The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневника на една изгубена душа EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневника на една изгубена душа EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневника на една изгубена душа

5 posters

Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Дневника на една изгубена душа

Писане by Катерина Съб Фев 05, 2011 1:18 pm

Глава първа - ИСТИНА
Скъпо дневниче,
Неска ,ще се случи нещо. Знам ,че това звучи откачено,но нещо в мен казва - "Внимавай"... Сигорно е от часовата разлика между Англия и Калифорня. Имам толкова много неща да свърша и да завърша гимназията ...Ох просто незнам какво да сторя?Как да постъпя....- момичето спря да пише в дневника си и погледа през прозореца и се усмихна на сутрешно слънце , пое въздух и продължи.
Няма да забравя ваканцията в Англия!Срещата ми с кралицата Елизабет първа. Тя стисна ръката ми ! Да моята ръка ,нямаш си и на представа как се почуствах сърцето ми се заби в петите ми и цялата се изчервих ,като домат.Обиколих всички големи молове в страната...и това ми напомня ,че трябва да спра да пиша...имам да подреждам!
П.П : Обичам те!
Следкато написа редовете Натали започна да подрежда новите си дрехи.Взе си само една къса червена рокля. Когато я сложи се засмя и огледа ...там видя едно момиче ,което се бе превърнало в една млада дама ,готова да завоюва и разбие хиляди мъжки сърца... също сложи високи бели летни ботуши ,разбира се с токче. Затича се към вратата огледа стаята си и каза :
- Червното е на мода!-Отби се до стаята на братчето си и го целуна по главата и слезе доло при леля си - Мария.
- Няма ли закуска ?-попита загрижено леля Мария. Тук е времето да кажем,че нейната така наречена леля бе само с 1 година по-голяма от нея,тоест на 17. Тя се грижи се за Натали и брат й - Сам,след смърта на майката им.
- Ще хапна нещо от учлище! Да тръгваме-подкания ведро Нат и двете се запътиха към гимназията "Калифорня 05".По пътя Мария отново се загледа към сърфистите и каза :
-Перфекни са! Уникални !Виж телата им!
- Знам ,но ти май си хвърлила на друг око нали ?-каза през смях Натали.
- Престани всички знаем,че господина по физическо е голям сладур ,а е само на 24 години! Префекната възраст за свалки !Нали?
- Не!- Отсече Натали и добави.- И да си права ,той е учител!
- Не се прави на голямата моралиска Нат и двете знаем коя е кралицата на училището и кой господин те сваля.- Скастрия бързо Мария и се усмихна като дете чакащо подарък.
П.П. Да го продължа ли ?
Катерина
Катерина

Брой мнения : 941

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Зоуи Редбърд Нед Фев 06, 2011 12:09 am

Давай некст lowe Мен лично ме кефи baby
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Кристин Рейнс Нед Фев 06, 2011 3:13 am

Давай следващо bounce lowe
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Стиви Рей Нед Фев 06, 2011 3:32 am

Кристин Рейнс написа:Давай следващо bounce lowe

+1 +1 +1
Стиви Рей
Стиви Рей

Брой мнения : 258

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Катерина Нед Фев 06, 2011 11:53 am

Глава втора - Играта
Така минава пътят им до гимназията.На паркинга на гимназията чакаха приятелките на Натали и Мария.Те буквално подскачаха и маха с ръце и се втурнаха да ги прегръщат.
- Натали!Мария!- крещеше Габриела ,но тя предпочиташе да я наричат Бо.Бързо се събраха и обградиха Натали и Мария ,започвайки да ги разпитват.Натали от своя страна прегърна всички подред ,но най-щастлива бе от вида на Бо.Нейната ниска приятелка с прави дълга коса. Я чайкай права коса ?
-Какво си сторила с косата ти?
- Мода,прави ме по-красива !- извика и гушна Нат.
Тогава от някъде се чу клаксон на кола .Кола ли? Това си беше порше. Да порше най-новият модел. От нея слезе "звездата",както тя сама се определяше Джесика.Но Натали не се впечетли нито от колата ,нито от Джесика ,а от момчето вътре,какво момче направо мъж ,най-красивият която тя бе виждала. Единственото което знаеше за него ,бяха сините му очи.
- Кой е този?- попита Мария
- Незнам-казаха останалите.
- Виж му очите! Магнатични!-отвърна развълнувано Нат.
- Ооо стига оглеждайте брат ми!- чу се мъжки глас отзад.
Нат се обърна и видя Крисчън,нейното гадже от 2 години на сам. Красивият и мил Крисчън,доброто момче за което всяко нормално момиче си е мечтало.Но Натали и бе омръзнал ,за нея бе еднотипен и скован ,нежен но скучен...Но неискаше да го нарани ,не още.
- Брат ти ?Как се кава- попита Натали и се гушна в него гледайки го в очита и усмихвайки му се сладко.
- Ще закъснеем ,да влизаме !-задърпа да влизат бързо.
Звънеца би и Мария се сблъска с някого.
- Внимавай !-каза грубо мъжа.
- Съжлявам !
- А това сте Вие госпожице Форбс.
Катерина
Катерина

Брой мнения : 941

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Eлиза Нед Фев 06, 2011 12:01 pm

Следващата порция моля ! Very Happy
Eлиза
Eлиза

Брой мнения : 782

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Кристин Рейнс Нед Фев 06, 2011 3:52 pm

Некст lowe
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Дневника на една изгубена душа Empty Re: Дневника на една изгубена душа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите