The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

Дастан ибн Фадлан

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Телефонен разговор

Go down

Телефонен разговор

Писане by Ния. on Вто Окт 11, 2011 12:54 pm

С Роки се бяхме уговорили да се срещнем на летището за спешното ни пътуване в търсене на моето дете. Бях объркана. Мислех, че е мъртво. Бях преодоляла всичко това, но когато тя дойде в ресторанта...всичко се промени. Сметнах за добре да не замина. Нямаше да зараже всичко тук. Нямаше да си позволя отново да страдам така. Събрах смелост и й се обадих.
-Роки, виж...няма да стане. Няма да дойда, просто забрави за всичко това. Не искам отново да си провалям живота. Ти прави каквото си пожелаеш, аз не искам това.
Ния.
Вампир
Вампир

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Re: Телефонен разговор

Писане by Роки Питърсън on Вто Окт 11, 2011 12:59 pm

Тъкмо пиех кръвта на една самотна вдовица на гробището, когато телефонът ми звънна. Беше Ния. О, да имахме уговорка. Забързах устата си и дигнах. Тя ми наговори куп неща, затова как не иска да се забърква в тези неща. Не иска да страда и т.н.
-Ния, първо се успокой и второ - това е твоята дъщеря. Що за чудовище си за да не я потърсиш?Егоистка!-разкрещях се изведнъж-Виж, трябва да си поговорим хубаво! Чакам те след 10 мин. на скалите.
Роки Питърсън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 77

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото