The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Интриги и още нещо... - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Интриги и още нещо...

+13
Лиса Брейдън
Кардам
Сара Крес
Доун МагКуин-Нортман
Emily Thorne.
Теса Алварадо
Кристин Рейнс
Nadia Petrova
Chaos.
Faye Chamberlain
Ана Валериус
Дийн Уинчестър
Клюкарче
17 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Интриги и още нещо...

Писане by Клюкарче Пет Май 20, 2011 10:29 am

First topic message reminder :

Някои мъже да родени да бъдат ревльовци, дори и лигльовци. Например Уил, след като разплака всички жени, които обича и той реши да поплаче като сукалче. Колко тъжно! На едната не й хареса ревливото дете, но другата го прие с отворени обятия. Ще си плачат заедно. Крисчън и Дийн най-накрая се срещнаха и въпреки лъжите и фантазиите на Уинчестър, Спенсър не се поддаде и си тръгна като победител. Той успя да признае на Ана, че я обича, а румънката бързо си намери любовник в лицето на голямата си любов – Джулиан. Персефона веднага скочи на Доминик, след като Алекс я заряза твърде грубо. Вампирът не й се дава лесно обаче, горката тя. За втори път ще й разбият сърцето. Новият сваляч в града се казва Дом и след като премина през Афродита се натъкна на вещицата Серафина. Явно на всички има хареса да се женят за непознати, но не вярвам Аманте да се задоми бързо, има още доста жени да обиколи. Теса разказа на целия град, че си иска да укроти Зейдист, но бързо омекна пред създателя си Дамян и туко виж се събрали. Лусия също се опита да свали Зейдист, но той остана железен, истинска скала! Наталия бързо свали гарда и си намери гадже... човек. Алекс си хвана кака за гадже и се надява да го отрака, но все пак това е Наталия и можем да очакваме всичко от нея. Клоуд съвсем се побърка и не спря да преследва Бела, горката тя. Алекс заплашва щастливата й връзка със Сам, но едва ли след признанието за аборта той ще иска да се ожени за нея.
You Know You Love Me,
x.o.x.o Gossip Girl.
Клюкарче
Клюкарче

Брой мнения : 502

Върнете се в началото Go down


Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Лиса Брейдън Вто Май 31, 2011 2:02 pm

Той да не е толкова глупав,но заради мъж няма да се карам с никой!Ако Дийн наистина ме оценява .. ще си остане при мен,а няма да дойде при теб!Откъде може да знае,че пак няма да налетиш на някой,кажи на Крисчън че явно трябва да те задоволява повече,или може би искаш да пробваш и с Дийн и тогава да решиш ли .. тогава ако искаш и краката на мъжленцето си целувай но едва ли ще се разминеш с малко,но пък няма да имам нищо против аз да го успокоя! Smile Знаеш око за око! Wink
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Сури Вто Май 31, 2011 2:15 pm

Какички не се калайте. Crying or Very sad
Сури
Сури

Брой мнения : 41

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Лиса Брейдън Вто Май 31, 2011 2:16 pm

А,Анче!Защо не се опиташ да откраднеш и това детенце? Smile
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Ана Валериус Вто Май 31, 2011 2:21 pm

Аз няма да го крада, то самичко ще дойде. Все пак не аз щипя децата Wink
Ана Валериус
Ана Валериус

Брой мнения : 8775
Рожден Ден : 06.10.1868

http://www.google.bg

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Сури Вто Май 31, 2011 2:22 pm

Аааа аз съм си на кака Наоми и на бате Дейвид! Smile hoory
Сури
Сури

Брой мнения : 41

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Сорша Хейл Вто Май 31, 2011 2:22 pm

Между другото Лиса, аз не знам, дали Брад сега живее при вас, но аз го спасих от улицата и на мен каза, че е спал на плажа, а след това го е нападнало куче... не знам кое е по-доброто семейство. По-добре не се карайте за него, той и сам може да реши. Smile
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Крисчън Спенсър Вто Май 31, 2011 2:23 pm

