The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
7 клас - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
7 клас - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 31 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 31 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

7 клас

+24
Ана Валериус
Faye Chamberlain
Амелия Понд
Анастасия Хатауей
Алекс Купър
Ванеса Смит
Зоуи Редбърд
Алекс Ридик
Катерина
Виолета Уесли
Суки Гонзалес
Моника Гонзалес
Джейн Хопкинс
Блеър Ийст
Изабел
Елизабет Нийлс
Светлана Салватор
Мелани Андерсън
Дженифър
Elliеnor Grace Pearce ♥
Изaбелa
Емили Роузууд
Линдзи Дейн
Сара Крес
28 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

7 клас - Page 3 Empty 7 клас

Писане by Сара Крес Съб Юли 24, 2010 8:29 am

First topic message reminder :

седмокласници знам че е още много рано но все пак да има такава тема ако някой има въпроси да пита. Аз лично утре ще ходя да се записвам на частни уроци по български език и литература.

ПП моля да няма коментари като
- то е съвсем рано, защо мислите от сега и тн...
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down


7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Faye Chamberlain Сря Май 25, 2011 4:34 am

Хорааа и сега по Мат. матурата как ще се смята оценката... на колко точки е примерно 5
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Сара Крес Сря Май 25, 2011 4:35 am

Пет е 72 точки...Smile Има си таблици в интернет Smile
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Faye Chamberlain Сря Май 25, 2011 4:37 am

Къдеее са тия таблици... можеш ли да ми дадеш линк или нещо такова
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Сара Крес Сря Май 25, 2011 4:38 am

Ми на нас учителката по бг ни ги раздаде нямам си и на представа ХДДДДДДДДДДД
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Faye Chamberlain Сря Май 25, 2011 4:40 am

Ами знаеш ли тогава колко точки са нужни за 4,50
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Сара Крес Сря Май 25, 2011 4:43 am

Дам...58 Smile

Айде мои мили отивам да преговарям По жътва и Ниагара ХД
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Faye Chamberlain Сря Май 25, 2011 4:44 am

58 boogie boogie ЩЕ ХВАНА hoory
Добре мерсиии Сара lowe
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Май 25, 2011 4:47 am

Сара Крес написа:Ами Анче мечта ми е...какво да се прави..дай първо да влезна пък после ще го видим тоя немски ХД
от кой град си
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Май 25, 2011 4:49 am

Бела Уайлд написа:58 boogie boogie ЩЕ ХВАНА hoory
Добре мерсиии Сара lowe
бела трябва да решиш първия модuл за 4,658 аз имах 57 точти. Щот на втория модул не съм 4ела кат хората..

Ако има някой от пловдив по добре да се насочвате към Омг-то.. Хора там изобщо не се учи. А господина по немски е супер секси
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Faye Chamberlain Сря Май 25, 2011 5:00 am

Тейлър Момсен написа:
Бела Уайлд написа:58 boogie boogie ЩЕ ХВАНА hoory
Добре мерсиии Сара lowe
бела трябва да решиш първия модuл за 4,658 аз имах 57 точти. Щот на втория модул не съм 4ела кат хората..

Ако има някой от пловдив по добре да се насочвате към Омг-то.. Хора там изобщо не се учи. А господина по немски е супер секси

Мерси... аз ако там изкарам на първия модул 50 точки и на втория още 15-25 ще е яко Laughing Laughing Laughing Laughing
Faye Chamberlain
Faye Chamberlain

Брой мнения : 3489

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Сара Крес Пет Май 27, 2011 7:13 am

ИМАМ 59 точки от първия модул БЕЗЗЗЗЗЗ тези 5 точки от тезата, защото не знам с колко ще ми я оценят...така че онли 1 грешка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Chaos. Съб Юни 11, 2011 2:54 pm

Хубавото е, че всичко се свърши накрая. Мен дори ме беше страх да си видя резултатите накрая, ама супер добре съм се представила. (с бал 34,214 кой няма да се радва?! ХД) Както и да е. Не съм ходила на нито един урок - нито по български, нито по математика. Всичко съм го карала на самоподготовка. ;д Иначе по едно време дори не ми се учеше - това беше в края на първия срок и дори ме мързеше да си отворя учебника и да си напиша домашната. При положение, че се разболях и дори трябваше да ходя в болница, всичко стана още по-ужасно. Като навързах няколко петици по литература плюс една четворка, се посъвзех и стегнах. (като голям шамар ми подейства) Май месец беше най-гадно. Все си мислех, че няма да вляза, че няма да вляза. Толкова се бях изплашила за българския, че всеки ден по еди-колко си тестове и преразказ. После на изпита какво се оказа? Беше ми супер лесно там. ;д А пък математиката ми изигра лоша игра - мислех си, че там ще мине добре, а вързах 5,32.
За сравнения - изпитът от миналата година по български беше малко по-труден от сегашния (говоря главно за втори модул - преразказа. Макар че текстът тази година беше от името на неутрален разказвач, което честно казано е по-трудно, самият текст бе лесен за запомняне. Иначе онзи „Вида“, който са го дали миналата година, беше направо ужас, като го видях.), а пък по математика първи модул, сравнен с миналата година, беше напълно ужасен. ;хх На мен втори модул ми беше по-лесен от първи. Много е важно също как си правиш чертежа на трийста, че там изгорях с десет точки. ;дд
Общо взето - няма нищо за притеснение. Изпитите са далеч по-лесни, отколкото си представяш. (поне за мен бяха така) Не се притеснявайте много-много точно преди изпита, защото води до разконцентрация, но пък не е и за предпочитане да се успокоиш напълно. ;дд

Ами общо взето така мина за мен седми клас. Сега, за останалите може и да е другояче. ;дд Успех на бъдещите седмокласници. ^^

БТВ - Относно олимпиадите - хубаво е да се ходи на тези по български и математика, а по останалите - не е. Мен ме задължиха за всички, така че нямах избор. Пък и ни бяха натресли на всичкото отгоре някакво състезание за патрон.

И спирам, че сигурно ви отегчих с този роман. хДД
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Изaбелa Нед Юни 12, 2011 2:15 am

Ами и аз да споделя моя опит. Още от началото ходех на курсове по БЕЛ и мат и моят съвет е всички, ама всички, независимо колко добри си мислите, че сте, да тръгнете на курсове. И аз в училище имах само шестици и бях най-добрата по български и литература, но когато отидох на курс видях колко много неща не ни се разказват в училище, освен това мотивацията да учиш се засилва повече, защото някой друг ти го налага, а не ти сам на себе си. И мога да кажа, че се подобрих в ужасно много отношения. Ако не бяха уроците никога нямаше да изкарам 5.92 по български и 5.73 по математика.
Та, аз още от началото исках да уча математика. Повечето учители бяха против, защото съм по-добра по български. Едниственото, което мога да ви кажа е да не слушате какво ви казват другите, а да се насочите към това, което най-много ви привлича. От началото до сега чух толкова различни мнения и се обърках ужасно много. За всеки учител, всеки ученик и всеки родител "най-добрата" гимназия, "най-елитната", "с най-добра подготовка" и различна. За едни Търговска е по-добра от Английска, за други Руска е по-добра от Английска, за трети от Английска по-добра няма, за четвърти в Математическа ще те скъсат от учене, за други е "айляк" и мога да изброявам още много дълго какви неща чух и какви реакции срещнах. И това, че хората от вашия клас или вашето училище са се спуснали към Руска примерно, не означава, че и вие трябва да идете там само защото са казали, че Математическа не струва.
(осъзнавам какъв гигантски роман съм написала, а имам още МНОГО.)
Та, да обобщя:
- ходете на курсове.
- кандидатствайте там, където вие искате.

Относно пробните изпити. Ходих на 2 пробни по математика и 2 пробни по бълг. език и лит. в Търговска гимназия. Пробния по бел ми се видя същия като трудност, по мат. реалния беше МНОГО ПО-ЛЕСЕН. Съветвам ви да ходите на пробни изпити само в елитни училища, няма смисъл да ходите по разни СОУ-та, защото там се изкарват нереално високи резултати. И започнете да ходите след края на първия срок, преди това просто няма смисъл. Половината учебен материал още не е взет. Хубаво е да отидете поне на един пробен, защото ще сет по-подготвени, по-запознати с обстановката.

Не си правете сметки още отначалото за това колко ще изкарате и къде ще влезете, преди да е дошъл самия изпит, за да не паднете отвисоко. След като мине изпита си пресметнете МИНИМАЛНАТА оценка, която можете да изкарате, за да може да бъдете подготвени за нея, пък ако е по-висока да ви зарадва. Аз се бях подготвила за 5.50 по бел и 5.00 по мат. В крайна сметка 5.92 и 5.73 ме зарадваха ужасно много, затова ви съветвам да процедирате по същия начин.

И мисля, че е това. Давайте всичко от себе си, за да не съжалявате накрая, без притеснения и с много, много учене. bounce
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Tayllor McQueen. Сря Юни 22, 2011 2:12 pm

Аз догодина съм 7 клас и направо се ужасявам още от сегааааааааааа Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Сара Крес Сря Юни 22, 2011 2:31 pm

Абсолютно същото мнение като Ели, защото бяхме при една учителка по бг.

По бг се бях подготвила за 5,350 някъде, а в действителност има 5,893
По мат (аз си знаех, че съм мнооого зле!) изкарах 5,305 като ходих първи срок по един час седмично на уроци, а втория два часа седмично, защото в училище като цяло ми беше слаба подготовката.

Бала ми за езикова е 34,394 и съм много доволна от себе си!!!!!! yeah
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by ???? Вто Юни 28, 2011 10:41 am

Дулсе - Седми клас не чак толкова ужасно

????
Гост


Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Емма Робъртс Вто Юни 28, 2011 10:48 am

Дулсе написа:Аз догодина съм 7 клас и направо се ужасявам още от сегааааааааааа Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
и аз ще бъда 7 клас и съм напълно ужасена от това... Попринцип не съм зубър (ама изобщо) , но възнамерявам тази година да се превърна в такъв rofl
Емма Робъртс
Емма Робъртс

Брой мнения : 193

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Сара Крес Вто Юни 28, 2011 11:30 am

Наталия Уест написа:Дулсе - Седми клас не чак толкова ужасно

Не съм съгласна...не е чак ужасно, но не беше една от най-приятните години хД
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

7 клас - Page 3 Empty Re: 7 клас

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите