и още не мога да проумея как се случи всичко." Той всъчщност има "почти вампирски зъби". Никой не бил забелязал това, докато по време на снимките на "Дневниците на вампира" не се наложило да му сложат изкуствени. Тогава се оказало, че спокойно може да играе със собствените си зъби. Пол има минало на върколак. Като тийнейджър започва участие в кратко просъществувалия сериал Wolf Lake (естествено, получава ролята на върколак). Всъщност Уесли не е единствения вампир от сериала, който се е въплъщавал в ролята на голямо куче - спомнете си Брандън Куин - приятелят на Лекси (повечето от вас може да не знаят, но освен с участието си в Ориндж Каунти - пак съвпадение - Брандън започва кариерата си с ролята на върколак в успешния сериал Вълк в колежа). Според по - малките му сестри, които също като много момичета на тяхната възраст са обсебени от вампирите, той е най - готиният по - голям брат на всички времена.

Биография - Пол Уесли Paul-wesley-pic

Това е кратко интервю с Пол за Access Hollywood, взето на 24 септември 2009 година:
"Следобед в Атланта е, а звездата от Дневниците навампира Пол Уесли тъкмо става от сън. Причината не е някое разбиващо парти или безсъние, които са принудили Пол да се надигне от постелята едва след обяд. Истината е, че новоизгрялата звезда е спал само няколко часа, защото неговият работен ден обикновено приключва в 4:30 сутринта. "Не е нещо необичайно. Филмите за вампири се правят по това време на денонощието" казва Пол. Преди да получи ролята на Стефан Салватор, Уесли е разчитал само на подкрепата на семейството си. Но в един момент "Получи се нещо като напомняне" споделя Пол за хората от миналото му, които се свързали отново с него. "Знаете как е, забравяте някои хора, забравяте какво сте преживяли заедно, и в един момент, когато видите даден човек на екрана си казвате 'Защо пък да не опитам да се свържа отново с него' и така много от старите ми приятели ми се обадидха и си поговорихме. Което беше много мило, защото не зная дали в противен случай някога отново щях да говоря с тях." Секси вампирът Стефан, на 150 години, е едно от желаните момчета в училище. Но за да получи ролята, Пол е трябвало да се бори със зъби и нокти. "Поработих здраво, за да ме изберат. И когато най - после се появих на снимачната площадка, след всичкото това очакване и напрежение, първоначално не успявах да се отпусна и да си кажа 'Добре, получих ролята, сега трябва да се успокоя и да се насладя на преживяването'. Стефан е много сложен образ и мисля, че вече започнах да го разбирам. Хората харесват героя ми и наистина е приятно." Докато е на работа, Пол не усеща много от лудостта на успеха и стои далеч от опасните папараци (особено в Атланта). "Хората идват при мен и ми искат автограф, но винаги са много цивилизовани. Не е като да съм Брат Пит, или Робърт Патинсън, или някой от каста на Здрач - те буквално не могат да напуснат домовете си, без армия от папараци да ги последват. А аз се чувствам напълно нормално, без да усещам тежестта на славата." Засега може да е така, но звездната слава едва ли ще пропусне да навести Пол. Тази година той участва в "24", където играе годеника на Ким (Илайша Кътбърт), дъщерята на Джак Бауър. "Удоволствие бе да работя за сериала, защото е познат на публиката и се радвам, че станах част от него. Ролята ми е малка, но аз харесвам много Илайша и освен това успях да се срещна с Кийфърд Съдърланд, на когото съм голям фен". "А Дневниците на вампира тепърва ще набират скорост. Знаете, че голяма част от режисьорите, с които работим, са били част от екипа на Истинска кръв, което означава, че в бъдеще ще виждате по - мрачни и леко зловещи епизоди. Наистина е вълнуващо". Запитан кои са положителните и кои негативните страни на работата в екип, той споделя, че единственото нещо, което го изкарва от кожата му, е когато Нина Добрев (а.к.а. Елена) дъвче дъвка шумно. Но като цяло и той е много щастлив, че се е запознал с колегите си и чувства всички като семейство.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Биография - Пол Уесли Empty Re: Биография - Пол Уесли

Писане by Наталия Нортман Вто Юли 06, 2010 8:24 am

Голям сладур inlove inlove lowe lowe inlove inlove

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите