The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Познай любимия стил музика на следващия
Сря Окт 04, 2017 6:34 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Колко е часът?
Вто Сеп 26, 2017 1:07 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Предложения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
Aля Салваторe
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

ПисанеЗаглавие: Предложения   Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..

Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com

АвторСъобщение
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Авг 15, 2012 7:55 am

Ей сегичка ще ви спретнем едно разделче ^^
Идеята е мн хубава ^^

High.

...

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum
Алиса

Брой мнения : 139

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Авг 16, 2012 7:20 pm

Предлагам да имаме томбола, на която всеки си измислякомбинация от четири цифри и пише в съотфетната темичка. Някой от екипа ги подрежда по аз бучен ред. Администраторите са написали цифрите от нула до девет четири пъти и теглят четири пъти листчета с номера. Ако на някой му е същия номер има друго теглене откъдето се тегли наградата пр. Друга дарба, интервю за списанието, гиф подпис и такива
Lindsay Clark
Човек
Човек

Брой мнения : 3253

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Авг 16, 2012 7:22 pm

Алиса написа:
Предлагам да имаме томбола, на която всеки си измислякомбинация от четири цифри и пише в съотфетната темичка. Някой от екипа ги подрежда по аз бучен ред. Администраторите са написали цифрите от нула до девет четири пъти и теглят четири пъти листчета с номера. Ако на някой му е същия номер има друго теглене откъдето се тегли наградата пр. Друга дарба, интервю за списанието, гиф подпис и такива
ммм...нещо като тото?? ;3
Алиса

Брой мнения : 139

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Авг 16, 2012 7:24 pm

Claire Evans. написа:
Алиса написа:
ммм...нещо като тото?? ;3

Ами да може и така да се каже.
Калина
Хибрид: Вещер & Вампир

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 1:44 am

Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 3:53 am

Калина написа:
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)

идеята на тотемните животни е друга според мен - и честно казано много по-добре е според мен всеки да е идентичен и да има собствено животно.
Калина

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 4:13 am

Сара Крес написа:
Калина написа:

идеята на тотемните животни е друга според мен - и честно казано много по-добре е според мен всеки да е идентичен и да има собствено животно.

Нещо не го формулирах като хората... Те си остават различните животни, просто се сплотяват от едно семейство в лицето на клана..
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 4:17 am

Калина написа:

Това е като в поредицата за "Древния Мрак", нали? Ако си я чела де.
Не предполагах, че и още някой си е мислел за кланове. Интересно.
Ако зависи от мен съм съгласна, но тотемните животни не са мои, така че.
Все пак поздравление за идеята.

High.

...

Калина

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 4:22 am

Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:

От книга е, но не тази. Идеята е взета от "Не е време за дракони" На Ник Перумов и Сергей Лукяненко. В самата книга мотива е малко по-различен. Там Магьосниците са разделени на кланове, 4 стихийни клана, които са по могъщи и няколко тотемни клана (всеки клан си има животно - котка, вълк, мечка) и те са по-слаби. Обожавам я тази книга, но във този форум, май е трудно приложим сюжета.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 4:26 am

Калина написа:
Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:

От книга е, но не тази. Идеята е взета от "Не е време за дракони" На Ник Перумов и Сергей Лукяненко. В самата книга мотива е малко по-различен. Там Магьосниците са разделени на кланове, 4 стихийни клана, които са по могъщи и няколко тотемни клана (всеки клан си има животно - котка, вълк, мечка) и те са по-слаби. Обожавам я тази книга, но във този форум, май е трудно приложим сюжета.

Ами все пак е форум за дневниците... Няма как ей така да го сменим.. хд А и нашите вещици са разделени по друг начин.

High.

...

Калина

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 24, 2012 4:31 am

Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:
Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:

Ами все пак е форум за дневниците... Няма как ей така да го сменим.. хд А и нашите вещици са разделени по друг начин.

Знам това и за именно по тази причина предложих групирането на тотемите в кланове.

п.п. извинявам се за спама. Спирам до тук.
Айрийн.
Човек
Човек

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Авг 31, 2012 5:05 am

баНе знам дали е предлагано и преди, но е хубаво да се олеки малко скина от излишните картинки, натоварващи допълнително форум. Например може вместо с гифове екипа да бъде представен просто с картинки или да се направи някакъв такъв раздел и просто да се сложи линк към него. Също и може да се намали броя на гифчетата в подписите или дължината им, защото колкото и бърз да е един интернет заради тях отнема доста време да се отворят правилно страниците. Пък и се замислете какво ще е ако е по-бавен интернета на някой потребител...
Яков Волчек
Вампир
Вампир

Брой мнения : 895

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Съб Сеп 08, 2012 5:52 am

Добре и аз имам нова идея, която се надявам да я харесате. Smile

Та да си дойдем на думата. ;D Понеже форума е освен и РПГ и фенски на различни сериали и филми, си мисля,че е време да направим и литературен раздел са фенфикшъни.За тези не знаят какво е това...обяснявам.Става въпрос за истории , разкази дори цели новели написани от фенове на даден кино продукт.Направо пишете в нета FanFictions и то там си пише какво е, ако случайно не сте разбрали за какво ви говоря.

Също може да направим и конкурс "Най-добър ФенФикшън за един кой си месец" както другите класации за рп, потребител и т.н.

Всеки който иска да си постне тема примерно озаглавена "Моите ФенФикшъни" и да си ги пише там като първо в поста пише по кой сериал, филм е направен.

Или както казах вече само раздел за всяко произведение да се прави нова тема.

Да допълня само ,че се пишат за примерно измислени герой в света на "Хари Потър" да речем.Някакви други съчинени герой в техния свят вместо Потър и компания.

Мисля,че това може да накара понаучи хората да пишат да пишат по-дълги постове в РП-тата си.
Джейк Стоун
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 1215
Рожден Ден : 28.09.1395

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Съб Сеп 08, 2012 6:21 am

подкрепям изцяло предложението. /сори за спама хд/
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Сеп 09, 2012 7:31 am

Яков Волчек написа:
Добре и аз имам нова идея, която се надявам да я харесате. Smile

Та да си дойдем на думата. ;D Понеже форума е освен и РПГ и фенски на различни сериали и филми, си мисля,че е време да направим и литературен раздел са фенфикшъни.За тези не знаят какво е това...обяснявам.Става въпрос за истории , разкази дори цели новели написани от фенове на даден кино продукт.Направо пишете в нета FanFictions и то там си пише какво е, ако случайно не сте разбрали за какво ви говоря.

Също може да направим и конкурс "Най-добър ФенФикшън за един кой си месец" както другите класации за рп, потребител и т.н.

Всеки който иска да си постне тема примерно озаглавена "Моите ФенФикшъни" и да си ги пише там като първо в поста пише по кой сериал, филм е направен.

Или както казах вече само раздел за всяко произведение да се прави нова тема.

Да допълня само ,че се пишат за примерно измислени герой в света на "Хари Потър" да речем.Някакви други съчинени герой в техния свят вместо Потър и компания.

Мисля,че това може да накара понаучи хората да пишат да пишат по-дълги постове в РП-тата си.

Предлагам я на екипа =)) На мен ми харесва baby

High.

...

Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Сеп 10, 2012 4:08 am

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7h6j3SDyU1r44ixco1_500.gif

тря да се намали и ще стане перфектната емотиконка Very Happy Very Happy Very Happy lowe
Melissa Le'roux.
mod
mod

Брой мнения : 10451

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Сеп 18, 2012 3:30 am

Имам предложение!!
Много се радвам че във форума има възможността да направиш древен вампир без да си от семейство Майкълсън, защото и моята героиня е такава.
Но не ви ли се струва малко глупаво да имаме над 20 такива? СОУ ПРЕДЛАГАМ ГРАНИЦАТА ЗА МНЕНИЯТА, КОЯТО Е НАЛОЖЕНА ДА БЪДЕ ВДИГНАТА НА ПОНЕ 4000
Melissa Le'roux.
mod
mod

Брой мнения : 10451

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Окт 03, 2012 1:51 pm

Melissa Le'roux. написа:
Имам предложение!!
Много се радвам че във форума има възможността да направиш древен вампир без да си от семейство Майкълсън, защото и моята героиня е такава.
Но не ви ли се струва малко глупаво да имаме над 20 такива? СОУ ПРЕДЛАГАМ ГРАНИЦАТА ЗА МНЕНИЯТА, КОЯТО Е НАЛОЖЕНА ДА БЪДЕ ВДИГНАТА НА ПОНЕ 4000

дап продължавам да предлагам същото нещо Smile
Unknown,

Брой мнения : 14002

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Окт 21, 2012 3:57 pm

Предлагам да махнете от Екип Графата, тези които не са в екипа.
Както и да добавите в графата на потр, FWB, Приятели.
Caroline.∞
Вампир
Вампир

Брой мнения : 753
Рожден Ден : 06.07.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Окт 28, 2012 11:05 am

Може да пуснете нова "Седмица на мненията". Very Happy
Caroline.∞
Вампир
Вампир

Брой мнения : 753
Рожден Ден : 06.07.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Окт 28, 2012 4:30 pm

Bεllα. написа:
освен това предлагам да добавите още тотемни животни тъй като има много потребители и малко животни, а смятам, че повечето биха искали и те да имат Smile
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Окт 29, 2012 9:10 am

Bεllα. написа:
Bεllα. написа:
освен това предлагам да добавите още тотемни животни тъй като има много потребители и малко животни, а смятам, че повечето биха искали и те да имат Smile

За седмицата на мненията - ще направим, но по-натам, защото сега всички са заети покрай училището и нямат толкова време, колкото преди имаха, за спам.

А за тотемните животни - ако някой иска да му добавя лично негово, което той си е измислил, може. Аз просто не мога да измисля повече, сложих почти всичко възможно, което да не звучи нелепо. хД

http://greeks.bulgarianforum.net/
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9666
Рожден Ден : 12.08.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Окт 29, 2012 9:20 am

Така имам няколко идеи..
първата не е нищо осбено(не, че другите са хд) за седмицата на модата, освен тема с дрехи да има и състезание за най- добри съвети..дава се тема и след това всеки пише в темата си според сезона какво да се носи и да..темата с най- полезни съвети печели..
след това..и преди бях давала тази идея, но все пак..за раздел за "Взаимопомощ" вместо да ровим по разделите и да търсим каквото ни трябва, там всеки може да иска съвети и..да разбрахте ме надявам се хд и това е.. хд

demon with wings
it's such a shame for us to die
Александър Белов
Вампир
Вампир

Брой мнения : 2484
Рожден Ден : 10.02.1992

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Окт 29, 2012 9:22 am

Седмицата на мненията може да е през коледната ваканция, примерно? ((: Да, знам, че е още далечко, но е време, когато хората не са заети с училище/университет. ((:

А и щом може ние да си измислим животно, което не е заето и не присъства в списъка, ще ти драсна след малко ЛС за смяна. :Д
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Окт 29, 2012 12:59 pm

Ася. написа:
Така имам няколко идеи..
първата не е нищо осбено(не, че другите са хд) за седмицата на модата, освен тема с дрехи да има и състезание за най- добри съвети..дава се тема и след това всеки пише в темата си според сезона какво да се носи и да..темата с най- полезни съвети печели..
след това..и преди бях давала тази идея, но все пак..за раздел за "Взаимопомощ" вместо да ровим по разделите и да търсим каквото ни трябва, там всеки може да иска съвети и..да разбрахте ме надявам се хд и това е.. хд

За седмицата на модата ще видим, ако го правим и то ще е коледната ваканция.
Колкото до второто, не виждам особено голям смисъл, при положение, че има тема за въпроси.

http://greeks.bulgarianforum.net/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   

Предложения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 15 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next