The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Miley Cyrus EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Miley Cyrus EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 31 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 31 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Miley Cyrus

+13
Мелиса Лийлън
Ая.
Lunna West
Алекс Андерсън
Alena Le'roux.
Роузмари Хатауей
Ванеса Смит
Торгуна Одинвал
-hayley;
Джени Уотсън
Alice Conrad
Наталия Нортман
Изабел
17 posters

Go down

Miley Cyrus Empty Miley Cyrus

Писане by Изабел Сря Юли 07, 2010 2:15 pm

Майли е родена през 23 ноември, 1992г. под името Дестини Хоуп, сега е с името Майли. Нейният баща, Били Рей Сайръс, добре знаещ се като кънтри-певецът и майка й Тиш Сайръс. След като тя е гледала баща си и неговата кариера, Майли решава да започне като актриса и направила малко излизания с баща си в ТВ шоуто Док през 1993г. Когато била на 8, тя участвала във филма Голямата риба. Сега Майли е една от най-популярните звезди на Дисни, заради шоуто Хана Монтана, също с баща й. След като започва Хана Монтана, Майли пуска в активност и другата си способност - пеенето, и заедно с това издава 2 албума.

Пълно име: Дестини Хоуп Сайръс (Destiny Hope Cyrus)

Сценично име: Майли Сайръс

Родена е на: 23 ноември 1992 година

Месторождение: Нашвил, Тенеси

Местожителство: Лос Анджелис, Калифорния

Зодия: Стрелец

Професия: певица, композитор и актриса

Прякор: Смайли, Майли, Сиси Джо (Smiley, Miley, Sissy Joe)

Любима храна: тиквен пай и китайска кухня

Любими поп певци: Hilary Duff, Kelly Clarkson, Ashley Simpson, Melissa Etheridge

Любими групи: Metro Station (Miley’s brother band), the Killers, Maroon 5, Boys Like Girls, Taking Back Sunday, Coldplay, U2

Любими певци: Billie Holiday, Etta James, Shania Twain, Flo Rida, Regina Spektor

Обича: да кара колело, да плува, да танцува, да пазарува, да пее, да свири на китара и да пише песни.

Има естествена къдрава кестенява коса и сини очи.

Може да свири на китара и на пиано.

Любими цветове: синьо и тъмночервено

Любим цитат: „Животът е като карането на колело: трябва да се движим напред, за да не загубим равновесие.“ - Алберт Айнщайн

Майли е носила скоби на зъбите.

Тя не чете много книги, но любимата и книга е „Girl Talk With God“

Родителите на Майли са Били Рей Сайръс и Летисия (Тиш). Баща и е кънтри певец и от него Майли наследява страстта си към кънтри музиката. В семейството са 6 деца и почти всички по един или друг начин се занимават с музика или актьорство.

Кариерата и започва от рано. Още на 9 години тя взима уроци по актьорско майсторство и има няколко малки роли.

През 2005 година се явява на прослушване за роля в шоу на канал Дисни, но не я одобряват, защото е много малка. Но тя е твърдо решена да участва и се явява пак на прослушване, като този път получава главната роля. Дори заради нея името на героинята е променено на Майли Стюард.

След това идва звездният и момент с участието и в сериала „Хана Монтана“. Той започва да се излъчва на 24 март 2006 година в Америка и всеки епизод се гледа средно от около 4 милиона зрители. Тази роля носи на Майли огромен успех и тя става любимка на децата и на тинейджърите. Освен с участието в сериала Майли пише песни и издава албуми. През 2006 година тя прави и две турнета, където изпълнява свои и на Хана Монтана песни.

Освен в ролята на Хана Монтана, Майли участва и в няколко други филма, както в телевизията, така и на големия екран.

Звездата има няколко издънки, които обръщат феновете и срещу нея и и носят лоша слава. Тя се държи скандално, има проблем с фотосесията, която снима за Венити Феър. Проблем за тинейджърите и техните родители са и многобройните и връзки. Това се отрази негативно и на рейтинга на сериала и дори се чуват слухове, че и търсят заместничка.

2009 е обещаваща за кариерата на звездата. Тя отново се изкачва на върха с новите си песни, предлагат и нови роли, например в сериала „Сексът и градът“ и както изглежда милионите и почитатели пак се завръщат.

В момента тотален хит е Party In The U.S.A.

Миналият месец, Майли Сайръс сравни себе си с Бритни Спиърс.

Сега, Кати Пери направи същото нещо – но със съвсем различен смисъл.

Според Life & Style, Пери видяла облеклото на Майли на MuchMusic Awards 2010 и казала на приятел:

„О боже Господи, горкото момиче… Тя е Бритни Спиърс отново. Става право пред очите ни… тя определено е тръгнала по пътя на Бритни. По-лошо е. Вижте тези облекла. Ужасни са.“

Междувременно, Сайръс се присъедини при Доли Партън на сцената за дует извън Knoxville този уикенд. Тя всъщност звучеше добре, правейки сегащния си имидж много по-разочароващ.

Както сами виждате, когато Майли пее кънтри и носи такива дрехи, е качествен артист.

Майли Сайръс показва от седмици, че не може да бъде укротена.

Но докато това може да е истина в гардеробния и избор, певицата е подмината по размер в музикалната класация миналата седмица. Най-новият и албум, „Can’t Be Tamed“, завърши трети по продажби, зад албума на Eminem – „Recovery“ и на Drake – „Thank Me Later“.

Очакваше се, че Eminem ще е водещ, но не до толкова широк предел. Новият му диск имаше най-много продадени копия през 2010, повече от 753,000 копия.

Колкото до Майли? Тя трябва да е разочарована, защото „Can’t Be Tamed“ продаде само 106,000 албума. Това е изумително 250,000 по-малко от колкото Сайръс продаде през 2008, за „Breakout“, само през първата седмица след излизането му.

Феновете на Майли със сигурност ще се оплакват за пристрастния обхват сега и извинения за грима, за любимата им певица. И това е наред, това е тяхно право и се възхищаваме на тяхната страст.

Майли Сайръс все още няма 18 години и вече има повече пари от колкото повечето от нас ще видят през целия си живот.

До сега е била на домашно училище за няколко години заради трудния и график, и си признава, че след като вземе ГЕД, няма почти никакъв шанс да отиде в колеж.

Тя каза: „Сестра ми отиде в колеж за 2 години и след това реши, че иска да бъде музикантка, и сега е музикантка.“

„Просто вече знам какво искам да правя и ако някога има момент, когато искам да се върна назад, мога да го направя.“

„Научих това от баба ми. Тя отиде в колеж когато беше на 67 и завърши на 70, и след това беше учителка. Сега тя е на 77, заради това аз мога да отида в колеж когато си поискам.“

Тя наскоро даде $3.4 милиона долара за жилищен блок в Л.А, и има нов албум за популизиране. Тя вече има нов филм в работата си, и не мисли скоро да се отказва от музиката, за това ако искаше да отиде в колеж, не знаем как щеше изобщо да намери време.

В интервю с E! News миналата седмица, певицата каза: „Аз мразя вампири.“

Естествено, това накара геройте от Eclipse да говорят относно коментара на Майли:

Taylor Lautner: „Тя не е нужно да харесва вампири. Докато харесва върколаци, всичко е наред.“

Peter Facinelli: „Аз не съм голям фен на вампирите, но обичам книгите, които Стефани Маиър написа. Обичам това, че не виждате зъби. Определено не е филм на ужасите, по всякакво значение.“

Elizabeth Reaser: „Аз винаги съм била фенка на вампирите, от както бях малко момиче. Обичам всичките книги на Ане Райс. Може би Майли се съпротивлява. Може би сега те са толкова популярни, че е досадно или на нея и е писнало да ни вижда.“

Kellan Lutz: „Тогава тя не ме познава. Аз мога да променя мнението и относно това, сигурна съм. Имам си моите начини.“

Ashley Greene: „Това е толкова жалко, защото аз обожавам новите и песни… Ще настаня Майли да седне и ще я принудя да гледа Здрач.“ Very Happy

Майли Сайръс постави рекорд по най-бързо отразяване в новините заради предполагаемата целувка с момиче по време на изпълнението на песента “Can’t Be Tamed” в предаването “Великобритания има талант”. 17-годишната певица използва официалния си сайт, за да говори за предполагаемата лесбийска целувка, да благодари на феновете си за подкрепата и да отрече, че подобна целувка се е случвала.

“Изпълних “Can’t Be Tamed” в едно от любимите ми предавания във Великобритания. Вярно е, че имаше някои невероятни моменти (които естествено никой не коментира). За мен беше чест да съм на тази сцена”, обясни Майли. “Беше казано, че на сцената съм ‘ЦЕЛУНАЛА МОМИЧЕ’ и това е най-новата новина, която предизвика спор.”

Звездата на Дисни Майли Сайръс се опитва да покаже на света, че е готова да зареже чистия си и непорочен имидж на “Хана Монтана”. Наскоро 17-годишната певица беше критикувана заради похотливия си нов вид, но тя привлече още повече внимание към себе си с изпълнението си на “Великобритания има талант” в началото на юни, където тя имитира лесбийската целувка на Бритни Сприърс и Мадона от 2003-та г.

Облечена в секси мрежесто прилепнало черно облекло, Майли изуми публиката като целуна една от танцьорките си по време на изпълнението на новия й сингъл “Can’t Be Tamed” на четвъртия полуфинал на шоуто. След изпълнението си тя каза на водещите Ант Макпарлин и Деклан Донели: “Бях малко нервна от присъствието на толкова много талантливи хора тук тази вечер”.

Майли Сайръс подсказа, че има желание връзката й с Лиам Хемсуърт да премине в по-сериозна фаза. Изпълнителката на песента “Can’t Be Tamed” участваше в предаването на Graham Norton, където разкри, че иска предложение за брак. “Той е невероятен. Може би Ъшър трябва да му даде пръстен и да му каже да ми купи огромен диамант”, каза Майли.

17-годишната певица е с по-малкия брат на Крис Хемсуърт откакто те се запознаха на снимачната площадка на филма “The Last Song”. По време на участието си в предаването, тя сподели честно, че не е доволна от стила на гаджето си. “Вкусът му е малко странен”, признава тя. “През цялото време нови шорти и къси панталони. Иска ми се да се облича като най-добрия ми приятел, който е гей.”

Въпреки това, Майли признава, че е щастлива с Лиам. След като се появиха слухове, че се е разделила с Лиам, звездата от “Хана Монтана” отговори чрез официалния си интернет сайт със следното съобщение: “Искам да изясня един слух. С Лиам не сме се разделяли. Никога. Ние двамата сме много щастливи и това отчасти се дължи на невероятните отношения между него и семейството ми.”

Е,с Майли много си приличаме boogie Изключвам това,че мрази вампири dry Аз ако познавах Майли наистина за ден щеше да стане фенпир,защото аз много бързо зарибявам хората по някаква тема.Зарибих най - добрата си приятелка по ДНВ! Very Happy Е,пишете коментари Smile
Изабел
Изабел

Брой мнения : 1369
Рожден Ден : 18.09.1996

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Наталия Нортман Нед Юли 25, 2010 2:26 pm

Май си голяма фенка на Майли....

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by ???? Сря Авг 18, 2010 2:50 am

Аз много харесвам Майли. lowe lowe lowe

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Alice Conrad Сря Авг 25, 2010 3:24 pm

Майли винаги е толкова сладка. В Хана Монтана играеше страхотно. Жалко,че сега ще има 4 сезон и край Sad
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Джени Уотсън Пон Сеп 13, 2010 7:03 am

еййй аз мислех че съм откачен фен...ОБОЖАВАМ Я и всичко което прави ..песните и филмите и просто има уникален талант.Сега с нетърпение очаквам да излезе ЛОЛ
Джени Уотсън
Джени Уотсън

Брой мнения : 1517

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by -hayley; Чет Окт 21, 2010 10:10 am

мразя Майли според мен е много лигава, грозна и има гаден глас, но това е мое мнение
-hayley;
-hayley;

Брой мнения : 2907
Рожден Ден : 05.05.1015

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Торгуна Одинвал Нед Ное 07, 2010 9:33 am

Лигава и дори не-толкова-хубава тийнеджърка,която до 2-3 години ще залезе,избивайки изгубеното си детство в алкохол или наркотици(както вече имаме предостатъчно Холивудски примери).
Торгуна Одинвал
Торгуна Одинвал

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Ванеса Смит Сря Ное 17, 2010 2:24 pm

Ханааа lowe
Ванеса Смит
Ванеса Смит

Брой мнения : 1514

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Роузмари Хатауей Пон Дек 06, 2010 9:34 am

И аз съм фенче на Майл! Уникален талант... lowe
Роузмари Хатауей
Роузмари Хатауей

Брой мнения : 350

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Alena Le'roux. Чет Дек 23, 2010 5:09 pm

който ме познава знае че не трябва да отваря въпрос за ХАНА МОНТАНА a.c.a. Майли ... просто откачам и разговорът загрубяваа .. за мен това е една холивудска превъзходна .. противна тийнейджърка с голямо самочувствие и много комплекси .. не съм доволна от визията и гласът й.. самата идея за хана монтана много ми харесва .. но бога ми защо трябваше Дестини Хоуп Сайръс да я играе ?? ако имаме за пример нея .. значи и аз мога да хвана микрофона и да се кикерча пред половината свят .. да си правя на много яка .. а честно да ви кажа не знам как ще прозвучи но не мисля че по нещо й отстъпвам ..
Е от друга страна има и нормални тийнейдръжи с мечти като Селена например ..

Нямам желание да си развалям отношенията с феновете на Майли от форума които , четете това .. просто съм един различен човек с различно мнение Smile
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Алекс Андерсън Чет Дек 23, 2010 5:13 pm

Обожавам Майли!!!Но напоследък се превърна в голяма .. к*чка!! Sad
Алекс Андерсън
Алекс Андерсън

Брой мнения : 508

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by ???? Чет Дек 23, 2010 5:45 pm

Майлс е много сладка, но напоследък след като родителите и се разделиха, тя започна да се държи много лошо. Но за това не е виновна тя. Майли е живяла до 18-тата си година под пълен надзор. Не са и давали да прави нищичко сама. Сега родителите и се развеждат и тя започна да сменя гаджета, да пуши марихуана, да се облича по-разкрепостено и всичко това е за да привлече вниманието на родителите и. Наистина ако Селена играеше Хана, щеше да е много по-добре, но Майли остава като Хана Монтана. Гласът и много ме дразни понякога, но аз съм и голяма фенка и няма да спра да бъда, защото е стъпила накриво.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Lunna West Чет Дек 23, 2010 5:51 pm

Аз съм от хейтърите.. Просто ужасно ме дразни.. не знам какво всъщност не ме дразни в нея.. Както каза Мелиса, според мен също Майли е просто една надута тинейджърка, която е там на сцената за да си избие комплексите.. Ама такива ги е имало много и знаем какво става накрая.. греят там до 5 години и после залязват, защото някоя нова холивудска к*чка става новата мис талант. Гласът й дразни и ми бърка да не кажа къде като я чуя.. Не знам, нищо лично към феновете й, но аз просто изразявам мнение.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Ая. Чет Дек 23, 2010 5:53 pm

Аз никога не съм мразила Майли, но и не я обичах особено. хд
Но откакто започна да пуши, да се облича и да пее така много МИ харесва ХД
Стана печена. Няя някфа лигава Смайли Майли амии истинска кучка ( в добър смисъл ) вече не само я харесвам, ами я и ОБОЖАВАААМ!!! lowe lowe lowe
нищо лично към хейтърите. просто мнение. ;д мен ме радва такъв стил обличане и т.н. ;д
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Мелиса Лийлън Съб Юни 11, 2011 1:48 pm

Много е хубава.
Мелиса Лийлън
Мелиса Лийлън

Брой мнения : 1656

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Tayllor McQueen. Чет Юни 23, 2011 5:07 am

Има яки парчета
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Ния. Чет Юни 23, 2011 5:20 am

Майли е супеееееееееер яката! Много казват, че Селена пеела по-хубаво от Майли. Според мене не е вярно, Майли и има много по-хубав глас, но песните на Селена ги халесват повече(което според мен е тъпо Very Happy ) И други казват, че Майли в последно време станала голяма "К*чка". Което според мен не е вярно. Всеки има право да порастне, какво искат като е на 20 да се облича, като Хана Монтана и да пее за Супермен ли? Много тъпо от тяхна страна. ВСЕ ТАЯ!
TEAM MILEY! lowe
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Naomi Dupre Чет Юни 23, 2011 5:22 am

Виктория Вега написа:Майли е супеееееееееер яката! Много казват, че Селена пеела по-хубаво от Майли. Според мене не е вярно, Майли и има много по-хубав глас, но песните на Селена ги халесват повече(което според мен е тъпо Very Happy ) И други казват, че Майли в последно време станала голяма "К*чка". Което според мен не е вярно. Всеки има право да порастне, какво искат като е на 20 да се облича, като Хана Монтана и да пее за Супермен ли? Много тъпо от тяхна страна. ВСЕ ТАЯ!
TEAM MILEY! lowe
+1 +1 +1 +1
Naomi Dupre
Naomi Dupre

Брой мнения : 6361

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Дийн Уинчестър Пет Авг 26, 2011 6:19 am

Наоми Дарк написа:
Виктория Вега написа:Майли е супеееееееееер яката! Много казват, че Селена пеела по-хубаво от Майли. Според мене не е вярно, Майли и има много по-хубав глас, но песните на Селена ги халесват повече(което според мен е тъпо Very Happy ) И други казват, че Майли в последно време станала голяма "К*чка". Което според мен не е вярно. Всеки има право да порастне, какво искат като е на 20 да се облича, като Хана Монтана и да пее за Супермен ли? Много тъпо от тяхна страна. ВСЕ ТАЯ!
TEAM MILEY! lowe
+1 +1 +1 +1

lowe +1 lowe +1 lowe +1 lowe +1
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Miley Cyrus Empty Re: Miley Cyrus

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите