The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 24 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо

Go down

Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  Empty Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо

Писане by Кристин Рейнс Чет Юли 10, 2014 6:02 pm

Джо Манганиело: Талантът е субективно нещо  Cf75b78786fc028459c5753ec00afdd5


Красивият и мускулест мъжага Джо Манганиело, който феновете познават от сериала „Истинска кръв“ и от филмите „Професия: Стриптийзьор“ и „Очаквай неочакваното“ позира за корицата на списание „Bello“, облечен в тъмно палто на Diesel и риза наTed Baker.

На кадрите вътре Джо носи елегантни костюми – нещо, което не е много характерно за него. Обикновено изданията канят г-н Манганиело за полуголи фотосесии, на които да демонстрира мускулестото си тяло.

Въпреки че този път е доста облечен, 37-годишният актьор отново изглежда много добре. А ето и няколко акцента от интервюто с него:

За редовните си фитнес тренировки: „Има толкова много неща, които са извън контрола на актьора, който се бори да успее в шоубизнеса. В живота също много неща не подлежат на контрол. Едно от нещата, които наистина мога да контролирам, колкото и трудно да е това, е начинът по който да изглежда тялото ми. Вложих доста усилия за тази моя цел. Усилията в залата са едно от нещата на тази планета, които най-бързо ви се отплащат с видими и добри резултати.“

За работата си в Холивуд: „Талантът е толкова субективно нещо. Всеки човек го тълкува и оценява по различен начин. Затова в този бизнес най-важна е работната етика. Мисля, че това е може би тайната на моето израстване. Дължа моята усърдност на възпитанието, което съм получил в родния си град Питсбърг. Аз идвам от семейство на много работливи хора и знам стойността на всеки един долар. Готов съм да поемам и по-трудни и сложни задачи. Нямам против да играя свръхестествено създание, каквото съм в „Истинска кръв“. Като дете обичах всички тези фантастични филми, книги и комикси.“

За това, че сега се снима последния, седми сезон на въпросния хитов сериал: „Това е първият сезон, в който не съм прочел целия сценарий и всъщност не знам какво ще се случи в края на шоуто. Нарочно не искам да питам. Обикновено съм супер подготвен и знам какво да очаквам още в началото на всеки сезон, но този път искам да бъда изненадан.“

За да видите снимките на Джо, влезте в галерията ни!
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите