The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 35 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 35 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля.

Go down

От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. Empty От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля.

Писане by Amelia Shepherd. ♠ Нед Окт 26, 2014 1:32 pm

От непознат, към някого, за когото не мога да спра да мисля. 946803_477315379001681_1264328181_n
Amelia Shepherd. ♠
Amelia Shepherd. ♠

Брой мнения : 1992
Рожден Ден : 25.06.1998

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите