The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Диагноза булимия EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Диагноза булимия EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 45 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 45 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Диагноза булимия

4 posters

Go down

Диагноза булимия Empty Диагноза булимия

Писане by Сара Крес Пон Апр 04, 2011 3:28 pm

Не съм добре в писането..на места може да има правописни грешки Sara smilie ...просто исках да разбера за мнението ви как се справям и какво още ми трябва. Главите не са дълги, защото нямам време, но ето първата за сега Smile

1 глава
Перфектна


Отворих очи. Слънцето ме заслепи. Първият септемврийски ден настъпи. Майка ми влезе и ме накара да побързам, защото скоро трябваше да тръгвам. За къде да бързам? За мястото където трабваше да понасям подигравките и закачките на съучениците си. Не..! Това не бяха само закачки. Това беше нещо повече. Нещо което ме караше да плача 365 дена в годината. Защо? Защото бях различна? Не..Просто се примирявах...
Момиче със същата банална история като хиляди други. Това съм аз. Една шестнайсет годишна тинейджърка без приятелки. Бях момиче с наднормено тегло. Не знам колко точно тежа. У нас няма кантари, по простата причина, че просто не искам да приема действителността. Пробвала съм хиляди упражнения, диети и режими – нищо не помага! Затварях очите си от хорските погледи, които ме гледаха обвинително. Всеки ден минаваше бавно и мъчителн. Докато не дойде Тя!
Клеър...Момичето на купоните и веселието. Кой би помислил, че едно такова момиче ще заговори точно с мен! Да тя единствено ме гледаше с съчувствие. В очите и виждах възмущение, когато Бил и разказваше за мен. Чудех се дали тя е различна или само се опитваше да ме метне? Не определено беше различна.
Клеър беше в моя клас. Стройно, красиво и лъчезарно момиче. С една дума...перфектна. Момчетата я харесваха, а момичетата и подражаваха. Беше истинска кралица. Това което я различаваше от другите такива...просто не се държеше като такава.
Няколко дена само ме наблюдаваше. Най-накрая дойде на моята маса в столовата. Защо моята? Защото бях единствената седаща там.
- Сигурно ти е трудно? – попита ме тя и се вгледа в очите ми.
- Какво знаеш ти? – попитах я аз объркано и сведох поглед. Боже мразих някой да ме оглежда!
- Повярвай знам достатъчно – каза тя и обърна поглед към прозореца. Сякаш знаеше че ми е неудобно.
- За какво говорим? – попитах я аз объркано. Та тя беше 20кг!
- За това което си в момента. – каза тя
Знаех си. Тя е като всички останали. Не съм човек...аз съм нещо. Или по-скоро нищо!
- Оо, извинявай, аз... – започна тя
- Спри! – прекъснах я аз. – Защо просто не отидеш при идеалните си приятелчета и не ме оставиш сама?
- Виж аз не съм като тях и скоро ще разбереш! Дай си време. – започна тя – И за да ти го токава ела утре у нас. – Тя стана взе чантата си и ми подаде ръка.
- Аз съм Клер междо другото. А ти? -
- Ъъъ, Сали – казах аз изненадано. За първи път от пет години се запознавам с някой като нея, перфектната! Какво говорих?! За първи път от пет години се запознавах с някого въобще. Извих устните си с усмивка и продължих да ям сандвича си. Бях се заклела, че ще ям само салати на училище, но сандвичите и бургерите винаги бяха по-напред на лавицата, сякаш те мамиха към себе си. Въздъхнах и продължих да гледам безизразно.
- Забравих да те питам – обърнах се бързо към Клеър. – Как е телеонияти номер – Това аз ли го казах?! Засмях се на мисълта си...да определено беше хубаво да се сприятелиш с някого и да го питаш за номера му.
- Дай си телефона – усмихна ми се тя и протегна ръка към мен.
Извадих телефона си от скъсаните си и протъркани джинси и и го подадох. Тя го пое и започна ловко да набира. Мелодията на новото парче на Риана звънна в джоба и и тя се усмихна. Боже ако искам да стана готина трябва да зарежа депресарските си песни. Въздъхнах...или само привидно да ги зарежа. Не обичах парчетата, въртящи се по МТВ, но определено трябваше да живея по правилата на безмозъчните същества от моя клас. Трябваше да се променя, а не само да обвинявам живота за несполуките си!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Диагноза булимия Empty Re: Диагноза булимия

Писане by Зоуи Редбърд Пет Апр 08, 2011 5:44 am

Уау .. Shocked Много е добро! lowe Давай нататък!
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

Диагноза булимия Empty Re: Диагноза булимия

Писане by Гост Пет Юли 01, 2011 11:01 am

Ааа защо не си го продължила? хДД Уникално е lowe

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Диагноза булимия Empty Re: Диагноза булимия

Писане by Джъстина Ролънс Вто Юли 26, 2011 2:08 pm

Страхотно е! Още с първите редове ме грабна. {sun}
Джъстина Ролънс
Джъстина Ролънс

Брой мнения : 38

Върнете се в началото Go down

Диагноза булимия Empty Re: Диагноза булимия

Писане by Сара Крес Вто Юли 26, 2011 2:59 pm

Оууу..бях забравила...ще започна и втората щом ви харесва Smile
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Диагноза булимия Empty Re: Диагноза булимия

Писане by Алиса Сря Авг 15, 2012 8:26 am

Адеде, давай харесва ми
Алиса
Алиса

Брой мнения : 139

Върнете се в началото Go down

Диагноза булимия Empty Re: Диагноза булимия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите