The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Ле бележчици. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Ле бележчици. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Ле бележчици.

3 posters

Go down

Ле бележчици. Empty Ле бележчици.

Писане by Сорша Хейл Вто Юли 31, 2012 4:47 pm

Аз съм.

Аз съм тази, която те има, но не може да те притежава. Аз съм тази, която винаги ще бъде до теб, въпреки че я няма. Аз съм тази, която те обича толкова силно, че никога не е достатъчно. Аз съм тази, която никога няма да те излъже, освен когато не ти казва истината. Аз съм тази, която винаги ще те иска, но няма да те пожелае. Аз съм тази, която ще изгаря за теб, дори когато е безразлична. Аз съм тази, която винаги ще е някоя, дори и да я смяташ за никоя.


Аз съм всичко и нищо.
Аз съм много и малко.
Аз съм реалност и илюзия.
Аз съм любов и омраза.

Аз съм тайната ти, за която всички знаят. Аз съм твоя, дори когато не можеш да ме имаш. Аз съм тази, която обичаш повече и от себе си. Аз съм тази, която не можеш да излъжеш дори и в съня си. Аз съм тази, която винаги ще искаш до болка. Аз съм истинската, точно какъвто си и ти. Аз съм свободата, която те държи като свой пленник. Аз съм простосмъртната, която никога няма да умре. Аз съм слабата, която винаги ще ти дава сила. Аз съм кубчето лед, което винаги ще те топли. Аз съм приспивната песен, която ще те държи буден. Аз съм луната, която ще озарява деня ти. Аз съм опасността, която ще те пази. Аз съм кошмарът, от който не искаш да се събудиш. Аз съм миналото, настоящето и бъдещето ти.

Аз съм част от теб.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Lydia Martin Вто Юли 31, 2012 4:50 pm

Хубаво.Красиво.
Lydia Martin
Lydia Martin

Брой мнения : 53

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Сорша Хейл Вто Юли 31, 2012 4:51 pm

Благодаряя. (:
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Гост Сря Авг 01, 2012 10:26 am

Оо Вики е фенка на Шошовите бележки <3 Доста съм ти чела във фейса ии и и и са уникални lowe

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Сорша Хейл Сря Авг 01, 2012 4:44 pm

Мирси ваа <33 Аз съм ги изтрила повечето от там, ама нищо хД
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Сорша Хейл Чет Авг 09, 2012 6:44 pm

Изключението в любовта.

Той обръща гръб и я изоставя в тъмното, от което тя се страхува. Напразно се надява да се върне. Мисли си, че не я обича. Че му е станала досадна и го задушава прекалено много. Че не отговаря на стандартите му. А той я обича толкова много. Влюбва се все повече с всеки изминал ден, в който са заедно и това го плаши. Не че не иска да са заедно, просто това е нещо ново и непознато. И въпреки че е готов да го посрещне, отрича до последно. Защото знае, че тя е необикновенна и то по един много специален начин. Не обича да й прави комплименти и да я нарича с изтъркани галени имена. Усмихва се и прави деня му по-хубав всеки път, щом той й каже, че е различна. Тя е непокорна, ревнива и избухлива, и в същото време така примирена, незаинтересована и кротка. Но винаги непоколебима. Това обича най-много в нея. Но никога няма да го признае. Ще се опитва до последно да крие слабостите си, и когато тя си мисли, че той си отива, защото не я обича, всъщност ще си тръгва, защото се страхува, че я обича прекалено много.

Вътрешно обаче, тя се надява и знае, че ще се върне, защото любовта е по-силна от разума. Въпреки че те са различен случай. Те са изключението.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Alena Le'roux. Чет Авг 09, 2012 8:18 pm

Олее. прекрасно е всичките ти са много хубави. аз съм ги чела като луда през нощите още онези първите когато се запознахме. хихи. а това последнотоо много ме докосна. <33
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Сорша Хейл Чет Авг 09, 2012 8:20 pm

въй, мерси. lowe
аз повечето ги изтрих от фейсбука, оставила съм само няколко, пък и ся съм нещо в криза и нищо ни моа да измисля - туй е старо.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Сорша Хейл Чет Авг 16, 2012 12:13 pm

Внимавай какво си пожелаваш.


Тя беше тийнейджърка, сама по себе си по-различна, израснала и откровена. Единствената маска, която обичаше да вади от прашасалия кашон със забравените играчки беше онази, на силната и непоколебима, преждевременно израснала жена. Не лицемернечеше и единствените лъжи, които израчеше бяха благородните. Беше красива, но не се възползваше от това, дори напротив - искаше да гледат в очите й и да виждат душата й. Единственото за което мечтаеше, беше да я обичат истински. Затова често беше сама. Беше умна и независима. Раздаваше максималното от себе си, ако преценеше, че си струва.
И един ден тя се влюби. Това беше всичко, което някога бе искала. Да изгаря от любов. Това си пожелаваше всеки път, щом видеше падаща звезда. Дори го желаеше прекалено силно. Това беше найната мания, нейната фикс идея. Всяка вечер описваше емоциите и преживяванията си до най-малката потробност в грижливо подвързания и украсен дневник с твърди корици. Беше щастлива. Беше получила всичко, което някога жалеше. Дори повече от това. Изгарящата, страстна любов се превърна в задушаващ навик, от който не можеше да се откопчи. И сега, отпуснала безпомощно глава на дланта си, пишеше в дневника под нощната лампа:
"Ако четеш това, запомни един съвет от мен. Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне. Внимавай за какво изгаряш физически и от какво всъщност се нуждаеш. Прецени добре, кое от двете ще пожелаеш, защото може и да го получиш."
И все пак тя успя да се отскубне. Отново можеше да диша спокойно, но сега беше различна. Не се раздаваше максимално, не се радваше на малките неща в живота, не обръщаше внимание на тези, които наистина се грижеха за нея. Повече от всичко желаеше да успее. Амбициите й бяха заместили желанието за любов. Тя желаеше само да преуспее. Да постигне дори това, с което можеше и да не се справи. Беше длъжна да опита. По дяволите всичко друго. Така мислеше сега. Това описваше вечер в дневника си. Връщаше се назад в страниците и препрочиташе всичко, което не искаше да държи в главата си, но в същото време не можеше да пусне да си отиде. Или поне спомените. Хулеше се сама, колко е била наивна и примирена. Отдадена на това, което не е залужавало вниманието й. Горда беше със себе си, че вече може да се нарече жена, а не просто хлапчака. Така беше правилно... според нея.
Тя беше преуспяла, богата и все още хубава. Запазена за възрастта си. И беше сама. Точно така, както в онези времена, когато желаеше по-силно от всичко любовта, все още беше сама. Независимо, че я беше получила, дори и за един кратък момент от живота й. И сега съжаляваше, че я е желала толкова силно.
"Може би, ако не бях проявявала такава жажда за любов, ако не бях влюбена в самата идея за любовта, щях да получа друго. Може би сега съпругът ми щеше да седи до мен на верандата и да държи ръката ми. Внимавай какво си пожелаваш. Трябваше да си го повтарям по-често!" - записваше тя с отчетливия си почерк.
"Може би, ако се бях спряла, докато можех, нямаше да поставя успеха на първо място и сега да съм сама. Да съм загърбила всичко и всички, които ми напомняха за старата мен, които ме обичаха. Но не спрях. Пожелах много, не внимавах. Грешката е лично моя.
П.П. Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш, когато най-малко очакваш.
"

Изписа и последната страница. Завърза панделката и прибра тетрадката при останалите три. Там, където съхраняваше целия си живот и всичките си чувства. Залепи на кашона етикет с адрес и марка. Заглавието гласеше: "Внимавай, какво си пожелаваш, защото може и да го получиш.", а колетът беше адресиран до дъщеря й. Надяваше се, че собствените й грешки ще предпазят поне нея, от самотният живот, който сама си беше пожелала, но не очакваше да го получи.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Ле бележчици. Empty Re: Ле бележчици.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите