The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

+5
Анди
Наталия Нортман
Люк О' Нийл
Изaбелa
Никол Уейв
9 posters

Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Никол Уейв Пон Окт 04, 2010 4:22 pm

И отново седях на леглото с кръстосани крака и гледах отегчено през прозореца. Гледах как двама влюбени нежно се губеха в прегръдките си , как си повтаряха "Обичам те" чувствайки сигурнастта , че в замяна и те ще получат тези две вълшебни думи..
Зад мен се чу някакъв шум. Обърнах се да видя какво става и видях как котката ми се измъква през вратата , преместих погледа си леко в дясно и видях китарата , на която той ме учеше да свиря. Тя стоеше там и сякаш ме викаше , но аз не посмях да я докосна. Нямах смелостта пак да изпитам онази болка , която изпитах след инцидента.В главата си чувах песента , която той посвети на мен и цялата настръхнах.Спомних си първата ни среща.
Беше късно вечерта. Аз бях на спирката и чаках автобуса, а той беше зад мен. Беше много студено , а аз бях леко облечена и замръзвах. Изведнъж го дочух да казва "Искаш ли якето ми ? " и застана пред мен. Аз погледнах в дълбоките му сини очи и загубих ума и дума. Той попита още веднъж , а аз отговорих свенливо, че не бих отказала. Облякох якето му и потънах в аромата му. Не си казахме нищо повече. По едно време усетих как силните му ръце ме обгръщат цялата. В този момент автобуса ми дойде , бързо казах Чао и се качих. След 1-2 минути осъзнах , че все още съм с якото му. Прибрах се вкъщи , седнах на дивана и цяла нощ мислих за него.На следващия ден бръкнах в джоба на якето и видях лист със исписан телефонен номер. Реших да се обадя. Даваше заето. След минута телефонът ми звънна, вдигнах и чух неговият глас . Едвам , едвам успях да прошепна " Якето ти все още е у мен " . Той се засмя и помоли по-късно днес да се видим за да му го върна. Аз разбира се приех. Затворих телефона и започнах да подскачм из къщата. Смених 18 тоалета , докато избера какво искам да облеча. Стана време да тръгвам . Бяхме се уговорили да се видим на същата спирка , на която миналия ден се видяхме. Стигнах там преди него. Изчакаках го 5-10 минути и той се появи . Извини се за закъснението , аз му подадох якето ,а той извади листа с номера и ми го подаде. Каза , че бърза и трябва да тръгва , а аз да му се обадя да се видим в близките дни . Преди да му благодаря той изчезна някаде. Аз останах безмълвна. Бях влюбена , а дори не знаех как се казва. След два-три дни му се обадих и си уговорихме нова среща. След това започнахме да се вивдаме все по често , а аз все повече и повече се влюбвах в него.
Накрая заживяхме заедно. Един ден отивахме някаде , пресякохме улицата пред вкъщи и аз се усетих , че съм си заправила чантата . Той каза, че ще отиде да я вземе ,а аз да го изчакам там . Целуна ме и се качи . След минута се върна , говореше по телефона и се затича към мен за да не закъснеем. В този момент кола прелетя през пътя. Тя отмина , а той лежеше мъртав на земята. Аз се развиках за помощ и отидох при него. Дойде и линейка , но беше твърде късно. Него вече го нямаше..
От тогава не съм излизала от вкъщи. Не отидох на погребението , защо не можех да се изправя на краката си. Изпитвах вина за случилото се. Ако не си бях забравила чантата , сега все още той щеше да е при мен . По цял ден плачех и се опитвах да поварвам че това не се е случило, но не можех. Не ядях , не спях.. и накрая се разболях. Един месец седях в болницата и не говорех с никого. Когато ме изписаха се прибрах вкъщи и заплаках . Не можех да спра да мисля за него. За неговя аромат , за неговите целувки и прегръдки.. за всичко свързано с него..
И днес отново седя на леглото си с кръстосани крака и гледам отегчено през прозореца. Гледам как двама влюбени нежно се губят в прегръдките си , как си повтарят "Обичам те" чувствайки сигурнастта , че в замяна и те ще получат тези две вълшебни думи.. И все още се надявах той да се появи от някаде. Всички ме укоражаваха да продължа напред и да спра да миля за него , но не можех.. просто го обичах прекалено много...


От Виктория Добрева
Никол Уейв
Никол Уейв

Брой мнения : 1598

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Изaбелa Пон Окт 04, 2010 4:27 pm

Crying or Very sad Просто невероятна! Без думи останах!
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Люк О' Нийл Вто Окт 05, 2010 4:52 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Люк О' Нийл
Люк О' Нийл

Брой мнения : 1102

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Наталия Нортман Вто Окт 05, 2010 6:21 am

Crying or Very sad Crying or Very sad

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Анди Вто Окт 05, 2010 6:32 am

Свят голям,хора много ...
Анди
Анди

Брой мнения : 3185

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Джени Уотсън Вто Окт 05, 2010 7:32 am

Прекрасно е Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad (в тъжен смисъл)
Джени Уотсън
Джени Уотсън

Брой мнения : 1517

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Дид Салватор Вто Окт 05, 2010 8:24 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Дид Салватор
Дид Салватор

Брой мнения : 1261

http://thevampirediaries.motionsforum.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Дмитрий Петерхоф Нед Окт 17, 2010 9:31 am

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( 301941 Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( 301941 Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( 301941
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф

Брой мнения : 311

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Савана Рей Морт Нед Окт 17, 2010 9:34 am

Просто .. невероятно .. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Савана Рей Морт
Савана Рей Морт

Брой мнения : 91

Върнете се в началото Go down

Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;(( Empty Re: Най - най - най - най - най - тъжната История, която някога съм чувала... ;((

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите