The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай любимия стил музика на следващия
Пон Дек 04, 2017 12:46 pm by Alice Conrad

» Колко е часът?
Съб Дек 02, 2017 1:52 pm by Alice Conrad

» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Предложения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
Aля Салваторe
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

ПисанеЗаглавие: Предложения   Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..

Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com

АвторСъобщение
Unknown,

Брой мнения : 14002

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 16, 2012 11:22 am

Ейвъри Еванджелин написа:
Теса Монте. написа:
Ами така моята идея не е кой знае колко оригинална и сигурно вече е предлагана, но аз все пак ще понахалствам :д.

Такам значи нали сега всички за вманиачени по "Игрите на глада". Такам аз специално също много харесвам и си мислех дали не можем да си направим и ние нещо такова само дето игри тип " Дневниците". Примерно да има тема в която да се запишат вампирите които искам да участват (хибридите, древните и прочие) и една друга в която да се записват хората и вещиците. След това се прави анкета и се гласува. 10 свръхестествени същества и 10 човека/вещици. След това хората и вещиците да играят ролята на нещо като ловци, които трябва да убият свръхестествените същества или да ги обезвредят. Може специално за тези игри да направите една графа "Здраве" и когато на някой му свърши здравето той да бъде..ликвидиран. И също предлагам пак да има 2-3ма гейм- мейкъри които да създават различни препятствия. Може и всички да бъдат разделени на отбори и да са един срещу друг. А и също така да се проведе в ,,Уондерленд", защото там ще стане някак си по магично и интересно. Такам това е..не е нещо особено така, че едва ли ще ви хареса Smile)

идеята не е предлагана и е наистина гтоина. сигурно довечера ще се обсъди, но според мен специално ще е много трудно да стане с толкова много хора, тъй като обикновено все някой се отегчава. Иначе ако има 100% се включвам като гейммейкър Laughing

и аз ;д
Josh Ackles
Вампир
Вампир

Брой мнения : 999
Рожден Ден : 24.03.1992

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 16, 2012 11:56 am

Tayllor Le'roux. написа:
Теса Монте. написа:
Ами така моята идея не е кой знае колко оригинална и сигурно вече е предлагана, но аз все пак ще понахалствам :д.

Такам значи нали сега всички за вманиачени по "Игрите на глада". Такам аз специално също много харесвам и си мислех дали не можем да си направим и ние нещо такова само дето игри тип " Дневниците". Примерно да има тема в която да се запишат вампирите които искам да участват (хибридите, древните и прочие) и една друга в която да се записват хората и вещиците. След това се прави анкета и се гласува. 10 свръхестествени същества и 10 човека/вещици. След това хората и вещиците да играят ролята на нещо като ловци, които трябва да убият свръхестествените същества или да ги обезвредят. Може специално за тези игри да направите една графа "Здраве" и когато на някой му свърши здравето той да бъде..ликвидиран. И също предлагам пак да има 2-3ма гейм- мейкъри които да създават различни препятствия. Може и всички да бъдат разделени на отбори и да са един срещу друг. А и също така да се проведе в ,,Уондерленд", защото там ще стане някак си по магично и интересно. Такам това е..не е нещо особено така, че едва ли ще ви хареса Smile)

идеята не е предлагана и е наистина гтоина. сигурно довечера ще се обсъди, но според мен специално ще е много трудно да стане с толкова много хора, тъй като обикновено все някой се отегчава. Иначе ако има 100% се включвам като гейммейкър Laughing

и аз ;д

+1 Всичко в стил "Игрите на Глада" ще бъде интересно
http://joshackles.tumblr.com/
Кардам
Върколак
Върколак

Брой мнения : 6305
Рожден Ден : 03.12.1593

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 16, 2012 12:53 pm

Josh Ackles написа:
Tayllor Le'roux. написа:
Теса Монте. написа:

и аз ;д

+1 Всичко в стил "Игрите на Глада" ще бъде интересно

И аз съм за
http://www.adventurworld.niceboard.org
Теса Монте.
Ловец на вампири.
Ловец на вампири.

Брой мнения : 564

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Юли 17, 2012 9:09 am

Съжалявам, че пак досаждам, но имам и още две предложения...надявам се да ви харесват, ащото те ще направят някак си нещата по реалистични..поне според мен.

~ В профила да се добавят пари. И примерно 1 РП пост 10$ разбирасе може да има и други начини. Според мен това ще помогне да стане по- реалистично, защото всеки втори казва, че е от заможно семейство, че има много пари, а в край на сметка никой нищо не върши за да е толкова богат. Дано ме разбрахте Smile))

~ Второ ми предложение е да сложите нещо като меню в баровете и клубовете, защото става малко сложно да си поръчаш нещо за пиене, ако примерно в реалния живот не пиеш и не знаеш спиртни напитки. Доста тъпа идея, но може би това ще улесни до някаква степен хората които не пият..незнам. Smile)

Това е.... не е кой знае какво.... Smile)
Chanel
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Юли 26, 2012 1:13 am

Моето предложение е да има предмет (ценни магически вещи),който да не премахва спомените от миналото.
Chanel
Древен Вампир.
Древен Вампир.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 27, 2012 8:46 am

Новото ми предложение:

1.Да имаме вместо седмица или месец на мненията (игрите),да имаме на рп-постовете,защото повечето пишат само в спама и игрите,отколкото рп-та,а това все пак е рпг форум.

Последната промяна е направена от Rosalie Lavoie на Пет Юли 27, 2012 9:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Теса Монте.
Ловец на вампири.
Ловец на вампири.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 27, 2012 9:17 am

Rosalie Lavoie написа:
Новото ми предложение:

1.Да имаме место седмица или месец на мненията (игрите),да имаме на рп-постовете,защото повечето пишат само в спама и игрите,отколкото рп-та,а това все пак е рпг форум.
+1 +1
Напълно ЗА ще бъде интересно Smile
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6414

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 27, 2012 1:49 pm

ами в момента тече месец на рп-то Smile това е същото
Кардам
Върколак
Върколак

Брой мнения : 6305
Рожден Ден : 03.12.1593

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 3:34 am

Предлагам към тотемните животни да се добавят:

Грифон Може да символизира: възмездие, сила, наблюдателност

Дракон: мъдрост, могъщество и..не ми хрумва
Драконът също може да се раздели на: змей, ламя и хала
http://www.adventurworld.niceboard.org
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 3:45 am

Няма как да ги добавим, защото животните трябва да са истински. Митични същества не сме сложили нарочно.

http://greeks.bulgarianforum.net/
Теса Монте.
Ловец на вампири.
Ловец на вампири.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 6:46 am

Ами така моето предложение не е свързано с героите..значи предлагам да се направи една тема в която се разяснява какво точно представлява тъмблр..как се работи с него, как да си направиш най- важните неща и прочие. Смятам, че ще е интересно за хората които не разбират толкова от това..примерно нали има тема за разяснение на фотошопа може да направите така и за тъмблр..дано рабрахте нещо хд
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 1:19 pm

Сорша Хейл написа:
Няма как да ги добавим, защото животните трябва да са истински. Митични същества не сме сложили нарочно.

не че се заяждам просто ми стана инт. що има еднорог? Смис те също са митични Laughing Laughing Laughing Laughing
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 2:06 pm

Сара Крес написа:
Сорша Хейл написа:

не че се заяждам просто ми стана инт. що има еднорог? Смис те също са митични Laughing Laughing Laughing Laughing

ми ддз хД Просто едно е да се превърнеш в еднорог (кон с рог на главата), друго е да са превърнеш в грифон (животно с глава на орел и тяло на лъв? май така беше) хДД

http://greeks.bulgarianforum.net/
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 2:53 pm

и това е вярно хддд
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юли 30, 2012 3:39 pm

Пък и еднорозите са супер яки. Very Happy

trust no man. fear no bitch.

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/
Калина
Хибрид: Вещер & Вампир

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Авг 05, 2012 6:18 am

Вероятно вече е предлагано, но аз да си кажа:
Предлагам както има конкурси за аватари и подписи да има такива и за РП постове. Все пак това е РП форум и начина на писане би трябвало да е доста по важен от това колко е секси актрисата, която е сложена на аватара. Също така би било интересно да има и конкурс за разказ(разказите да се пращат на администраторите и да бъдат пуснати за гласуване, без да се посочват авторите, за да няма гласуване по симпатии)
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Авг 05, 2012 6:58 am

Ами имаме си конкурс за най-добър РП играч. Иначе за конкурса за разказ, когато администраторките се върнат ще я видят, на мен лично ми харесва. ;3

...............................................................................................................................................

[/color][/center]
Уилям Джърнингън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 2365

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Авг 05, 2012 7:02 am

Подкрепям идеята за конкурса за разказ с две ръце и два крака. ~~
http://www.happytaire.tumblr.com
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Авг 05, 2012 7:05 am

Всъщност идеята ми беше за конкретен пост, не за играч като цяло, но карай...
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Авг 05, 2012 7:09 am

Ами може, обаче според мен ако има такъв конкурс би било по-добре да е направо за най-интересно РП или нещо такова.. смис не само за пост ами за цялото РП. хд

...............................................................................................................................................

[/color][/center]
Chanel
Древен Вампир.
Древен Вампир.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Авг 09, 2012 3:20 am

Такам,моето предложение е да имаме нещо,като тема или раздел именуван: "RP ideas".Понеже повечето от нас се чудят каква да е темата на рп-то,какво интересно нещо да правим,ето и пример:
- В затвора - Вие сте попаднали в един от най - добре охраняваните затвори в света.Тук охраната се грижи,като за кучета за затворниците.Убийствата,опитите за бягство са ежедневие за тази сграда,но никой до сега не е успявал.Тук "главните" обитатели са 3 банди.Ако се внедриш в една от тях,а това означава,че ще трябва да се пазиш всяка минута от прекараното си време.Дали ще успеете да оцелеете или да избягате?От вас зависи.
Амелия Понд
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Авг 15, 2012 7:01 am

Аз ще предложа нещо, което май преди време бяха предлагали, не помня.
В раздела Academy „RPG masters” да се направи нещо като Playlist и там всеки потребител да може да си пуска плейлистата с музиката, която му харесва.
Много ще е яко. ^^
James Bangshot
Вампир
Вампир

Брой мнения : 83
Рожден Ден : 04.11.1803

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Авг 15, 2012 7:13 am

Rosalie Lavoie написа:
Такам,моето предложение е да имаме нещо,като тема или раздел именуван: "RP ideas".Понеже повечето от нас се чудят каква да е темата на рп-то,какво интересно нещо да правим,ето и пример:
- В затвора - Вие сте попаднали в един от най - добре охраняваните затвори в света.Тук охраната се грижи,като за кучета за затворниците.Убийствата,опитите за бягство са ежедневие за тази сграда,но никой до сега не е успявал.Тук "главните" обитатели са 3 банди.Ако се внедриш в една от тях,а това означава,че ще трябва да се пазиш всяка минута от прекараното си време.Дали ще успеете да оцелеете или да избягате?От вас зависи.
това звучи интересно... xD Като изключим че това в затворът е странно Very Happy Very Happy
Eleanor.
Човек
Човек

Брой мнения : 1432
Рожден Ден : 27.09.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Авг 15, 2012 7:15 am

Амелия Понд написа:
В раздела Academy „RPG masters” да се направи нещо като Playlist и там всеки потребител да може да си пуска плейлистата с музиката, която му харесва.
Много ще е яко. ^^

! lowe
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Сря Авг 15, 2012 7:45 am

Eleanor. написа:
Амелия Понд написа:
Много ще е яко. ^^

! lowe

На мен идеята ми харесва, ще я обсъдим с екипа, а междувременно имаме нещо подобно тук. (:

trust no man. fear no bitch.

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   

Предложения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next