The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Апартамента на Катрин Пиърс EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Апартамента на Катрин Пиърс

Go down

Апартамента на Катрин Пиърс Empty Апартамента на Катрин Пиърс

Писане by Катерина Петрова. Пет Мар 13, 2020 6:32 pm

 Години след като Адският огън ни накара да мислим, че тунелите под църквата бяха изпепелени заедно с Катрин Пиърс, тя се завърна неочаквано с гръм и трясък. Както винаги Катрин държеше на комфорта си и този път бе закупила скъп апартамент в "Бейкър Стрийт". Добре де, закупила не беше най-точното определение, защото тя внуши на собственика да и го прехвърли, след което го изгони на улицата. Сантиментално, но интересен факт бе, че тя взе празния аквариум без рибка от предното си жилище. Явно държеше да и напомня за миналото.

Апартамента на Катрин Пиърс Kather10
Катерина Петрова.
Катерина Петрова.
mod
mod

Брой мнения : 164
Рожден Ден : 05.06.1473

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Катрин Пиърс Empty Re: Апартамента на Катрин Пиърс

Писане by Катерина Петрова. Пет Мар 13, 2020 6:51 pm

      След дълго обикаляне по всички възможни молове и магазини, Катрин бе накупила дрехите, от които имаше нужда, поне за днес. Изглеждаше в страхотно настроение, сякаш не се бе върнала едва преди дни от Ада или Затворнически свят, или където е прекарала последните години. Оставяйки петте пазарски чанти, с които се бе прибрала, Пиърс седна на парапета под прозореца и взе дневник, след което се усмихна с присвити очи и започна да пише:

       "Скъпо Дневниче! Стига бе! Как е възможно всеки път да са започвали записките си по този начин онези? Е, приемливо е грозната двойничка да го прави, но Стефан... наистина е разочароващо. Та, както и да е. Ето ме тук. Точно, когато всички забравиха за мен, решиха, че съм мъртва и че са победили Катрин Пиърс. Във връхната точка на дъгите и еднорозите, които обикалят Мистик Фолс. Как оцелях? Как се озовах тук? Как отново съм вампир? Толкова много въпроси, но се боя, че отговорите ги знам само аз. Разбира се, че не бих ги споделила с дневника си. Времето ще отговори, а докато това стане ще получа каквото искам. Отмъщение. Играта започна!"

Апартамента на Катрин Пиърс Tumblr_pfp9ql8NGx1teo88no1_250 Апартамента на Катрин Пиърс Tumblr_pfp9ql8NGx1teo88no4_r1_250
Катерина Петрова.
Катерина Петрова.
mod
mod

Брой мнения : 164
Рожден Ден : 05.06.1473

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Катрин Пиърс Empty Re: Апартамента на Катрин Пиърс

Писане by Катерина Петрова. Чет Юни 04, 2020 5:43 am

Катрин Пиърс бе проспала по-голямата част от деня и отваряйки очи я озари ярка слънчева светлина. Дразнещите все още сънените и очи лъчи бяха спряни от дланта и. В този момент Катерина извърна поглед към малкото будилниче на шкафа до леглото си и въздъхна възмутено.

- Стига бе! Поредната пропусната среща с жалък, влюбен и донякъде секси човек.
- поклати глава Петрова, след което с вампирска скорост се изправи и застана до прозореца, взирайки се навън все още замислена.
- Как му беше името? Паркър? Не, Остин! Няма значение. Дано не ми се сърди, а и да се, ако го убия ще спре. - забавлявайки се сама Пиърс случайно погледна към дневника, който бе направила преди месеци, за да записва разни неща, подобно на Стефан и... Елена. Протегна ръце и го повдигна. Химикалката от последното писане там все още отбелязваше докъде стигат написаните листи. Да, не бяха много. Само един. За един миг дяволитата усмивка на Катрин се завърна и тя грабна химикала.

"Скъпо, Дневниче! Не тъжи за мен, не съм се превърнала в мекошава, лигава и получаващата каквото иска без усилия Елена. Пиша, защото ми е скучно и тук засега всичко е спокойно. Отмина този "Бал на Основателите", а аз свърших за каквото бях отишла. Подсигурих собствената си безопасност, а това е най-важното. Днес мисля да посетя отново Мистик Фолс. Безупречният ми ум се досети къде може да бъде другата реликва, която всеки така усилено търси. Каква изненада! Отново Катерина Петрова ще я получи и ще държи всички карти в ръцете си. Втори кръг от Играта започна!"


Апартамента на Катрин Пиърс 50fbfa2766725caa9c359d83ac639fe1
Катерина Петрова.
Катерина Петрова.
mod
mod

Брой мнения : 164
Рожден Ден : 05.06.1473

Върнете се в началото Go down

Апартамента на Катрин Пиърс Empty Re: Апартамента на Катрин Пиърс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите