The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Петия кръг. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Петия кръг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 41 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 41 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Петия кръг.

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Петия кръг. Empty Петия кръг.

Писане by Изaбелa Чет Ное 10, 2011 12:16 pm

Петия кръг. 4024171F

Пети кръг. През него минава подземната река
Стикс. В мътните ѝ води Данте вижда тези,
чиито грях е гневът. Без покой те си нанасят
жестоки удари един другиму. Вергилий обяснява
на Данте, че под водата са душите на други
грешници, които никога не се показват. Предполага
се, че това са прегрешилите в леност.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Ейвъри Еванджелин Чет Авг 09, 2012 6:49 am

Стикс... реката на отвъдното. Лодкаря бавно плаваше по нея, минаваше покрай тъмни сенки, истерични писъци, жалостни стонове... чуваха се удари на скали, на мечове, на вълни. Цели стотици векове, милиарди души бяха тук. Толкова много грешници, толкова много жал...
Петия кръг. Tumblr_m8btjkYNgO1rtk3wt
Погледа ми обходи тъжно реката, сякаш от небето падаха водопади, които ме заливаха. Води на гняв, толкова много събиран в мен, в аурата и вибрациите, които се излъчваха от тялото ми. Виждах тихи сенки, виждах злобни очи, чувах силни удари сред разбиването на вълни и стон от дълбините. Исках да изчезна от тук. Исках да се махнем. Но Харон забавяше лодката все повече, забавяше и ме караше да слушам всичко това, караше ме да се вбесявам. Караше ме да искам да скоча във тъмните води и да покажа на тези глупаци как трябва да се удари, как трябва да се убие, какво е да си гневен вампир на хиляди години...
Изправих се несъзнателно, тялото ми се управляваше от някой друг, мислите ми препускаха като диви коне по поляните и не можех да ги укротя. Лодкаря спря на средата на реката. Погледнах към него, към водите, към него и обратно...
И тогава сякаш пропаднах. Усетих гняв, толкова силен, че от ръцете ми лумнаха моите любими огнените пламъци. Сякаш всичко загуби смисъл. Исках просто да ударя нещо, да разкъсам нечия кожа с нокти и зъби, да усетя топла кръв да се излива по пръстите ми.

Петия кръг. Eye_dilate
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Луцифер. Съб Авг 11, 2012 4:23 pm

E, тези мои посетители... Мистик Фолс не случайно е един от любимите ми градове. И все красиви жени, изпълнени с гняв, погълнати от греховете си, оставили се да ги завладеят до толкова, че да позволят да свършат тук... при най-прекрасното същество - Аз, разбира се. Велик, непреклонен и щедър.
Още една душа, не успяла да намери покой, щеше да вкуси от лекарството ми - сделка с Дявола.
Гневът я заливаше, държащ я на повърхността на водата. Знаех, че може да е изключително болезнено, Най-вероятно беше толкова разгневена, че собствените ѝ чувства я разкъсваха отвътре.
Спрях се на брега на реката и повдигнах ръка. Момичето се озова на брега, а всичко наоколо утихна.
Петия кръг. Tumblr_lina4vicAt1qblzrco1_500
- Хей, грешнице. - доближих се до нея, дъхът ми опари кожата ѝ. Дали се чувстваше сякаш сънува най-опасния кошмар, от който не иска да се събуди?
Луцифер.
Луцифер.

Брой мнения : 36

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Ейвъри Еванджелин Съб Авг 11, 2012 4:59 pm

Петия кръг. Tumblr_m8hhgvK38V1ruiwgy
Уморен поглед към източника на нежен глас, примамлив, тежък като опиати... Кой беше той, как ме измъкна от там, къде отиде всичката ярост. Чувствах усещане на страх вътре в корема си, навътре, навътре, там където мислите не стигаха, за да питат защо. Но все пак.
-Благодаря - проронвам с отпаднал глас, усещайки ужасяващата болка в кокалчетата си, по дланите си, по лицето си и всяко място където някой ме бе ударил. Колко време бях стояла в реката? Месеци, години? Може би времето тук минаваше по друг начин.
Преди да се осъзная се притиснах в тъмнокосия непознат. Ах каква сладка миризма, какъв адреналин, каква грубост в това тяло, което не беше негово, което беше просто в ума ми. Усетих сякаш прегръщам скала, студен мрамор, стар труп, разгорещена лава... всичко в едно, всичко заедно, толкова объркано. Не можех да проумея какво става, не можех да разбера кой е той,къде съм, къде бях?
Вдигнат поглед, тиха въздишка.
-Кой си ти?
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Луцифер. Съб Авг 11, 2012 5:43 pm

Е, аз бях толкова много неща. Най-прекрасното и могъщото, най-страшното, най-обезсърчаващото.
- Аз съм спасението ти. Наричай ме Луцифер. - прошепнах тихичко, оставяйки я да се притисне по-близо до мен. Доста неориентирана, мда. Сега вече знаеше - тя беше в Ада, но след всичко, което беше извършила едва ли очакваше да се озове в Рая. Аз бях Дяволът, тя стоеше пред господаря на подземното царство, в което щеше да прекара остатъка от съществуването си, ако откажеше да я върна обратно. Вечността. Е, това е ужасно дълго време.
Спомнях си Саманта, Сорша, Дрейвън - всички имаха ясната цел да се махнат от тук. Знаеха какво трябва да направят. Направиха го. Пожертваха и малкото останала човечност, продадоха душите си, за да се върнат на земята и да преживеят още малко. Да се почувстват живи, да се отърват от самотата. Щеше ли и Ейвъри да го направи? Повдигнах брадичката ѝ нежно, карайки я да ме погледне в очите. Без право на възражения, аха.
Петия кръг. Tumblr_m7n6slJWiS1rpk96wo1_250
- Въпросът ми е.. искаш ли да бъдеш спасена?
Луцифер.
Луцифер.

Брой мнения : 36

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Ейвъри Еванджелин Нед Авг 12, 2012 6:20 am

Петия кръг. Tumblr_m8k25vknH11qbcpzgo3_250
-Луцифер? - попитах внимателно и надигнах глава едва ли не гордо. Може би наистина все пак бе гордост за мен, че се срещам с Дявола. Със самия Дявол.... никога не бях вярвала, че ще дойде този миг, че ще имам правото да се изправя срещу самият господар на Ада. Но ето че стана.
Оставих го да повдигне брадичката ми и усетих как очите ми се затварят за секунда и от устните ми се откъсна едва доловима въздишка. Винаги си го бях представяла като.. дявол. Рогат, копита, червения тризъбец в ръка. Или не, това бяха модерни възгледи. Той бе Хадес.. Луцифер... всички онези имена му принадлежаха. На падналият ангел, на падналият Бог... Толкова изкусителен, че има право сластта да е под негов контрол. Ръката ми бавно се промъкна по неговата, все още държаща лицето ми. Толкова изкусителен, толкова мечтан.
-Готова ли съм - запитах с плътен, но все пак пресипнал глас, изпълнен с емоции, толкова далечни на гнева. - Не трябва ли моят господар да го знае - Да, наистина го казах. Може би наистина той беше
моят Бог, а не онзи възхваления в небесата. Бях негова дъщеря, не на онзи самохвалко, който седи на трон от светлина и се ползва само от добро. Защото истинският владетел е мразен, презиран, почитан.
Пръстите ми подскочиха върху гладката му кожа, кожата на перфектността.


П.С. ОМГГГ ИСКАМ ДА СЪМ ПЪРВАТА КОЯТО ЩЕ СЕКСА ЛУЦИФЕР
Петия кръг. 2632266518
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Луцифер. Чет Авг 16, 2012 2:15 pm

- Естествено, че знам. Въпросът тук обаче е... ти да го поискаш сама. - да, щеше да е прекалено лесно, ако всеки можеше да прочете чудите желания, ако можеше да го изпълни. А ние тук не се бяхме събрали, в приятното ми местенце, за да улесняваме нещата, дори напротив. Трябваше да е сложно, сама да признае най-съкровеното си желание, най-големия си страх, да поиска да я спася, да покаже слабостта си. Защото това, да се признаеш за победен, беше най-лошата част.
- Хайде, поискай си... спасението. - подканих я, хващайки ръката ѝ спускайки се по гърба ми, изучавайки чертите на лицето ѝ, вглеждайки се в очите ѝ. Хипнотизирана, омаяна, притихнала.
Луцифер.
Луцифер.

Брой мнения : 36

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Ейвъри Еванджелин Нед Авг 19, 2012 6:27 am

-Ами, ако кажа, че не обичам да искам, а да ми дават... странно ли би било да ти го кажа на теб? - попитах тихо. Може би беше странно да говоря така на Дявола... Луцифер, падналия ангел, който властваше със ярост и ненавист... може би накрая просто щеше да ме остави тук и щях да си остана в реката, изпълнена със злоба, без възможност като сегашната синините и раните ми да зараснат, обзета от изпепелителен гняв, готова да убия всеки който е пред мен, който ме докосне.
Но защо да не говоря така, това бях аз, нали? Това беше онова аз, израснало през вековете на подтиснатите, забравени емоции

Петия кръг. Tumblr_m8hj0cKVdj1ruiwgy
За секунди изражението ми се смени... умислено, боязливо, нещо в мен подскочи. Усещането за студената светлина, която се излъчваше от кожата му ми действаше като наркотик, но всичко беше прекалено странно. Ами какво би станало ако се спася, за какво да се върна. Кой ме искаше там? Дали Илайджа, дали сестра ми, която не бях виждала повече от три века, дали приятелите ми? Ребека се омъжваше, за какво й бях. Но след това разтърсих глава.
Що за глупави мисли?!
Та аз съм Ейвъри Еванджелин, ако аз не липсвам на някой, то кой!
очите ми отново придобиха самоувереност, устните ми отново се разтеглиха в усмивка. Да, щях да поискам спасението си, но по много по различен начин от който сигурно се предполагаше.
Отскубнах ръката си от неговата, сграбчих лицето му и долепих устни до неговите. Да... целунах Луцифер... и все още го целувах. Меки устни, опияняващ парфюм, носещ се от него... всичко ме караше да не се отдръпвам
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Луцифер. Сря Авг 22, 2012 8:14 am

Отвърнах на целувката ѝ. Третата жена от Мистик Фолс, която просто не можеше да устои. Но какво говоря, едва ли някоя би могла. Та аз бях самото съвършенство. След няколко секунди се отдръпнах.
- Не е никак странно... но какво ако аз ти кажа, че не обичам да ми бъдат поставяни условия? - тонът ми беше толкова мек, така приканващ да последва гласа ми, да му се подчини. А и едва ли беше странно да чуе нещо такова точно от мен. Трябваше да го очаква. Трябваше също да знае, че можеше да се изкуша и да ѝ откажа сделката, за да остане тук, в моето царство, при мен, за вечността. Срокът на предложението ми изтичаше и имаше още съвсем малко време да се спазари за спасението си.
Луцифер.
Луцифер.

Брой мнения : 36

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Ейвъри Еванджелин Чет Авг 23, 2012 7:54 am

-Тогава да добавя, че аз не поставям условия, особено на теб - усмихнах се леко, задъхана, объркана, разгорещена. Не исках да го пускам да се отдръпва. Ръцете ми някак почти нервно се заплетоха около врата му. Знаех, че може би губя време, но може би не исках да изляза, а ми се щеше да остана тук и да се възползвам от него, като и той от мен всеки възможен път. Може би не исках наистина това, но кой го интересуваше. Без да казвам нещо хванах лицето му и отново го целунах. Не ме интересуваше дали беше самия Луцифер, който щеше да определя съдбата ми. Исках да усетя нещо...
Петия кръг. Tumblr_m8nrqt1ueN1rze05do1_500
-Искам да изляза - пророних срещу устните му, усещайки как дишането ми се зачестява още повече, затруднява се, лицето ми придобива някаква скованост, докато емоции бушуваха в мен.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Нед Юли 06, 2014 2:03 pm

„-Гневът не води до нищо добро дете,примири се и прости за да съществуваш в мир със себе си и света в който се намираш.Прости на този които те е наранил,прости и забрави”
Сега тези думи изплуваха в ума на Теса преминавайки от лодката отново на брега на река Стикс,а лодкаря който и показа грешките докато преминаваше през Ахерон.Днес замълча,Теса така и не се бе примирила със случилото се тогава,а сега години по късно таеше още повече гняв,не само заради миналото си,а и заради настоящото…много пъти последните две години си мислеше че по-добре щеше да е ако бе останала в ада,ако не бе сключила сделката с Луцифер и бе останала пленница на неговия свят….
Пристъпи на полето,усети тревата под краката си,усети лекия повей на вятъра идващ от към река Стикс,това бе мястото което подклаждаше нейния гняв,не и позволяваше да види друго освен предателството,обидите които понесе когато се върна в града,с какво право тя я критикуваше,с какво право я обвиняваше за това че бе вампир.Кристин сама се бе превърнала в това което е и не Теса имаше вина,със или без нея тя щеше да стигне до там…
Гневът и се надигаше с всеки образ който преминеше през вълните на реката,но скоро Теса се опита да се успокои,познаваше това място и игрите които играеше със съзнанието й,това значеше че той я бе усетил знаеше че тук има някой,но дали знаеше кой посмя да се завърне у дома
-Хайде мили,блудната дъщеря се завърна

Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Сря Юли 09, 2014 2:04 pm

Толкова много неща бях видях съзнанието ми си играеше шеги. Побъркан до краен предел,все още имаше някаква капка съзнание в мен но все още се борех с образите,с всичко което този свят ми сервираше в малки и в големи порции.
Минавах и се връщах през всички кръгове на Ада,по хиляди пъти на ден,борех се с всичко и всички. С духовете,с образите.
Виждах онези,който бях предал,убил наранил,някой от тях наистина бяха мъртви но за други знаех,че няма,как да са мъртви,а просто бяха образи.
За пореден път се намирах тук но днес,просто всичко преля чашата. Този образ,който се яви,ме накара да изтъръпна да изпитам болка във всяка фибра на моето тяло. Това е тя,само и единствено тя...
Не знаех,защо я виждах,какво  правеше дук,не беше ли просто един образ,една шега на моето съзнание.
-Теса...
Отрони се като вик,като вопъл,като сподавен глас:
-Тази шега и този образ не ми харесва...
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Сря Юли 09, 2014 2:16 pm

Очаквах всичко,очаквах да се яви отново като Дамян,да се яви като съвета,като баща ми или в собствения си образ,това беше част от неговата игра,играеше си със съзнанието ми както си искаше.Минаха часове,нима не знаеше че съм тук?Не съмнявах се,когато си тръгвах предишния път беше повече от убеден че много скоро ще се върна тук,дори вече виждах ехидната му усмивка,но образа с който този път се яви не беше нищо от това което очаквах.Знаех че ще опита да ме изпита,че ще опита да ме сломи но не и по този начин..
-Теса...
Когато името ми отекна между нас едва не паднах,беше толкова истински,така реален и този глас който караше тялото ми да трепери,мъжът ,единствения който бях обичала истински и който наистина съжалявах че загубих и той ми се явяваше така
-Шегата ти е безвкусна Луцифер... -нямаше как да ме накара да се разтопя пред него отново,каквато и сделка да ми приготвяше с образа на Картър нямаше да получи нищо - Смени образа си,не е забавно,каквото и да искаш от мен този път ,не това е начина да го получиш
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Сря Юли 09, 2014 2:33 pm

Гледах я толкова объркан,а може би дори не беше тя,а отново някакъв глупав образ някаква шега и всичко подобно,което това място предлагаше.
Не я изпусках от поглед,не бях и в състояние да кажа нищо. Въпреки болката бях благодарен,защото я виждах,винаги я бях обичал нито за миг не спирах. Сърцето ми биеше за нея,като все още имах:
-По добре престани ти тази игра не е  забавна,това е просто глупава шега,някой от хилядите демони. Не виждам за първи път подобен образ. Това е просто гавра...
Не можех да се отдръпна,дори да беше измамен образ копнеех да я докосна,да я погаля но истината е тази,че може да съм въвлечен в една ужасна игра,в нещо ужасно подло.
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Сря Юли 09, 2014 2:41 pm

Когато отново заговори сърцето ми заби лудо,нима бе истина,нима Картър наистина стоеше пред мен и това не бе игра нито на съзнанието ми нито на някой демон..на как бе възможно той да е тук?
Приближих се бавно,а той ме гледаше сякаш не бях реална,нима не за първи път от както е тук съзнанието му и демоните си играеха с него?
-Картър?Картър О'Браян наистина ли си ти или плод на гнева ми?
Истината бе че преди да пристъпя в този кръг единствената ми мисъл бе за него,за това което му причиних,спомних си сцената в дома ми когато дойде за да си вземе пръстена,беше повече от бесен,а мен ме болеше,но знаех че бях виновна и нямаше смисъл да се оправдавам пред него,приех обидите му и думите му които раняваха сърцето ми..той си бе отишъл от мен за да се ожени за една от най-добрите ми приятелки и въпреки това едва не я остави пред олтара...Бях бясна на себе си за всичко което бе станало след това,бях отказала да се омъжа за него,а така лесно бях позволила на Дейвид да ме омагьоса и дори за малко не се омъжих
-Не,не си играй с мен Луцифер
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Сря Юли 09, 2014 2:56 pm

Както едно време и сега се оказах напълно слаб,нямах сили да се боря и желанието да я докосна. Дори без да си давам сметка какво правя просто я погалих нежно. Не исках да знам,кой или какво беше,не ми пукаше,просто исках да се отдам на този момент,отново да я докосна,макар и да я илюзия:
-Не ми пука,дали си образ или не,дори и да горя,за миг не съжалявам,че те виждам тук Теса...
Затворих очите си,който ми пареха ужасно и се бяха зачервили но никога не плачех:
-Сигурно си жива и с онзи глушак Дейвид,никога не си била моя,поне тук си моя образ. Ако след това,ще изгоря не искам да изчезваш...
Приближих се и впих устни в нейните,който ме изгаряха всяка нощ,желаех,копнеех да докосна прекрасните и устни отново и отново.
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Чет Юли 10, 2014 1:10 pm

И в този момент адът замръзна под краката ми,а огънят изгаряше тялото и устните ми под неговите,не можех не исках да сбъркам този допир,тази топлина..Но как бе възможно той да е тук,с какво бях заслужила да го видя тук,да почувствам отново любовта му,защото в тази целувка усетих колко много му липсвам,в този момент имах възможността да изкупя греховете си пред него,но и рискувах после Дявола да ми отнеме всичко това
-Картър,не съм плод на въображението ти,нито игра на демоните,наистина съм аз,твоята Теса..но как е възможно да си тук ?
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Чет Юли 10, 2014 1:20 pm

Искаше ми се да вярвам,че не е образ,че дявола не се подиграва с мен но някак ми се струваше много нереално,не можеше да е тя. Знаех,че е жива последния път когато я видях. А,и кой мъж не би я защитил,кой би я оставил,ако тя не го направеше. Аз бях мъртъв не тя,Теса е моето изкупление.
-Не може... Ти си плод на моето въображение,моето наказание. Теса,ти никога не си била моя,никога...
Галех нежно лицето и:
-Наказан съм,че не мога дори в смъртта си да спра да те обичам. Винаги... Винаги съм те обичал,ти си моята голяма и единствена любов Теса.
Целунах я отново и отново,докато не усещах устните си,отново я галех като ръцете ми трепериха:
-Ти си жива Теса,аз съм мъртъв,съпругата ми ме уби,от ревност...
Не можеше не е възможно,не вярвах ни най-малко. Моята Теса не заслужаваше да умира,тя заслужаваше щастие,дори то да ме изгаря,като я виждам с друг мъж.
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Чет Юли 10, 2014 1:32 pm

Господи колко ли го бяха тормозили,колко ли пъти от както е мъртъв Луцифер и демоните са пращали моя образ на Картър,колко ли картини е видял...болеше ме,заради мен той страдаше ,виждах го...бях бясна,на себе си за дето постъпих така с него,задето го оставих да си отиде така,на всички тук които го тормозеха,а той не заслужаваше
-Така ли ме наказваш дявол да те вземе -извиках в нищото,знаех че ще ме чуе,знаех и че ще се възползва от това когато настъпи време да се споразумяваме,а сега нямах намерение да се върна сама,но не знаех какво би ми коствало това.Но бях готова на всичко,дори да го изгубя отново,стига и той да живее
-Съжалявам,аз съм виновна за всичко любов моя,аз те доведох до тук...-прегърнах го,не вярвах че стои пред мен,но трябваше да проумее че съм аз,а не видение -Картър погледни ме,не съм жива,аз съм тук заедно с теб,намерих смъртта си заради голямата си уста и желанието си да се меся където не трябва..знаеш това,познаваш ме,моля те разбери аз съм и съм тук с теб любов моя
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Чет Юли 10, 2014 1:46 pm

Не! Това болееше още повече и още по силно. Сърцето ми просто се разкъса на малки парчета и отново се събираше и разбиваше. Не исках това. Тя трябваше да е жива,аз трябваше да изкупвам всички грехове,трябваше тя да е щастлива,а не да е тук. Не можех да откъсна поглед от нея,погледа ми блуждаеше,а очите ми бяха ужасно зачервени и исках да заплача но и това е моята болка,не можех,а трябваше вътрешно да се давя в своята изгаряща болка.
-Теса... Защо... Ти...
Нямах думи и не можех да говоря,всички думи направо излетяха от съзнанието ми,галех я,не можех да спра,исках да изгоря така,исках тя да е моя грях:
-Не трябваше,ти трябваше да си щастлива,трябваше да си намерила любовта си.
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Чет Юли 10, 2014 1:51 pm

Не знаех да се смея или да плача,къде трябваше да открия любовта-При Дамян,Дейвид или Зи...да може би по малко,но във всеки от тях ми липсваше нещо и това бе Картър,никога не си простих постъпката си спрямо него,никога не забравих времето ни заедно,най-вече последната караница преди да си отиде,а сега го намирах тук,вярвах че е в рая или поне на по добро място
-Любовта стои пред мен Картър,след теб така и нещо липсваше във всеки един мъж с който бях,във всеки търсех теб,част от теб...не успях да се отърся от спомена за теб,не те забравих любов моя...Но не исках да те откривам така,не и тук
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Чет Юли 10, 2014 2:42 pm

-Ти трябваше да си щастлива моя любов,трябваше да намериш любовта си.
Обгърнах с ръце прекрасното и лице исках да я обгърна,да не я пускам,ако сега е изпуснех никога повече нямаше да е отново в ръцете ми.
-Всички богове са ми свидетели,че ти си единствената жена,която съм обичал толкова силно,за която бих жертвал всичко,жертвах дори себе си,защото исках да си щастлива. Искам да си моя,искам да сме заедно Теса,дори да страдам,дори да трябва отново и отново да преживявам всички гаври,всяка илюзия,всеки изкупен и не изкупен грях. Обичам те Теса,обичам те и никога не бих обичал никоя толкова силно,колкото обичам теб. Ти си последната ми и единствена любов.
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Чет Юли 10, 2014 2:47 pm

-Не,не не не не и тук,няма да го позволя,няма да страдаш заради мен,стига Картър,причиних ти достатъчно мъка приживе,няма да го допусна и тук..Ако дявола научи няма да те пусне,нито мен,а съм решена да се върна на земята,имам недовършени дела там,но бог ми е свидетел ще те върна заедно с мен,независимо от цената,дори да те загубя отново ти ще живееш и знам ...вярвам че ще се намерим отново...
Така трябваше да стане,колкото и да ме болеше трябваше да го държа настрани,не биваше да разбират колко го обичам,трябваше да усетят само гнева ми,само болката от липсата ми на живот,но не и него
-Прости ми,моля те прости ми че те отблъсквам но ако искам да се спасим това е решението Картър...
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Картър О'Браян Чет Юли 10, 2014 4:20 pm

-Трябва да се махнеш от тук Теса,чуй ме...
Нямаше да приема тя да ме остави да си тръгна:
-Аз,ще поема всичките ти грехове,всяко твое прегрешение и всяко наказание. Нека дявола ме чуе,аз ще приема всичко,ще продам дори душата си,за да си свободна и да се върнеш,за да бъдеш отново жива,да си истински щастлива.
Притиснах я може би,за последно към себе си,като не ми се искаше да я пусна. Докоснах устните си отново до нейните,като знаех,че това,ще е за последно:
-Моля те Теса,остави ме да поема всичко,искам да си щастлива,върви на земята и довърши всичко но моля те,не отмъщавай,създай семейство намери някой който да те обича поне малко,колкото аз те обичам,отгледай дете,направи това,което не можех д направя аз.
Картър О'Браян
Картър О'Браян

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Теса Алварадо Пет Юли 11, 2014 1:09 pm

Чуваше ли се какви ги говори?Той да поеме моите грехове,никога!Нямаше да му позволя да изпита яростта на Луцифер заради мен,за това че наруших сделката която сключих преди години
-Дори не си го помисляй,няма да ти позволя да останеш тук и да платиш цената за греховете ми,дори не знаеш какво ще ти се случи ако поемеш всичко което съм извършила,не знаеш какво се случи след като ме напусна,не знаеш какво сторих за да забравя болката си...миналото ми и греха спрямо теб са нищо,до някъде заслужих да съм тук и се радвам защото те открих любов моя и се заклевам че заедно ще си тръгнем от тук и да не си посмял да кажеш не,нямаш право на глас
Видях учудването в очите му,но се бях променила както и той
-Единствения с който искам да имам семейство си ти!
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Петия кръг. Empty Re: Петия кръг.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите