The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Glee ( Клуб Веселие ) EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 37 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 37 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Glee ( Клуб Веселие )

+4
Alice Conrad
Tayllor McQueen.
Доун МагКуин-Нортман
Ally Stonem
8 posters

Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Ally Stonem Сря Юни 29, 2011 9:09 am

Glee ( Клуб Веселие ) Glee_2

Училищният хор на гимназията Маккинли в миналото е бил световноизвестен, но серия от скандали са го превърнали в убежище за изпаднали от обществото хора. Уил Шуустър (Матю Морисън, "Лак за коса”) е млад и оптимистичен преподавател, който се наема с непосилната задача да възвърне славата на клуба с помощта на Ема Пилсбъри (Джейма Мейс, "Грозната Бети”). Наистина непосилна задача, тъй като най-големите звезди в хора са Кърт (Крис Колфър), слабовато сопрано с вкус към драматичното; Мерседес (Амбър Райли), динамична "атлетка”, която отказва да пее поддържащо; Арти (Кевин Макхейл, "Зоуи 101”), китарист зубър, който прекарва повече време, избягвайки побойници, отколкото преследвайки момичета; и Тина (Джена Ушковиц, "Пролетно пробуждане”), притеснително момиче, което се опитва да се пребори със заекването си преди да излезе на сцената.

Glee ( Клуб Веселие ) 360px-Glee_title_card.svg

Единствената надежда на Уил са двата му истински таланта: Рейчъл Бери (Леа Мишел, "Пролетно пробуждане”), маниачка на тема фойерверки, която вярва, че хорът очертава пътя й към звездите; и Фин Хъдсън (Кори Монтейт, "Кайъл XY”), известният училищен куотърбек, с лице на филмова звезда и глас на певец, който трябва да запази репутацията си пред своята "свята” приятелка Куин (Диана Агрон) и своя арогантен съотборник Пък (Марк Салинг). Тласкан от тайното си минало Уил е твърдо решен да направи всичко възможно да постигне желаните от него резултати, въпреки че всички го смятат за луд. Той ще ги опровергае всички – от упоритата си жена Тери Шуустър (Джесалин Гилсиг, "Клъцни-срежи”) до треньорката на клакьорките на гимназията Маккинли Сю Силвестър (Джейн Линч, "Двама мъже и половина”).

Саундтракът на "Клуб веселие” включва хитове от миналото и настоящето. Изпълнителни продуценти на сериала са Райън Мърфи (създател на "Клъцни-срежи” и "Фаворитки”), Брад Фалчък и Данте ди Лорето, като първоначалната идея е била да бъде игрален филм. Премиерата на поредицата е на 19 май 2009 г.

Glee ( Клуб Веселие ) Glee_season_1-BAUAR

За актьорите:

Диана Ейгрън (Куин Фабрей) израства в Сан Франсиско и е ревностен защитник на правата на животните. Тя се е появявала в много продукции – нашумелият "Аз съм номер 4”, "Шарк”, "Близо до дома”, "Отместопрестъплението: Ню Йорк”. Също така е позната от сериала "Вероника Марс”, където има поддържаща роля, както и в хитовия "Герои”.

Крис Колфър (Кърт Хюмел) е от Кловис, Калифорния. Докато преследва кариера в киното и телевизията, той работи сутрин в училищното кафене. Прави своя телевизионен дебют в "Клуб "Веселие”. Тази роля му носи номинация за "Емми” за най-добър поддрържащ актьор в комедиен сериал. Едва 14 годишен, той е помощник-режисьор на театрални постановки за болница в Мадейра. В гимназията също е много активен – участва в много драматични постановки, бил е президент на клуба на писателя, главен редактор на училищното списание.

Джесалин Гилсиг (Тери Шустър) е позната от два от най-аплодираните драматични сериали "Клъцни-срежи” и "Бягство от затвора”. Също така има и поддържаща роля в „От местопрестъплението: Ню Йорк”. Гилсиг има впечатляващ филмов лист. Тя се появява в хитовия римейк на Prom Night, работила е с Робърт Редфорд ("Повелителят на конете”). Тя усъвършенства талантите си в престижния Харвардски университет.

Джейн Лънч (Сю Силвестър) има обширна филмография – "Джули и Джулия”, "Алвин и катаричоците”, "Отчаяни съпруги”, "Двама мъже и половина”, "Друга история за Пепеляшка”, както и провокативният "Ел връзки”.

Джема Мейс (Ема Пилсбъри) прави първата си поява на телевизионния екран през 2004 г. в сериала "Джоуи”, а на следващата година получава ролята в "Червени очи”. Включва се като гост звезда в "Грозната Бети”, "Как се запознах с майка ви” и "Шепот от отвъдното”. Мейс е от Грънди, щата Вирджиния и завършва университета Редфорд с диплома по сценични изкуства.

Кевин МакХейл (Арти Абрамс) е роден в Плано, Тексас. Oткрива любовта си към актьорството и пеенето, след като се появява в местните реклами в Далас. След като се премества в Лос Анджелис, той се появява в различни телевизионни и филмови проекти. През 2003 г.МакХейл се присъединява към момчешката група NTL (Not Like Them).

Леа Мишел (Рейчъл Бери) прави своя дебют на Бродуей само на 8 години. За участието си в "Клуб "Веселие” е номинирана за "Златен глобус” за най-добра актриса. През 2009 г. е номинирана от публиката в категорията изгряваща звезда.

Кори Монтейт (Фин Хъдсън) – преди да стане актьор се е занимавал с много и различни неща, като например шофьор на училищен автобус и на такси. Участва като гост звезда в "Смолвил”, "Свръхестествено”, "Старгейт”.

Матю Морисън (Уил Шуустър) учи музикален театър, вокално изпълнения и танци в реномираното училище Тиш в Ню Йорк. През 2010 г. е номиниран за награда "Емми” за работата си в "Клуб "Веселие”. За пръв път на малкия екран Морисън се появява като гост звезда в "Аз съм номер 3”, "От местопрестъплението: Маями”, "Законност и ред: Умисъл за престъпление”.

Амбър Райли (Мерседес Джоунс) се включва в много театрални постановки, включително "Алиса в страната на чудесата” и "Сън в лятна нощ”. Райън Мърфи я открива за първия епизод на "Св. Сасс”.

Марк Селинг (Ноа "Пък” Пъкърман) е пианист, свири още на китара, бас и барабани. Преди участието си в "Клуб "Веселие” участва най-вече в реклами. Участва в "Уокър: Тексаският Рейнджър” с Чък Норис. Когато не е на снимачната площадка, Селинг прекарва времето си с приятели , играе фризби, голф и развива страстта си към орнитологията.

Джена Ушковиц (Тина Коен-Ченг) – телевизионните й участия включват "Улица Сезам", "Докато свят светува”. Ушковиц също е гостувала на Янките, в спортното им шоу, насочено към младежката аудитория.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by ???? Сря Юни 29, 2011 10:37 am

Толкова съм зарибена по тоя сериал ...... Много ми харесва. И изпълняват песничките страхотно. lowe lowe lowe lowe lowe

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Доун МагКуин-Нортман Сря Юни 29, 2011 10:42 am

Дръпнах го и ще го гледам..
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Tayllor McQueen. Сря Юни 29, 2011 10:58 am

Изглежда интересен Smile
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Alice Conrad Сря Юни 29, 2011 11:20 am

Един от най-добрите сериалчета правени някога. Спомням си, че веднъж го гледам и се смея до припадък и майка ми ми направи забележка ;дд Още веднъж прекрасен сериал ;;
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Ally Stonem Вто Юли 05, 2011 2:43 am

АЗ СЪМ СУПЕР ЗАРИБЕНА ПО ТОЗИ СЕРИАЛ. ВСИЧКО В НЕГО МЕ РАДВА УЖАСНО МНОГО. ТРЕТИ СЕЗОН ЩЕ БЪДЕ ПУСНАТ ЧАК СЕПТЕМВРИ, НО ДОТОГАВА МОЖЕМ ДА СЛУШАМЕ ПРЕКРАСНИТЕ ИМ КАВЪРИ.
































Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Tayllor McQueen. Вто Юли 05, 2011 2:47 am

Аз сега го гледам по БТВ Smile Не съм някаква маниачка , но ми харесва сериалчето lowe
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Ally Stonem Вто Юли 05, 2011 2:51 am

Дулсе Аз Пък Съм Маниачка Във Всяко Едно Отношение. Знам Всичко За Сериала. Просто Glee Е Толкова Зарибяващ, Пък И В Него Участва Крис Колфър...Не Бих Пропуснала.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Tayllor McQueen. Вто Юли 05, 2011 2:53 am

Все пак аз съм гледала само 2 епизода Laughing Не се знае за по-нататък
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Ally Stonem Вто Юли 05, 2011 2:59 am

Аз изгледах и двата сезона...между другото не ги гледай преведени. Гласовете им са много по-различни реално.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Tayllor McQueen. Вто Юли 05, 2011 3:24 am

Да ама не ми дават на компа.Едва успявам да гледам тайно Клюкарката Very Happy
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Гост Вто Юли 05, 2011 5:54 am

УНИКАЛЕН Е! И те са уникални хДДД Кърттт lowe

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Chris Hummel Вто Юли 05, 2011 6:12 am

Даааааа Кърт hoory
Chris Hummel
Chris Hummel

Брой мнения : 110

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Ая. Вто Юли 05, 2011 6:18 am

Най-хубавото нещо на Глий е Гоосподин Шустър ии СЮ!!!!!! lowe lowe lowe хДД
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Chris Hummel Вто Юли 05, 2011 6:22 am

Най-хубавото в Glee е КЪРТ ХЪМЪЛ !!!!
Chris Hummel
Chris Hummel

Брой мнения : 110

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Гост Вто Юли 05, 2011 6:24 am

Chris Hummel написа:Най-хубавото в Glee е КЪРТ ХЪМЪЛ !!!!
+1


Обаче Куин е мн красива като не е на опашка и с тва на мажоретките хД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Ая. Вто Юли 05, 2011 7:26 am

Chris Hummel написа:Най-хубавото в Glee е КЪРТ ХЪМЪЛ !!!!
той е лигав. >.<
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Faye Chamberlain Вто Юли 05, 2011 7:38 am

ТОЙ Е СЕКСИ '-' <3
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Tayllor McQueen. Сря Яну 11, 2012 8:22 am

Обожавам сериалаааа lowe lowe lowe Лятото едва-едва го гледах , а сега съм маниачка Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Lorena D. Сря Фев 08, 2012 6:08 am

Обожавам този сериал. lowe lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Glee ( Клуб Веселие ) Empty Re: Glee ( Клуб Веселие )

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите