The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
От Пешо с "Любовь" EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
От Пешо с "Любовь" EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 40 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 40 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

От Пешо с "Любовь"

+6
Chaos.
Lydia Wickham.
Lindsay Clark
Джейк Стоун
София Уайлд
Anders.
10 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

От Пешо с "Любовь" Empty От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Нед Май 27, 2012 1:57 pm

1. Заглавие (Име)? Подзаглавие (Прякор)? Години?^^ Петър a.k.a Пешо/Петьо/Гайчо/Гайска Мендиета, както ви е удобно. Инак на 17 съм.
2. От къде си? (д)Русе, Бяла
3. Оцветяване (Цвят на коса, очи, кожа)? Рус/зелени/тъмна (понеже съм изгорял сега)
4. Мъжко или женско? Хибрид
5. Що за звяр си (зодия)? Лъв
6. Какво обичаш да си похапваш и пийваш? Риба и вода от пералнята (бира)
7. Брат/ Сестра? Опиши ни го/я /ги! =] Сестра/26/евала ЧОВЕК
8. Кой/я е любимият ти актьор/актриса? Джейсън Стейтъм
9. Кой е любимия ти филм/сериал? Безспорен фаворит сред филмите "The Texas Chainsaw Massacre", сериали съм гледал много, не мога да кажа кой ми е любим.
10. Какъв стил музика слушаш? Няма нужда да ви изброявам всички ПОДвидове, ще ви кажа просто ТВЪРДА музика.
11. Имаш ли си някое зверче вкъщи (домашен любимец)? Змия + котка и няколко хлебарки.
12. Какви пороци имаш (Пиеш ли, пушиш ли?)? Не пуша, а пия единствено бира и да има компания.
13. Харесваш ли се? Кое би променила в себе си? Никога не съм се харесвал, ако мога бих се сменил целия.
14. Съжаляваш ли за нещо? Да, че съм се родил
15. Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те? Голям/Плашещ/(горе-долу) ученолюбив
16. Прекарвал/а ли си дни наред, гледайки отражението си в огледалото? Обикновено огледалото веднъж доста време ме гледаше, но аз не съм се опитвал да го правя.
17. Какво би правил/а ако беше неодушевен предмет? Прахосмукачка или пералня… Ако бях пералня, сигурно щях да пера дрехи и респективно, ако бях прахосмукачка...сещате се.
18. Ако имаше магическа пръчица би(х)… станал магьосник.
19. Вярваш ли в чудеса? 7те чудеса са инстински, доколкото знам.
20. Мислиш ли, че съществува живот след смъртта? Обоснови се. Ами смятам, че душата напуска тялото и се вселява в друго тяло, но тъй като е само душа, тя няма мисъл и разум (не помни нищо), затова всяка душа се преражда след смъртта.
21. Ако беше Супер Марио от популярната игра щеше да? Стана световен шампион по таекуондо и да чупя по 500 тухли наведнъж
22. Кое е необичайното животно , в което си способен/а да се влюбиш (крокодили, пеперуди, калинки, бухали, жаби, еднорози, риби, сурикати, коали…)? Змии <3
23. Когато беше малка вашите лъжеха ли те, че феята на зъбките яде деца? По-скоро вярвах за Торбалан, ама феята на зъбките...da fuq?!??!
24. Вярваш ли в Дядо Коледа? Вярвам в Снежанка...
25. Имаш ли нещо, без което не можеш да заспиш? Музика. Всяка вечер си лягам и си пускам музика.
26. Обичаш ли да вървиш бос под дъжда и да пееш за дъги? Да вървя бос да, да пея...Не
27. Как се виждаш след десет години? Остарял
28. Покажи ни любимата си вещ!
29. Напиши ни нещо за спомен!
...с много Любовь, за целия РПГ форум на "Дневниците на вампира".
От Пешо (=
30. Покажи ни своя снимка!
31. Разкажи ни за нещо, което те е променило. Музиката, мноооого ме промени.
32. Опиши ни своя герой. Ще го разберете в играта, смятам да играя сериозно...
33. Трудно ли ти е да го играеш? Отъждествяваш ли се с него? Не, изобщо не прилича на мен, но не ми е трудно да играя подобни герои.
34. Защо избра точно това име и лик? Името, защото обожавам думата Любовь (от руски) . Лика е на един футболист
35. Как най- често наричаш героя си? Ъъъ...Пенчо...da fuq??!?!
36. С кого от форума се познаваш лично? С кого си най-близък? С никого не се познавам и с никого не съм най-близък, но искам да се сближа с един конкретен човек, но това ще стане на по-късен етап...
37. Какъв стил на обличане имаш и какъв би искал/а да имаш? Стила ми на обличане е чисто спортен
Обожавам да спортувам и затова винаги съм спортно облечен (не е знае, какво може да изникне.
38. Първото нещо, което правиш, когато станеш е...?
Ставам от леглото...


Симките друг път ;ppp


Последната промяна е направена от Любовь Донецк на Пон Май 28, 2012 1:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by София Уайлд Нед Май 27, 2012 3:17 pm

КАК ША СЪЖАЛЯАШ ЧЕ СИ СА РОДИЛ ВЕ?!

25. Имаш ли нещо, без което не можеш да заспиш? Музика. Всяка вечер си лягам и си пускам музика.
ИКЗАКТЛИ^^ Music 24/7

Змии... бъхх *настръхва и й иде да опищи целия квартал*

е коя ти е любимата вещ ?!

СНИМКА! МОМЕНТАЛИЗМУС wait

руски ли учиш? баси якото. Razz

35. Как най- често наричаш героя си? Ъъъ...Пенчо...da fuq??!?! Laughing Laughing Laughing

ИСКАМ ДА ЗНАМ кой е конкретния човек.. човечка... СТО ПРО е момиче! Very Happy ох ша ми свикниш аз съм малко нахално ама ко да са прай.,

снимкити сига по възможност.. пардон: ВИДАГА рофл.



Ох много съм зле. Аз съм Цвет, приятно ми е : )
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Джейк Стоун Нед Май 27, 2012 3:21 pm

И аз уча руски. Razz
ЗМИИ. *насира съ*
та, да. СНИМКЪТ. wait
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Lindsay Clark Нед Май 27, 2012 3:25 pm

Снимка ако можее ии кой е този ''конкретен човек''
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Нед Май 27, 2012 7:14 pm

София Уайлд

Амии, съжелявам, да, щото се МРАЗЯ;
Да, спя на музика, сега даже си пускам музиката и ще лягам;
Змии обожавам <3333;
НЕ уча руски, просто знам отделни думи, а и приятелката ми е рускиня;

Любимия ми предмет вкъщи:
https://www.rammsteinshop.de/catalog/images/2009.11.17_12.30.35_DVD_VB_F500.jpg Имам го и съм го гледал поне 250-300 пъти.
За човека, с когото искам да се сближа, ще прощавате, но няма да Ви кажа. Но е момиче, да...;
И на мен ми е приятно, ПЕШО съм аз (=

Джейк Стоун

Не уча Руски ;д
Обожавам змии! (((=

Claire Evans.


Няма да Ви кажа и на Вас, кой е този човек. Може да спомена, че е известен в този форум ;д


ПС: И трите искахте снимка, така че ще ви дам

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283530_263347160346783_100000145022631_1240377_165_n.jpg
Aзе съм ЗНАЧИТЕЛНО по-едрия пич, с тениската на DIO

ППС: R.I.P. DIO ;(


Последната промяна е направена от Любовь Донецк на Пон Май 28, 2012 1:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Lydia Wickham. Нед Май 27, 2012 11:31 pm

Изглеждаш ми познат, ама сигурно те бъркам Laughing *приличаш ми малко на един от Русе, с който преди ходи една фр xD* бту как може да харесваш змии, ужасни са!!!
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 1:02 am

Ъъ, от Русе съм, да...
...а тази твоя fr от къде е?


Ии обожавам змии Very Happy
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Гост Пон Май 28, 2012 1:36 am

МОЛЯ
МОЛЯ
МОЛЯ
МОЛЯ
МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
ОЛЕ АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕ
ОБОЖАВАМ ТЕ
ЗНАЕШ ЛИ?!?!??
Оле колко топличко ми стана на сърчицето.
Любимия ми предмет вкъщи:
https://www.rammsteinshop.de/catalog/images/2009.11.17_12.30.35_DVD_VB_F500.jpg Имам го и съм го гледал поне 250-300 пъти.

ДА. ЗАРАДИ ТОВА ТЕ ОБИЧАМ. ЯАОЖШЖАЕЯНТГАОИЖТНВМОИЯАВНОИЖТНО Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 1:39 am

Мхмм, Mein Teil с казана <333 блаженство. Е, смятам, че e излишно да Ви споменавам, че съм посещавал и концерт на Rammstein ;ppp Иначе DVD-то е много стойностно (((=


ПП: това с момичето и сближаването го задрасках, така че ВСИЧКИ можете да дишате свободно. Този човек вече не ме кефи *ta fuuuq...*
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Гост Пон Май 28, 2012 2:19 am

Оле оле само не ми казвай, че си виждал с казана на живо? О___O Тва е най-великото изпълнение на Mein Teil EVER. Олеее как ти завиждам *благородно* за тва че го имаш концертаа. ;x Още повече, че аз съм малко дите *и като казвам малко, значи наистина малко.* и 2010 не ходих на концерта, после ревах на баща ми с месеци за дето не ме е пуснал... а той отиде. ._.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 2:27 am

А, да не мислите, че аз съм имал години...Тогава бях на...15? Мда, още 16 не бях направил, понеже съм роден през Август, а концертът беше Юни...И въпреки това, трябва да Ви разочаровам - не вярвам Rammstein да дойдат отново в България...Публиката беше отегчена след края на концерта и не ги извикаха на бис...Представете си, щом не изпълниха Engel...
...накъде отива светът???
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Lydia Wickham. Пон Май 28, 2012 7:43 am

Любовь Донецк написа:Ъъ, от Русе съм, да...
...а тази твоя fr от къде е?


Ии обожавам змии Very Happy
от Варна е, като мен Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 7:44 am

...ta fuq, добре, значи не се бъркаш...Рамона Петрова
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Chaos. Пон Май 28, 2012 7:52 am

Пич, як сииии. ^^
И аз се мразя, тъй че не си единствения тук. Very Happy
И аре де, кажи коя е таз.... ;д или поне кажи причина защо не те кефи? хд
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 7:55 am

Много е известна във форума. Трябва да кача малко полулярност преди да започна да говоря за нея свободно xD...аз затова сега отричам, че съществува такава, за да не ме притискате, щото ще дойде един ден да ме турите на горещия стол и там ща-неща тряа да кажа, пък така съм свободен.


ПП: тази последната идея не сте я забелязали xDD
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Chaos. Пон Май 28, 2012 7:58 am

Ю донт сей.
Как не се набутваш, нее, няма такова нещо. хд
И начи.. спирам, щото като започна, и почвам да спамя темите на хора. -.-
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 7:59 am

Давай смело, момиче, те затова са направени тези теми ((((=

*поне така мисля...*
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Lydia Wickham. Пон Май 28, 2012 8:01 am

Любовь Донецк написа:...ta fuq, добре, значи не се бъркаш...Рамона Петрова
Shocked познах. I cant believe xD
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 8:11 am

Ахах, ами принципно мен хората лесно ме запомнят, не знам защо, но...искам да те помоля, да не се налага да говоря за тази тема повече...надявам се да нямаш нищо против.
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 11:02 am

Смятам да СНЕСА още малко информация по мой адрес тук в темата си, информация, която се споменава в бланката (= :

*Всъщност аз съм от Бяла, не точно от Русе и си живея самичък на квартира (= Хубавичко е, със съквартирант. Не е кой-знае-колко чисто, но пък тя майка ми отдавна се отказа да идва в квартирата ми. Вече стои само пред блока и ме чака да сляза, когато идват да ми донесат нещо или да ме вземат с баща ми към Бяла xD.

