The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Телефонен разговор  EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Телефонен разговор  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Телефонен разговор

2 posters

Go down

Телефонен разговор  Empty Телефонен разговор

Писане by Nadia Petrova Сря Авг 17, 2011 7:22 pm

Малко след,като Сам заспа аз станах от леглото и взех бележката.Трябваше да се обадя на това момиче,то щеше да ми обясни всичко,щом Сам не искаше ... щях да го науча от друго място.Взех телефона и набрах номера,който беше написан на малката бележка.И какво трябваше да кажа,когато вдигнеше телефона?Даваше свободно доста дълго време и вече започвах да се нервирам.Изведнъж се чу някакъв глас.
-Здравей ъм, .. оставила си ми бележка,че ако имам някакви въпроси да ти се обадя!Ами .. имам и то доста!Ще ми обясниш ли какво става с мен?-гледах да говоря тихо,за да не събудя Сам.Тя поне трябваше да ми каже всичко,имах правото да знам истината за себе си/
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Авг 17, 2011 7:30 pm

Тейлър беше заспала в хотела, в Маями, след като беше пила с Дийн, докато не беше събудена от телефона си. Доста време й трябваше, за да го намери. Всичко около нея беше в кръв. Видя непознат номер, чуди се, чуди се и накрая вдигна;
-Здравей ъм, .. оставила си ми бележка,че ако имам някакви въпроси да ти се обадя!Ами .. имам и то доста!Ще ми обясниш ли какво става с мен?
Тейлър се прозя като се замисли с кого говори. Главата я болеше до такава степен, че да не може да си каже името. Защо трябваше да пие след като той си тръгна както и да е. Това беше БЕЛА
-Здравей Бела, аз съм Тейлър. Не знам дали ще приемеш това което ще ти кажа, но само недей да се панира.
Спря за кратко като жената от другата страна на линия, чу Леро да преглъща. Биеше кафе.
-Днес по -рано ти дойде при мен и ме помоли за услуга
Сподели с нея като отпи от кафето си и излезе на прекрасния балкон, за да изпуши една цигара
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Nadia Petrova Сря Авг 17, 2011 7:40 pm

Да не го приема ли?Какво искаше да каже?Преглътнах и се огледах.
-Казвай!-беше ми доста изнервено.Какво толкова имаше да ми казва.Ето защо си спомнях бегло само нея,само и единствено нея от целият ми живот.
-Какво съм те накарала да направиш за мен?-какво толкова щеше да е.Понякога явно наистина съм била безрасъдна,както каза Сам.Но все още държах на това,че не съм никак дразнеща.Изгоних тези мисли от главата си и се заслушах в думите отсреща,това сега ме интересуваше много повече.
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Авг 17, 2011 7:50 pm

-Предполагам, че нямаш никакви спомени от началото на деня. Знаеш за детето си, Сам и за мен. Това е нормално. Попринцип трябваше да помниш само мен и да си зависима от мен, но любовта на мъжа ти успя да те върне при него. Бела, той те обича, това беше втория път, в който ти правиш огромна грешка. Караш мъжа ти да минава през тези ужасни неща. Беше щастлива с него, но послед дойде при мен и каза, че си готова на всичко, за да станеш отново човек. Да обърнеш гръб, на убийствата, кръвта.
Тейлър изговори всичкото това на един дъх. Беше толкова трудно да й го каже, но по-добре да го разбереше от нея, тази, която я направи такава, а не кой някой друг. Все пак само тя можеше отново да върне старата Бела. Отново дръпна от цигарата си и отпи от кафето
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Nadia Petrova Сря Авг 17, 2011 7:57 pm

-Защо по дяволите всеки ми казва,че съм станала отново човек!Какво съм била пред това?И за какви убийства и за каква кръв говориш?-не можех да я разбера.Да не била чудовище преди това?
-И знам,че той ме обича .. виждам го във всяко едно негово действие или поглед.Само дето аз не си спомням,че го обичам!-сопнах и се и замълчах за кратко.Защо всички ми говориха такива неща.А и това,което Сам направи ... изчезна за секунда и не искаше да ми казва нищо.Но нямаше да го оставя така лесно.
-Тейлър ... така беше нали?-бях сигурна,че това име ми каза.
-Ще ми кажеш ли истината?Ти я знаеш по-добре и от мен.Как е възможно Сам да изчезне за секунда и за също толкова време да се върне с бутилка уиски в ръка?Това е на практика невъзможно,което значи че не е човек,а не иска да ми каже какво е!
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Авг 17, 2011 8:03 pm

-Не реагирай толкова остро, това че се ядосваш, се отразява и на бебето.
Сподели с нея като отпи още една глътка от кафето си.
-Наистина си права, че това практически е невъзможно. Мъжът ти е вампир. Свърхскорост, не яде, почти не се измаря и би трябвало да има някаква дарба. Бела ти беше същата, но аз те промени. Да знаеш, не съм сигурна какво ще е дететото ти. Дали бебе вампир или човешко бебе. Това зависи от съдбата.
Рече й като отново си опъна от вече полуизгорялата цигара
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Nadia Petrova Сря Авг 17, 2011 8:09 pm

Знаех,че щеше да се отрази но какво можех да направя!Щях да започна да казвам нещо,но след думите и устата ми беше пресъхнала.Погледнах нагоре към стълбите и сърцебиенето ми се ускори многократно!Аз също съм била,но това е невъзможно.
-Такива неща не съществуват!-отсякох с треперещ глас.Имах нужда да седна,определено имах нужда.Започна да ми се вие свят,май по-добре беше да не знам нищичко.
-Предпочитам да е човешко бебе ... не желая детето ми да ме изяде!-отговорих хладно и се проснах на дивана.Изпъшках тежко и добавих.
-Добре,благодаря ти!Мисля,че толкова информация за днес ми е дори пре достатъчна!-преглътнах шумно и затворих телефона.Свих се на дивана и се загледах в тъмното.Това не ми харесваше,въобще не ми харесваше!Още утре щях да питам Сам дали всичко това е вярно и ако е ... вече наистина не знаех какво да правя!
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор  Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите