The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай любимия стил музика на следващия
Пон Дек 04, 2017 12:46 pm by Alice Conrad

» Колко е часът?
Съб Дек 02, 2017 1:52 pm by Alice Conrad

» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Предложения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
Aля Салваторe
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

ПисанеЗаглавие: Предложения   Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..

Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com

АвторСъобщение
Chanel
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Окт 30, 2012 12:54 pm

Моите предложения е да има и други конкурси подобни на Мис Мистик Фолс,за да няма сърдити,но ето какво е точно моето предложение:Да има Конкурс за най-красиви очи,крака,чар,за забавлението ги правим все пак.Та това е.
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Окт 30, 2012 12:59 pm

Rosalie Lavoie написа:
Моите предложения е да има и други конкурси подобни на Мис Мистик Фолс,за да няма сърдити,но ето какво е точно моето предложение:Да има Конкурс за най-красиви очи,крака,чар,за забавлението ги правим все пак.Та това е.

Че то НЕ трябва да има сърдити?! На кой да се сърдят?! Мис и мистър МФ ги избират потребителите. Според мен няма смисъл да има хиляда конкурса, ще се изгуби смисъла ако има 1000 миски и мистъри/хд/ ...

...............................................................................................................................................

[/color][/center]
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9666
Рожден Ден : 12.08.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Ное 05, 2012 3:23 pm

Така имам едно предложение и се надявам да ви хареса. Да има под-раздел в Уондерланд :Нашите прилючения: и нали примерно има тема Хари Потър - намират се главните герои и започва роу-плей игра като вие си измисляте всичко естествено придържайки се към основната история на книгата. Разбрахте ли ме? Ако не мога и по- ясно? хд И да това е идята ми и разбира се да може така за всички ваши любими книги?.

demon with wings
it's such a shame for us to die
Thea O'Konoel.
mod
mod

Брой мнения : 3649
Рожден Ден : 31.05.1996

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Ное 05, 2012 4:17 pm

на мен ми звучи доста интересно и мисля,че ще е забавно ! Smile

"Нейният блясък беше възстановен."
"Да си вампир не е нито дарба, нито проклятие. То е призвание за тези, които успяват да се пристрастят към онова особено чувство да контролираш не само собствената си съдба, но и тази на стотиците хиляди души около теб.   Не знаех обаче дали Теа не беше изгубила себе си в това да преследва останалите. "

той е събирач на души. А аз? Негова докрай..
"..направих я Моя. Сякаш подписвах тялото на О'Конъл, слагах моите инициали с всяко докосване. И всяко от сетивата ми изпадаше в безумие в този момент, имах чувството, че дори аромата й ме дрогира. Ала дрогата не приличаше на нищо, което до сега бях пробвал и опитвал. Теа беше все още неопитомен от мен, наркотик, а аз полудвах по нея. По ритъма на сърцето й, който се удряше в гърдите ми, по накъсания дъх, който навдигаше тялото й, за да посрещне моето. "
Той беше нейното начало и край.
http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Ное 05, 2012 4:58 pm

Ами то няма смисъл да се прави подраздел. В смисъл ако някой иска да си направи там герой Хари Потър примерно, никой няма да го спре, ще може да си пише с него, стига всичко да е по правилата на раздела. хдд

http://greeks.bulgarianforum.net/
Isabelle.
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 484

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Ное 12, 2012 3:51 pm

Аз предлагам за дизайна. Може да смените логото , кой е онлайн , ранговете , картинки за екипа и така ^^ Малко цветовете да ги съживим! Аз бих помогнала с каквото мога :3 Само ако ми позволите!! Иначе според мен наистина трябва нов дизайн !! Sara smilie
Просто мое мнение innocent
Александър Белов
Вампир
Вампир

Брой мнения : 2484
Рожден Ден : 10.02.1992

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Ное 12, 2012 4:50 pm

Подкрепям и аз за новия дизайн, но вероятно за коледните и новогодишните празници? Не знам дали имате такава традиция, де. Но ако не - би било много готино. ;р

Относно освежаването на дизайна - може би едно ново лого? ((:
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9666
Рожден Ден : 12.08.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Ное 13, 2012 12:11 pm

Ами то всяка година за коледа или нова година има ново лого и т.н. И тази година се надявам да има. Ама никой да не пипа лилавичкото! хд

demon with wings
it's such a shame for us to die
Isabelle.
Магьосник
Магьосник

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Ное 15, 2012 7:58 am

Знам ,че всяка година има ново лого и така нататък просто казвам ,че бих могла да помогна ако вие искате. А относло лилавото Very Happy Мен ми е много сладникаво вече , може би фона да сменим на малко по тъмно?
Isabelle.
Магьосник
Магьосник

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Ное 16, 2012 2:39 pm

Може да направим и конкурс " Мис Коледа 2012 " и " Мистър Коледа 2012 ". Каакто и да направим и коледен календар нали ги знаете тези дето всеки ден отваряш и получаваш награди? Може да направим един раздел и там всеки ден потребителите пишат " Каролайн отвори вратичка номер 1 и получи ... " и естествено ние да измислим какво получава и който всеки ден е писал накрая като отвори последната вратички получава няколко дена във ВИП групата или нещп такова. Може и да направим героя " Дядо Коледа" и на бъдни вечер той ще пиша в на всеки къщата и ще обеснява какво му е дал. Може да бъде талисман или специална дарба или подпис или каквото и да е ^^Коледен брой на списанието? Може да е направено в червено и зелено и да има топчици и така нататък !! Да има статия за пожелания и някакви такива неща :3 Също в края на списанието да е направено едно календарче с този раздел за вратичките. Идеите ми мисля че са оригинални и се надявам да ви харесат <3

/Предложила съм ги в моя форум но мисля ,че ако и тук се приложат би било готино :3 /
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Съб Ное 17, 2012 9:14 am

Мерси за идеите. И да- ще има ново лого скоро.

...............................................................................................................................................

[/color][/center]
Александър Белов
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Ное 21, 2012 1:10 am

Предложение относно масовите РП-та:
Не знам като цяло колко често провеждате такива, но ми хрумна следното: за всяко масово РП да няма ограничение от една специална тема, а, например, всеки, който има желание да се включи, да може да пише навсякъде, само в началото на всеки свой пост (или поне в началото на историята) да обозначава, че става дума за МРП. За да е по-прегледно четенето и за да не се прекъсват историите на други потребители. Smile
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Ное 21, 2012 2:37 am

+1, освен това, може да си ги номерираме и за всеки пост в масовото да получаваш нещо... Или за определен постигнат брой, нещо такова, че интересът много лесно се губи от МРП (:
http://www.magickingdom.aforumfree.com
Александър Белов
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Ное 21, 2012 2:44 am

Сайръс Гримел написа:
+1, освен това, може да си ги номерираме и за всеки пост в масовото да получаваш нещо... Или за определен постигнат брой, нещо такова, че интересът много лесно се губи от МРП (:
Абе викам си, че забравих да добавя нещо, ама.. ;д Та да ... в един друг РПГ форум се раздават виртуални пари (галеони), които имат приложение, но и като цяло измислена банкова система. За тук не смятам, че би се наложила чак такава екстра... Нещо от рода на ранг/банер/аватар/подпис (по поръчка) би било супер като за начало. :]]
Кардам
Върколак
Върколак

Брой мнения : 6305
Рожден Ден : 03.12.1593

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Дек 11, 2012 6:10 pm

Предлагам да има предизвикателство Властелинът на Пръстените
http://www.adventurworld.niceboard.org
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Дек 18, 2012 4:02 pm

Аз пък за първи път пиша тука и не соля някой за тъпото му предложение, а ще кажа моето хд
Ах, че забавноо хд

Значи, предлагам да се прати масово съобщение до всички да се намалят картинките/гифовете в подписите до 3-4 максимум. Системата се натоварва и зарежда мега бавното особено ако си с телефон както основно аз влизам. Вярно, че има мобилни версии ама те са някви тъпи и това ми е предложението. Има хора, които са спазили това, за което им благодаря и ги ООООБИЧАМ. Обаче има и такива, които са се помислили за велики и са си турнали минимум по 7-8 гифа... А има правило за подписите. Аз го измислих хдд Екипът знае, че винаги съм била мрънкалник на темата за подписите и ето пак не млъквам, за което се извинявам, че ви намирам допълнителна работа...

High.

...

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum
Александър Белов
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Дек 18, 2012 11:30 pm

Кардам написа:

Предлагам да има предизвикателство Властелинът на Пръстените

+ предизвикателство F.R.I.E.N.D.S.

Моляяяя. Smile
Калина
Хибрид: Вещер & Вампир

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Дек 19, 2012 1:48 pm

Предлагам (това е вдъхновено покрай цялата истерия за "края на света") да си направим масово РП тип апокалипси, в което света да е застрашен от изчезване и да го спасим с цената на много жертви и вероятно някой мрачен магически ритуал.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Дек 19, 2012 2:40 pm

АЙДЕ ДА Е ЗОМБИ АПОКАЛИПСИС.
МОООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ.
http://www.magickingdom.aforumfree.com
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Дек 19, 2012 2:44 pm

Сайръс Гримел написа:

Пък аз си мислех по-скоро за нещо в стил Фантастична светлина на Пратчет.
Charlotte Petrova.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 3277

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Дек 19, 2012 2:48 pm

Сайръс Гримел написа:
ОООО И АЗ СЪМ ЗА ЗОМБИТАА!! lowe lowe
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Дек 20, 2012 4:05 pm

Не съм много наясно с нещата като зомбитата, етц, ако някоя от вас ми пише на ЛС да ми обясни какво точно имате в предвид с тва парти, може и да го направим.

[/color][/center]
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Дек 20, 2012 4:10 pm

Lucia МagQueеn. написа:
Аз пък за първи път пиша тука и не соля някой за тъпото му предложение, а ще кажа моето хд
Ах, че забавноо хд

Значи, предлагам да се прати масово съобщение до всички да се намалят картинките/гифовете в подписите до 3-4 максимум. Системата се натоварва и зарежда мега бавното особено ако си с телефон както основно аз влизам. Вярно, че има мобилни версии ама те са някви тъпи и това ми е предложението. Има хора, които са спазили това, за което им благодаря и ги ООООБИЧАМ. Обаче има и такива, които са се помислили за велики и са си турнали минимум по 7-8 гифа... А има правило за подписите. Аз го измислих хдд Екипът знае, че винаги съм била мрънкалник на темата за подписите и ето пак не млъквам, за което се извинявам, че ви намирам допълнителна работа...
Вече няколко пъти сме писали за подписите да ги намалят и ти знаеш. :3 Ако видиш някой определен с дълъг подпис или му пиши или кажи на мен или Шоша да му пишем. Писах и в тема да ги намалят.

[/color][/center]
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Дек 25, 2012 10:05 am

Jennifer ♥ написа:
Lucia МagQueеn. написа:
Ах, че забавноо хд

Вече няколко пъти сме писали за подписите да ги намалят и ти знаеш. :3 Ако видиш някой определен с дълъг подпис или му пиши или кажи на мен или Шоша да му пишем. Писах и в тема да ги намалят.

Дублееем =))

High.

...

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum
Dominique Molier
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 1801

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Май 27, 2013 8:30 am

Тема за Готови герои? Chouchou