Не е въпросът до падането на колене, а и да паднеш на колене, скъпа ми Лиса, не е унижение. Това, че ти го виждаш така не се отнася за всички Wink Не е срамно, нито пък грешно, а още по-малко не означава, че се унижаваш. Повторих се знам, но и ти го направи, нали? Wink
Защо даваш съвети за чужд брак при положение, че си нямаш свой? Струва ми се, че съветът ще се окаже без особено покритие. И въобще не ми се точи! Око за око, но за да го вземеш ти трябва моето съгласие, а аз те уверявам, че няма да ти го дам Razz
С Ана не крадем ничие дете, защото не съм запознат с това, че Дийн му е баща. Чичовци под път и над път и е нормално Брад да не желае само неговата компания Wink
Крисчън Спенсър
Крисчън Спенсър

Брой мнения : 617

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Лиса Брейдън Вто Май 31, 2011 2:34 pm

Oh Mon Dieu Very Happy ... За мен лично е унижение, и щом искаш да си кажеш мнението добре! А за тва дали ще ми го дадеш или не .. изобщо не ми пука.Не си единствения,така че .. но няма значение за това. Ще бъда точна и ясна .. повече действай,не филосовствай,а и не мога да разбера защо се намесваш при положение,че това е между мен и Ана,както тя споменава Дийн защо и аз да не намеся теб? А и точенето не беше правилният глагол. Wink И би ли казал на прекрасната си съпруга да не спори за неща,които не и влизат в работата.Така .. аз повече с ВАС няма да се занимавам и то не защото нямам с какво да отвърна,а за мен това са пълни глупости,но предполагам,че ще продължите да се заяждате,но ще ви приемам,като даденост .. всеки знае,че няма свят без дразнители! Wink
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Faye Chamberlain Вто Май 31, 2011 2:36 pm

Защо се карате за Брад, все едно е чувал с картофи. Момченцето само ще си реши при кой да иде. Все пак Дийн го беше зарязал, а Ана дори не го познава. Само Сорша се погрижи за малкия. Момчето не Ви е предмет за да го прехвърляте един на друг. Вземете го питайте, той какво иска. А не Ана да казва, че като вземе Брад ще дразни Дийн или пък, че Дийн няма да даде Брад на Ана, защото тя го е отрязала. Живейте си там Ана и Крисчън, Лиса и Дийн и не намесвайте момченцето.
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Сорша Хейл Вто Май 31, 2011 2:41 pm

Лиса Брейдън написа:Oh Mon Dieu Very Happy ... За мен лично е унижение, и щом искаш да си кажеш мнението добре! А за тва дали ще ми го дадеш или не .. изобщо не ми пука.Не си единствения,така че .. но няма значение за това. Ще бъда точна и ясна .. повече действай,не филосовствай,а и не мога да разбера защо се намесваш при положение,че това е между мен и Ана,както тя споменава Дийн защо и аз да не намеся теб? А и точенето не беше правилният глагол. Wink И би ли казал на прекрасната си съпруга да не спори за неща,които не и влизат в работата.Така .. аз повече с ВАС няма да се занимавам и то не защото нямам с какво да отвърна,а за мен това са пълни глупости,но предполагам,че ще продължите да се заяждате,но ще ви приемам,като даденост .. всеки знае,че няма свят без дразнители! Wink

Мисля, че Брад не те харесва особено, а и съм съгласна с Бела, че той сам трябва да избере. И като казвам да избере, не намесвам себе си в избора, говоря за вас - двете семейства. Моля не ми се нахвърляй с неща от сорта на "и ти ли реши да се навреш където не ти е работа", защото честно казано не ми се спори Wink
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Лиса Брейдън Вто Май 31, 2011 2:44 pm

Еми тогава не се обаждай,където не ти е работата!Абе кво ви става на всички?Обичайте си повече Ана .. не ме бърка,тва ама за кво всички ми се нахвърляте.Това е работа на Брад дали ще ме обича или не .. кво сте ми записали всички?Ааа .. нито е ваша работа и пак се месите.Оставете ни спокойно да си водим спора бе мама му стара! Evil or Very Mad wait
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Tayllor Le'roux. Вто Май 31, 2011 2:46 pm

Лиса, кфо ще кажеш да спреш да псуваш. Никой не ти се бърка в работа, а искат като нормални хора да ти обяснят, че малкия сам ще избере къде да отиде. Не взимам на никоя страните, защото честно да си каже, нито харесвам Анна, нито теб !
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Интриги и още нещо... - Page 2 Empty Re: Интриги и още нещо...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите