The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
amelia shepherd.♠ EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
amelia shepherd.♠ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

amelia shepherd.♠

2 posters

Go down

amelia shepherd.♠ Empty amelia shepherd.♠

Писане by Amelia Shepherd. ♠ Нед Юли 27, 2014 3:13 pm

amelia shepherd.♠ Tumblr_minhm6Qayd1s60tldo1_500
Amelia Shepherd. ♠
Amelia Shepherd. ♠

Брой мнения : 1992
Рожден Ден : 25.06.1998

Върнете се в началото Go down

amelia shepherd.♠ Empty Re: amelia shepherd.♠

Писане by Amelia Shepherd. ♠ Пон Юли 28, 2014 1:45 pm

Един ден се поглеждаш в огледалото и не виждаш отражението си, виждаш нещо много по-важно, но вече забравено, защото си се опиталa с всички сили да го унищожиш в отчаяните си опити да избягаш от болката. Виждаш душата си, онова друго Аз, което се крие вътре в теб, подтиснато и разочаровано от многото ти преструвки, онова твое истинско аз на което отдавна не позволяваш да се покаже изпод маската, която си сложилa на лицето с.и Онова аз, същото за което понякога си спомняш късно вечер с усмивка и ти се иска никога да не му бе обръщала гръб, но вече е твърде късно, защото реално дори не можеш да си спомниш какво е чувството да не се преструваш. Живот изграден от лъжи, фалшиви усмивки и очи, които никога не блестят по онзи начин, който преди бе доказателство за щастието ти. Сега това аз стой срещу теб в огледалото, гледа те недоволно и е скръстило ръце пред гърдите cи, а ти си неспособна да говориш, сякаш нещо е заседнало в гърлото ти.
- Хайде, кажи нещо. - предизвиква те нагло то и се усмихва. Опитва се да изглежда ядосано, но на лицето му ясно може да се види тъгата, която е по-силна от всички други чувства, които изпитва към теб в момента ,а ти стоиш и само го гледаш. Изражението на лицето ти е ледено, няма никакви видими следи от емоция по него, в душата ти е дори още по-празно. Няма тъга, няма болка, няма нищо което да подсказва, че сърцето ти все още е способно да чувства.
- Какво искаш? - питаш небрежно, сякаш срещу теб стой случаен миновач срещнат на улицата, но то вижда празнината в сърцето ти и на лицето му се изписва съжаление. По лицето му същото като твоето започват да се стичат сълзите, които ти така и не изплака, защото гордостта ти не го позволяваше. Отне ти цяла година, огромно количество алкохол и по една кутия цигари на де,н за да го убиеш вътре в себе си, а сега то стоеше пред теб. Сякаш бе призрак, който отчаяно се опитваше да те хване, но вместо да бягаш, за пореден път ти бе готова да се изправиш срещу него. Преди смяташе, че твоята битка е със света, но сега ясно осъзнаваше, че има един единствен човек, когото трябва да победиш - себе си. Това бе твоята единствена битка.
- Махай се. - казваш му студено, а то от своя страна стой и те гледа. - Ние с теб отдавна се разделихме. Ти беше слаба, добра с всички, прекалено невинна за този свят, а светът, мила моя, е жестоко място, на което ти не принадлежиш. Ето защо се появих аз, не съм добра, дори бих казала, че съм жестока, не съм и невинна, душата ми е покварена от много грехове, но не съжалявам за нито един от тях. - замлъкваш за миг и срещах погледа му. Водите невидима за другите борба и когато то свежда поглед, знаеш, че си спечелила и че ще си отиде, появава се странна болка в сърцето, която не знаеш, че все още си способна да изпиташ при мисълта да го загубиш отново, но събираш сили и проговаряш отново.
- Животът те смачка като мушица, ако се върнеш всичко ще се повтори. Върви си, остани си заровена в спомените ми, прашасвай скрита някъде дълбоко в душата ми и никога не се показвай отново. Нямам нужда от теб, непотребна си ми. - и пуф то изчезва. От последния му поглед знаеш, че си разбила сърцето му, своето собствено сърце, но се чувстваш облекчена, че вече го няма. Със себе си ти е донесло само мъчителни спомени, които отчаяно искаш да забравиш, затова отваряш бутилка уиски и си наливаш малко от парещата течност в една кристална чаша. Наливаш втора. Трета. Четвърта. Докато не им изгубиш бройката и не забравиш.
Amelia Shepherd. ♠
Amelia Shepherd. ♠

Брой мнения : 1992
Рожден Ден : 25.06.1998

Върнете се в началото Go down

amelia shepherd.♠ Empty Re: amelia shepherd.♠

Писане by Queеn Infеcted. Пон Юли 28, 2014 2:01 pm

Оценка 4.75.

Смесила си времената или поне на мен така ми се стори. Объркаха ми се малко събитията.
Повтарям, че първата задача е просто стартова.
Твоята се е получила добре.
Видях някои от любимите си техники, например пишеш нещо и накрая го "удебеляваш" с една дума и точка след думата.
Носи много емоция.
Браво.

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

amelia shepherd.♠ Empty Re: amelia shepherd.♠

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите