The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Телефонен разговор EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Телефонен разговор

2 posters

Go down

Телефонен разговор Empty Телефонен разговор

Писане by Лиса Брейдън Сря Юли 13, 2011 5:51 pm

Колко бавно минаваха дните просто не беше истина.Знаех,че днес имаше нещо но не помнех какво.Чак на вечерта се сетих.Дийн .. моят Дийн имаше рожден ден!Не можех да не му се обадя,дори и да знам че в момента Аманда може да е там.Набрах номерът му и зачаках.След няколко прозвънявания най-накрая ми вдигна.
-Честит Рожден Ден!-поздравих го набързо,след което казах.
-Надявам се,че не прекъсвам нищо?-знаех ли,а и дори и да знаех не ми се искаше да си го представям.
Надявах се само да може да говори.
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Дийн Уинчестър Сря Юли 13, 2011 5:56 pm

Подпрях се на колата, за да не се строполя в калта. Иначе стриптизьорките нямаше да ме искат целия изкалян. Изведнъж телефонът ми звънна и се отдалечих от Бела. Вдигнах и се изумих щом чух думите на човека отсреща. Тя помнеше рождения ми ден!
- Лиса! Ти.. помниш.-усмихнах се широко и се облегнах на стената.
- Не.. не прекъсваш нищо. Аз.. всъщност съм в Мистик Фолс. Исках да съм с Бела и Сам на рождения си ден.-казах й. Щеше да ми е още по-добре ако и тя беше тук, но нямаше как да стане.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Лиса Брейдън Сря Юли 13, 2011 6:04 pm

-Разбира се,че помня,какъв е този въпрос!?-замях се леко.Когато ми каза,че е в Мистик Фолс се изненадах.
-Оу .. ъм,поздрави ги!-не че ме познаваха,просто от добро възпитание.
-Надявам се си прекарвате супер .. съжалявам само,че не съм при теб.Щеше да харесаш моя подарък.-отново се засмях и замлъкнах.
-Ако искате да си празнувате,ще затварям не искам да преча или нещо подобно.-макар че въобще не ме интересуваше дали пречех или не,искаше ми се да чувам гласът му постоянно.
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Дийн Уинчестър Сря Юли 13, 2011 6:14 pm

Почувствах се толкова добре щом чух гласа й. Точно от това имах нужда. Щях да съм още по-щастлив ако тя беше до мен сега. Исках да я прегърна, да я целуна. Надявах се само това с Аманда да приключи бързо, за да мога отново да държа Лиса в обятията си.
- Ще ги поздравя.-отвърнах й и отново се заслушах в звънливия й глас. Щях да се постарая да го запечата възможно най-дълго в съзнанието си.
- Щеше да е повече от достатъчен подарък ако само беше тук..-казах й макар и да знаех, че не трябваше да й говоря такива неща. Не се знаеше как изобщо ще приключи всичко това с Аманда. Само ако тя разбереше, че все още контактувах с Лиса. Щеше да ни убие и двамата.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Лиса Брейдън Сря Юли 13, 2011 6:22 pm

Усмихнах се плахо и казах.
-Знам .. аз също искам да бъда при теб,къде празнувате?-полюбопитствах,не че знаех много места в градът но,може и да познавах някое друго местенце.Всъщност не само исках да бъда с него,аз направо си умирах за това.
-Може би следващата година.-отново се засмях.Тогава Пиер дойде и каза нещо.
-Извини ме за момент. ... Pierre, joyeux anniversaire à un ami, à venir prochainement!-извиках силно и отново се върнах на слушалката.
-Аманда знае ли,че си се върнал?
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Дийн Уинчестър Сря Юли 13, 2011 6:33 pm

Лиса ме попита къде празнуваме и започнах да пелтеча. Как да й кажа, че празнувам в стриптийз бар?
- Не Аманда не знае..-казах й като нарочно пропуснах въпроса й.
- Ами.. ъм.. в.. такова.. стриптийз бар сме.-засмях се нервно и зачаках да видя реакцията й. Не исках.. и нямаше да я лъжа за нищо. Достатъчни бяха лъжите, които й наговорих онази нощ.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Лиса Брейдън Сря Юли 13, 2011 6:37 pm

-Оу .. интересно място за празнуване!-засмях се и отново не знаех какво да му кажа.Как така изведнъж думите ми засядаха в гърлото ми и не искаха да излязат.А когато бяхме заедно не спирах да говоря.
-Предполагам,че ще е бясна!Ще се връщаш ли в Маями,нали знаеш да знам кога а идвам!-ако си мислеше,че се бях отказала беше сбъркал.
-Не Дийн ... няма да ме разубедиш,така че не си хаби думите,няма да помогнат!-много добре знаеше,че правех това което исках.
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Дийн Уинчестър Сря Юли 13, 2011 6:58 pm

- Аз ъм.. винаги съм си празнувал рождените дни в такива клубове.-признах й и се засмях. От 15годишен дори бях започнал да го правя, а Сам ми помагаше да си фалшифицирам личната карта, за да мога да влизам без проблем.
- Ще й се обадя, за да й обясня. След няколко дни предполагам ще съм си в Маями, тъй като имам неща за вършене тук.-казах й, а тя отново започна да настоява да идва там. Нямаше какво повече да кажа. Тя беше голям инат и нямаше да успея да я разубедя.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Лиса Брейдън Сря Юли 13, 2011 7:04 pm

-Не се и очудвам,още от малък си мръсник!-подсмихнах се.Радвах се,че не започна да ми се кара или да ме разубеждава да не идвам,а и така беше по-добре.Нямаше да постигне нищо.
-Нямам търпение да се видим!-дори си представях този момент по няколко пъти на ден.Не ме интересуваше,че Аманда може и да разбере.
-Лиса .. готова ли си?-Луи извика достатъчно сило,за да може Дийн да го чуе.
-Да .. идвам!-отговорих на Луи.
-Аз ъм .. ще излизам,а и ти искаш да си с тях,така че ... радвам се че се чухме!
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Дийн Уинчестър Сря Юли 13, 2011 7:15 pm

- Аз също нямам търпение.-казах й и се усмихнах. Тогава се чу гласа на някакъв тип отстрани до Лиса. Това най-вероятно беше прословутия Луи, който щеше да се сбогува със главата си щом пристигне в Париж. Нямаше да казвам на Лиса, защото исках да я изненадам.
- Добре.. виждам, че си заета.-казах аз и затворих телефона. Със сигурност нямаше да забравя да навестя този Луи.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите