The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Критики - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Критики - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Критики

+52
Ioanna Catniss
Сара Крес
Elliеnor Grace Pearce ♥
Ейвъри Еванджелин
Chaos.
WOM Masters
Emily Thorne.
Lindsay Clark
Alexandra Udinov.
Алекса Евънс
Xena Rahl
Елена Гилбърт...
Jennifer ♥
Наталия.
Стефан Салваторе
Samanta,,,
Jonathan Chang.
Mari Lestrange
Charlotte Petrova.
Дрейк Лемън Уайлд
Destiny Hope.
Сайръс Гримел
Tayllor McQueen.
Валерия.
Саманта Блек
Сорша Хейл
Scarlette Reed.
charmian_stroud
Диди ♥
Майли
Уилям О'Зера
Фей Съмърс
Savannah.
Elena Ivashkov
Елен Шерер
mokka
Джо Мондюр
Alice Conrad
Ейнджъл.
Ванеса Смит
Джъстин Бибър
Queеn Infеcted.
rosi_bosi
Лионора Хедли-Дент
Фийби Халиуел
Виолета Уесли
delena2010
Изабел
Изaбелa
Наталия Нортман
Ашли Грийн
Aля Салваторe
56 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Критики - Page 2 Empty Критики

Писане by Aля Салваторe Пет Юни 25, 2010 3:54 am

First topic message reminder :

Имате критики? Тук може да ги споделите с нас ..
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by mokka Сря Мар 02, 2011 12:53 pm

Изабела написа:

mokka написа:Страхотен ви е форума, за съжаление не би ми останало време да се включа. Имам една единствена критика, към потребителите публикуващи снимки и новини: моля ви слагайте източник на нещата които вземате.Smile

Екипът се старае винаги да посочва източниците, особено когато става въпрос за преводи на статии и интервюта, но трудно бихме могли да ограничим материалите, които се пускат от потребителите. Ако някой претендира за права на нещо поставено, може да се обърне към мен, за да поставя източник, ако намеря за уместно.

Става въпрос за материалите от Twifun и Всичко за The Vampire Diaries във фейсбук. Не искам да ви карам да се ровите назад, няма смисъл, но за новите неща, които слагате държим да има източник. Благодаря, че обърнахте внимание Very Happy

mokka

Брой мнения : 3

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Елен Шерер Сря Май 25, 2011 6:22 am

Нямам никакви критики.Форумчето е супер. Smile
Елен Шерер
Елен Шерер

Брой мнения : 60

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by ???? Пет Юли 01, 2011 3:31 pm

Форумът е супер нямам никакви критики lowe

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Elena Ivashkov Пет Юли 29, 2011 2:29 pm

Не искам да правя впечатление на недоволен потребител - не е така, форумът е страхотен, но имам една мъничка забележка.
Отнася се до годините на вампирите в Роул Плей играта. Първоначално не бях одобрена, защото не може да има вампир с над 2000 години. Разглеждах си героите от vol.2 и стигнах до 14 стр. където се прави същата забележка. Две страници по-късно стигам до героинята Акаша, която е на над 8000 години. Разбирам, че митологичният произох на героинята го изисква, но има други герои, които също произлизат от митологията, като моя например.
Надявам се да не съм досадила.
(:
Elena Ivashkov
Elena Ivashkov

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Изaбелa Пет Юли 29, 2011 2:37 pm

Има потребители с повече от 2000 вампирски години, но това е защото решихме да въведем правилото в последствие. Надявам се разбирате защо съм направила тази горна граница, понеже е нелепо да се регистрират хора, който едва ли не се изкарват, че са живяли с динозаврите, а и в "Дневниците на вампира" повечето вампири са сравнително млади, като изключим първородните не са дали някой друг над 1000 години примерно.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Elena Ivashkov Пет Юли 29, 2011 2:39 pm

Друго имах в предвид, но все пак мерси, че ми се обърна внимание. (:
Elena Ivashkov
Elena Ivashkov

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Queеn Infеcted. Пет Юли 29, 2011 2:49 pm

С цел да бъда лоша или пък да си навлека нечий гняв искам да изявя менение по въпроса. Случаят е единичен. Може да е и от техническа грешка. Ако толкова настояваш можем да й намалим годините. Не мисля, че е огромен проблем да кажеш, че героинята ти е спряла да ги брои от 1999тата или която и да е. Така тя ще бъде голяма (преди Христа; прочетох информацията ти за героя) и ти няма да си обидена от факта.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Elena Ivashkov Съб Юли 30, 2011 3:38 am

Добра идея, мерси !^^
От тази подробност нататък, форумът е супер!
Elena Ivashkov
Elena Ivashkov

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Savannah. Вто Сеп 20, 2011 12:52 pm

Всичко е страхотно и нямам критики! hoory
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Джо Мондюр Вто Окт 11, 2011 9:33 am

Taylor Lockwood си рекламира форума по ЛС!СПАММММММ!
Джо Мондюр
Джо Мондюр

Брой мнения : 44

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Фей Съмърс Вто Окт 11, 2011 9:43 am

Ейй... много си гадна... Very Happy:D Ама наистина не е по правилата.
Фей Съмърс
Фей Съмърс

Брой мнения : 170

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Уилям О'Зера Съб Окт 15, 2011 11:25 am

Джо Мондюр написа:Taylor Lockwood си рекламира форума по ЛС!СПАММММММ!
Писна ми от тоя спам,чесно ви казвам. Не се оплаквам на админите не са виновни и да не се засягат,не е обърнато това съобщение към тях,а към глупавите спамери.
Ама хора спрете тоя глупав спам,не ме интересуват глупавите ви форуми,ако искам,че се регна и без да ми го рекламирате. Само така ставате досадни. Бива ли толкова да сте нечестни спрямо форум, който половин година сте писали и накрая да направите. Има си тема за приятелски форуми,щом не са го отразили и по ЛС,няма да го отразят. Писна ми накрая,ще си запълня цялата поща и няма да полувам никакви писма. Хара честно стегнете се и престанете с тоя глупав спам!
Уилям О'Зера
Уилям О'Зера

Брой мнения : 192

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Майли Нед Ное 06, 2011 3:36 pm

Алисън Хоуп и Майли Кларк рекламират форуми по ЛС judge
Майли
Майли

Брой мнения : 26

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Диди ♥ Пет Ное 11, 2011 4:15 pm

Днес като влязох имах 4тири съобщение и всичките са от хора които си рекламират форума. Моля нещо да се направи и няма ли такава опция където да спре прокси сървърите защото от там идват проблемите или от няяколко различни потребителя моля да се направи нещо по въпроса Sad и тези които рекламират СПРЕТЕ МА!!!
Диди ♥
Диди ♥

Брой мнения : 352

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by charmian_stroud Пон Ное 14, 2011 4:25 pm

Тъй като не мога да пращам ЛСта, реших тук да отправя критиката си към форума или по-точно към един определен потребител - Селест Клътърбък. След сигнализация на моя позната, разбрах, че това момиче е откраднало името на героя ми от форумът Хогуортс-БГ. Надявам се администраторите да поправят този свой пропуск, а ако има проблем, могат да се свържат с мен чрез лично съобщение било то тук или в другия форум.

charmian_stroud

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Queеn Infеcted. Пон Ное 14, 2011 4:31 pm

charmian_stroud написа:Тъй като не мога да пращам ЛСта, реших тук да отправя критиката си към форума или по-точно към един определен потребител - Селест Клътърбък. След сигнализация на моя позната, разбрах, че това момиче е откраднало името на героя ми от форумът Хогуортс-БГ. Надявам се администраторите да поправят този свой пропуск, а ако има проблем, могат да се свържат с мен чрез лично съобщение било то тук или в другия форум.
Ще се погрижа.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by charmian_stroud Нед Ное 20, 2011 5:20 pm

Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.

charmian_stroud

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Scarlette Reed. Нед Ное 20, 2011 5:32 pm

charmian_stroud написа:Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.

Айде да се окротиш а? Админите и модераторите си имат друга работа. А и тази твоята дето ти е откранала героя не влиза вече.. И дори и да оспамиш форума, знаеш че екипа веднага ще се погрижат за теб. Така чее.. по-спокойно с нервите и обещанията които не изпълняваш!
Scarlette Reed.
Scarlette Reed.

Брой мнения : 1722

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Изaбелa Нед Ное 20, 2011 5:40 pm

charmian_stroud написа:Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.

Откъде знаеш дали се прави нещо или не? Писали сме на момичето ЛС, аз нищо не мога да направя по въпроса, че не е влязла и не го е видяла.

Изтрила съм фамилията от бланката, която е попълнила, и съм оставила само Селест. Надявам се този път да съм си свършила работата според вашата преценка.


Последната промяна е направена от Изабела на Нед Ное 20, 2011 5:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Сорша Хейл Нед Ное 20, 2011 5:42 pm

charmian_stroud написа:Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.

Това не е наш проблем. Ако тръгнем да пишем на всеки, който има идентично име, ще трябва да разпратим ЛС-та на половината форум. Ако някой ти е изплагиатствал името, то ти трябва да се разбереш с него, не е наш проблем. Така че не мога да разбра, какво очакваш да направим ние по въпроса.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Саманта Блек Пон Ное 21, 2011 3:11 am

charmian_stroud написа:Изтрихте ми поста, БРАВО, за което, но няма да се разберем така. За втори път напомням, че нищо не се прави по моя проблем, но няма да има трети път. Следващия път ще офлуудя форума, а после ще стигна и по-далеч. Баннете ме, ако искате. Аз ще намеря друго място, от което да вляза и да си свърша работата, ако вие не свършите вашата.

Виж, във форума има страшно много хора. Ако тръгнем да се вталясваме кой с какво име е, нали знаеш, че екипа на форума по цял ден само имена ще сменя. Предполагам, че във форума има още поне десет човека с името Селест. Не мисля, че е проблем...знаеш, че в големи форуми ( като Хогуортс БГ например. ) се срещат много потребители с идентични имена. Вече нарушение ще бъде, ако сте с еднакви ликове без да сте двойнички или нещо такова, така че не виждам да има чак такъв голям проблем.
И дори да е голям, модераторите и администраторите не могат да направят нищо ако тя не влезе скоро за да си смени името. Smile
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Валерия. Вто Ное 29, 2011 4:18 pm

Не знам къде е мястото да го напиша, но получих реклама по ЛС за форум от Хайди Скот.


От: Хайди Скот.
До: Валерия.
Пуснато на: Today at 10:15 pm
Заглавие: Здравей!
Здравей, искаш ли да бъдеш част от екипа на форума по-долу.. ако сикаш просто се регистрирай, той спешно се нуждае от екип....нов е но скоро ще събере потребители..
http://----------.bulgarianforum.net/

p.s. Изтрила съм адреса. ^^

Валерия.
Валерия.

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Queеn Infеcted. Вто Ное 29, 2011 4:27 pm

Валерия. написа:

Не знам къде е мястото да го напиша, но получих реклама по ЛС за форум от Хайди Скот.


От: Хайди Скот.
До: Валерия.
Пуснато на: Today at 10:15 pm
Заглавие: Здравей!
Здравей, искаш ли да бъдеш част от екипа на форума по-долу.. ако сикаш просто се регистрирай, той спешно се нуждае от екип....нов е но скоро ще събере потребители..
http://----------.bulgarianforum.net/

p.s. Изтрила съм адреса. ^^

Благодаря ^^
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Tayllor McQueen. Пон Дек 26, 2011 6:18 am

Добре де , не мислите ли , че вече прекалявате !?
Всяка седмица получавам поне по 2 реклами на форум по ЛС .Като си влязох в профила тоу що имах две реклами за един и същи форум . Особено пък от този форум вече прекалиха . Не само , че половината им неща са копирани от един мой форум , а сега и това . Така показвате само , че форума ви е жалък и не можете да си намерите потребители по друг начин . Повечето хората , така имат негативно мнение за вас .
Този форум как мислите , че е стигнал до първо място в ТОП форуми ? Е , не е така ... Да правиха му реламав VBOX7 , но не и в чужди форуми , за да крадат потребителите . Имам регистрации в много форуми и НИКОГА не съм имала релама на ЛС за този форум.
И не говоря само за някой определен форум . Изобщо спрете с тези реклами .Досадно е , тъпо е , жалко е ! Много пъти съм се регистрирала в някой форум , но щом в друг форум ми направят подобна реклама , просто го оставям . Така само показвате , че не струвате !
Не искам да обидя никой , а само да кажа истината . И много благодаря на всеи , който поне малко ще се вслуша в съвета ми Smile Smile Smile
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Джо Мондюр Вто Дек 27, 2011 5:09 am

Силвър пак рекламират!Спрете се!Направете си защита досадно е...
Джо Мондюр
Джо Мондюр

Брой мнения : 44

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 2 Empty Re: Критики

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите