The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Добре дошла Луси - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Добре дошла Луси

+4
Ally Stonem
Изaбелa
Queеn Infеcted.
Сара Крес
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Добре дошла Луси

Писане by Сара Крес Пон Юни 20, 2011 11:48 am

First topic message reminder :

Това е парти по случай завръщането на нашето Буги!

Добре дошла Луси - Page 2 House-party-wallpapers_6898_1152

Забавлявайте се! yeah
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down


Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Queеn Infеcted. Вто Юни 21, 2011 2:52 pm

- Из не разбираш! Досега трябваше да съм мъртва. Трябва да ме убият- знам за тях! Знам за тях! Забърках се с "шефовете" на Първородните, ТОЙ ме изнасили, щеше да припадне, когато миришех на момиче. Чувствам се ужасно, забърках и теб. Да онази нощ беше лудост, но аз съм влюбена в теб. Това е единственото нещо, което чувствам- Неуязвима съм, Безсмъртна и Безчувствена. Усещам само теб, твоите емоции. Сигурно полудявам. Убивам денонощно...- Изабела ме целуна. Отблъснах я:
- Не из, ако не искаш недей. Просто ти си ЕДИНСТВЕНИЯТ, който може да ме убие. Ти си ТЯ!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Сара Крес Вто Юни 21, 2011 3:07 pm

- Съгласна - усмихнах се и облизах леко устни. - А твоето име е - погледна я любопитно Сара и се усмихна лекичко.
Двете отидохме до масата с питиета и си сипах малко пунш. Отпих леко от чашата и огледах наоколо. Всичко беше празно. поне по-празно отпреди. Какво ставаше?
- Откога си тук? - позаинтересувах се аз. - абе зарежи...дай да си говорим за секси мъже - засмях се.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Изaбелa Вто Юни 21, 2011 3:08 pm

- Няма да те убия, Луси. - Изабела я прегърна. - Няма нищо да ти се случи. - продължи тя.
Из не можеше да повярва, че Лусия беше влюбена в нея. Влюбена? Беше се наплашила достатъчно от любовта. И защо тя винаги беше съпътствана с нечия смърт? Не беше честно. Не беше справедливо. Но на кого можеше да се оплачи? На комисията за защита на правата на гей вампирите?! Едва ли бяха основали такава.
- Луси, всичко ще се оправи. Ще видиш. - промълви Изабела и се изправи, след това пое ръката на Лусия и и помогна да стане от земята.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Доун МагКуин-Нортман Вто Юни 21, 2011 3:59 pm

Сара Крес написа:- Съгласна - усмихнах се и облизах леко устни. - А твоето име е - погледна я любопитно Сара и се усмихна лекичко.
Двете отидохме до масата с питиета и си сипах малко пунш. Отпих леко от чашата и огледах наоколо. Всичко беше празно. поне по-празно отпреди. Какво ставаше?
- Откога си тук? - позаинтересувах се аз. - абе зарежи...дай да си говорим за секси мъже - засмях се.



-Отидохме до масата и аз си сипах малко уиски..Забелязах,че доста хора са си тръгнали..Погледнах Сара,която си сипваше пунш..Изглеждаше много приятна...Тъкмо тръгнах да отговарямна въпроса и..И тя ме прекъсна...Усмихнах се..
-Добремм..Дай някаква интересна тема..
Седнах на едно столче и зачаках Сара да даде интересна темичка за разговор..
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Сара Крес Вто Юни 21, 2011 4:32 pm

- Не знам! - отпуснах се и седнах на пода. Той беше студен и ръцете ми потрепериха при допира ми с него. Захапах устна и скръстих ръце.
- САМО НА МЕН ЛИ МИ Е ТОЛКОВА СКУЧНО ТУК? - казах отчаяно аз и се намусих, като свих вежди. - Харабо е много тъпо - засмях се аз и почти се излегнах.
- Дай да го живнем тоя купон. - каза тя и се засмя. - Май днес на никой не му се купонясваше - извадих едно пакетче от джоба си и започнах да го размятам над главата й.
- Съгласна - усмихнах се аз и направо го бутнах в лицето й!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Доун МагКуин-Нортман Вто Юни 21, 2011 4:45 pm

-И на мен..Сарче и на мен..-засмях се и я погеднах на криво.
-Ами и аз това казвам да го живнем-Честно казано все едно бях на погребение даже беше по-зле..
-Овеличете музиката за бога..Едва я чувам-разкрещях се..Горката Сара сигурно ме помисли за луда,но тепърва ще разбере каква откачалка съм..Особено щом става дума за купон..
-Ама туй страчески клуб ли е или купон за добре дошла Лусаи?-погледнах невярващо Сара..Тя извади една покетче и започнах за го размята пред лъцето ми..
-Дай го насам..-взех го от ръцете и и се усмихнах..
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Queеn Infеcted. Вто Юни 21, 2011 4:50 pm

Изабела написа:- Няма да те убия, Луси. - Изабела я прегърна. - Няма нищо да ти се случи. - продължи тя.
Из не можеше да повярва, че Лусия беше влюбена в нея. Влюбена? Беше се наплашила достатъчно от любовта. И защо тя винаги беше съпътствана с нечия смърт? Не беше честно. Не беше справедливо. Но на кого можеше да се оплачи? На комисията за защита на правата на гей вампирите?! Едва ли бяха основали такава.
- Луси, всичко ще се оправи. Ще видиш. - промълви Изабела и се изправи, след това пое ръката на Лусия и и помогна да стане от земята.

Светът продължаваше да се върти. не беше от алкохола:
- И да им се оплачеш няма да те чуят!- тя гледаше странно. Засмях се:
- Чувам, буквално чувам, мислите на всички, говорят хиляди гласове- не питай. И виждам и аурите- ето сега си учудена, хоп леко раздразнена, а сега се опитваш да я криеш. Пипнах те!- усмихнах се леко въпреки болката. Ако обстоятелствата бяха други щяхме да се черпим по сладолед, но не...
- Махам стената- нахлу шум- и хоп, не сме сами! Таа как си?- тъпо...
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Сара Крес Вто Юни 21, 2011 4:53 pm

-Дай го насам..-взе го от ръцете ми и се усмихна
- Ах ти! - изсъсках аз и се засмях. Грабнах пакета и внимателно го отворих. Пъхнах кутрето си вътре и го облизах като я гледах заплашително. Всъщност беше по-скоро перверзно. Пъхнах го още веднъж и отво го лапнах като леко го захапах. След това събух токчетата си и ги взех в ръка. Отправихме се към едно сепаре и дръпнахме завесите. Аз подадох пакетчето, но когато й го слагах в ръцете и расипах малко от бялото прахче върху тях. Хванах показалеца й, където се бе исипало най-много и го облизах, смеейки се. Почнах да усещам ефекта му мигновенно. Първо беше като леко замайване, но после прерастна в бурен смях и аз започнах да се превивам и гърча буквално в ръцете й.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Доун МагКуин-Нортман Вто Юни 21, 2011 5:03 pm

Засмях се и поех внимателно пакетчето..Не ми се играеше на
тези игрички..Бръкни с пръста пък извади една труха..Изсипах малко в
устата си..
-Ето така се прави скъпа.-намигнах й и хвърлих един от моите погледи..
Тръгнах да и давам пликчето обратно,но тя се заливаше от смях и реших да го задържа,за да не го разсипе..
-Шшш-през смях едва казах и сложих пръст върху устните и..
-Някакви роднини да имаш да ти се карат или нещо такова..-казах отново през смях,но не бях сигурна,че ме е разбрала..
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Сара Крес Вто Юни 21, 2011 5:12 pm

Сара не можеше да си поеме дъх от от смях и изкочиха сълзи. Тя ги избърса и се опита да се поуспокои, но не може. Алисия и затвори устата с пръстче, по което имаше малко от прахчето на Сара и го облизах като го захапах до кръв. В устата ми попаднаха няколко капки и аз веднага започнах да преглъщам. Мразех този вкус на желязо. Бързо неутрализирах вкуса на кръвта и последвах примера на Алисия. Хванах пакетчето и изсипах в устата си и се облизах. Започна да ми прилошава и изпуснах пакетчето. То се разсипа, но на мен ми беше достатъчно. Легнах в скута на Алисия и не можех да си поема дъх, сякаш се давех. Започнах да кашлям и да я моля да го спре като дърпах ръката и с всичка сила. Всичко пред мен се движеше. Станах, но веднага паднах на пода като се лъзнах и ударих на ръба на единия диван. Ръката ми попадна на нескопосано забит пирон и от ръката започна да се стича малко кръв.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Доун МагКуин-Нортман Вто Юни 21, 2011 5:33 pm

-Ъх мамака му..Сара какво ти стана?-обзе ме паника чудех се какво да правя..Започнах да се озъртам и видях някаква чаша течност..Подуших я не беше алкохол сипах го върху лицето на Сара и започнах да я удрям с леки шамарчета.,но изведнъж спрях и застанах на място усетих прясната и топла кръв стичаща се по ръката на Сара..Повдъгнах я и облизах алената капка..Но веднага отдалечих ръката и от мен преди да съм източила всяка капка от тялото и..
Поех я внимателно и я изправих..Понеже бях силна я вдигнах на ръце я и поставих на дивана..Взех една бутилка минерална вода и и дадох да си пийне малко,след което отново напръсках лицето и..
-По-добре ли си?
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Сара Крес Вто Юни 21, 2011 5:43 pm

Когато тя видя кръвта веднага се насочи да оближе. Веднага се досетих, че беше вампир. Усмихнах се леко щом ми помогна да се изправя. Станах на крака и се хванах за главата. Ръката ми кървеше страшно много и дори другата ми ръка не можеше да спира кръвта. По пода се стичаше кръв, навсякъде. Не знаех дали от дрогата или отболния ми мозък, но ми дойде наум да се позабавлявам. Придърпах я към себе си и я целунах. Изпотих се от загубата на кръвта и седнах н дивана, Рокличката ми се повдигна и аз захапах долната си устна. Дръпнах я към себе си и оставих кървав отпечатък върху ръката й. Погледа ми все още беше замъглен, но въпреки това ясно виждах извивките на тялото й.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Доун МагКуин-Нортман Вто Юни 21, 2011 5:51 pm

Явно доста с се беше надрусала..
-Хей хей..какво правиш?Не съм лесбо..Моля те..-погледнах невярващо..Имаше кръв навсякъде където и да се обърна, започнах бавно да пристъпвам назад..Подлудяваше ме тази кръв..тази червена течностискаше ми се да усетя пулсиращата кръв във вените и и да впия острите си зъби в човешката и плът..Изгарях от желание,но все още се контролиррах,но до кога?
-Виж махни се преди да те оставя без капка кръв...наистина не се шегувам-каах по-изплашено..Но като я гледах тя въобще не се боеше..Да не би да искаше да го направя?
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Изaбелa Сря Юни 22, 2011 3:51 am

Лусия МагКуин написа:
Светът продължаваше да се върти. не беше от алкохола:
- И да им се оплачеш няма да те чуят!- тя гледаше странно. Засмях се:
- Чувам, буквално чувам, мислите на всички, говорят хиляди гласове- не питай. И виждам и аурите- ето сега си учудена, хоп леко раздразнена, а сега се опитваш да я криеш. Пипнах те!- усмихнах се леко въпреки болката. Ако обстоятелствата бяха други щяхме да се черпим по сладолед, но не...
- Махам стената- нахлу шум- и хоп, не сме сами! Таа как си?- тъпо...

- Ами... объркана. - отговори тя.
В един момент в главата и изплува една напълно налудничева мисъл. Изабела беше напълно безпомощна и го съзнаваше съвършено. Но имаше някой друг, който можеше да и помогне или по-скоро му се налагаше да и помогне, защото беше също толкова въвлечен в това, колкото и нея. Иви. Нямаше нужда да се обръща към нея или нещо подобно, тя вече беше чула мисълта в главата и, отчаяния зов за помощ и вътрешно кръвожадната и страна прошепна в ума и "Просто я убии." Не. Изабела беше отхвърлила този вариант отдавна. "Хайде де, какво означава тя за теб? Едно голямо нищо. Няма да ти липсва. След няколко години ще забравиш за нея. Дори ще ти е по-лесно отколкото с хората. Поживяла си е достатъчно, а и едва ли има семейство." Изабела клатеше отрицателно глава и потрепваше при навлизането на мислите на Иви в неините собствени. Чувстваше се виновна, че това и минава през главата, въпреки че не и принадлежеше. И Лусия щеше да чуе. И може би нямаше да разбере. "Е, ако ти не я убиеш, както обикновено, аз ще спася задника и на двете ни и ще я убия. Нямай грижи."
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Queеn Infеcted. Чет Юни 23, 2011 1:09 pm

Някой си играеше със съзнанието на Изабела. Тази ми харесваше, независимо коя беше. Казах:
- Давай, наистина ще се спасите ако ме убиете- той няма да се спре пред нищо, за да ни унищожи- и теб и мен и някоята си в главата ти.- усмихнах и се и си поех голяма доза въздух. Хората започваха да се разотиват- беше станало късно С Из стояхме и между нас бе надвиснала една гробна тишина. Сякаш и двете се бояхме да кажем каквото и да е било- но защо!? Не си ли бяхме достатъчно близки след случилото се? Не си ли изпатихме и двете. За Изабела не знам, но аз да. Чувствах се като осмокласничка- някак си превъзбудено пред поредният изпит. Реших да опитам, задавайки й въпроса:
- С мен ли си? Ако искаш можем да опитаме другият начин, но той не е без загуби и болка, но поне всеки един ще остане жив- тя мълчеше- Изабела вярваш ли ми!? С мен ли си!?
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Добре дошла Луси - Page 2 Empty Re: Добре дошла Луси

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите