The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай любимия стил музика на следващия
Пон Дек 04, 2017 12:46 pm by Alice Conrad

» Колко е часът?
Съб Дек 02, 2017 1:52 pm by Alice Conrad

» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Предложения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
АвторСъобщение
Aля Салваторe
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

ПисанеЗаглавие: Предложения   Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..

Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com

АвторСъобщение
Faye Chamberlain
Вещица.
Вещица.

Брой мнения : 3489

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Май 30, 2011 9:35 am

Доли Уинслет написа:
Предлагам да се направят още 3 държави: Гърция,Турция и Япония
+1 +1 +1
Амброуз Елингсън
Върколак
Върколак

Брой мнения : 212

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Май 30, 2011 10:01 am

Предлагам и няколко потребителя да измислим някаква мистерия или нещо подобно.Ще бъде много яко да го мислим какво ще стане и т.н.
Tayllor McQueen.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 14849

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юни 06, 2011 6:16 am

Предлагам в раздела книги да има 2 форума
1. за новини около книгите - например интервюта с авторите и т.н.
2.За биографии на авторите Smile
-hayley;
Хибрид: Вампир & Върколак
Хибрид: Вампир & Върколак

Брой мнения : 2907
Рожден Ден : 05.05.1015

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Нед Юни 12, 2011 7:41 am

Доли Уинслет написа:
Предлагам и няколко потребителя да измислим някаква мистерия или нещо подобно.Ще бъде много яко да го мислим какво ще стане и т.н.

+1 +1 +1
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пон Юни 13, 2011 11:54 am

Има ли сме много мистерии..съвети и подобни! Но няма желаещи..пише се едно рп и дотам! Ако има повече желаещи ще се заемем, но не мисля, че все още форума е на такова ниво някой да се заеме с някаква мистерия и да я свърши докрай! Поговорете с админката за това!
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Юни 16, 2011 10:26 am

Мисля, че Сара беше достатъчно изчерпателна.

Добавили сме 4-ри нови държави - Русия, Гърция, Турция, Япония...

trust no man. fear no bitch.

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/
Tayllor McQueen.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Юни 21, 2011 4:28 pm

Имам една идея и се надявам да ви хареса Smile Не е нещо голямо ,но... Може във форума Кино и музика да се добави подфорум Песни където да пускаме теми със клип на някоя прсен а заглавието на темата - изпъчнител и заглавое на песента Sara smilie Данп ви хареса Smile

П.П. Сори за правописните грешки пиша от телефона
Chaos.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 12365

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Юни 21, 2011 4:35 pm

Аз предлагам освен рп-та, случващи се в миналото, в Капсулата да може да се пишат и рп-та, които се развиват в бъдещето. Не говоря като че ли действието да се случва примерно през 3011 г., а 20-30 години най-много в близкото бъдеще, за да няма големи разминавания от представите ни за сегашна ера и следваща. (:
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Юни 23, 2011 4:55 am

Дулсе написа:
Имам една идея и се надявам да ви хареса Smile Не е нещо голямо ,но... Може във форума Кино и музика да се добави подфорум Песни където да пускаме теми със клип на някоя песен а заглавието на темата - изпълнител и заглавие на песента Sara smilie Дано ви хареса Smile

Идеята е много добра Smile Smile
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Чет Юни 23, 2011 5:08 am

Персефона Долкинс написа:
Аз предлагам освен рп-та, случващи се в миналото, в Капсулата да може да се пишат и рп-та, които се развиват в бъдещето. Не говоря като че ли действието да се случва примерно през 3011 г., а 20-30 години най-много в близкото бъдеще, за да няма големи разминавания от представите ни за сегашна ера и следваща. (:

На мен ми харесва идеята, ще я запиша в правилата Smile

Наталия Уест написа:
Дулсе написа:
Имам една идея и се надявам да ви хареса Smile Не е нещо голямо ,но... Може във форума Кино и музика да се добави подфорум Песни където да пускаме теми със клип на някоя песен а заглавието на темата - изпълнител и заглавие на песента Sara smilie Дано ви хареса Smile

Идеята е много добра Smile Smile

Можете да пускате клипове на песни в тема със съответния изпълнител, вместо да се прави нов раздел и нови теми. Имам предвид, че например искаш да пуснеш песен на 30 seconds to Mars, отиваш в тяхната тема и пускаш като мнение клиповете им и т.н.

Tayllor McQueen.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:01 pm

В много рпг форуми има пасивни герои.Може и тук да създадем един такъв подфорум до готови герои Smile Smile Smile
Доун МагКуин-Нортман
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 10667

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:04 pm

Не мисля,че е моя работа и се надявам Изи на не ми се разсърди,но то си има тема за готови герои..
Tayllor McQueen.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:05 pm

Не готови герои а Пасивни герои.
Tayllor McQueen.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:06 pm

Тези герои си ги правите вие и те НЯМАТ отделен аккаунт. Не можете да пишете от тяхно име, те са просто съществуващи персонажи, с които си контактувате или живеете.

Това го намерих като описание в един форум.
Доун МагКуин-Нортман
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 10667

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:08 pm

Дулсе написа:
Тези герои си ги правите вие и те НЯМАТ отделен аккаунт. Не можете да пишете от тяхно име, те са просто съществуващи персонажи, с които си контактувате или живеете.

Това го намерих като описание в един форум.

Уф...да вярно аз понеже видях нещо с готови герои и не го дочеток

Едит:Идеята на Али е много добра и аз съм си го мислела..

Последната промяна е направена от Алисия Алварадо на Пет Юни 24, 2011 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ally Stonem
Вампир
Вампир

Брой мнения : 5604

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:09 pm

Имам идея и се надявам да бъде харесана. Тъй като не съм чувала до сега в някой РПГ форум да има такова нещо, реших да предложа моята идея точно тук във форума на Изи. По принцип Мистик Фолс се намира в Америка. И би трябвало езика, на който се говори да е Английски. Ние пишем РП-тата на Български, за да е по-лесно за потребителите. Е, ще дам за пример Лиса Брейдън: Тя е от Франция и понякога пише на Френски в своите РП-та. Нека като пишем извън Мистик Фолс *т.е. Останалия Свят*, който може и разбира се, на който му се иска. Да пише на езика в държавата, която е. Така ще бъде доста по-интересно както за участващите в РП-то, така и за останалите, които имат желание да го прочетат.
Джесика Бенингтън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 2448
Рожден Ден : 01.03.1997

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 4:34 pm

Али Клоуд написа:
Имам идея и се надявам да бъде харесана. Тъй като не съм чувала до сега в някой РПГ форум да има такова нещо, реших да предложа моята идея точно тук във форума на Изи. По принцип Мистик Фолс се намира в Америка. И би трябвало езика, на който се говори да е Английски. Ние пишем РП-тата на Български, за да е по-лесно за потребителите. Е, ще дам за пример Лиса Брейдън: Тя е от Франция и понякога пише на Френски в своите РП-та. Нека като пишем извън Мистик Фолс *т.е. Останалия Свят*, който може и разбира се, на който му се иска. Да пише на езика в държавата, която е. Така ще бъде доста по-интересно както за участващите в РП-то, така и за останалите, които имат желание да го прочетат.

Ами на мен ми харесва,но да речем за някой език дето не знаем ще трябва да използваме гугъл преводач хД
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 5:42 pm

Дулсе мисля, че на никой няма да му се занимава да си прави нови герои! Изи като се върне ще помисли, но не мисля, че идеята ще й хареса.

Али това може да го договориш със своя рп герой! Ние не може да задължаваме някой да пише на друг език!

Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юни 24, 2011 5:49 pm

Абе, може да ви се стори малко глупаво, но след като Клаус ( в сериала) е хибрид, защо и тук да не може да се прави герой хибрид (м/у вампир и върколак) освен хора, вампири, вещици и върколаци.

http://greeks.bulgarianforum.net/
Ally Stonem
Вампир
Вампир

Брой мнения : 5604

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Юни 28, 2011 7:18 am

С Алисия Алварадо обмислихме едно предложение. Имаме идеята да се направи нещо като Биг Брадър. Тоест ще има къща, но няма да е като всяка друга във форума, а ще е категория. Всяка стая ще е отделна тема. Така Биг Брадър ще вижда кой, какво и къде прави. Ще има анкета кои да са хората в къщата, това ще са 4 момичета и 4 момчета. Водещия на Биг Брадър ще е някой пак избран с анкета. Биг Брадър ще продължи 16 дена, като НЕ МОЖЕ да се напуска къщата, по негово желание. През два дена ще бъде гонен човек от къщата. Ще има предизвикателства, от сорта на: Момче1 да преспи с Момиче2. Надяваме се идеята да бъде харесана и приета.
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Вто Юни 28, 2011 8:19 am

Сорша, както си забелязала Клаус е само един. Ако направим хибриди, всеки втори потребител ще бъде такъв, и играта се обезмисля. По същата причина сме направили ограничение във възрастта, понеже всички искат да бъдат най-старите, най-всемогъщите и недосегаемите, а по този начин тръпката се убива. Ще имаме един единствен хибрид, който ще бъде Клаус по прототип на този от сериала.

Идеята на Али за езиците - никой няма да разбира какво пишем. Онлайн преводачите превеждат буквално и ужасно некачествено, а не всички знаят език.

Предложението за Биг Брадър ще го обсъдим с модераторите и ако решим, че можем да организираме подобно нещо ще го пуснем.

Към Дулсе, след като те нямат отделен акаунт и ние си ги правим, то ние вече имаме такива, като измислените бармани и сервитьори, които ни носят напитки в баровете и т.н. Поне аз така разбрах твоята идея, ако можеш да ми го обясниш по-подробно на ЛС.

Sally Clermon
Вампир
Вампир

Брой мнения : 5772

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 08, 2011 8:09 am

Ами аз имам едно предложение ,отдавна ми се върти в главата.
След като има раздел "Свят" , и доста хора пътуват може да има раздел за телефонни разговори ,имейли и писва.Не може да си говорим по телефонна в обикновенно РП,може да се говори от две места.Да не е необходимо да се пишат повече от няколко реда само реплики.Или пък в писмата да могат да се пращат картички ,от местата които са посетени, или в имейлите ,всички да си измислят имейли и да се изпращат.

Знам ,че е малко странно но реших да я споделя Smile
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 08, 2011 12:37 pm

На мен много ми харесва..особено това с писмата и картичките! Да видим Изи какво ще каже Smile
Sally Clermon
Вампир
Вампир

Брой мнения : 5772

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 08, 2011 12:38 pm

Да , иначе как ще ти пращам картички като замитеш или аз Sara smilie
Изaбелa
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Пет Юли 08, 2011 1:05 pm

Аз също съм съгласна. Ще напиша правила на раздела и утре - други ден ще го пусна Smile

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   

Предложения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 17Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next