The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Ryuk. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Ryuk. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 28 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 28 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Ryuk.

Go down

Ryuk. Empty Ryuk.

Писане by Гост Пон Дек 26, 2011 4:12 pm


Ryuk. Tumblr_lv85etqbdk1r4xz12o1_500

Ryuk.
Години: N/A.
Бог на смъртта (Shinigami)

Притежава черна тетрадка на смъртта (Death Note). Когато в нея се запише нечие име, човекът умира. Ако до 40 секунди не бъде вписана причина за смъртта - то тогава въпросният човек умира от сърдечен удар след като изтекат секундите. В следващите 6 минути може подробно да се опише как се случва самата смърт ( много подробно, демек хд )
Шинигами са безсмъртни. Може да убиеш бог на смъртта само по един единствен начин - той трябва да се е привързал много силно към даден човек и трябва да го спаси от нещо. Например ако тръгнеш да убиваш Леда, а Рюк е привързан към нея и запише твоето име в тетрадката си, той умира. Остатъка от мъртвия шинигами е прах, подобен на много фини песачинки.
Шинигами могат да бъдат видяни само от хора, които са докоснали тяхната тетрадка.

Писала съм по памет, със сигурност има още правила1 ама съм забравила вече.

Ryuk. Tumblr_lvca9k6la31r4xz12o1_500

Лош късмет е да си човек и бъдеш преследван от бог на смъртта.“

Ryuk. Tumblr_lt6o03vgF01r4xz12o1_500

Писано от Райто / човекът, който носеше неговата тетрадка и може би беше един от най-близките му приятели. /

„Рюк.. Не бих могъл да пропусна, че той е адски висок. Наистина високичък. Поне с метър над мен. Тялото му не е много пълно - даже напротив, строен е. Кожата му е бледа. Много бледа, направо бяла. Би трябвало цялото му тяло да е покрито с кожа, но на някои места няма и помен от такова нещо и изскачат кости. Винаги е облечен в една черна дреха със странни остри неща на раменете му, които са „вшити“ в кожата му.. да, правилно прочетохте.
Косата му е тъмно синя и изправена нагоре. Перманентно. Абсолютно винаги е лепнал някаква доста зловеща усмивка на лицето си.. точно от тази усмивка, косите на останалите, които го виждат също се изправят точно като неговата. Е, не и моята, аз съм му свикнал. Може би само първия път.

Ryuk. Tumblr_lv69jjFsV41r4xz12o1_500

Забавно му е.. през цялото време. Рюк е нещо като.. непукист, може би? Да, това е правилната дума. Не обича да убива хора чрез тетрадката си, но пък ако не го правеше нямаше да съществува, нали така? Строгите закони на шинигамитата...
Любимата му храна са земните ябълки. Направо ги обожава. Може би едно от нещата, поради които е така е, че в света на боговете на смъртта ябълките имат вкус на пясък, а те се хранят само с ябълки. Когато не яде ябълки, тялото му започва да заема странни форми и се движи трудно.

Ябълките за мен са като алкохола за хората.“

Ryuk. Tumblr_lv89xp9C3f1r4xz12o1_500

Смешното е, че не знам почти нищо за неговата история. Повече ми е разказвал за чуждите истории - например на Рем. Благодарение на нея, успях да узная, че не трябва да позволявам на Рюк да се привързва към мен, понеже това би могло да го убие. Накратко - един бог на смъртта се влюбил в моето гадже Миса ( с която още не сме се били познавали ) и я спасил от смъртта. Така умрял и Рем взела тетрадката му.
Колкото се отнася до историята на моя приятел.. ще си призная. Знам само, че тетрадката, която държа в себе си е неговата, а той е откраднал нечия чужда.. Лошо момче.“


BYE.

Ryuk. Tumblr_luvz3dtY6c1r4xz12o1_500

/ знам, че писанията ми са ужасни и несвързани и тъпи и ааах, но просто нямам абсолютно никаква муза, а много исках да си направя Рюк ХД /


Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите