The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Drabbels. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Drabbels. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 48 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 48 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Drabbels.

3 posters

Go down

Drabbels. Empty Drabbels.

Писане by Hades. Нед Дек 23, 2012 2:49 pm

The title says it. ^
Пускам тук всичко, което съм писала и което ми е идвало просто така наум.

#Nameless Monster
Искаше просто да седи и да съзерцава света; в истинската му красота, в която можеше да си го представи.... или в която.. е, която поне да можеше да му се предостави. Не желаеше тези мръсни снежинки, сипещи се от небето, да му развалят удоволствието; и без това винаги ги бе ненавиждал, защо и на това място си намираха начин да се намесят? Защо, защо...
Разтърси глава, сякаш искаше да изпъди всички мисли оттам. Наполовина мократа му черна коса се развя леко, ала вятър нямаше; кичури бяха залепнали по челото му, по тила му, но той не си направи и труда да ги отмести настрани. Не положи и най-малкото усилие и да се опита да премахне полепналите клонки и малки буци пръст от дрехите си. Не, не направи нищо.
Просто си седеше и си съзерцаваше света; точно както искаше.
Ала скоро... скоро и тази илюзия изчезна; дискомфорт се появи и осуети плановете му за спокойствие. О, добре; знаеше, че и без това никога нямаше да може да се надява на такова.
Стана и нещо издрънча. Сивите му очи проследиха траекторията на изпуснатия от самия него предмет. Нож. Червен. Не, не, той беше обагрен в червено; съществуваше някаква разлика. Почувства как някаква усмивка разтяга лицето му, как звук, наподобяващ смях, напусна устните му и не след дълго установи, че се смееше сам.
Ха, ха, ха, ха.... ха!
Забавно.... нали?
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Сря Яну 02, 2013 9:52 am

January writing prompts for creative writing inspiration


1. suitably warm [missed]

2. candy apple red

3. I didn't go there

4. why didn't it happen to me?

5. shreds of doubt

6. can't be

7. where will it be found?

8. three reasons

9. chance

10. essence of __________

11. black horse

12. heartstrings

13. another day

14. the color yellow

15. eyes that can't see

16. renovate

17. chocolate

18. wild child

19. driving north

20. China

21. it's time to __________

22. don't laugh

23. rosemary

24. something new

25. pyramid

26. __________ at night

27. many pages

28. floating

29. wood

30. something witnessed

31. on a hill


Ще го направя пък.


Последната промяна е направена от Idris Buchanan. на Пет Яну 04, 2013 12:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Сря Яну 02, 2013 11:59 am

2.I.2013 - candy apple red

Шизу не беше в особено добро настроение. Всъщност... всъщност си беше в ужасно.
След като се бе прибрал, бившият барман си бе пуснал климатика, бе развързал папионката си, бе я захвърлил секунди след това нанякъде и се бе строполил на дивана, отпускайки главата си назад. Животът му от ден на ден ставаше все по-зле и по-зле, а днес беше направо ужасен.
Сякаш в унисон с настроенията му навън бе започнало да вали дъжд. Доста обичайно си бе обаче за късната есен – върху Икебукуро рядко щеше да се изсипе сняг, така че по-често ролята му заемаше беспирния дъжд. Както и да е, както и да е... Шизу така или иначе се бе приютил в тишината и бе оставил и без това обърканите му мисли да се реят на воля, а не да отдават някакво си значение на времето.
Изведнъж на вратата се почука. Веднъж, два пъти... а след това безброй много, зачестяващи с всяка изминала секунда. Русокосият изръмжа, прокара пръстите на дясната си ръка през косата си и стана от дивана. Стигна до входната врата на малкия си апартамент, превъртя ключа два пъти и отвори.
После тресна с всичка сила вратата в лицето на „натрапника”. А нали си бе такъв един, притежаващ огромна сила, понякога не можеше да се контролира и ето, че този случай също не бе изключение. Пантите се счупиха и масивната дъбова врата падна на пода с гръм и трясък.
- Тц, тц, Шизу-чан, бива ли такова нещо? А си мислех, че ще се зарадваш да ме видиш. Отново. – мъж с черна коса заговори, като се смееше, докато го правеше.
- ИИИИИИ-ЗААААААААААА-ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!
Шизу усещаше как кръвта във вените му започваше да кипи. Тази муха имаше дързостта да се покаже пред лицето му сега...? След всичко, което бе направил? След всеки опит, по който се бе опитал да стъжни живота му? Треперещата му от ярост ръка се пресегна, за да сграбчи гърлото на по-ниския и да го изхвърли от апартамента си като мръсно коте.... а може би и да го убие, кой знае, май вторият вариант беше по-забавен.
Усетил какво щеше да последва, Изая избегна атаката на Шизу, накланяйки се бързо надолу, а след това насочи нещо към гърлото на бившия барман.
За изненада на русокосия той не почувства острието на ножа на тъмнокосия да прорязва гърлото му. Напротив! Срещу него не бе насочен нож, ами две червени близалки с вкус на ябълки.... ако можеше да отсъди по опаковката. „Какво беше това?” - изведнъж се замисли и присви очите си подозрително. Да не би това копеле да се опитваше да го отрови? Или просто му се подиграваше, знаейки перфектно колко много обичаше сладките неща?
Шизу се опита да се успокои, да не се поддава на огромната ярост, която го бе обзела в момента, и – най вече! – направи опит да помисли по-внимателно върху това, как да изгони малката муха от апартамента си.
- Шииизууу-чааан. – измърмори Изая недоволно, след като забеляза, че русокосият не искаше да води разговор с него. – Хайде вземи го, за теб е.
„Какво? Той шегуваше ли се? Сигурно щеше да е това.” – помисли си отново Шизу. Поривът да обвие пръсти около гърлото на по-ниския мъж и да го удуши отново се надигна у него, но веднага след като си помисли това, някакво малко гласче в главата му му нашепна, че не е правилно, че няма да извлече никаква полза от подобни действия, ами... ами...
По дяволите, по дяволите, по дяволите!
След днес, след като целият свят се бе разрушил (метафорично казано, разбира се), вече не можеше да направи и това?
Представена ни накратко случилата се история бе следната:
Шизу Хейважима, висок русокос мъж, незнайно как бе решил да се регистрира във онези сайтове за онлайн чатове. Желаеше да избяга малко от реалността, да се представи като някого другиго, да забрави поне за малко, че бе нищо друго освен чудовището на Икебукуро. Да, идеята му се струваше изключително абсурдна, но какво пък – можеше да опита, нали?
И така – направи си профил с името Tsugaru и всичко започна. Хората, с които си пишеше отначало, го отвращаваха – нищо повече от перверзни мъже и жени, които стояха постоянно онлайн в подобни сайтове. Всеки чат започваше с едно и също; винаги му задаваха въпроси, свързани със сексуалните му предпочитания, а и пък – това даже бе по-голямата част от „разговорите” му с останалите потребители – какво те биха му направили... и обратното. Накрая вече бе решил да се отказва от цялата тази налудничавост. Очевидно бе, че нямаше да се появи нормален човек на подобно място.
После... после се натъкна на Psyche.
Той можеше да се определи като лъч светлина от нищото, да. Разговорите с него, отначало неловки (в действителност бяха си неловки и до края, но с времето Шизу свикна с маниера на говорене на другия), бяха преди всичко интересни. Разменянето на съобщения помежду им продължаваше часове наред на ден, тези часове, от своя страна, се превръщаха в дни, а дните – в месеци. Ала най-важното от всичко бе, че русокосият най-накрая бе намерил начин, чрез който да се поотпусне от цялото това напрежение, което изпитваше заради дразненето от страна на Изая, работата с Том, както и самотата, която по принцип изпитваше, защото нали беше все пак чудовището на Икебукуро.... схващате какво искам да ви кажа, нали?
Шизу стигна чак до там, че да си купи нов телефон, та да може да говори с другия дори когато беше навън – по работа или просто ей така, разхождайки се. Седмици две-три след това пък русокосият бе осъзнал, че си пада по Psyche.
Отначало разбирането го бе стреснало (вижте сега, това, което забравихме да споменем, бе, че Psyche бе мъж и... лесно можете да си представите объркването на Шизу). Ала както и да е, по-лошото бе не това, ами че събеседникът му го мислеше за съвсем друг човек, а не за Шизу Хейважима. Чудовището Шизу Хейважима, така да се каже. Както и да е, читателю, отплеснахме се от повествованието.
Тогава след всичкото това писане един на друг се случи и...
15:21 Psyche: Ей, Тцу-чан, да се видим?
Шизу просто гледаше невярващо екрана на телефона си. Чувство за страх го изпълни, както и някакво вълнение.
15:28 Tsugaru: Може.... къде?
Без да се мисли, бе отговорил утвърдително на въпроса му. И ето че сега се намираше в Западния парк на Икебукуро, пушейки поредната цигара. Русокосият погледна нагоре и карамелените му очи регистрираха факта, че небето се бе навъсило. Явно надвисваше буря. Както и да е, ирисите му се върнаха към предишното си занимание – да оглеждат местността, тъй като Сайк бе казал, че ще носи червен шал, за да могат двамата да се разпознаят.
Отчасти Шизу бе нервен, отчасти напълно съжаляваше за това, че се бе съгласил, отчасти нямаше търпение да се срещне с него.
- Шизу-чааан, загуби и дома си ли, че да стоиш тук? – изведнъж се появи Изая; саркастичен както винаги. Ох, сега той не му бе нужен; не можеше ли поне веднъж да не му пречи? Понякога се чудеше докъде наиситна може да достигне чернокосият в опитите си да го издразни; самата мисъл го караше да разтърси глава, за да изпразни съзнанието си.
- Разкарай се, муха.
Ала паразитът така и така не го чу. Протегна ръката си и издърпа цигарата от устата на русокосия.
- Шизу-чан, не знаеш ли? Пушенето е вредно... а не искам да умираш от такава скучна смърт; изобщо няма да ти отива.
- Раз-ка-рай се. – насечено и с ясно отличаващ се заплашителен тон изсъска този път думите.
Остани спокоен, остани спокоен, остани спокоен.
Ала не; това копеле просто трябваше да продължава да си играе с него.
- Боже, боже... Шизу-чан, колко евтина боя за коса изобщо използваш? – рошейки косата му, Изая разглеждаше внимателно кичурите му. След това дръпна силно косата му назад, че чак да го заболи (е, сега, колкото и да не чувстваше болка, Шизу мразеше скубенията; бяха наистина, ама наистина ужасни). Последва вик, наподобяващ името на Изая, и бившият барман започна да преследва – както и по принцип си го правеше всъщност – Орихара.
Не искаше да го прави, все пак чакаше Сайк, ала не можеше да сдържи яростта си. Шизу грабна един Стоп знак и го запрати по Изая. Вторият избегна удара, като се наведе, но пък русокосият вече бе стигнал до него. Хвана информанта за блузата и го вдигна от земята.
- Ще те убия!!
Ненадейно очите му се спряха на нещо червено и Шизу започна да гледа като хипнотизиран. Установи, че въпросното ярко петно бе шал.
15:34 Psyche: Ще бъда с червен шал.
Шал.
Червен.
Червен шал.
- Са-... Сайк? – тези две думички се отрониха от устните му по-скоро като стон. Стон, в който бе примесена и болка, и изненада, и неразбиране, и... страх; да, дори и това.
Това не можеше да се случва; не, не можеше. Шизу нямаше да го позволи.
Блъскайки Изая силно в най-близката стена, Хейважима изкрещя:
- Как можа?! ИГРАЕЛ СИ СИ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ С МЕН И СИ ЗНАЕЛ И... – спря се, хвана Изая и го блъсна отново. – Махни се от очите ми, не искам да те виждам повече.
С това се обърна на пети и се запъти към вкъщи.
Човекът, когото харесваше, се бе оказал този, когото мразеше. Изненада, Шизу!
Изая седеше на земята все още зашеметен. Кой да знае, че Тцу-чан бе всъщност не кой друг ами любимият му Шизу-чан. Ха-ха-ха, забавно! Да си признаем, информантът бе дошъл тук с искрени намерения, наистина искаше да види другия. Разбира се, бе се регистрирал в онзи сайт, за да убива времето, но и – най-вече естествено! - за да си играе с останалите хора, като най-много обичаше да тролва тия, които изглеждаха невинни и си нямаха понятие за доста неща – като Тцу-чан. Той го бе заинтересувал, но с течение на времето Изая се бе привързал към него, докато накрая не разбра, че изпитва дори чувства към въпросния човек.
Изая Орихара и чувства? О, не, не, не. Той обичаше човечеството като цяло, не можеше да харесва един човек малко или много повече от останалите.... нали?
Отначало отричаше всичко, но усилията му бяха напразни. Ето защо и попита за тази малка среща.
Обаче в никакъв случай не би предполагал, че невинният Тцугару ще бъде чудовището Хейважима. Изненада. Шокът и за него беше голям, ала пък като че ли информантът притежаваже онази рядка способност да приема каквото и да е. Докато гледаше как Шизу се отдалечава, той само седеше. Искаше му се да направи нещо.
Минаха незнайно колко минути и започна да вали. О, сега беше направо чудесно. Чернокосият стана от мястото си и започна да се разхожда наоколо. Нямаше абсолютно никой по улиците на Икебукуро; очевидно всеки се стремеше към това, да се скрие от предстоящата буря. Типично човешко.
Докато минаваше покрай един супермаркет, изведнъж сви към него и влезна вътре. Започна да се разхожда из алеите и единственото, което си взе в края на краищата бяха две близалки с вкус на ябълка.
После пък краката му го отведоха към една малка коорперация.... и нататък вече знаете останалото.
Но да се върнем обратно на настоящата сцена. Шизу гледаше ту Изая втренчено, ту близалката, която вторият му подаваше. Не разбираше, наистина. „Това да не бе поредната игра?” – отново мина през ума му.
Звук от шумолене, паднала опаковка и докато се опомни, Орихара вече бе натикал едната близалка в устата на бившия барман. Шизу пък, от своя страна, в отговор на действията му, я изплю и тъмнокосият показа поредното неодобряващо-присмиващо се изражение.
- Шизу-чан,... – поклати глава. – Да не би да искаш да делим една? Ако е истина, можеше само да попиташ, нали знаеш?
- Много ти е интересно да се забавляваш с мен, нали? – изсъска, навеждайки се, та да може очите им да са на едно ниво. Щеше да го удари, мхм.
Вместо отговор Изая го целуна. Какво по дяволите? Шизу не се отдръпна, но и не отвърна. Беше приятно, ако трябваше да си признае. А по-странното бе, че имаше чувството, че усеща присъствието на Сайк, не на Изая и... о, Господи, нямаше представа какво се случваше в момента и защо се чувстваше толкова добре и...
- Ако го казваш по този начин... – измърка тъмнокосият, като дъхът му опари устните на Шизу. - ...тогава може би.
Горките близалки... и двете се бяха озовали на пода, напълно забравени от двамата. Просто... каква загуба!
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Чет Яну 03, 2013 3:28 pm

3.I.2013 - I didn’t go there

Добре, добре. Може би трябваше да си го призная. Загубих се. (Ох, как можа това изобщо да ми се случи?)
Облегнах се на най-близката до мен стена и се огледах наоколо. Улиците бяха препълнени както винаги – хората минаваха ли, минаваха покрай мен, незаинтересовани от нищо друго освен от самите себе си. Ами аз...? Като се замисля, не бях ли и аз такава? Нищо, че в момента ми се бе отдал случай, в който да наблюдавам останалите, не се ли държах по същия начин? Нямаше значение, може би щях да продължа да наблюдавам минувачите, тъй като нямаше какво да правя, а и очевидно се уповавах на някакво чудо относно това, да намеря правилния път обратно.
....или може би не.
Въздъхнах и се изправих, изпъвайки гръб. Бях се изморила, но пък това съм си аз, вероятно и хвърлянето на един поглед щеше да отнеме значителна част от енергията ми.
Но пък... вероятно се питате, драги ми читателю, как въобще попаднах в подобна ситуация?
Така, така... тук би трябвало да започна да показвам разказваческите си умения, но почакайте малко. Оправям си косата, пръстите ми минавайки през нея, за да успеят да я пригладят по-успешно (макар да няма успех изобщо, поне в моите представи, де). Изтупвам какъвто прах имаше по дрехите ми и започнам да се разхождам насам-натам, като междувременно се обръщам към вас, читателю.
Именно, както предположихте тук най-вероятно, сега започвам с изявата на моите не чак толкова добри разказвачески умения.
Наречете ме, както искате, ала аз наистина съм бездарна в областта на ориентацията. Всичко се започна с един концерт; познайте кого искаше да отиде там. И не, това не бях аз. Мис Най-Добра-Приятелка желаеше. След като ме избута сутринта по най-учтивия начин от леглото ми (за Бога, трябва да предупредя майка да не я пуска повече у нас), Алис ме задърпа за крака.
- Възглавницата миииииии~ - измрънках, правейки опити да изритам Алис, но тъй като бях в прекалено заспало застояние, единственото, което успях да направя, бе да забивам нокти в големия килим и да го дращя. Измрънках недоволно още няколко пъти, ала... да, сещате се натам какво стана.
- Хайде, де... ставай. С кой ще фенгърлвам, а? А?
- Аз дори не харесвам тази група.
- Но ми обеща... ОБЕЩА МИ!!!
Обещала съм, а? Ако обещание значи да се предадеш след безкраен психически тормоз, то тогава... да, можеше да се нарече по този начин.
- Но, но, но...
- ....
- ....
- Отиваш!
Така няколко часа по-късно бяхме на спирката за нужния автобуса. Алис ми се извиняваше, защото очевидно бе забелязала унищожителното изражение на лицето ми. Качихме се, пътувахме (наистина, защо ви описвам тези подробности, напълно ненужни са, само запълват думи), така нататъка и така нататъка... до един момент. (Защо да не включим и малко драматична музика тук, хм?)
На последната спирка автобусът се бе напълнил драстично много, че дори не съществуваше възможността да залитнеш. Лошото бе, че след две спирки идваше и нашата. За жалост, не знаех къде се намираше Алис и затова се реших на малоумната мисъл да я потърся. Избутах няколко хора настрана, получавайки си съответно и подобаващите отговори за такива мои подобни действия. Започнаха да ме бутат и мен. Вратата се отвори и се озовах извън автобуса, който след няколко секунди тръгна.
По дяволите.
Но пък беше жалко да оплаквам собствената си участ, докато седя на едно място, затова станах от тротоара и тръгнах нанякъде си. Докато вървях, си представях как съм на пътешествие (само да вметна, читателю, притежавам някакво странно въображение, което доста често би се оприличило като такова на едно петгодишно). Видях много интересни неща, ако трябва да бъдем честни. Жена, която хранеше едновременно котки И гълъби; а това бе изключително важно, тъй като беше или едното, или другото, така че... запомнете го! Имаше някакъв мъж, който предлагаше листовки за най-новия магазин за тениски в града; беше забавно да гледаш хората обаче как правят трудни акробатически движения, за да го избегнат. Малко по-нататък пък двама се опитваха да продават захарен памук и царевица, като първият естествено имаше по-голям успех в бизнеса си.
Изминаха часове и ето, че отново се намираме тук, драги ми читатели. И докато си говоря вас, Алис изниква отнякъде. Поглеждам към нея унищожително за кой ли пореден път и й промърморвам, когато вече е достаръчно близо, че да ме чуе:
- Ще те убия.
...
..
.
Или не, защото не съществува нито Алис, нито този свят, нито вие, читателю. (Или ако греша за вас, представете си, че казвам истината. Да, това би трябвало да проработи.) НЕ ви благодаря, задето изчетохте тези безсмислици, НЕ ви благодаря за това, че ви отнех от времето. Както и да е, оставям разказа си тук и толкоз.
НЕ ви благодаря за вниманието.

P.S. – Не бях там. (За ваша информация, както му се вика.)

Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Пет Яну 04, 2013 12:25 pm

4.I.2013 - why didn’t it happen to me?


- Кажи ми, Хаос! - крещя,
държейки роза една;
красиво нещо сред тази бъркотия,
породена от мисли за мислите сами.

- Кажи... - прошепвам този път,
ала не... той пак ме недочува.
Прави ли това поради причина?
Или просто ей така?

"Хаос..."

Вече нямам силите и да говоря,
а ето - шепна името му пак.
Шепна, шепна... но без успех;
отговор така и няма;
получавам само още мрак.

"Хаос, кажи... защо не аз?"
Защо не аз седя на сянка,
обградена от приятна тишина,
а трябва да стоя на тъмно,
изпълнена със зловеща самота?

Защо не някой друг те слуша?
Защо и не опиташ ти?
Защо не аз седя и пуша,
наблюдавайки опитите ти едни?

- Хаос, кажи...

Кажи защо тръни се забиват в мен
дори и цветето да го няма вече.
Кажи защо и след всичко случило се,
пак се опитвам да го върна, както беше.

"И все пак кажи ми, Хаос!"
- Защо не аз? Защо не аз бях умряла,
а Уилям беше?

/туй стана ужасно, ох/
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Savannah. Пет Яну 04, 2013 1:51 pm

Прекрасни са. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Искам още. wait lowe lowe Sara smilie
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Пон Яну 14, 2013 2:44 am

Не е довършено.
Oh, I suck at it.

If Kagari had to imagine his own dream childhood, there would be no doctors, no women, speaking through invisible speakers about "health", and definitely no psycho-passes. Now, if he could really live his life like that, he wondered, how would everything turn out? This thought had occurred to him many times before and now was not an exception too.
The young man stretched his arms and leaned back. He messed his orange hair with the fingers of his right hand and closed his eyes. Yeah, he would want a childhood like that or at least a life without all these restrictions, if he could put it that way. Kagari wanted to be free and years had passed by in envying people that "seemingly" were. However when he became an Enforcer, that envy slowly disappeared; he saw with his own eyes that noone could escape from the Sybil System, that noone could be really healthy - suddenly your psycho-pass will go cloudy and you too will be claimed as one of the "latent criminal" people when in reality there's nothing wrong with you. Of course there were insane people too but anyways that mistake in the Sybil System's judgement still remained.
Kagari sighed loudly and tried to think of something else. Still leaning back with his eyes closed, the Enforcer started humming a melody. It would always calm him down. But after minutes had passed he stopped doing it and finally stood up from the couch he was sitting on. Kagari looked to the nearest wallclock and saw that he was late for work. "It's not like I work on the other side of the town." he thought, now waiting for the elevator.
***
It was raining and it seemed like the sky was crying. Kagari loved this kind of weather. The raindrops would just fall down on your face, your hair, your arms and legs, making deaf sounds as though there were something magical about the whole situation... and who knows, maybe there were.
Kagari was standing in the rain, enjoying it, while waiting for Ginoza to finish explaining the situation to that cute girl, the new Inspector.... Tsunemori Akane was her name, wasn't it!?
Well, he wouldn't mind she being his Inspector though... but no, he had to be stuck up with Ginoza. Oh well, it didn't suprise Kagari; he wasn't lucky at all.
But now wasn't the time to be childish anyway - Kagari was trying to concentrate and shoot the man they were searching for. A second... two... and he pulled the trigger.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Пет Май 02, 2014 4:12 pm

whenever i dont feel like that the writers block has taken over me completely, which is rarely, i write down all these little bits of chaos.

27.I.2014 - many pages

1
Хаос обожаваше книгите. Харесваше му чувството, което изпитваше, когато прокарваше върховете на пръстите си по гръбнака на някое томче, и изпитваше огромно удоволствие, когато милваше твърдите корици на някакво изключително старо издание. Уханието на остаряла хартия го опияняваше – беше си чист наркотик, погледнато от негова страна, - а допълнено с едва доловимата, но въпреки това остра миризма на мастило, картината като че ли ставаше цяла, завършена.
Отгърна на първата страница и се полюбува на заглавието – правите, еднакви, леко завъртяни в краищата букви не бяха избледнели дори след толкова много години, макар че долу, по средата на страницата, където беше изписано името на издателството, мастилото да се беше размазало. Мъжът постоя така няколко минути и отгърна на следващата страница, а след това и на още по-следващата....
Шумоленето на хартия изпълваше ушите му и всичко му се струваше като някаква симфония. Незавършена, разбира се, но все пак приятна за слушане. А инструментите, които бяха едновременно и соло, и подгласящи, бяха все едни и същи – листовете.
Колкото си щеш имаше.
Много, много листове.
Но... не бяха достатъчни. Симфонията си оставаше незавършена въпреки обстойното разлистване, което направи, а това пък, след кратко време, му доскуча. Затвори книгата и я остави обратно на масата.
Много, много листове, наистина, ала каквото и да ги правиш, това си бяха те. Дори и да бяха под формата на книга, за него така и така не се бяха превърнали в една цяла.

2 – 03.I.2014

„А аз цял ли съм?”
Прекарваше почти цялото си време в това, да отправя този въпрос към себе си отново и отново. Тези няколко думички изпълваха ума му и така и така не го оставяха; обсебваха го през деня и го преследваха в сънищата му през нощта. Тъкмо да беше спрял да мисли и ето, че започваше наново.
Цял ли бе наистина? Или животът му се състоеше просто от случайни листове, насъбрани наедно.
Цял ли бе? Или просто поредното късче...
....цял ли? Ах, глупости...
Цял щеше да бъде, ако не виждаше части от себе си навсякъде. Цял щеше да бъде, ако сам не се беше разпръснал. Цял... въобще, би ли му било приятно да е цял?

3 – 03.III.2014

Може би по-точно беше да се определи не като някоя книга. Може би беше като морската пяна - създала се от сблъсъка на две мощни или не толкова вълни и уталожила се след няколко секунди.
Може би не беше толкова вечен. Може би се създаваше и умираше всяка една изминала секунда.
Може би вечността му се състоеше именно в тленността.
Може би... ах, колко може би-та. Искаше се да му престане да мисли за това. Като че ли бе изтъкан от точно същите мисли, които все започваха с ‘може би’.
Може би вместо Хаос да трябваше да се нарече едно голямо ‘Може би’. А Хаосът не беше ли това? Тоест ту го имаше, ту го нямаше, ако ситуациите се разглеждаха от различни позиции.
Може би не съществуваше.
И ето пак; подобно на морската пяна мислите му се пенеха, създаваха се, а след това бързо-бързо избледняваха и да спираха да съществуват.
Може би, може би трябваше да се опита да живее.
Ала само може би.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Сря Май 07, 2014 2:19 pm

that one time i was a humanoid cat.

The feeling of his lips on her own was strange, but pleasant. It was nothing like licking and yet it felt so good. Actually it was even better.
She put her arm around his shoulder so that she could support herself easily and sat again in his lap; yeah, it was a lot more comfortable for her like this. She bit his lower lip playfully and after ten seconds or so she moved away because she was running out of breath. But quickly after that her lips touched his nose, his cheek, his forehead even; she didnt lick him, she kissed him.
Kisses, right? That was what they were called. Kisses...
And she gave him lots of them, especially on the lips.
A kiss, and another kiss, and another kiss... It seemed that she wouldn't stop even if she wanted to. It was addicting - that soft sensation, those slightly parted lips... as if everything told her that she should kiss him, that she had to kiss him either way she wouldn't feel well if she didn't. And it was strange, confusing even, but with every new second she cared less and less. She just wanted to feel more of him.
And then... she stopped and backed out. She didn't release herself from his grip though, she only stood there, sitting in his lap, her dark blue eyes piercing his. She pulled her hand out of his (she had even forgotten that her fingers were still squeezing his tightly), and simply touched his cheek. This touch alone was also different now when she didn't have paws and it fascinated her.
Beginning from his forehead her index finger trailed an invisible line down his face and stopped right at his lips. She brushed them with the tips of her fingers, caressing them while enjoying the amazing sensation. He had probably noticed that because she was acting so childishly - she was biting her own lip and the look on her face seemed as if she had found the most interesting thing to ever exist. Because it was true, for her at least - she wanted to know him more, to feel him more, to be closer to him.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Chaos. Вто Юли 08, 2014 11:29 am

gosh, do i love writing chaos from all kinds of perspectives. fluffy time.

4 - 05.VII.2014 – a promise

      - Ей, Персефона, мислиш ли, че има и други? – попита Хаос, гледайки замислено в далечината, докато слънцето залязваше.
      В действителност такова нямаше; мястото, където двамата се намираха, беше собственият им измислен свят, който се променяше според техните прищевки и желания. Ръката на мъжа се вдигна бавно и втъкна един измъкнал се рус кичур зад ухото на момичето, но не се спря дотам; пръстите му се спуснаха, едва докосвайки кожата й, и помилваха бузата нежно, усещайки мекотата й.
       - Още от нас ли? – веждите й се повдигнаха въпросително, а погледът й бе леко учуден, докато очите й се взираха в неговите. Хаос гледаше собственото си лице, ала в женска форма; това не бе единствената разлика обаче – изражението й бе толкова невинно и някак си детско, че караше нещо в него да се раздвижи. – Не знам, би трябвало...
       Миг мълчание.
      - Ще трябва да ги намерим. – допълни русокоската; гласът й преминал в тих шепот.
     Да, ще трябваше, ала колко не му се искаше. Предпочиташе да си останат двамата сами и той да се наслаждава на присъствието й, ала знаеше, че не можеше. Желаеше да се намери, желаеше също да се превърне в Космос, но чувството, което Персефона пораждаше в него, го караше да се замисли дали вече не бе открил така дълго търсената хармония.
      Но не можеше да бъде сигурен, все пак никога не бе изпитвал нещо подобно, че да знае. Затова търсенето си продължаваше. И въпреки това можеше да направи нещо друго; нямаше да й позволи да търси с него, като се излагаше на опасностите на истинския свят. Известно му бе колко много пъти бе наранявана, тъй като тя нали беше частичка от съществуванието му, от същността му, та затова щеше да се опита, щеше да положи някакви усилия, за да я предпази.
        Да я защити, да я защити, да я защити. Повтаряше тези думи в главата си и те лека-полека се превърнаха в обещание, в надежда.
       - Да, ще трябва. – отвърна й, усмихна се и се наведе да я целуне.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Drabbels. Empty Re: Drabbels.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите