The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
I'm the God EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
I'm the God EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 32 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 32 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

I'm the God

2 posters

Go down

I'm the God Empty I'm the God

Писане by Apollon Нед Мар 22, 2020 12:52 pm



Apollon
God 29/NA Chris Wood

[b]История ли?[/b]!Всеки знае  истарията ми,всеки я знаеше.Преди,преди,когато бях важен.Когато хората още вярваха в мен и се молена за милостта ми.Преди години,векове бе това,толкова отдавна,че няма живи свидетели на историята ми.А само легенди,предавани чрез митовете писани за мен.Митове които хората смятаха за измислица,а всъщност бяха самата истина.Но малцина го знаеха.Малцина знаеха историята ми и нека затова да ви я разкажа накратко.Все пак бог от векове,има доста историй и случки,но ще съкратя нещата в най-важните аспекти.

Аз съм Аполон,древногръдски бог на музиката, танците, поезията, медицината и пророчествата.Братът-близнак на богинята на лова,Артемида,син на Зевс и Лето.Изобравяван в статоите и летописите,като красив млад мъж с арфа в ръка.Нещо което отдавна не нося със себе си,но мукизалният ми плър не ме напуска никога.

Това са основните факти за мен,това знае смета за мен.Но това е сдамо началото,само малка част от историята ми.История преминала от Древна Гърция чак до днешна Америка.История която ме накара да обиколя света,да опозная другите народи,да срещна техните богове.Да се изградя по-добре за себе си като бог.Да наремя онова което накара хората да спрат да вярват в нас и може би го открих.Но това е история за някой друг път.

Сега е време да ви кажа защо съм тук.Нали това очаквате от мен?Така е знам го.Сега ще ви го кажа.Тук съм  отдавна,отдавна обикалям така наречиният "нов континент".Обикалях го с години,виждаки какво ли не,преживявайки много неща.Изучавайки хората и това как дори и забравените богове като нас може да се върнат отново на васт.Защото не си мислете,че сме се примирили.Ние сме тук,сред вас и скаме един ден да си върнем заслуженото място,аз искам това и съм тук за да го започна.Дочух че част от роднините ми са тук и ще ги търся,ще обединя сили с тях и ще превземем света.
Apollon
Apollon
god
god

Брой мнения : 3

Върнете се в началото Go down

I'm the God Empty Re: I'm the God

Писане by Savannah. Вто Мар 24, 2020 6:30 am

Одобрен!
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите