The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Познай любимия стил музика на следващия
Сря Окт 04, 2017 6:34 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Колко е часът?
Вто Сеп 26, 2017 1:07 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Критики

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Aля Салваторe
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

ПисанеЗаглавие: Критики   Пет Юни 25, 2010 3:54 am

First topic message reminder :

Имате критики? Тук може да ги споделите с нас ..
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com

АвторСъобщение
mokka

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Сря Мар 02, 2011 12:53 pm

Изабела написа:

mokka написа:
Страхотен ви е форума, за съжаление не би ми останало време да се включа. Имам една единствена критика, към потребителите публикуващи снимки и новини: моля ви слагайте източник на нещата които вземате.Smile

Екипът се старае винаги да посочва източниците, особено когато става въпрос за преводи на статии и интервюта, но трудно бихме могли да ограничим материалите, които се пускат от потребителите. Ако някой претендира за права на нещо поставено, може да се обърне към мен, за да поставя източник, ако намеря за уместно.

Става въпрос за материалите от Twifun и Всичко за The Vampire Diaries във фейсбук. Не искам да ви карам да се ровите назад, няма смисъл, но за новите неща, които слагате държим да има източник. Благодаря, че обърнахте внимание Very Happy
Елен Шерер
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Сря Май 25, 2011 6:22 am

Нямам никакви критики.Форумчето е супер. Smile
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пет Юли 01, 2011 3:31 pm

Форумът е супер нямам никакви критики lowe
Elena Ivashkov
Вампир
Вампир

Брой мнения : 103

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пет Юли 29, 2011 2:29 pm

Не искам да правя впечатление на недоволен потребител - не е така, форумът е страхотен, но имам една мъничка забележка.
Отнася се до годините на вампирите в Роул Плей играта. Първоначално не бях одобрена, защото не може да има вампир с над 2000 години. Разглеждах си героите от vol.2 и стигнах до 14 стр. където се прави същата забележка. Две страници по-късно стигам до героинята Акаша, която е на над 8000 години. Разбирам, че митологичният произох на героинята го изисква, но има други герои, които също произлизат от митологията, като моя например.
Надявам се да не съм досадила.
(:
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пет Юли 29, 2011 2:37 pm

Има потребители с повече от 2000 вампирски години, но това е защото решихме да въведем правилото в последствие. Надявам се разбирате защо съм направила тази горна граница, понеже е нелепо да се регистрират хора, който едва ли не се изкарват, че са живяли с динозаврите, а и в "Дневниците на вампира" повечето вампири са сравнително млади, като изключим първородните не са дали някой друг над 1000 години примерно.

trust no man. fear no bitch.

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/
Elena Ivashkov
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пет Юли 29, 2011 2:39 pm

Друго имах в предвид, но все пак мерси, че ми се обърна внимание. (:
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пет Юли 29, 2011 2:49 pm

С цел да бъда лоша или пък да си навлека нечий гняв искам да изявя менение по въпроса. Случаят е единичен. Може да е и от техническа грешка. Ако толкова настояваш можем да й намалим годините. Не мисля, че е огромен проблем да кажеш, че героинята ти е спряла да ги брои от 1999тата или която и да е. Така тя ще бъде голяма (преди Христа; прочетох информацията ти за героя) и ти няма да си обидена от факта.

High.

...

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum
Elena Ivashkov
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Съб Юли 30, 2011 3:38 am

Добра идея, мерси !^^
От тази подробност нататък, форумът е супер!
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9666
Рожден Ден : 12.08.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Вто Сеп 20, 2011 12:52 pm

Всичко е страхотно и нямам критики! hoory

demon with wings
it's such a shame for us to die
Джо Мондюр
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Вто Окт 11, 2011 9:33 am

Taylor Lockwood си рекламира форума по ЛС!СПАММММММ!
Фей Съмърс
Вещица.
Вещица.

Брой мнения : 170

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Вто Окт 11, 2011 9:43 am

Ейй... много си гадна... Very Happy:D Ама наистина не е по правилата.
Уилям О'Зера
Вампир
Вампир

Брой мнения : 192

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Съб Окт 15, 2011 11:25 am

Джо Мондюр написа:
Taylor Lockwood си рекламира форума по ЛС!СПАММММММ!
Писна ми от тоя спам,чесно ви казвам. Не се оплаквам на админите не са виновни и да не се засягат,не е обърнато това съобщение към тях,а към глупавите спамери.
Ама хора спрете тоя глупав спам,не ме интересуват глупавите ви форуми,ако искам,че се регна и без да ми го рекламирате. Само така ставате досадни. Бива ли толкова да сте нечестни спрямо форум, който половин година сте писали и накрая да направите. Има си тема за приятелски форуми,щом не са го отразили и по ЛС,няма да го отразят. Писна ми накрая,ще си запълня цялата поща и няма да полувам никакви писма. Хара честно стегнете се и престанете с тоя глупав спам!
Майли
Човек
Човек

Брой мнения : 26

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Нед Ное 06, 2011 3:36 pm

Алисън Хоуп и Майли Кларк рекламират форуми по ЛС judge
Диди ♥
Хибрид: Вампир & Върколак
Хибрид: Вампир & Върколак

Брой мнения : 352

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пет Ное 11, 2011 4:15 pm

Днес като влязох имах 4тири съобщение и всичките са от хора които си рекламират форума. Моля нещо да се направи и няма ли такава опция където да спре прокси сървърите защото от там идват проблемите или от няяколко различни потребителя моля да се направи нещо по въпроса Sad и тези които рекламират СПРЕТЕ МА!!!
charmian_stroud

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пон Ное 14, 2011 4:25 pm

Тъй като не мога да пращам ЛСта, реших тук да отправя критиката си към форума или по-точно към един определен потребител - Селест Клътърбък. След сигнализация на моя позната, разбрах, че това момиче е откраднало името на героя ми от форумът Хогуортс-БГ. Надявам се администраторите да поправят този свой пропуск, а ако има проблем, могат да се свържат с мен чрез лично съобщение било то тук или в другия форум.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пон Ное 14, 2011 4:31 pm

charmian_stroud написа:
Тъй като не мога да пращам ЛСта, реших тук да отправя критиката си към форума или по-точно към един определен потребител - Селест Клътърбък. След сигнализация на моя позната, разбрах, че това момиче е откраднало името на героя ми от форумът Хогуортс-БГ. Надявам се администраторите да поправят този свой пропуск, а ако има проблем, могат да се свържат с мен чрез лично съобщение било то тук или в другия форум.
Ще се погрижа.

High.

...

charmian_stroud

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Нед Ное 20, 2011 5:20 pm

Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.
Scarlette Reed.
Човек
Човек

Брой мнения : 1722

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Нед Ное 20, 2011 5:32 pm

charmian_stroud написа:
Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.

Айде да се окротиш а? Админите и модераторите си имат друга работа. А и тази твоята дето ти е откранала героя не влиза вече.. И дори и да оспамиш форума, знаеш че екипа веднага ще се погрижат за теб. Така чее.. по-спокойно с нервите и обещанията които не изпълняваш!
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Нед Ное 20, 2011 5:40 pm

charmian_stroud написа:

Откъде знаеш дали се прави нещо или не? Писали сме на момичето ЛС, аз нищо не мога да направя по въпроса, че не е влязла и не го е видяла.

Изтрила съм фамилията от бланката, която е попълнила, и съм оставила само Селест. Надявам се този път да съм си свършила работата според вашата преценка.

trust no man. fear no bitch.

Последната промяна е направена от Изабела на Нед Ное 20, 2011 5:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Нед Ное 20, 2011 5:42 pm

charmian_stroud написа:

Това не е наш проблем. Ако тръгнем да пишем на всеки, който има идентично име, ще трябва да разпратим ЛС-та на половината форум. Ако някой ти е изплагиатствал името, то ти трябва да се разбереш с него, не е наш проблем. Така че не мога да разбра, какво очакваш да направим ние по въпроса.

http://greeks.bulgarianforum.net/
Саманта Блек
Хелпър.
Хелпър.

Брой мнения : 4092

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пон Ное 21, 2011 3:11 am

charmian_stroud написа:

Виж, във форума има страшно много хора. Ако тръгнем да се вталясваме кой с какво име е, нали знаеш, че екипа на форума по цял ден само имена ще сменя. Предполагам, че във форума има още поне десет човека с името Селест. Не мисля, че е проблем...знаеш, че в големи форуми ( като Хогуортс БГ например. ) се срещат много потребители с идентични имена. Вече нарушение ще бъде, ако сте с еднакви ликове без да сте двойнички или нещо такова, така че не виждам да има чак такъв голям проблем.
И дори да е голям, модераторите и администраторите не могат да направят нищо ако тя не влезе скоро за да си смени името. Smile
Валерия.
Човек
Човек

Брой мнения : 137

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Вто Ное 29, 2011 4:18 pm

Не знам къде е мястото да го напиша, но получих реклама по ЛС за форум от Хайди Скот.

От: Хайди Скот.
До: Валерия.
Пуснато на: Today at 10:15 pm
Заглавие: Здравей!
Здравей, искаш ли да бъдеш част от екипа на форума по-долу.. ако сикаш просто се регистрирай, той спешно се нуждае от екип....нов е но скоро ще събере потребители..
http://----------.bulgarianforum.net/

p.s. Изтрила съм адреса. ^^

Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Вто Ное 29, 2011 4:27 pm

Валерия. написа:

Не знам къде е мястото да го напиша, но получих реклама по ЛС за форум от Хайди Скот.

От: Хайди Скот.
До: Валерия.
Пуснато на: Today at 10:15 pm
Заглавие: Здравей!
Здравей, искаш ли да бъдеш част от екипа на форума по-долу.. ако сикаш просто се регистрирай, той спешно се нуждае от екип....нов е но скоро ще събере потребители..
http://----------.bulgarianforum.net/

p.s. Изтрила съм адреса. ^^

Благодаря ^^

High.

...

Tayllor McQueen.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 14849

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Пон Дек 26, 2011 6:18 am

Добре де , не мислите ли , че вече прекалявате !?
Всяка седмица получавам поне по 2 реклами на форум по ЛС .Като си влязох в профила тоу що имах две реклами за един и същи форум . Особено пък от този форум вече прекалиха . Не само , че половината им неща са копирани от един мой форум , а сега и това . Така показвате само , че форума ви е жалък и не можете да си намерите потребители по друг начин . Повечето хората , така имат негативно мнение за вас .
Този форум как мислите , че е стигнал до първо място в ТОП форуми ? Е , не е така ... Да правиха му реламав VBOX7 , но не и в чужди форуми , за да крадат потребителите . Имам регистрации в много форуми и НИКОГА не съм имала релама на ЛС за този форум.
И не говоря само за някой определен форум . Изобщо спрете с тези реклами .Досадно е , тъпо е , жалко е ! Много пъти съм се регистрирала в някой форум , но щом в друг форум ми направят подобна реклама , просто го оставям . Така само показвате , че не струвате !
Не искам да обидя никой , а само да кажа истината . И много благодаря на всеи , който поне малко ще се вслуша в съвета ми Smile Smile Smile
Джо Мондюр
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   Вто Дек 27, 2011 5:09 am

Силвър пак рекламират!Спрете се!Направете си защита досадно е...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Критики   

Критики
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next