*Тренирам МНОГО, не ми подценявайте физиката Very Happy, на снимката не се вижда, но скоро ще ударя 2 метра височина и се кефя МНОГО. Иначе то спорта ми е в кръвта. Волейбол, баскетбол, футбол, напоследък започнах да се занимавам със свободни боеве. Просто тренировки де - чеша една боксова круша. Не ми се е налагало да си използвам физическата сила някъде, която ,с one inch punch, възлиза на около 700-800 нютона *време за реклама*. А, аз и не искам да я използвам де ;p.

*Може би съм пряк колега на coca-cola monster-a в този форум (Леда.), тъй като и аз поемам огрооомни количества от силно киселинната напитка, но пък затапвам всичките боклуци събрани в колата с друга течност, от която употребявам между 8 и 15 литра на ден - H 2 O, вода, water, waßer (май така се пише).


Таа, засега това, тъй като излизам да се разходя из (д)Русе таун (=


Много поздрави за всички от Пешо (=
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Гост Пон Май 28, 2012 11:12 am

Любовь Донецк написа:*Може би съм пряк колега на coca-cola monster-a в този форум (Леда.), тъй като и аз поемам огрооомни количества от силно киселинната напитка, но пък затапвам всичките боклуци събрани в колата с друга течност, от която употребявам между 8 и 15 литра на ден - H 2 O, вода, water, waßer (май така се пише).

*изразява се най-открито* ИСКАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ. хд От много време не съм срещала човек, който да обича рамщайн, кола, дневниците *всъщност не познавам човек, който харесва и трите в комбинация хДД* и може би имаме още общи неща, енд ай лайк ню френдс. ХД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Alena Le'roux. Пон Май 28, 2012 11:49 am

Ооо Змии lowe
Аз съм 1/4 от Русе и се появявам там от време на време. Грр некс тайм като си ходя на Русе може да врътнем едно волейболче да видиш как тапата дето нямам и метър и седемдесет ще те бия Very Happy

8 или 15 литра вода на ден о.О
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 12:02 pm

Между 8 и 15 Very Happy:D:D
Всичко зависи от тренировките (=




ПП: и аз обичам ню фиериендиес (da fuq?!?!?), пък и трябва да познавам хора от форума, как се пише с непознат ;ss....btw, Леда, ще трябва да те разочаровам, но още не съм гледал дневниците...

И ся сигурно ще ме изгорите на клада/ще ми извадите всички кости и ще ме оставите така да видите, кога ще умра/ще ме обстрелвате с гнили смокини или просто ще ми се изплюете в лицето...
*хлип-хлип-хлип, а аз съм такова дубро дитЙе*
...гадно, но истина - не съм гледал още сериала иии смятам да започна, когато имам повече време. Иначе обичам РПГ форумите, обичам да си имам такъв герой, който (според бланката) да наричам Пенчо (da fuqqqqq??!?!?!) и да обичам като свой собствен малък прототип...
...въпреки че той няма нищо общо с мен...


Последната промяна е направена от Любовь Донецк на Пон Май 28, 2012 12:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Джейк Стоун Пон Май 28, 2012 12:12 pm

ЗМИИТЕ.
СА.
ЧУДОВИЩА. wait
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Anders. Пон Май 28, 2012 12:18 pm

Джейк Стоун написа:ЗМИИТЕ.
СА.
ЧУДОВИЩА. wait

...но са красивиии чудовища Very Happy , не е като да имаш жив дракон вкъщи (комодски варан), но пак е хубаво (((((((((((=
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

От Пешо с "Любовь" Empty Re: От Пешо с "Любовь"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите