The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 31 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 31 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

+10
Емили Смит
Ефи Стонем.
Jennifer ♥
Кибела.
Lindsay Clark
Jonathan Chang.
Scarlette Reed.
Blair Waldorf.
Ейвъри Еванджелин
Naomi Dupre
14 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Гост Съб Сеп 10, 2011 8:27 am

First topic message reminder :

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 387441e9aa8902c3

1. Заглавие (Име)? Подзаглавие (Прякор)? Години?^^
Виктория ( ВИКТОРЕТКА, ВИКИ, ПЕДОБЕЪР. ) 13 годишки :3
2. От къде си?
Софето ~
3. Оцветяване (Цвят на коса, очи, кожа)?
Коса;; с цвета на дъгата . очки; нещо светло неопределено... между синьо и зелено. По-надолу ш ги скивнете и ще си решите хяхя. Кожата ми е беличка. Имам рог по средата на главата.
4. Мъжко или женско?
A FEMALE UNICOOORN.
5. Що за звяр си (зодия)?
UNICORNNNNNNNN~
6. Какво обичаш да си похапваш и пийваш?
кока-кола. спагети. (:
7. Брат/ Сестра? Опиши ни го/я /ги! =]
Братче на 19. Той също е еднорог, само че от по-досадните.
8. Кой/я е любимият ти актьор/актриса?
Нина Добрев и ИЪН ! (sssmeeexyyy) иииииии Ема Уотсън, Рупърт Гринт ( нямам никва идея дали така се пише хД ), Блейк Лайвли, Диана Агрон, Ед Уестуик, Ашли Бенсън, Тайлър Блекбърн, Троян Белисарио, Хана Мъри, Тереза Палмър, Kim Bum, Jin Woon, L, Eunjung, Kang Sora, Jiyeon, IU, Suzy и мн други..
9. Кой е любимия ти филм/сериал?
Филмите са ПРЕКАЛЕНО МНОГО, но да кажем, че си падам по филми като Corpse Bride, The Nightmare Before Christmas, Coraline.. и такиа ;д Сериалии ; ТВД (ест ;д), ТСС, ПЛЛ, ГГ, Скинс, Глий.
Също така обожавам корейски драми, любимите ми са Dream High 1&2, Boys Over Flowers & Shut Up Flower Boy Band <3

10. Какъв стил музика слушаш?
КПОП! <333 също така рапкор, рок, поп, метъл, дъбстеп, екседра, екседра ХДДД / МНОГО МЕ РАДВА ЕКСЕДРА. по-яко е от съкращението, демек etc ХДД /
Любимии певци, певици, групи и тн;
Lady Gaga, Hollywood Undead, Rammstein, Linkin Park, 2NE1, Big Bang, T-Ara, NU’EST, miss A, 4Minute, SHINee, Sonyeo Shidae, Block B, EXO, f(x), Hello Venus, Super Junior, B2ST, B.A.P, JJ Project, Infinite, B1A4, GLAM и мноу мноу други~

11. Имаш ли си някое зверче вкъщи (домашен любимец)?
Брат ми. it's enough;
12. Какви пороци имаш (Пиеш ли, пушиш ли?)?
НЕУПЗ. Аз съм чисто еднорогче.
13. Харесваш ли се? Кое би променила в себе си?
Много неща освен очите хд
14. Съжаляваш ли за нещо?
НЕРПЗ.
15. Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те?
еднорог, кока-кола-маниачка, лигаве.
16. Прекарвал/а ли си дни наред, гледайки отражението си в огледалото?
О.О НЕ!
17. Какво би правил/а ако беше неодушевен предмет? Прахосмукачка или пералня…
Щях да засмуча Charlie Scene и никога повече нямаше да го върна. И Иънчо също. И Майк Шинода. И ЕМИНЕЕЕЕЕЕЕМ. И Честър ест. И КИМ БУМ И ЕЛ. Абе всички сексита.
18. Ако имаше магическа пръчица би…
Много неща бих направила. Мда.
19. Вярваш ли в чудеса?
Вярвам в еднорози.
20. Мислиш ли, че съществува живот след смъртта? Обоснови се.
Не. Няма защо да се обосновявам, просто не вярвам в господ и всичките останали неща лол
21. Ако беше Супер Марио от популярната игра щеше да?
Ако бях Супер Марио... не харесвам СМ. Ако например бях Силванас Уиндрънър от Уоркрафт.. ХЕХЕ, DDDAT'Z BETTAH.
22. Кое е необичайното животно , в което си способен/а да се влюбиш (крокодили, пеперуди, калинки, бухали, жаби, еднорози, риби, сурикати, коали…)?
еднорози, бухали и тигри. ФОРЕВЪР.
23. Когато беше малка вашите лъжеха ли те, че феята на зъбките яде деца?
О.О НЕ.
24. Вярваш ли в Дядо Коледа?
О______O НЕ!
25. Имаш ли нещо, без което не можеш да заспиш?
Тилифону ми. Като ми го взеха почти не бях спала и на сутринта като го видях на бюрото ми си заспах спокойно. рофл
26. Обичаш ли да вървиш бос под дъжда и да пееш за дъги?
да.
27. Как се виждаш след десет години?
още по-голяма откачалка.
28. Покажи ни любимата си вещ!
тилифону ми. ( синюту )
29. Напиши ни нещо за спомен!
ти си еднорог, аз също, дъгата е щастие за нас ?! о.о
абе.
КОКА КОЛА РУЛЗ.
О и едно цитатче от Гага;;
"They can't scare me if I scare them first." (:

30. Покажи ни своя снимка!
Не мерси. Само на очките ми ;
derpz

31. Разкажи ни за нещо, което те е променило.
еднорозите (: И Леда Монстърбъни <3 Обожавам я.
32. Опиши ни своя герой.
Ами.. she's inspired by the one and only LEDA MONSTERBUNNY. <33333333333
33. Трудно ли ти е да го играеш? Отъждествяваш ли се с него?
Не ми е трудно никък. Иии дали се отъждествявам.. може би малко? Но не на външен вид, ами по характер ест лол
34. Защо избра точно това име и лик?
Името Леда идва от името на момичето на лика ми ( което обожавам, затва я избрах. ), а пък фамилията Локхарт е от един японски филм, който си пада леко аниме, обаче не е на епизоди ами си е филм. Final Fantasy VII. Всъщност там едно момиче се казва Тифа Локхарт и аз първоначално затова така се бях кръстила, обаче осъзнах колко тъпо звучи и го смених рофл
Ааа Локхарт също идва от Хари Потър. ;;д

35. Как най- често наричаш героя си?
Ледка, Ледичка, Леда. ;д
36. С кого от форума се познаваш лично? С кого си най-близък?
Саманта Блек lowe
37. Какъв стил на обличане имаш и какъв би искал/а да имаш?
Ами.. Нося широки тениски на групи и дънки рофлрофл Нотинг спешъл. Нося предимно черно и гардероба ми е ... черен хд
38. Първото нещо, което правиш, когато станеш е...?
Поглеждам си часовника и после пак лягам, а ако закъснявам за някъде ставам на крака и почвам да вилнея из къщата.


Последната промяна е направена от Леда. на Вто Юли 31, 2012 11:12 am; мнението е било променяно общо 6 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down


кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Jonathan Chang. Пет Фев 10, 2012 3:51 pm

lowe lowe
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Гост Съб Фев 25, 2012 7:20 pm

:3
КАКВА СЪМ КИФЛАААААА. ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С МАЙ КИФЛА VERSION.

/ МНОГО СЪМ ТЪПА, ЗАЩОТО ВТОРАТА КАРТИНКА НЕ Е ШИРОКА 500 ПИКСЕЛА АМИ 300. НИЩО. /

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 8191f4b34c46b8ba

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 3007b990ad12f829

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Jennifer ♥ Съб Фев 25, 2012 7:23 pm

Много си сладка lowe
Имаш невероятни очи lowe lowe lowe
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Гост Съб Фев 25, 2012 7:26 pm

danke
komawo
arigatou
thank you
спасибо
благодаря

нещо ми става о.о на други езици не знам, иначе щях да напиша. мда, мда.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by София Уайлд Нед Фев 26, 2012 6:50 am

ей еднорог-полиглот хД

Шлядур lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Гост Нед Фев 26, 2012 7:05 am

Е БАШ ПОЛИГЛОТ НЕ ХД Ама донякъде.. може и да си права ХД Иии мерсии <3

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Лана Нед Юни 10, 2012 7:46 pm

Феновете на Леда не свършват дотук ии защо не си качиш една нормална снимка на която да ти се вижда лицето като хората? ;д / no bad feelings /
Лана
Лана

Брой мнения : 19
Рожден Ден : 10.07.1993

Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Гост Пон Юни 11, 2012 3:40 am

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 550908_2820300766019_215745506_n


Заповядай хД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Сайръс Гримел Пон Юни 11, 2012 7:02 am

Алииииии <33333
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Джейк Стоун Вто Юни 12, 2012 2:24 pm

АЗ СЪМ Я ВИЖДАЛ НА ЖИВО. ПУКНИ СА. РОФЛ.
ШЕ ВИДИТЕ ВИЙ, ДЕТ МИ СЕ СНИМАТЕ В БУРГАС. ШЕ ВИДИТЕ.
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^ - Page 2 Empty Re: кока-колен-еднорог. Познато ли ви е? ЛЕДА~ ^.^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите