The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Разказ.. ♥ EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Разказ.. ♥ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Разказ.. ♥

4 posters

Go down

Разказ.. ♥ Empty Разказ.. ♥

Писане by Никол Уейв Пон Окт 04, 2010 2:03 pm

В паметта на едно дете, което трябва да почетем. Нека всички гласно да го прочетем.- Мамо, излязох с приятели. Отидох на един купон, и си спомних какво ми каза преди да изляза: „Недей да пиеш, ако ще караш.“ Затова, пих един спрайт. Почувствах се горда със себе си за това, че послушах ...съвета ти, и за разлика от много мои приятели бях трезвена!! Направих своя избор, и твоите думи бяха свещени за мен. Когато купона свърши, хората започнаха да се качват по колите си, пияни. Аз се качих в моята със сигурността че съм в състояние да карам. Тогава, Мамо, не можех дори да си представя какво ме очаква. Нещо неочаквано… Сега съм тук, просната на земята и чувам полицаите да говорят: „Момчето, което се блъсна в тази кола е пияно“. Мамо, гласовете са толкова далечни..! Кръвта ми е навсякъде и се опитвам с всички сили да не заплача. Мога да чуя и докторите: „Момичето няма да издържи“. Сигурна съм мамо, че момчето което ме блъсна, не е искало да ме рани. Но защо…?! Той е пил, а аз трябва да умра. Защо живота е толкова несправедлив, мамо? Защо хората го правят, знаейки че могат да заличат толкова човешки животи..?! Болката ми в момента е огромна, все едно ме бодът с хиляди ножове. Мамо, кажи на сестричката ми да не се плаши, кажи на татко да бъде силен. И моля те, отиди при момчето, и му дай съвет, както даде на мен. Може би, ако неговите родители му бяха казали, сега щях да съм жива, мамо! Дъхът ми отслабва все повече и повече, и започвам да се страхувам наистина. Това са последните ми моменти и се чувствам толкова сама. Как исках да можеше да си до мен сега, мамо, докато съм тук на земята, умираща. Исках да ти кажа толкова неща, Обичам те мамо, Обичам те толкова много! Обещавам да те пазя, да бъда твоя ангел, и да те защитавам както направи ти. Сбогом мамо.“ Тези думи са написани от журналистката, която е била на мястото на инцидента. Докато е умирало, момичето е шепнело тези думи. От теб не се иска нищо, просто ако поне малко тази история те е трогнала, прати го на няколко човека за да запазим нас, и тези около нас. Благодаря на всички, че го споделиха със своите близки! Надявам се да успеем да отрезвим голяма част от родителите и децата, които не мислят за последствията от своята безотговорност. Да се замислим...! Отнема 3 минути да се прочете, а толкова много, за да помислиш!
Не съм го писала аз. Една моя приятелка ми го прати, много ми хареса и реших да го споделя с вас. ^^ Всъщност е възможно и тази моя приятелка да го е писала... Все тая. Много е тъжен и красив! (: lowe lowe
Никол Уейв
Никол Уейв

Брой мнения : 1598

Върнете се в началото Go down

Разказ.. ♥ Empty Re: Разказ.. ♥

Писане by Дид Салватор Пон Окт 04, 2010 2:10 pm

Както каза ти..тъжен..но много красив.. Crying or Very sad
Дид Салватор
Дид Салватор

Брой мнения : 1261

http://thevampirediaries.motionsforum.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Разказ.. ♥ Empty Re: Разказ.. ♥

Писане by Кейт Пон Окт 04, 2010 2:10 pm

Crying or Very sad Наистина е жалко колко много хора умират по пътищата, заради пияни шофьори.
Кейт
Кейт

Брой мнения : 409

Върнете се в началото Go down

Разказ.. ♥ Empty Re: Разказ.. ♥

Писане by Никол Уейв Пон Окт 04, 2010 2:43 pm

Лека нощ.Казах му чао , с лекота затворих компютъра , свалих панталонките и се мушнах в леглото. Загасих нощната лампа и се завих през глава.Представях си как седя до него и го гледам.Гледах го в продължение на часове, но не ми писваше.Всяка секунда от тези часове научавах нещо ново за него , при всяко негово мигане виждах различни мисли и емоции.Нямаше нужда от думи.Разбирах всичко.Реших да промълвя нещо и му казах " здравей" , а той просто се усмихна.Това беше здрасти по неговия начин..той не обичаше да говори..за съжаление всички тези прекрасни мигове се оказаха просто сън. (:


Този разказ е от мен. (:
Никол Уейв
Никол Уейв

Брой мнения : 1598

Върнете се в началото Go down

Разказ.. ♥ Empty Re: Разказ.. ♥

Писане by Наталия Нортман Пон Окт 04, 2010 2:44 pm

Crying or Very sad

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Разказ.. ♥ Empty Re: Разказ.. ♥

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите