The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Творчески безпорядък ^.^ EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Творчески безпорядък ^.^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 43 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 43 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Творчески безпорядък ^.^

2 posters

Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Творчески безпорядък ^.^

Писане by Александра Монтенегро Чет Авг 30, 2012 1:24 pm

Няколко случайно хрумнали мисли Smile Smile
Нощната разходка, само това можеше да я спаси. Капките дъжд се сипеха тихо и безмълвно върху нея, тя все повече се мокреше, но това `и доставяше удоволствие, защото бе открила своето вдъхновение- това вдъхновение бяха неговите прекрасни черни очи Smile

Залезът се отразяваше в зелените `и очи. Вятърът рошеше косите `и и това я караше за се смее. Смехът `и се поемаше от вятъра и се разнасяше към морето. Усети как неговите ръце я обгърнаха и тя се обърна- опита се да си спомни какво я е пленило, дали невероятните черни очи или русата коса. Да, тя го бе харесала точно заради това, защото бе истински Smile

Тя отново мина покрай него с гордо вдигната глава без да го погледне. Той усети парфюма `и който го омая, сякаш в този момент спря да диша.Косата `и докосна съвсем леко ръката му и докато той се осъзнае, тя вече си бе заминала. И всичко това беше само спомен- не знаеше нито името и нито коя е, просто аромата на рози бе останал в съзнанието му ^^

Тя отново се смееше от сърце- нима имаше някакъв проблем, всички я обичаха. Тогава го видя- идваше заедно с още 2 момчета. Мина толкова спокойно покрай нея, сякаш беше обикновено момиче, а не бе така. Щом погледа `и попадна на него, усмивката сама заигра по лицето `и. Той я видя- същата невинност и красота. Погледите им се засякоха, но той не спря, просто продължи да върви, сякаш тя бе мираж. А тя си мислеше дали той наистина съществува- дали не беше стар спомен или просто мечта.. Smile
Александра Монтенегро
Александра Монтенегро

Брой мнения : 286
Рожден Ден : 21.12.1995

http://aliinthewonderlad.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Re: Творчески безпорядък ^.^

Писане by Александра Монтенегро Чет Авг 30, 2012 4:57 pm

Те вървяха с гордо вдигнати глави. Шумът от токчетата им се сливаше с гласовете на останалите, но все пак се превръщаха в център на внимание. Аромата на рози и череши се носеше около тях и тогава ги видя, вървяха точно срещу тях. Щом погледите им се засякоха и двамата се обърнаха към приятелите си и им подшушнаха леко, след което се подсмихнаха. Всички притаиха дъх, но точно когато се разминаха ръцете им се докоснаха леко, момчетата се обърнаха за да видят само прекрасните им коси, които се помръдваха леко от техните движения. За тях те бяха просто мираж, мираж който никога нямаше да получат! Smile
Александра Монтенегро
Александра Монтенегро

Брой мнения : 286
Рожден Ден : 21.12.1995

http://aliinthewonderlad.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Re: Творчески безпорядък ^.^

Писане by Александра Монтенегро Пет Авг 31, 2012 3:31 pm

Преди време бях попаднала на една мисъл на Хорхе Букай, която казваше:
„Аз съм аз. Ти си ти. Не съм на този свят, за да сбъдна очакванията т, и знам, че ти също не си на този свят, за да сбъднеш моите. Защото аз съм аз и ти си ти. И когато ти и аз се срешнем, е прекрасно. И когато в срещата си се разминем няма какво да се направи...”
Тогава си зададох въпроса- дали наистина не ни е било писано да сме заедно? Спомнях си всяка една наша среща кристално ясно. Всеки един наш общ спомен бе специално бутилиран в шишенца с различни надпиши. Някой от тях бяха прекрасни и кристални и когато ги откриех и ги отворех от тях се понасяше омайният аромат на карамел, рози или орхидей. Те ми напомняха за начинът по който ме гледаше, зо това колко обичаше да си играеш с косата ми, как ме прегръщаше. И всичко това ме караше да се усмихвам,, но имаше и други шишенца- онези с тъмни течности, те ме подсещаха за всеки наш скандал и за всяка една обидна дума с която сме се наричали. И тогава в ума ми изникна деня в който ти ми заяви, че вече не ме искаш до себе си, примирих се с надеждата, че всичко е минало и след време наистина те забравих, но ти така и не успя да ме забравиш скъпи сърцеразбивачо, защото аз съм си аз и ти си си ти и не сме на този свят, за да сбъднем мечтите си!
Александра Монтенегро
Александра Монтенегро

Брой мнения : 286
Рожден Ден : 21.12.1995

http://aliinthewonderlad.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Re: Творчески безпорядък ^.^

Писане by Калина Пет Авг 31, 2012 3:39 pm

Опитай се да завършиш поне един разказ или да обединиш в някаква обща тема тези откъсчета. Така са страшно разпокъсани и на нищо не приличат, не можеш си покажеш таланта по този начин. Прилича повече на тетрадка с различни мисли, от колкото та литературно произведение.

Сори, ако съм прекалено критична, обаче колкото и банално да звучи го казвам за твое добро.
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Re: Творчески безпорядък ^.^

Писане by Александра Монтенегро Пет Авг 31, 2012 4:31 pm

Само това ми хрумва а и аз харесвам критиката иначе това наистина е от тетрадка с мисли.. Мисля да ги използвам за по нататъчни произведения Smile
Александра Монтенегро
Александра Монтенегро

Брой мнения : 286
Рожден Ден : 21.12.1995

http://aliinthewonderlad.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Re: Творчески безпорядък ^.^

Писане by Александра Монтенегро Пон Сеп 10, 2012 5:16 am

Преди време бях попаднала на една мисъл на Хорхе Букай, която казваше:
„Аз съм аз. Ти си ти. Не съм на този свят, за да сбъдна очакванията т, и знам, че ти също не си на този свят, за да сбъднеш моите. Защото аз съм аз и ти си ти. И когато ти и аз се срешнем, е прекрасно. И когато в срещата си се разминем няма какво да се направи...”
Тогава си зададох въпроса- дали наистина не ни е било писано да сме заедно? Спомнях си всяка една наша среща кристално ясно. Всеки един наш общ спомен бе специално бутилиран в шишенца с различни надпиши. Някой от тях бяха прекрасни и кристални и когато ги откриех и ги отворех от тях се понасяше омайният аромат на карамел, рози или орхидей. Те ми напомняха за начинът по който ме гледаше, зо това колко обичаше да си играеш с косата ми, как ме прегръщаше. И всичко това ме караше да се усмихвам,, но имаше и други шишенца- онези с тъмни течности, те ме подсещаха за всяка една наша караница и за всяка една обидна дума с която сме се наричали. И тогава в ума ми изникна деня в който ти ми заяви, че вече не ме искаш до себе си, примирих се с надеждата, че всичко е минало и след време наистина те забравих, но ти така и не успя да ме забравиш скъпи сърцеразбивачо, защото аз съм си аз и ти си си ти и не сме на този свят, за да сбъднем мечтите си!

Едно случайно измислено произведение... Smile
Александра Монтенегро
Александра Монтенегро

Брой мнения : 286
Рожден Ден : 21.12.1995

http://aliinthewonderlad.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Творчески безпорядък ^.^ Empty Re: Творчески безпорядък ^.^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите