The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП!
Създаване на ангели. EmptyЧет Дек 19, 2019 10:42 am by Cher Night

» Търсим си екип
Създаване на ангели. EmptyСъб Дек 14, 2019 2:48 pm by Savannah.

» Да броим до 4000.
Създаване на ангели. EmptyНед Юни 30, 2019 3:04 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Създаване на ангели. EmptyНед Май 12, 2019 1:01 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Създаване на ангели. EmptyВто Мар 26, 2019 8:28 am by Дастан ибн Фадлан

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Създаване на ангели. EmptyСря Мар 06, 2019 2:53 am by Дастан ибн Фадлан

» Сватосай Известните
Създаване на ангели. EmptyСря Мар 06, 2019 2:51 am by Дастан ибн Фадлан

» Нашият любим спам!
Създаване на ангели. EmptyСря Фев 27, 2019 5:10 pm by Hugh;

» Връщане на лик!
Създаване на ангели. EmptyПон Фев 11, 2019 3:08 pm by Елизабет Джак Дарк

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Създаване на ангели.

Go down

Създаване на ангели. Empty Създаване на ангели.

Писане by Jennifer ♥ on Чет Апр 24, 2014 6:57 am

Бланка:
Име: Човешкото име, след като бъдете одобрени, ще ви бъде дадено друго, подходящо за ангел, което разбира се не е нужно да използвате.
Години: Човешките години.
Лик:
Дарба: Позволена е по една дарба.
История (10 реда): Задължително напишете как сте умрели.
Външен вид (5 реда):
Характер (5 реда):
Допълнително:

Създаване на ангели. Tumblr_n4vacz8A9L1sfomrmo2_r1_250 Създаване на ангели. Tumblr_n4vacz8A9L1sfomrmo4_r1_250

Създаване на ангели. Tumblr_n4vacz8A9L1sfomrmo6_r1_250 Създаване на ангели. Tumblr_n4vacz8A9L1sfomrmo1_r2_250

...............................................................................................................................................

[/color][/center]
Jennifer ♥
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на ангели. Empty Re: Създаване на ангели.

Писане by Carrie; on Съб Апр 26, 2014 7:07 am

- Карина Хадли, Кари; 20; комуникация с мъртвите -
Създаване на ангели. Tumblr_m7kyjkgpb31r0t5xfo1_500
- taylor momsen -

След смъртта ѝ животът ѝ се превърна в едно дълго интервю, излъчено в една безлична и не особено важна телевизия по сравнително пиково време, което успя да вдигне рейтинга на същата тази безлична и не особено важна телевизия с няколко пункта благодарение на лицемерното поведение на родителите ѝ и склонността към съпричастие на възрастните жени, вдовиците и всеотдайните майки и домакини.

- Край! – извика някой досущ като по снимачните площадки и червеното копче спря да мига. Някой подаде бяла хартиена кърпичка към тъмнокосата жена, която подсуши очите си. Мислите, че Камила Хадли наистина страдаше за дъщеря си? Може би дълбоко в себе си тази жена бе способна да обича и страда, но в момента бе по-скоро облекчена, че всичко бе свършило. Перфектната ѝ дъщеря се бе превърнала в кошмар и ако сама не бе посегнала на живота си, то сигурно тя би го направила. Жената се приближи към сгъваемата маса, опъната в хола, където се обработваше видеото, заснето преди минути и се наведе към рамото на режисьора. Харесваше ѝ да се гледа. Усмихна се.

- Карина ваша биологична дъщеря ли беше? - попита я репортерът, а тя поклати глава.
- Не, но я обичах като такава. Винаги съм искала момиче, но родих момче. В средата на втората си бременност бях принудена да направя аборт, тъй като имаше опасност за живота ми, а след това лекарите не бяха сигурни дали бих могла да имам повече деца. Съпругът ми опита да отвлече мислите ми с екскурзия до Гърция. Обвързахме благотворителната си дейност с тази екскурзия и тогава я открихме. Майка ѝ бе шестнайсетгодишно момиче, забременяло по време на кратка авантюра с чужденец. След близо две години непрестанен контакт с администрацията на сиропиталището успяхме да я осиновим. Спомням си първият път, в който я държах на ръце и знаех, че тя е част от нашето семейство.

Сълзите в очите ѝ изглеждаха толкова естествени, изразяващи едновременно болка и щастие.

Мъжът изглеждаше нервен, изтощен, страдащ. Себастиан Хадли не желаеше да отговаря на въпросите на журналистката, не желаеше да участва в тази пародия на разследване, която единствено забавляваше съпругата му. За кратко време Карина се бе превърнала в неговата любимка, измествайки дори родния му син.
- Г-н Хадли, каква беше според вас Карина? – попита жената в опит да привлече вниманието му. Мъжът отвори уста, но се разколеба и я затвори. Ръцете му трепереха и когато в крайна сметка заговори, гласът му понякога се губеше и в него се усещаше искрена болка.
- Тя бе едно лъчезарно и усмихнато дете. С нея покрай себе си човек не можеше да бъде сериозен. Разсмиваше ни по време на вечеря, а двамата с Гейбриъл се разбираха толкова добре, че човек не би повярвал, че тя бе осиновена. Когато влезе в гимназията постепенно се затвори в себе си, стана по-срамежлива и неуверена, но това бе нормално за тези години от живота ѝ. Тя бе свикнала да я харесват и се страхуваше, че децата в училище нямаше да го направят, но постепенно намери приятели и отново започна да излиза и да се забърква в неприятности, от които ние или Гейбриъл се налагаше да я измъкваме.

Гейбриъл Хадли не бе особено заинтересован от обективите, насочени към него, или младото момиче с къса рокля, седящо срещу него. Погледът му бе изморен или замъглен от употребата на наркотични вещества.Пръстите му нервно потракваха върху облегалката на кожения диван в офиса на баща му, изпълнявайки позната мелодия, за която обаче никой не се сещаше в момента.
- Гейбриъл, имаш ли някаква представа защо Карина би се самоубила?
- Не. Може би просто ѝ е омръзнало да живее в този затвор. Знаете ли какво всъщност представлява животът на семейство Хадли? Мислите, че живеем добре само защото не можем да се оплачем от проблеми с финансовата криза, нали? Карина беше любимката на баща ми. За нея той правеше всичко и дори забрави за собствения син. Никога не ме е подкрепял. Майка ми, от друга страна, има своите болни амбиции, с които притискаше и двама ни. Защо не зададете този въпрос на нея? Убеден съм, че реакцията ѝ ще промени гледната точка на зрителите ви!
Разбира се, Камила бе тази, която казваше кой момент да бъде излъчен и кой изтрит, така че изповедта на Гейбриъл едва ли щеше да стигне до зрителите в пълния си вид. Той го знаеше, затова просто прекрати интервюто, излизайки от стаята.

Камерата следеше приближаването на слабата фигура на репортерката до група ученици в двора на гимназията, която до скоро Карина Хадли бе посещавала. Пред вратата все още стоеше нейната снимка и няколко букета и горящи чаени свещи.
- Вие я познавахте, нали? Карина имаше ли някакви проблеми?
- Да. Майка ѝ беше кучка. – обади се едно момиче. Ръцете на едно от момчета се обвиха около кръста ѝ и тя зарови лице в рамото му.
- Кари не се разбираше с майка си. Мечтите ѝ не влизаха в плановете на г-жа Хадли за бъдещето ѝ. Двамата с Гейбриъл искаха да се занимават с музика. Понякога свиреха по купони, на които се събирахме. Тя обичаше и да пише. Мисля, че от там започна всичко. Както и да е… Г-жа Хадли искаше и двамата да влязат в Станфорд. Дори бе подала молби за стипендия от името и на двамата.

Последно интервю. Обективът бе насочен срещу широкото и червендалесто лице на полицаят, назначен по случая. Мъжът говореше с остър ирландски акцент.
- От какво е починала Карина Хадли? – попита репортерът, който бе разпитвал и г-жа Хадли.
- Причината за смъртта е свръхдоза. Вижте, не е нещо ново. Хероинът е разпространен сред младите. Наркотиците им помагат да се справят с проблемите, а и едновременно с това е нещо ново и вълнуващо в живота им. Стават зависими без да се усетят и в един момент просто прекаляват.
Ще е възможно ли да ми се смени името на Carrie;?
Carrie;
Carrie;
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 24

Писане by ФЕЯ on Съб Апр 26, 2014 7:44 am

Одобрена си. Smile
Ангелско име: Анпиел.

ФЕЯ
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 5

Писане by .Alexandria. on Сря Юли 02, 2014 3:59 pm

Създаване на ангели. Img-thing?

Име: Александрия Ренесансия
Години: 21
Лик: Willa Holand
Дарба: Познава когато някой я лъже.

Външен вид и Характер:
Безразличните сиви очи често успяват да скрия емоциите й, който варират най-често между гняв, безразличие, еуфория и понякога щастие от/към хората. Косата най-често спусната винаги подчерта изящното й лице на което рядко се вижда емоция. Тя попринцип крия мислите и чувствата си зад сърказмът и злобата натрупани срещу светът.

Живота е прекалено кратък за да се тормозим с глупости, нали?
16,06,1993г.
Раждането на Александрия. Беше хубав ден, но майка й не успя да забележи това заради раждането на Али.
17,06,1993г.
Смъртта на Жаклийн Ренесансия - майка на Александрия.
15,09,2000г. (първи клас)
Тръгването на Александрия на училище. Не беше ходила на детска градина, но по цял ден беше навън и умееше да общува и да си намира приятели.
15,09,2004г. (пети клас)
Запознанството й със Себастиян.
14,02,2005г.
Преспиването на Алекса в Себастиян. Той беше облечен в дънки и черна тениска и беше в изключително добро настроение и се държеше прекрасно с нея. Говореха за игри (главно той) и Али често не разбираше какво казва, но не спираше да го слуша.
14,02,2008г.
Първата целувка.
15,02,2008г.
Вече официално бяха гаджета.
17,03,2009г.
Бащата на Александрия - Майкъл - настоява тя да скъса със Себастиян. Той никога не го е харесвал...
18,03,2009г.
Али и Себастиян решават да се срещат тайно.
25,11,2009г.
Майкъл разбира за измамата и слага дъшеря си под домашен арест.
15,01,2010г.
При опит за бягство сутринта Александрия бива пребивана от Майкъл и вечерта, когато той се прибира пиян е изнасилена...
25,01,2010г.
Себастиян успява да се свърже с Александрия и разбира какво е направил Майкъл обажда се на полицията.
25,02,2010г.
Съдебния процес срещу Майкъл е сутринта.
26,02,2010г.
Произнесена и присъдата. 15 години затвор за Майкъл.
16,06,2013г.
Майкъл бяга от затвора намира дъщеря си и я убива брутално. При опит за бягство той също умира... Себастиян се самоубива няколко дни след погребението на Али.

ПС. може ли да ми смените името на Alexandria.
.Alexandria.
.Alexandria.
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 10

Писане by ФЕЯ on Чет Юли 03, 2014 6:35 am

Одобрена си. Smile
Ангелско име: Кутиел.

ФЕЯ
Ангел.
Ангел.

Писане by Malia on Пет Юли 04, 2014 9:46 am

Malia Sky.

angel

Malia Sky - 23(N/A) - Shelley Hennig - Присвояване на чужди дарби.

Характер - Студена.А нали уж ангелите бяха пълната противоположност на това? Е, който си го е помислил, греши много, тъй като на ангелите не им пука въобще за малките мизерни животи на хората.Арогантна, надменна. Рядко си позволява да се отнася мило с някого. Това вече наистина си влиза с конфликт със същността й. Скептична към всичко, винаги ще намери най-лошата страна в нещо, дори това да е невъзможно на пръв поглед. Но да.. Лошо нещо си има във всичко! Обожава да иронизира нещо или някого. Но най-вече себе си. Обича да изтъква лошите си страни и въобще не й пука за какво ще я помислят останалите. Инат. При това доста голям. Рядко може да се излезе на глава с нея. Малиа продължава да държи на своето, дори да знае, че греши. Защото ако си признае - то за нея е срам и позор. Но пък има и добри черти, които показва само на този когото е заслужил.Просто с времето се е научила да бъде песимист и да не се разкрива толкова лесно.

История - И Бог създаде Вселената. А след това всички свои помощници и деца - ангелите. Раздава им на всеки задача или по друг начин казано - задължение, което трябва да спазват. Нещо, което покровителстват. Може да се каже, че тя е една от първите. Ангел, който е древен колкото самата Вселена. Според някои религии тя е Ангелът на смъртта, вечно пишещ и триещ труда си в някаква книга - това, което пише, е раждането на някой човек, а това, което изтрива, е неговата смърт.
За това тя е вечно бродеща по Земята, вместо да си стои в Рая. Дори бунтът на Луцифер срещу собствения им баща не я трогва. Единствената й задача е да броди като ангел на смъртта по света. 
Но идва момент, в който и нейното непокорство излиза наяве. Тя започва да си създава собствени личности, да живее в различните епохи под различни имена. А за ангел това е напълно неприемливо. Особено такъв, който има такава важна задача като нея.
25 октомври, 2013 година.
Ето я тук. Доколкото бе разбрала, това бе сборището на всички свръхестествени същества. И защо да не го опознае? Така тя идва под името Малиа Скай. Да, точно... тя винаги е уникална по някакъв си свой собствен начин. Изгражда новото си аз, и предпочита да се представя, като работещо момиче с много амбиции. А който е послушен.. Е той ще разбере каква е в действителност, а тя не споделя лесно.

Malia
Malia
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 59

Писане by ФЕЯ on Пет Юли 04, 2014 10:16 am

Одобрена си.
Ангелско име: Запиел.

ФЕЯ
Ангел.
Ангел.

Писане by Zarek Bale on Нед Юли 06, 2014 8:42 am

Създаване на ангели. Tumblr_mv1n4pfzig1qiiwoqo2_250
Michael Fassbender

Зарек Бейл
28 години
Лечителна дарба

my boring, human life
Извинява се предвалително, че така ще ви отегча, но щом се налага...роден съм в Лондон през 1890. Родителите ми са типичните високомерни аристократи, които си мислят, че пиенето на чай е цяло изкуство. Така да се каже, цялото ми детство и юношество премина в ученето на обноски и историята на Англия. В знак на протест от цялата тази абсурдна реалност, реших да бъда доброволец в Първата световна война. Протест, който ми струва живота.

And my fucking angel life
Убит съм седмица преди войната да свърши, докато се опитвах да спася на добрия си приятел на бойното поле. Така и не разбрах дали опитът поне е бил успешен.
След това си спомням странните сцени от моя живот, когато ме превърнаха в ангел и една ярко бяла фигура ми каза, че заслужавам втори шанс заради саможертвата и бла, бла, бла...
“Ти ще си ангелът на светлината“ ето това изречение си го спомням много ясно. На него аз отговорих с думите “Какво по дяволите...“, но нямах време да довърша и се събудих на земята.

Никога не съм имал качествата, които би трябвало да има един ангел. Вярно, бих се жертвал за близките си и с удоволствие използвам дарбата си да лекувам, но сигурно съм най-сприхавото същество, обитавало някога планетата. Имал съм толкова много пороци, когато бях човек...имам ги и сега, че чак се чудя най кой му скимна да ми даде втори шанс.

Е, поне не мога да се оплача от външния си вид. Светло сини очи, които най-често гледат събеседника си безразлично или студено. Тъмна коса, високо стройно тяло и усмивка, която използвам за да си намеря компания за през нощта.
Zarek Bale
Zarek Bale
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 3

Писане by ФЕЯ on Нед Юли 06, 2014 9:24 am

Одобрен си.
Ангелско име: Мататрон

ФЕЯ
Ангел.
Ангел.

Писане by Niklaus. on Сря Юли 16, 2014 7:34 am

Създаване на ангели. Tumblr_lt6un1yj8w1qamybzo2_500
Michael Scofield | 26 | Телепатия | Lucifer's son

Той спеше. Лицето му бе придобило топъл, приветлив вид, нямаше го усещането за студенина, което те превземаше щом те погледне с големите си сини очи. В момент като този, хората можеха да се заблудят относно характера му, да го сметнат за ангел. А той в никакъв случай не беше такъв. Сърцето му бе черно, мрачно и безчувствено. Той бе от типа мъже, които можеха да те изненадат във всеки един момент. На лицето му често бе онази усмивка, която лъжливо примамваше хората към него. Майкъл не бе от доверчивите, не беше лесно някой да го заблуди и измами.
Имаше дни, в които сякаш тъмнотата напускаше сърцето му и той се превръщаше в напълно нов човек. В малко момче, нуждаещо се от подкрепа и защита. Допускаше хората около него да видят добрината му, да разберат, че „монетата” има и друга страна. Страна, която бе толкова чиста и неопетнена, невинна и искрена. Майкъл изгледаше напълно уязвим и беззащитен, сякаш и най-малкото нещо е способно да го пречупи. А той, той се бореше с тази си страна. Опитваше да я изтръгне от себе си, защото се страхуваше, че ако си позволи да чувства, да му пука за някого, един ден ще го изгуби и няма да може да понесе загубата му. Чувстваше се слаб, когато позволяваше на някой да надникне в душата му и да види колко е лесно да го наранят всъщност. Майкъл не позволяваше някой да му противоречи и да оспорва заповедите му. Беше импулсивен, водещ се от първичните си инстинкти. Майкъл имаше онази искра в очите си, която издаваше, че е необикновен. Че е невъзможно някой да го укроти и подчини на себе си. Той бе напълно необуздан, никога не се отказваше и не позволяваше да властват над него. Беше като диво цвете насред пустинята.
Празнина, мрак, студенина. Това бе всичко, което се бе настанило удобно в съня му. Една огромна черна дупка, в която той пропадаше. Не виждаше нищо и никого, бе напълно сам и нямаше кой да го спаси. Викаше и крещеше, но никой не го чуваше. И тогава някой хвана ръката му. Издърпа го от бездната, в която се намира и го върна към живота. Кожата му бе мека, топла. Но точно, когато повдигна поглед, за да види лицето на мъжа, на своя спасител, всичко изчезна.
Майкъл рязко отвори очи и надигна мускулестото си тяло до седнало положение. Няколко капчици пот се бяха появили по челото му, а очите му объркано обикаляха из стаята, сякаш за да му напомнят, че това бе само кошмар. Или единствения спомен, който има всъщност. Ръцете му стиснаха недоволно белия чершаф, с който бе завит, смачквайки го агресивно в ръцете си. Въздъхна тежко и поклати глава. Отново отпусна тялото си назад, впервайки поглед в мрака, очаквайки изгрева на слънцето, което да приветства новия ден. След по-малко от час, прекаран въртейки се в голямото си легло, Майкъл отново заспа, но този път тъмнината не бе придружила съня му. Всъщност, той не сънува нищо повече. След няколко часа отново щеше да се събуди, щеше да облече дрехите си и да се усмихне.
Niklaus.
Niklaus.
Хибрид: Вампир & Върколак
Хибрид: Вампир & Върколак

Брой мнения : 262

Писане by Zahirr. on Сря Юли 16, 2014 12:48 pm

Създаване на ангели. Tumblr_n1ilnuEbtg1s64jz1o8_250 Създаване на ангели. Tumblr_n1ilnuEbtg1s64jz1o5_250
Саманта-Емили Джоунс || 22 годишна || Чрез целувката си може да убие или подчини жертвата си,карайки го/я да й служи до края на дните си. || Rachel McAdams

Косата й е огнено червена,а очите й са шоколадови.. Облича се в по-рокерски стил и доста често можеш да я видиш с тетрадка в ръка. Носи кецове или маратонки,доста рядко токчета и рокли. Косата й е или на къдрици или перфектно изправена. Носи по-лек грим,рядко слага с тонове..Кожата й е бледа нежна, фина като коприна.
Привидно толкова крехка и ранима, сякаш от стъкло.Устните плътни и запленяващи, привличат всяко едно мъжко създание.
Характера й е много сложен. По някой път е мила и дружелюбна,а в друг път е затворена и не говори на никой,дори да й се говори с часове,в сякаш не чува думите на другите. Ако я спечелиш за приятел,тя винаги ще е зад гърбът ти,но ако я предадеш никога няма да ти проговори. Бунтарка е и не обича да бъде командвана,живее по своите правила и никога не се съобразява с другите.
Историята на Саманта не започва много щастливо. Родена е в богато семейство заедно със сестра си Преди години майка им била сключила сделка с един демон,които й казал че след 10 години ще се завърне за да поиска най-скъпото й. Първоначално тя си мислела за животът й,но не.. Двете момичета били заедно до една годишна възраст докато демонът не дошъл,страшно харесал едното момиченце,видял че има страшно много потенциял в нея и я поискал,но майката възразила. Тогава в гневът си той убил малкото детенце и казал че това е цената,която тя трябвало да плати. Райли, нейният ангел,които пазел момиченцето я превърнал в Ангел веднага щом тя отишла в Рая,за да може да продължи да живее. Но както се оказало Саманта била доста хаплива,доста студена.. въпреки че към него винаги се държала различно,по-меко. Един ден той бил принуден да й разкаже за това как е станала Ангел. От този ден нататък Саманта проявявала страшно любопитство към сестра си ,радвала се че имало някого,които живее по-нормално от нея.. Наблюдавала и родителите си,но нищо повече. Един ден тя и Райли дошли на земята,за да може Саманта да е по-близо до сестра си,за да я защитава по-добре,без да й показва съществуването си,според нея тя отдавна не принадлежала към това семейство. Минало много време.сестра и починала,за това тя започнала да се лута из другите градове,така идва тук. Променя името си Захир.

ако може да промените името ми на Zahirr.?
Zahirr.
Zahirr.
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 123

Писане by ФЕЯ on Сря Юли 16, 2014 1:10 pm

Одобрена си! Smile
Ангелско име: Орифиел.

ФЕЯ
Ангел.
Ангел.

Писане by Elizabeth Blackshield on Пон Юли 28, 2014 2:56 pm

Име: Елизабет Блекшиълд
Години: 16
Лик: Bonnie Wright
Дарба: Внушение

Създаване на ангели. 424986052_tumblr_l20v94iD2i1qbpvdoo1_400_xlarge

Създаване на ангели. 19xc0g

Създаване на ангели. Tumblr_lb0c8rmFNs1qa8hqko1_500

История:
Ранен Живот

Родена през един доста студен Декемврийски ден, Елизабет Блекшиълд винаги е била предназначена да няма особен късмет в живота. Часове след раждането й, майката на Елизабет, Аманда, оповестява на докторите и акушерките, че не иска това дете. Огласява, че това дете ще й носи само нещастия, тъй като била прокълната, и искала да се отърве от нея възможно най-скоро. За късмет на Елизабет, обаче, докторите успели да я убедят да задържи детето, може би чрез внушение, използвано върху Аманда, но макар и решила да задържи Елизабет, Аманда никога не е обичала дъщеря си особено. Нито пък се е държала като майка. Години наред, след раждането на Елизабет, баща й Кларк Блекшиълд е бил единствен родител на момичето, и този който в последствие е поел в ръцете си цялото бреме на обучението й и възпитанието й.

Но след 14-ят рожден ден на Елизабет, баща й се развежда с майка й, убеден, че макар и че обожава дъщеря си, тя просто вече не е достатъчна причина той да остане с Аманда. След като обещава да плаща издръжка на Аманда, само заради Елизабет, напуска страната и от този момент нататък местоположението му е неизвестно, въпре ки, че продължава да изпраща изздръжката на Елизабет всеки месец.

-Смърт-

Сама сред студената стая, с един малък котарак в ръце, Елизабет Блекшиълд седеше до прозорецът с махагонова рамка и милваше котаракът, докато сивите й очи се рееха безсмислено през тъмнината на стаята, търсейки някакво занимание. Но, имайки предвид как се очертаваха нещата, явно щеше да е поредната глупава и пропиляна вечер която Елизабет изкарваше у дома, в очакване майка й да се прибере от поредната й пиянска вечер, която изкарваше из баровете на Мистик Фоулс. И защо оставаше тя в къщи, а не излизаше и тя? Ами по простата причина, че майка й никога не взимаше пари със себе си, и, по тази причина, всяка вечер някой от служителите на баровете я връщаше в къщи и изискваше плащането за огромното количество алкохол изпит от майка й. Затова не можеше да мръдне от вкъщи, винаги трябваше тя да оправя проблемите на собствената й майка. На кратко, тя се държеше като възрастен, докато майка й се държеше като хлапак.

Внезапно, входната врата се отвори с трясък. Михаил, котаракът на Елизабет изскочи от ръцете й и се скри под леглото на Елизабет, докато стопанката му стана, отмятайки дългата си прелестна червена коса назад. С минимални затруднения, Елизабет слезе до долният етаж, токчетата й тракайки отегчително и силно по дървеният под. С учуден поглед погледна към входната врата, очаквайки да види поредният служител на бар който очаква някой да плати всичкият алкохол, който майка й бе погълнала. По инерция извади портмонето си от джобът й и извади доста голяма сума от там, имайки предвид, че майка й никога не й пукаше колко струва алкохолът, и пиеше много, и от скъпото. Добре, че Александър, бащата на Елизабет, й плащаше издръжка всеки месец, защото ако не го правеше, досега да бяха пропаднали тотално.

Но това, което я изуми най-много, бе фактът, че пред вратата нямаше никого, но имаше дълга, ясна следа от кръв, която водеше до кухнята. Изплашена, Елизабет хвана телефона и се обади на полицаите, надявайки се те да дойдат и да проверят какво по дяволите бе станало тук. Но още преди да е успяла да довърши обаждането, била убита, застреляна в главата. Не дълго след това, се озовава в рая, и се завръща на земята във формата на ангел, за да продължи животът си като свръхестествено същество. Но защо й бе даден този втори шанс? Защото тя не заслужаваше да умре толкова млада, едва на 16. Защото през целият си живот никога не се бе забавлявала. А го заслвъжаваше.

Външен вид :

Елизабет е слабо, красиво 16 годишно момиче с перфектна, бяла като порцелан кадифена кожа. Има дълги, слаби пръсти с перфектно оформени и винаги поддържани нокти, който по-принцип лакира в червено или лилаво. Лицето й е гладко, меко, без никаква имперфекция, като например пъпки, белези и т.н. Има дълга то кръста права червена коса и красиви циви очи.
Характер :

Смъртта промени Елизабет. Образа на сладко, невинно момиче, който предаваше преди, бе завинаги след като се завърна като ангел, въпреки, че, се очакваше това държание на Елизабет да стане още по-силно, по-ясно, но не. Вместо да стане по-добра, Елизабет се изолира от света, превръщайки се в бунтарка, непукистка, анрахистка. На кратко, държанието на Елизабет караше все повече и повече от нейните събратя да мислят, че тя не заслужава да е ангел, а демон. Но, въпреки това държание, Елизабет все още помага на хората, когато прецени, че може да е полезна с нещо. Въпреки студеното й държание, все още  е някъде вътре в нея, и се показва в опрделени моменти, моменти в който Елизабет няма контрол над емоцийте си.
Elizabeth Blackshield
Elizabeth Blackshield
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 1

Писане by Лея on Пет Ное 21, 2014 7:48 am

Създаване на ангели. 2w2o4sh

Име:
Лея

Години:
21

Лик:
Karolina Debczynska

Дарба:
Проекция

История (10 реда):
Лея беше родена в едно малко градче на име Енгелс.Всички жители се познавали и били известни с гостоприемността си и добротата си.Лея имала 3 сестри и 1 брат.Още докато била много малка брат и заминал и тя така и не разбрала кой е той.Живота и минавал прекрасно с всеки ден забавления и какво ли още не.
Един ден,когато момичето навършвало 21,решили със сестра `и да отидат до реката,но те не знаели,че в този ден идвал кораб превзет от разбойници.Момичетата седели на брега,играли,смели се и още много други неща.Не усетили кога се стъмнило и кога корабът приближил брега.Те тръгнали към дома си,но по пътя ги пресрещнали няколко от разбойниците.След дълга борба те ги качили на кораба и отплавали.Никой не знае какво са правили с тях на кораба,но една сутрин били намерене на брега на друг град мъртви,но хванати за ръце и усмихнати.
Накратко това е история на едно добро момиче,което си мислило,че е загубило живота си завинаги.

Външен вид (5 реда):
Лея има дълга,леко чуплива руса коса.Очите и са сини като морето,в което е намерила своята смърт,но имат и зелен отенък като природата,в която е отгледана.Тялото и е стегнато и добре изваяно.Не е много висока,но това не и пречи да изглежда зашеметяващо всеки път.Устните и са големи и меки,с розов отенък,а кожата `и перфектна.

Характер (5 реда):
Лея е едно добро момиче,което не понася насилието.Винаги е била мила с хората,които го заслужават,а останалите не заслужават дори поглет от нея.Може да е добра душа,но е луда глава.Буквално не и пука какво прави.Трудно се доверява,защото много пъти е патила от това.Не иска да се влюбва,защото това може да е най-хубавото чувство,но според нея това е най-лошото,което може да ти се случи.От време на време и дяволчето в нея се показва,но това се случва само,ако я вбесиш прекалено много.

Допълнително:
Обожава дарбата си и това,че и е даден втори шанс в живота.Обича опасностите и предизвикателствата.
Лея
Лея
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 8

Писане by Queеn Infеcted. on Пет Ное 21, 2014 11:49 am

Одобрена, добре дошла ^^

High.

Създаване на ангели. Tumblr_nlvx5di9RK1so9f96o1_500
...

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Писане by Дилара. on Сря Дек 03, 2014 4:19 pm

Създаване на ангели. 2nkl79g
Irina Shayk
Име:Дилара , фамилията й беше непозната
Години: 25/560
Дарба: Лекуване
История:Не се знае много за историята на Дилара, тя не обичаше да говори за това. Беше потайна, само малцина знаеха истината за нея. Дилара е родена и израстнала в Лайпциг,Гермния заедно с нейната майка и двете й малки сестри. Когато Дилара е едва на 12 майка й бива убита, а една от сестрите й е тежко болна от малария. През 1466 година умира втората й сестра от престрелка. 1468 година Дилара постъпва в известно психиатрично отделение с тежко психично разстройство.  Никой не знае как или защо , но през 1470 Дилара бива като по "чудо" излекувана. Връща се в Лайпциг и продава къщата на майка си. Спомням си я .. след случилото се със семейството й тя не беше същата. Беше странна и потайна. Не се усмихваше .. все още мечтая да видя красивата й усмивка. Носеха се слухове ,че е вещица. Не тя не беше вещиц.Тя беше ангел.. един наистина потаен и с тъжно минало ангел. Познавах родителите й , майка й и сестрите й бяха също ангели.. но те починаха , времето им на Земята вече беше отдавна свършило.
Въндеш вид: Дилара , ох Дилара .. не знам с какви думи мога да я опиша, тя беше от онези приказки на Шекспир. Дилара има дълга копринено - черна коса , очите й са морско-зелени,които блещукаха с часове. Има красиво очертани устни, кожата й беше красива и мека.

Хректеристика:Ако можех да опиша Дилара само с една дума , тя щеше да е : чувствителна.
Ох да тя беше много чувствителна .. не можеше да вижда как някой страда, тя помагаше на всеки. Тя беше добра,винаги е била мила с хората,но ядосаш ли я по-добре е да бягаш , защото ще хвърли цялото зло върху теб и ще съжаляваш за стореното. Беше недостъпна , трудно се доверяваше на хората тъй като е била много пъти наранявана.
Беше обичлива , мразеше упоритата обич.
Дилара.
Дилара.

Брой мнения : 2

Писане by Гост on Пет Дек 05, 2014 12:11 am

Одобрена си,добре дошла!

Гост
Гост

Писане by Kassina Blackrose on Чет Авг 20, 2015 1:44 pm

Име:Касина Блекроуз
Години: 20

-Къде съм?-Медения глас на красивото младо момиче кънтеше из "нищото".Тя беше висока,стройна и със снежно бяла рокля до коленете,по която се спускаха руси къдрици,за които тайно и завиждах.Оглеждаше се като сърничка пред хищник и търсеше начин да избяга.Лек усмивка,почти незабележима се появи на устните ми,но се опитах да си придам миловиден и сериозен вид,което беше почти невъзможно.Стойката ми наподобяваше строг родител скръстил ръце,но с тази разлика,че моа маникюр беше по хубав,катранено черната ми права коса се издължаваше по гърба ми почти до кръста,а сините ми очи бяха впити в нейните.Бях слаба и с доста дълги крака,за който можех да благодаря на скъпата си майка за гените.Нямах търпение да я изритам отвъд и да си продължа маникюра.
-Всичко е наред.-Пристъипих внимателно няколко крачки и вдигнах ръце всякъш се предавах,а на лицето ми бе изписано миловидност.Големите ми сини очи се впиваха в тези на девойката и всякъш я хипнотизираха.Предпазливо застанах на не повече от 3 крачки от нея и застинах.
-Аз съм Касина.Черната роза,за приятелите.Няма да те нараня.-Мекият ми глас всякъш я успокояваше."Слава Богу тая глупост ще свърши по бързо от очакваното."
-Къде съм?-Гласът и се разтрепери,а от очите и съвсем забележимо бликнаха кристални капчици сълзи."Колко трогателно".
-Буквално,ти си в средата на...нищото.Тук е нещо,като смъртна магистрала.-"Да,това беше погрешно изречение.Всеки път се опитвах да им обясня по малоумен начин,че са мъртви.Толкова ли са тъпи,че да не го осъзнават?"-Подсъзнанието ми крещеше вътрешно.
-Какво?Мъртва ли съм?-Отстъпи няколко крачки назад и изглежда ужасено,а очите и се ръзшириха,като с ръцете хвана малко от плата на роклята си.-Вътрешно извъртях очи и изпуфтях,но се въздържах и аз да не се опитам да я удуша,така както бе умряла.
-Да.Няма лесен начин за казване.На това място,"хора",като мен изпращат хора като теб отвъд.-Гласът ми продължаваше да е тих и спокоен,иначе ако крещях,както ми идваше отвътре до сега да е избягала с писъци.
-Там е сигурно,спокойно и душата ти ще намери покой.Обещавам ти.-Изрекох думи за който и 1 процент не бях сигурна дали ще се случат.Нямах си и на идея какво имаше отвъд,да не говорим,че не съм и посещавала мястото за което "работя".Хайде да се свършва и да си ходиме,овца такава.
Тя се замисли може би за няколко секунди,огледа празното пространство и подаде крачки напред към мен плахо.Точно както в началото,плячка към хищник.Усмихнах се вътрешно и заплясках с ръце,а вътрешното ми аз заподскача с тройни салта.
-Д..обре.Ще премина.-Отрони от устните си.
-Добре тогава.Подай ми ръцете си.-Подаде несигурно двете си ръце,които бяха ледени на допир,естествено та тя е мъртва.Точно преди да изрече нещо тя изчезна,като в черна бездна и не остана следа от нея.
-Най-накрая!-Изкрещях и вдигнах предаващо се ръце и се троснах,като понечих да си ходя.По пътя ме пресрещна Айзък.Той беше точно като мен.Подсмихвайки се хвана крачката ми и небрежната му походка и рошавата му,както винаги коса ми оправи настроението.Той беше висок,доста може би 2 глави над мен винаги облечен в костюм и официални обувки,като за сватба,а кестенявата му коса винаги рошава,като току що станал от леглото.Лешниковите му очи играеха по обстановката около нас,докато не се озовахме в някакъв оживен пазар насред нищото и си проправяхме път през тълпата.
-Губиш темпо Беликова.-Викаше за да се чуеме и аз се засмях потайнически.
-Аз бих се притеснявала на твое място.На тези години не ти остава много.Скоро може да ми станеш "клиент".-Засмяхме се в един глас.
-Онази тъпа овца която трябваше да прекарам само ме моткаше.Къде съм,с кого съм.Тъпачка.Явно хората са наистина неадекватни...-Извъртях очи и се засмях дяволски.
-Къде е следващата ни дестинация?-Попита,докато грабваше един портокал от някаква сергия и продавача започна да крещи по него,но Айзък не му обърна внимание и започна да си подхвърля портокала във въздуха.
-Nightmare Palace.-Изрекох и взех за секунди плодът от ръцете му.
Събудих се от поредният кошмар.Явно дарбата ми продължава да си играе на котка и мишка със съзнанието ми.

Лик:Amber Hard
Kassina Blackrose
Kassina Blackrose
Ангел.
Ангел.

Писане by Thea O'Konoel. on Чет Авг 20, 2015 1:57 pm

Амбър е заета от Brithany Stark (писала е в темата,че ще отсъства,съответно ликът й се пази). Ще трябва да го смениш Smile

"Нейният блясък беше възстановен."
"Да си вампир не е нито дарба, нито проклятие. То е призвание за тези, които успяват да се пристрастят към онова особено чувство да контролираш не само собствената си съдба, но и тази на стотиците хиляди души около теб.   Не знаех обаче дали Теа не беше изгубила себе си в това да преследва останалите. "
Създаване на ангели. WKYjUxDСъздаване на ангели. MZA1iow
Thea O'Konoel.
Thea O'Konoel.
mod
mod

Брой мнения : 3678
Рожден Ден : 31.05.1996

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Писане by Kassina Blackrose on Чет Авг 20, 2015 2:20 pm

Тогава Margot Robbie?
Kassina Blackrose
Kassina Blackrose
Ангел.
Ангел.

Писане by Thea O'Konoel. on Чет Авг 20, 2015 2:34 pm

Тя е свободна. Smile
Одобрена си.

"Нейният блясък беше възстановен."
"Да си вампир не е нито дарба, нито проклятие. То е призвание за тези, които успяват да се пристрастят към онова особено чувство да контролираш не само собствената си съдба, но и тази на стотиците хиляди души около теб.   Не знаех обаче дали Теа не беше изгубила себе си в това да преследва останалите. "
Създаване на ангели. WKYjUxDСъздаване на ангели. MZA1iow
Thea O'Konoel.
Thea O'Konoel.
mod
mod

Брой мнения : 3678
Рожден Ден : 31.05.1996

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Писане by Logan. on Сря Юни 06, 2018 9:02 am

Логан написа:Създаване на ангели. Tumblr_p9tlpwNmSF1vu24nio1_500

Професия:Бил е един от войните воюващи след падението на грешника. Ловува демони и създания,който не следват правилата,в последните години убива и хора. Бивш пехотинец (снайперист),Работел в спец частите,няколко години войник в Ирак. Сега се занимава с каквото намери,повече като детектив но изпълнява и по специални мисии,дори не до там чисти.

Име:Истинското му име е Давид но използва името  Логан или се представя,като Логън Дейвис

Години:34 човешки /другите не са ясни,а и за него годините нямат значение

Раса:Ангел (архангел)

Професия: наемен убиец/войн
-Здравейте г-д Дейвис,как сте по добре ли сте?
Седна на канапето на терапевка,който му бяха назначили,защото бе нарушил няколко закона и му казаха,че трябва да посещава терапевт,за овладяване на гнева. 
Кимна само да каже на доктора,че е добре.
-Е,стигнах ме до първите ви спомени за детството.
По лицето му се изписа нещо,което приличаше на не толкова доволна физиономия и започна да говори.

Не помня много от ранното си детство,не помня и не пазя нито една играчка от тогава. Може би една от причините да не пазя нищо е,защото баща ми ги изгори,когато бях на 12,всички до един.
Спомням си че стоях на пода в хола и гледах някакво детско,дори не си спомням,което точно но помня ръката на майка си,която ме погали по главата. Тъкмо се беше върнала от работа и искаше да си поеме дъх,както и да ме види. Беше красива и достойна жена,имаше руса къдрава коса,която се спускаше по раменете и,беше наистина много красива...
Стана и отиде да готви,като ме предопреди,да не слизам в мазето,защото баща ми работел нещо там. 
Всъщност баща ми беше прекрасен дърводелец биваше го да прави разни неща и винаги ходех да му помагам. Тогава обаче не знаех,защо майка ми каза това,просто като наивно дете не повярвах,пренебрегнах забраната и слязох долу. Слязох по дървените стълби...
Ако можех да върна времето,никога не бих слязъл долу но тогава не знаех,какво се крие там. 
Слязох стъпих на циментовия под и минах зад дървената подпора. Видях гърба на баща си,който беше по потник навел се към нещо или някой.
"Чуваш ли копеле,ако не дадеш 1 милион на уреченото място,ще ти го върна на парчета."
Каза той,не можех да повярвам но тогава той вдигна нечия ръка,като ръката се опитваше да се отдръпне но той преряза пръста,като се засмя злобно,
"Ще им пратя малък сувенир!"
Метна пръста в една кутия,а аз... По дяволите бях се изплашил,когато видях мъжа. Тогава се завъртя и ме видя,а аз извиках но ме хана за врата и не ми позволи да избягам.
"Време е да станеш мъж!"
Онова което следваше не е за споделяне но баща ми получи парите,а заложника бе на половина върнат. След като го върна започна да ме намесва в неговите дела,изгори всичко,като замести играчките пистолет с истински,ножовете с истински. 
Дали не обичаше,не знам но често стоях пребит в ъгъла. Не помня какво се случи с майка ми,не знам дали избяга или баща ми я уби,защото ме защити или защото е защитила малката ми сестра. Той така и не каза,когато го попитах той отговаряше:
"Тя е кучка и избяга хлапе,всички жени са такива. Всички трябва да се държат на каишка,за да те слушат."
Бедната ми сестра... Имах ме само няколко години разлика но когато стана на 10 той влизаше в стаята и...
Мръсно копеле! Мразех го ужасно го мразех...

-Какво стана с баща ти?

Нямаше как да го каже но баща му беше в един сейф,а от там на дъното на морето,където нямаше как да го намерят. Все още търсиха някакъв сериен убиец но не можеха да го намерят. Щом се върнах от служба в пехотата се погрижих за него.

-Почива си някъде,отдаван не е грижа за него

-Е,как е добре ли си?
Отново не каза нищо седна и погледна мрачно терапевта:
-Добре... Разкажи ми какво е станало в Ирак...

Преди да замина имах приятелка,беше ми трудно да я оставям в къщи. Защото я обичах много,тя е жената в която наистина се влюбих,а аз не го правя често. Привикаха ме и нямах избор заминах,като част от тюлените нямаше голям избор заминаваш.
Живота там е свиреп,не само заради времето,ами заради това,че всички рисковани мисии участвах и аз.
Бяхме се събрали няколко другари,който се разбирах ме и вярвахме един на друг. Такива,който биха ти пазили гърба без да се замислят. Отряда ни беше пратен на мисия,когато тръгнех ме с колата,попаднех ме на вражески огън,бяха ни притиснали в града.
Един от нашия отряд беше застрелян продължаваме на пред,като се опитваме да излезем от града.
Тъкмо щях ме да излезем,когато пред нас излезе малко момче,беше опасано с динамит.
Не можех да реагирам,тогава един от моя отряд го застреля но тогава динамита избухна.
Събудих се в болницата,бил съм в кома година. Когато се събудих не можех да ходя,а в тялото ми имаше останали шрапнели. Можело е да умра...
Искаше ми се,защото 2 години се опитвах да се възстановя. 
След като се прибрах ме хвана синдрома на оцелелия,полудях,не можех да спа или сънувах кошмари. Приятелката ми не издържа и ме напусна,а аз влязох за лечение в болницата...

-Горкото наивно копеле... 
Чу се взрив,а малко след това се разнесе взривната вълна и огромен пожар обхвана цяата града. За щастие не беше жилищна сграда,а частни кабинети,който не работеха в почивните дни. Глупави подробности но важни,защото колкото и да не му пукаше,таргета беше един войник Логан. Трябваше му нова самоличност,каква по добра от тази на войник,който беше изгубил всичко. А,още повече,че трябваше да плаща за греха си. Истината е,че този човек беше убил много повече хора,а му тежеше само последния инцидент.
Извади една цигара и още по нахално я запали със запалката с която беше запалил човек до преди малко. Давид нямаше скруполи,рядко изпитваше вина и се водеше от някакви страни не писани правила,защото от създаването си,той беше създаден за война. Само че сега си имаше собствена цел,да убива този,който сметнеше за грешен. Определено съзнаваше,че не е добре но с годините,а те бяха много,той беше изгубил себе си и не съзнаваше,че неговото съзнание не отмерваше правилно и се беше развалило от години.
Това обаче не го интересуваше,той се движеше от цел до цел и си избираше нова съмоличност без да се притеснява.
Забеляза в далечината една кола. Мразеше новите технологии но това средство беше нещо много полезно. Отключи с почти ръждивия и стар ключ,а щом отвори,вратата изскърца все едно щеше да се разпадне всеки момент. Да този Логан беше пропаднал до няма и къде,не беше сигурен,че с тази кола,ще стигне до следващия град в който беше следващия таргет....

Logan.
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 1

Писане by Savannah. on Пон Авг 27, 2018 12:20 pm

Одобрен си!
Ангелски име - Натаниел!

demon with wings
it's such a shame for us to die
Създаване на ангели. Tumblr_mgzbzz9f3R1r07qdko2_r1_250Създаване на ангели. Tumblr_mgzbzz9f3R1r07qdko8_r1_250
Savannah.
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9697
Рожден Ден : 12.08.1999

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите