The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 24 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Четете ли книгите за ваканцията?!

+24
Доун МагКуин-Нортман
Ана Валериус
Томас
Миранда Амброса
Адриана Амброса
Ли Лав
Кейти Касиди
-hayley;
Ванеса Смит
Емили Колин
Емили Роузууд
Люк О’ Нийл
Анализ Демир
Alice Conrad
Моника Момсън
Adriana White
Рейчъл Найт
Торгуна Одинвал
Мередит Сулес
Мелани Андерсън
Сара Крес
Nadia Petrova
Хоуп Ривър
Изaбелa
28 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Изaбелa Пет Юли 09, 2010 2:32 pm

First topic message reminder :

Аз миналата година бях най-прецакана сигурно бях единствения човек от класа прочел Под Игото, а какъв зор беше да я прочета тая дългаааа и скучнааа книга, че да беше само тя. И накрая изобщо не ми помогна!!! Така се прекарах. И затова тва лято го карам по-айляк! Razz
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down


Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Миранда Амброса Пет Яну 28, 2011 3:29 pm

Неее..аз почти никога не чета такива,каквито са ми дали от училище.
Миранда Амброса
Миранда Амброса

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Томас Пет Яну 28, 2011 3:30 pm

оооооооооопределено нееееееееееее
Томас
Томас

Брой мнения : 1072

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Ана Валериус Пет Яну 28, 2011 3:31 pm

Определено да...
Ана Валериус
Ана Валериус

Брой мнения : 8775
Рожден Ден : 06.10.1868

http://www.google.bg

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Доун МагКуин-Нортман Пет Яну 28, 2011 3:32 pm

50 на 50 Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 898979
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Дийн Уинчестър Чет Мар 17, 2011 8:34 am

Поне половината успявам да прочета. Smile
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Мелиса Лийлън Съб Юни 11, 2011 2:16 pm

Понякога..някои.. xD
Мелиса Лийлън
Мелиса Лийлън

Брой мнения : 1656

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Chaos. Съб Юни 11, 2011 2:28 pm

Ана Валериус написа:Определено да...
И аз съм така.
Не са минали и две-три седмици от лятната ваканция и вече съм ги прочела. После се чудя какво да правя през останалото време. На мен лично ми харесват. Е, случва се да има някоя книга, която да не ми е толкова интересна, колкото останалите, но пак я прочитам. От миналия списък много ми допадна „До Чикаго и назад“. (Абе, самият стил на писане на Алеко Констатинов си ми допада като цяло. ;д) От този за осми клас ще ги видим книгите дали също са интересни, както през останалите години.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Tayllor McQueen. Сря Юни 22, 2011 2:39 pm

Тази година ще ги прочета . Колкото мога повече Smile Sad
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by ???? Пет Юни 24, 2011 10:09 am

Тази година се налага да ги чета , но иначе НЕ

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Доун МагКуин-Нортман Пет Юни 24, 2011 10:19 am

Чета винаги..Пък и колкото повече повече книги четеш толкова по-хубаво..
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Четете ли книгите за ваканцията?! - Page 2 Empty Re: Четете ли книгите за ваканцията?!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите