The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Познай любимия стил музика на следващия
Сря Окт 04, 2017 6:34 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Колко е часът?
Вто Сеп 26, 2017 1:07 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Създаване на вампир Vol.2

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторСъобщение
Park Shin Hye.
Вампир
Вампир

Брой мнения : 1276

ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир Vol.2   Пон Фев 14, 2011 1:24 pm

First topic message reminder :

Име: Саша Питърс
Години:757
Раса: вампир
Дарба: изтриване на паметта
Външен вид: Тя има дълга руса коса,очите са и сини. Тя е високо и слабо момиче,което всяко момче желае.Облича се винаги перфектно и не носи екстравагантни дрехи.Винаги е в крак с модата. Саша има Закачлива усмивка, и докачлив поглед.
Характер: Тя има вид на добро и мило момиче , обаче вътре в нея се крие една подла жена , която винаги гледа да натопи приятелите си и флиртува с момчетата.Мрази натрапниците и обича винаги да е център на вниманието.
История: Една вечер с приятеля ми отидохме да вечеряме на вън.Отидохме в един ресторант и вечеряхме сладко,сладко,когато той ми каза,че е вампир.Аз изплюх това което дъвчех върхо него.Бях шокирана,помислих си,че се шегува,но беше истина.С течение на времето аз разбрах,че много го обичам и исках да ме превърне във вампир за да бъда с негоТой ме заведе на едно място където нямаше никой,беше съвсем пусто.Той впи зъби във врата ми и усетих гореща болка.Аз лежех на земята безпомощно а той ми сложи пръстен който да ме предпазва от слънцето.И от тогава не съм го виждала.
Искате да сте такъв, защото ..
Допълнителна информация: Обичам да пия човешка кръв.
Снимка:

Последната промяна е направена от Саша Питърс на Чет Юли 28, 2011 7:29 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
rossisd23

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Селин   Чет Мар 24, 2011 12:13 pm

Име: Селин
Години: 211, но е на 20
Дарба: усеща чувствата
Външен вид: висока, стройна, с черна коса и сини очи
Характер: тя е наемния убиец на вампирите, така че характера и е доста буен, но с дарбата си да усеща чувствата на другите понякога може да бъде добра и кротка почти като човек.
История: Селин се опитва да намери вътрешен мир, но не може да преживее спомена за убийството на семейството си. След като разбира, че убиецът им е Виктор, светът й е разтърсен и я преследва чувство на вина – тя е убила стотици върколаци, докато е вярвала, че те са виновни за смъртта на близките й. След като вече не може да се върне и при вампирите, единственият й съюзник остава Майкъл, хибрид между вампир и върколак.
Искате да сте такъв, защото животът и не е скучен и еднообразен
Допълнителна информация: може да борави с оръжия
Снимка: (задължителна!) Селинhttp://www.cinefish.bg/news_img/Image/00-NOVINI/01.09.2010/beckinsale_kate_underworld.jpg
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Чет Мар 24, 2011 1:08 pm

Обогати характера и външния си вид Smile

trust no man. fear no bitch.

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/
Челс
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Чет Мар 24, 2011 2:36 pm

Име: Челс
Години:1000
Раса: Вампир
[i]Дарба:Контрол над ума и тялото
Външен вид: Челс има дълга златисто-кафява коса, която е дълга... Висока е... Прилича на 13 годишна но е на 1000... Никога не носи розово... Винаги е с лак... Има зелени очи ... И татуировка с буквата V (това означава vampire) татуировката е на гърба й ... Често носи слънчеви
очила...
Характер:Амбициозна е ... Много луда... Нооо си държи на думата... Пука й за другите ....Никога не е имала гадже ... Мрази розово... Понякога си гризе ноктите.. Обожава история... Много често прави услуги на хората.
История: Челс е родена през 1011г. на 14 май в България. После отива да живее с най-добрата и приятелка в Мексико. Тя прекарва 800 години в това да изучава какво е да си кръвопиец (кръвопиец е нещо като вампир. Има вампири и вампири-кръвопийци). 2001година тя идва в Мистик Фолс за първи път. И така 10 години Челс си живее най-спокойно .... Тя казала само на двама човека че е вампир, но и се после да трие паметта им.... Най-трудно й било когато приятелката и изчезнала. Челс се затворила в себе си за цели 2 месеца. Но после тя намира своето хоби - да готви ... И тя е станала доста добра в това....
Искате да сте такъв, защото ами защото искам живота ми да е дълъг и интересен.
Допълнителна информация: няма
Снимка:

Тереза Йосифова.
Изабела Кълън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Чет Мар 24, 2011 6:12 pm

Име:
Изабела Кълън

Години:
19/585

Раса:
вампир

Дарба:
Чете мисли , може да праща своите на другите .

Външен вид:
Из има прекрасни котешко зелени очи , с които лесно омайва противоположния пол . Има тъмно кафява коса със по светли оттенъци.Карамелова кожа , при допир мека като коприна .Прекрасна фигура,сякаш изваяна.Има страхотен вкус за дрехи ,и за ежедневно облекло и за изискани коктейли. Обича да носи косата си пусната ,много рядко я дига на опашка .Рядко сменя прическите си ,но ако го прави променя всичко .Харесва се такава ,защо `и е промяна ??

Характер:
Изабела като всеки вампир има своята добра и лоша страна .Даря с добротата си само хората които заслужават , само тези които успеят да спечелят доверието `и .Лошата страна , тя е за тези които наистина заслужават да получат ритник .Купонджийка е , обича музиката и алкохола,и момчетата.Тя е същинска дива.Печели приятелите си лесно ,но те да я спечелят .. трябва време за да узнае дали може да им има доверие .Струва си да опиташ !

История:
Из е родена преди 504 години. В заможно и влиятелно семейство.Майка `и и баща `и са много известни , а сестра `и е дама от класа присъстваща на всяко бляскаво събитие .Из предпочита по-скромния живот, поне докато осъзнае каква слава може да има, а това става когато става на 15 години.След като ги навършва присъства на всеки бал или което и да е събитие.Като става на 18 се запознава с красивата Джулс която и разкрива тайните на другите раси ,мистичните. Докато Из мисли ,че това са само легенди , Джулс се готви да я приветства в света на мрака,на вампирите.На 19-ият `и рожден ден Джулс `и казва каква е и `и показва вампирската `и същност.Белс веднага поисква да е като нея щом знае какво чудо е това и бива превърната. Няколко века тя обикаля света ,мисля,че е време и за Мистик Фолс ..

Искате да сте такъв, защото искам да имам цялото време на смета , вечната младост и шанса да поправя всяка грешка *ако имам такава* .

Допълнителна информация:
~на диета е , пие само животинска кръв
~проклятието над нея е премахнато
~има устойчивост над върбинката

Снимка: Kristen Stewart▲
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Чет Мар 24, 2011 6:16 pm

Челс и Изабела Кълън, одобрени сте Smile

П.С. - Челс не използвай толкова много многоточия. Нарушаваш правилото за правописа.

Последната промяна е направена от Изабела на Чет Мар 24, 2011 6:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Изабела Кълън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Чет Мар 24, 2011 6:16 pm

Благодаря Smile
Рейчъл Уайз
Вампир
Вампир

Брой мнения : 176

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Пет Мар 25, 2011 9:20 am

Име:Рейчъл Уайз
Години:Вампирски:456;Човешки:18
Раса:Вампир
Дарба:Контролира атмосферното и хидростатичното налягане.
Външен вид:Тя има сини очи и дълга руса коса. Висока е 1.73см.Кожата и е бяла.Понякога се облича бунтарски или спортно, а понякога и се иска да е най-елегантната дама на света.Сменя бързо своите настроения.Това понякога и навлича неприятности.Не е лесно влюбчивал Тя все още чака мъжа на мечтите си, макар около нея да има много ухажори.Нейната голяма страст е четенето. Обича романтични и приключенски романи.Не винаги и харесва да е в центъра на вниманието. Казва на хората това което мисли за тях.
Характер:Чувствителна и лесно ранима. не се доверява лесно.На пръв поглед изглежда коравосърдечна,но когато я опознаеш я обикваш мигновенно.Тя винаги е готова да помогне на приятел в нужда и не е злопаметна.На нея можеш да довериш всяка тайна и да говориш за всичко с нея.
История:Преживяла е много трудни моменти в живота си,затова не се доверява на никого.
Допълнителна информация:Носи един медальон като талисман,защото само това и е останало от майка си и баща си.Не го дава на никого , а ако някой се опита да го вземе насила го пази с цената на живота си.
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Пет Мар 25, 2011 9:43 am

Одобрена си Smile

.insomnia
Вампир
Вампир

Брой мнения : 297

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Пет Мар 25, 2011 1:38 pm

Име: Джесика Фланъри Хейл

Години: 23/290

Раса: човек

Дарба: добива спомените на човека, чиято кръв е пилa и ги притежава, докато кръвта е в системата й.

Външен вид: Има големи и добре изразени кафеви очи и дълга кестенява коса, свободно спускаща се по раменете й. Кожата й е с лек шоколадов тен, а фигурата й е стройна. Не случайно е работила две години като модел. Обича да се грижи за себе си, да танцува, да спортува. Затова и тялото й винаги е красиво и стегнато, а Джес винаги е във форма.

Характер: Джесикa е труден характер. Почти непрекъснато се държи мило, досущ като ангелче, но лесно може да се ядоса и буквално да разбие живота на човек само с една дума. Обича да получава това, което поиска и мрази да й се казва "не". Но пък и тя обикновено казва само "да". Ще е цяло чудо ако откаже да помогне на някого. Като цяло е доста добра и щедра. Храни се с човешка кръв, но почти винаги съжалява, за човека отсреща. Само като си помисли, че е наранила невинен човек й прилошава. Но пък няма друга възможност - лова е в природата й.

История: Родена е през една изключително тежка зима (декември 1722-ра) в аристократично семейство. Времената били тежки и Джесика често боледувала, което до ден днешен не се е променило. Когато е едва на 11, в града се появила чума. Никой не знаел от къде идва. За жалост майка й не се пази и след месец, изпълнен в тежки мъки и страдания, умира. Джес се опитва да живее на една глава с баща си, но това не се получава точно по план. След страдалната смърт, бащата става алкохолик и често пребива малката си дъщеричка. Скоро обаче правата му над нея били отнети и тя заживява при своя далечна братовчедка. Тя се грижи добре за момичето, но след година вече порасналото дете разбира, че живее при вампир. Момичето иска да се махне по най-бързия възможен начин, но и този план се проваля - добрата стара братовчедка я превръща.
Минават вече два века, откакто Джесика не е виждала братовчедка си. Въпреки че я е превърнала, Джес продължава да обича и цени роднината си. Вероятно защото е единствения й останал спомен с член от семейството.

Искате да сте такъв, защото така героинята ми е безсмъртна - може да види как човечеството се въздига, как се разпада.

Допълнителна информация:
~има огромни запаси на върбинка и пие всеки ден, така че притежава огромна сила;
~активен пушач е;
~има куче на име Пейн;
~когато е сама обича да рисува или пише поезия

Снимка:

^^Misa Campo^^
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Пет Мар 25, 2011 1:52 pm

Одобрена си Smile

Блеър Куин
Вампир
Вампир

Брой мнения : 79

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Пет Мар 25, 2011 4:36 pm

Име: Блеър Кристина Куин
Години: 21 /501/
Дарба: „Отразява” другите дарби
Външен вид: Блеър е ослепителна брюнетка със смесени корени. Висока, слаба, с фигура на манекенка жената се слави с изключителна красота. Тъмната и коса пада на закачливи вълни по карамелената и кожа и я кара да „блести”. Сивите и очи са способни да те омагьосат и тя често се възползва от тях. Плътните и устни крият прекрасна усмивка.
Характер: Блеър е изкусна манипулаторка. Докато в един момент е щастлива и усмихната, в следващия е същинско торнадо. Владее емоциите си до абсолютно съвършенство и не можеш да събудиш определено чувство у нея, освен ако тя самата не го пожелае. Непреклонна, горделива и често егоистична.
История: Родена преди повече от 500 в графство Дърам, Англия. Блеър е извънбрачната дъщеря на тогавашния граф. Майка и, испанска баронеса, претърпява кратка авантюра с англичанина и плод на тази грешка е Блеър. Раждането и е забулено в пълна мистерия и никой, освен дойка и, не знае, че Магдалена е била бременна. В дома на майка си момичето израства като прислуга, тъй като е „сираче”. Работи в кухнята и на 16 годишна възраст успява да усвои кулинарията доста добре. Дойка и, която дефакто отглежда Блеър, се оказва вещица. И тя и разкрива митичния свят. Момичето е абсолютно запленено от него и си пожелава един ден да стане част от него.
Кой да знае, че пет години по-късно, докато прибира роклите на родната си майка от шивачницата в близкия град ще бъде нападната от вампир. Буди се дванадесет дни по-късно с удължени кучешки зъби и неистова жажда. Първите и жертви, по ирония на съдбата, се оказват родителите. Тези, които цял живот са отричали съществуването и биват убити от самата нея- „несъществуващата”. След като дойка и разбира какво се е случило омагьосва пръстен, с чиято помощ Блеър може да излиза на слънчева светлина.
И вече 500 години госпожица Куин се скита по света. Успяла е да увладее повече от 7 чужди езика(сред които и арабски), борави отлично с оръжие и се оказва доста талантлив фалшификатор.

Искате да сте такъв, защото това я е запленило още от съвсем малка.
Допълнителна информация: Има татус на стъпалото си. На арабски е изписано „Вечност”
Снимка: Adriana Lima
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Съб Мар 26, 2011 7:19 am

Одобрена си Smile

Спенсър Хестингс
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Съб Мар 26, 2011 1:39 pm

Име: Спенсър Хестингс
Години:
118
[i]Дарба: Контролира предмети с мисълта си.

Външен вид:
Косата и е кафява,начупена стига до раменете..Тея е висока и слаба..Кожата и е бяла и много нежна,мека е при допир.Очите и са кафяви и невероятно красиви..Винаги се облича безупречно и винаги изглежда перфектно..Усмивката и покоравя сърца..Тялото и е съвършено...Тя притежава нежен и непринуден вид..Почти винаги се гримира семпло,но понякога ходи без грим.

Характер: Характерът и е уникален...В него преобладава доброто,но се откриват и някои лоши черти,които не са за предпочитане...Помага на близките си в беда,но не и на враговете...Уважа приятелите си и ги цени макар,че са малко...Строга и сериозна,но понякога наивна.

История:
Бях на 21 години и живеех в Южна Франция.Ще ви рзкажа как се превърнах във вампир:
Една нощ се пребирах от един купон..Бях съвсем сама..Беше хладно,влажно и се бе спуснала гъста мъгла...Случи се неочаквано,когато се прибирах към къщата ми..Минавах през една тиха уличка,когато изведнъж някой ме нападна..Усетих остра,пронизваща болка във врата..И повече нищо не си спомням...Когато се събудих лежах на земята и все още беше нощ..Чувствах се преродена и много гладна...Нуждаех се от една голяма доза кръв...След като задоволих жаждата си,реших,че не мога да се завърна вкъщи..От тогава обикалям света и търся някой и нещо,което да ме направи наистина щастлива.

Искам да съм вампир,за да мога да живя вечно.

Снимка:
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Съб Мар 26, 2011 2:18 pm

Одобрена си Smile

Rose Hathaway
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 144

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Вто Мар 29, 2011 2:51 pm

Име: Аманда Даниъл Форбс
Години: 22 човешки 2 000 вампирски
Дарба: Мести предмети с мисълта си.
Външен вид: Аманда големи, шоколадено кафяви очи. Косата й е дълга и тъмно кестенява. Тялото й е сторйно със пищни форми. Висока е около 1.70 и тежи 64 кг. Има заслепително бяла усмивка, а когато се усмихне от двете страни на бузите й се появяват две малки тръпчинки. Аманда има четири татуировки. Като едната е на китката й, втората на гърба, третата в ляво на кръста и четвъртата на крака. Тя обича да експериментира с косата си и постоянно сменя цвета и дължината й.
Характер: Аманда е доста импулсивна. Абсолютен непокист е. Ненавижда когато някой се бърка в личния й живот без нейно разрешение. Когато иска нещо задължително го получава и не се спира пред нищо, за да постигне целите си. Тя допуска много трудно хора до себе си, а когато го прави много внимава как подбира тези хора. Не прощава лъжите в никакъв случай. Голям любител е на метал и пънк музиката.
История: Аманда е 22 годишна жена. Тя е родом от West Newbury Massachusetts. Пре целия си живот е пътувала и никога не се задържа много на едно място. Тя е единственото дете в семейство Форбс и може би това е причината да е свикнала винаги да получава всичко. Семейството й е богато и влиятелно. Още от 17годишна възръст намразва родителите си и напук на тях моли най-добрия си приятел, който е вампир да я превърне и нея. По време на един от престоите си в Тексас тя среща Дийн Уинчестър. Още от както го зърва за първи път се влюбва в него, както и той в нея. Нейната любов обаче прераства във вманиаченост и Дийн започва да се отдалечава от нея. След известно време тя го загубва и от този момент душата й се изпълва със злоба. Тя не се примирява със това и започва да преследва Дийн навсякъде.
Искате да сте такъв, защото чувството да си вампир би било прекрасно. Ще съм способна да правя какво си поиска, с когото си поискам и както си поиска.
Снимка: Кандис Мишел

Последната промяна е направена от Аманда Форбс на Нед Май 01, 2011 10:44 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Вто Мар 29, 2011 3:00 pm

Одобрена си Smile

Rose Hathaway
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 144

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Вто Мар 29, 2011 3:02 pm

Благодаря тии! Smile
Сам Kупър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 106

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Вто Мар 29, 2011 3:52 pm

Име:Сам Купър

Години:21 човешки (2345 вампирски)
Раса:вампир
Дарба: Контролира атмосферното и хидростатичното налягане.
Външен вид: Тя има дълга кистенява коса, по някой път я къдри, но обикновенно я държи права. Очите и са тъмни като черен шоколад. Тя е слаба и държи на фигурата си. За грим си слага малко спирала и гланц който да истъква нежните и устни. Тя е много висока дори когато не е на токчета. Веждите са нежни и внимателно истъкнати, а тялото и е с лек тен кожто подчертава косата и.
Характер: Тя е много палава, но и по някой път срамежлива. Харесва разходките на лунна сетлина докато пие от нечия кръв. Обича да бяга рано сутрин с кучето си. През повечето време е спокойна,но ако някой сериозно се закача с нея може наистина да се разгневи.Обича да си пее,да танцува и да рисува живописни картини.
История: Като малка майка и умира в ужасен инцидент с кола и тя остава да живее с баща си, който много често се напивал. Сам не издържала живота с него и когато станала на 15 и можела да се грижи сама за себе си се изнесла без баща и да забележи. Така докато станала на 18 живяла в един малък апартамент под наем, но тя искала да осъществи най-съкровенната и мечта: да отиде да живее в Ню Йорк. Така тя дълго спестявала пари и един ден тя се изстреляла в "Голямата Ябълка". Там животът и се очертава добре.

Искам да съм вампир, за да мога да правя най-различни неща (каквито желая)
Снимка: Алиса Милано
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 2:01 am

Не можеш да си на повече от 2000 години.

Сам Kупър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 106

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 5:51 am

Име:Сам Купър

Години:21 човешки (746 вампирски)
Раса:вампир
Дарба: Контролира атмосферното и хидростатичното налягане.
Външен вид: Тя има дълга кистенява коса, по някой път я къдри, но обикновенно я държи права. Очите и са тъмни като черен шоколад. Тя е слаба и държи на фигурата си. За грим си слага малко спирала и гланц който да истъква нежните и устни. Тя е много висока дори когато не е на токчета. Веждите са нежни и внимателно истъкнати, а тялото и е с лек тен кожто подчертава косата и.
Характер: Тя е много палава, но и по някой път срамежлива. Харесва разходките на лунна сетлина докато пие от нечия кръв. Обича да бяга рано сутрин с кучето си. През повечето време е спокойна,но ако някой сериозно се закача с нея може наистина да се разгневи.Обича да си пее,да танцува и да рисува живописни картини.
История: Като малка майка и умира в ужасен инцидент с кола и тя остава да живее с баща си, който много често се напивал. Сам не издържала живота с него и когато станала на 15 и можела да се грижи сама за себе си се изнесла без баща и да забележи. Така докато станала на 18 живяла в един малък апартамент под наем, но тя искала да осъществи най-съкровенната и мечта: да отиде да живее в Ню Йорк. Така тя дълго спестявала пари и един ден тя се изстреляла в "Голямата Ябълка". Там животът и се очертава добре.

Искам да съм вампир, за да мога да правя най-различни неща (каквито желая)
Снимка: Алиса Милано
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 6:10 am

Одобрена си Smile

Дея Петрова
Вампир
Вампир

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 10:40 am

Име: Дея Петрова

Години: 16 години ( 653 )
Дарба: присвоява дарбата на друг вампир чрез докосване
Външен вид: Тя има дълга руса коса, обикновено е леко накъдрена, но понякога я изправя. Не обича да я връзва. Очите и са сини и дълбоки. Обича да си слага грим и и седи хубаво. Изпъква хубавите и очи и устни. Облича се екстравагантно. Въпреки че е висока, токчетата и седят добре, заради хубавите крака.
Характер: Дея е много притеснителна и трудно свиква с хората, но когато ги опознае се привърва лесно към тях. Понякога се държи палаво и лудо. Държанието и зависи от настроението в което е. Мрази да я лъжат или да крият нещо от нея. Обича да прави експерименти и да се разхожда из горите. Обича да е сама и да се грижи за хората който обича.
История: Родена е в бедно семейство и е третото дете. Баща и нямал много пари и затова я карал да работи. Свикнала е да и се карат и да я удрят. Когато е на 10 години майка и се разболява тежко и умира. Деяя го приживява трудно и се затваря в себе си. Спира да говори с другите деца и да излиза навън. След време се възтановява и решава да рпомени държанието на хората към нея. Избягва от родния си дом и отива в слънчева Калифорния.

Последната промяна е направена от Деяя на Чет Мар 31, 2011 3:26 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 11:08 am

Трябва да посочиш годините, на който изглежда героят ти, и реалните години, откогато е вампир.

Чък Бас
Вампир
Вампир

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 1:17 pm

Име: Чък Бас
Години: Човешки - 23, Вампирски - 225
Искам да съм такъв, защото.. Ми харесва ;д

Външен вид: Чък беше висок на ръст, с хубаво и набито тяло. Косата му беше къса и тъмнокафява, почти винаги разрошена. Имаше кафяви очи, когато бе спокоен. Ядоса ли се, те придобиваха мастиленочерен цвят.
Стилът му бе спортно-елегантен. Харесваше кецовете и суитчърите, но също сакото и обувките.

Характер: Винаги елегантен, потаен и отмъстителен, истински баровец, който сменя момичетата като носни кърпички.
Чък не обичаше да говори за себе си. Падаше си по игричките, не опознаването. Беше много предизвикателен, бе готов на всичко да изпълни целите си. Потенциален и амбициозен, излизал е с много жени, така че смята за "експерт" в тази област.

История: Чък Бас е роден в Ню Йорк. Той е син на Лили и Барт Бас. Той е наследник на най-голямото богатство в Ню Йорк и учи в Сейнт Джуд. Живота му, както всеки би казал, е направо перфектен. Учи в елитно училище, има си пари.. Но Чък не беше на това мнение. Неговите родители не му обръщаха никакво внимание, за това той не се задържаше често вкъщи. Предпочиташе да излиза навън с приятели. Апък и баща му скоро се развежда с Лили, което влошава положението. Жени се за друга, и така сменя около 4 жени. От всичките той има деца, които са братя и сестри на Чък, но той като че ли се разбира само с братята си. Може да се каже, че свиква да живее така. С баща, който изобщо не му обръща внимание, с полу-братя и малко приятели. Но веднъж, когато със сестра си отиват на разходка в гората, попадат на вампир. Той хваща само Чък и го превръща в един от тях. Тогава младежът заминава и така няколко години обикаля от град на град..

Дарба: Чете мисли
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир Vol.2   Сря Мар 30, 2011 1:25 pm

Одобрен си Smile