The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

+9
Alexandra Collins.
Ерик Паутнър
Ванеса Смит
Вики Редбърдсън
Теса Алварадо
Кристин Рейнс
Alena Le'roux.
Емили Роузууд
Наталия Нортман
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 Empty ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

Писане by Наталия Нортман Сря Ное 17, 2010 8:30 am

First topic message reminder :

Такам тази историйка е написана по един мой сън.Реших главната героиня да е Наталийка Very Happy Напишете какво мислите..


Призована
ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 2qvsc5t
Глава 1 "Нова в града"

-Г-це Наталия..-мекият и топъл глас на икономката ми се разнесе из цялата къща.Звукът от тежките и стъпки се разнесе из цялата къща.
-Катерина какво има?-попитах като разтърках леко очите си.Мразех когато ме събуждаше по този начин,но я обичах като собствена майка и не си позволявах да й повиша тон.
-Ще пропуснете първият си учебен ден-измърмори тя задъхано,но усмивката,не слизаше от лицето й.
Забравих да ви спомена,че днес беше първият ми учебен ден в новото училище..Бях притеснена и имаше за какво.В старото ми училище всички ме мислеха за откачалка.И точно когато започнах да завързвам нови приятелства баща ми реши,че трябва да се преместим.От 6 годишна не се задържах повече от 1 месец в някой град.Баща ми винаги работеше,а работата му изискваше жертви.Погледнах Катерина и се усмихнах,а тя ме гледаше настоятелно.
-Разбрах..-смръщих устни и започнах да се обличам.Облякох любимият ми черен клин и бялата тениска,която ми беше подарък от Катерина.Обух си кецовете и слязох набързо по стълбите.
-Елате да закусите-провикна се Катерина и ми се усмихна.Тръгнах към кухнята,но точно преди да вляза се спрях.Баща ми беше седнал на масата и отново пишеше нещо.Погледнах към Катерина жално,но тя само поклати глава и се обърна към тиганът с црърчащите яйца.
-Добро утро-неспокойният и студен тон на баща ми ме накара да потръпна.Седнах срещу него и зачаках Катерина да ми сервира.Мълчание настъпи в стаята..
-Радваш ли се?-високият му тон раздра тишината.
-За кое?-направих се,че не го разбирам,а той само повдигна вежда и продължи да драска в една от тетрадките си в които не ми позволяваше да поглеждам.Оставаха още пет минути до автобусът,който трябваше да ме вземе.Катерина сервира,но аз само побутнах чинията си и грабнах чантата си от кухненският плот.
-Ще тръгвам-промълвих и изтичах през кухнята към входната врата.Приближих се към ръждясалата спирка и седнах на една от пейките.Сложих слушалките в ушите си и си пуснах музика.След около десетина минути жълт автобус спря пред спирката и разтвори широко врати.Надигнах леко глава,а от вътре се чуваха писъци и смях.Изправих се и тръгнах към отворената врата.Качих се,а дебелият мъж който шьофираше промърмори нещо.Автобусът беше претъпкан за това не помръднах от мястото си.И ето,че най страшното настъпи..
-"Чухте ли,че баща й бил побъркан"-чуваха се гласовете които шепнеха зад гърбът ми.Присвих леко очи от злоба и отново сложих слушалките в ушите си.Не след дълго автобусът спря пред огромна,жълта сграда.Отвори врати и всички започнаха да се бутата кой да слезе първи,сякаш щяха да останат тук завинаги.Поклатих глава и слязох последна като тръгнах по една от пътеките към училището.Звънецът кънтеше в главата ми и всички насъбрали се отпред ученици започнаха да влизат в сградата.И отново гласовете и шушуканията се разнесоха зад мен и аз както винаги трябваше да не им обръщам внимание..така ми казваше майка ми,преди да почине.Тръгнах по коридорът и започнах да гледам номерата на вратите.Аз трябваше да съм в 305.След около половин час обикаляне из сградата най накрая отрих определената стая.От въре се чуваше смехът на учениците и строгият тон на учителката.Почуках и влязох..всички погледи се впериха в мен и ме оглеждаха от горе до долу.
-Добре дошла г-це Нортман-учителката ми се усмихнах и ми посочи един чин на който не седеше никой."Перфектно" помислих си и закрачих към него.Докато минавах покрай съучениците си усещах как погледите им се впиваха в мен.Беше доста неприятно,но трябваше да ги изтърпя..


Последната промяна е направена от Наталия Нортман на Вто Яну 25, 2011 8:51 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down


ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 Empty Re: ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 6:42 pm

Искам некст Freak lowe
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 Empty Re: ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

Писане by Melanie Weenstone. Пет Фев 18, 2011 5:04 am

Давай следващ lowe
Melanie Weenstone.
Melanie Weenstone.

Брой мнения : 584

Върнете се в началото Go down

ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 Empty Re: ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

Писане by Теса Алварадо Пет Фев 18, 2011 5:13 am

Натт страхотно ...давай некст
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 Empty Re: ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

Писане by Зоуи Редбърд Пет Апр 08, 2011 6:24 am

Некст! lowe
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

ПРИЗОВАНА  by:Наталия Нортман - Page 2 Empty Re: ПРИЗОВАНА by:Наталия Нортман

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите