The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай любимия стил музика на следващия
Пон Дек 04, 2017 12:46 pm by Alice Conrad

» Колко е часът?
Съб Дек 02, 2017 1:52 pm by Alice Conrad

» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Площада на свободата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Площада на свободата   Чет Мар 10, 2011 3:40 pm

First topic message reminder :

Площада е кръстен така заради множеството гълъби, които летят там!

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Нейтън Евънс
Върколак
Върколак

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Чет Дек 29, 2011 1:06 pm

Кандис ми зашлеви един лек шамар, при което аз се обърнах към нея и се засмях. Беше сладка като се ядоса.
-И как по-точно си нормален.Когато температурата ти е минимум 40 градуса,а аз умирам от студ в това време! - каза ми тя.
- Е, да, затова под якето съм с къс ръкав. Не ми пречи да ходя и само по гащи посред зимата. Кандис, моля те, не изтерясвай. Въпреки всичко, ще те разбера ако решиш, че.. Хм, не искаш да дружиш с откачалки. Даа, може би аз в действителност съм откачалка. Магическия свят, всичко, вампири, вещици.. Звучи откачено. - засмях се сам на себе си.
Прегърнах я с едната си ръка, исках да направя всичко, че да се успокои. Макар че, както споменах вече, беше много сладка ядосана.
Rose Queen
Човек
Човек

Брой мнения : 457

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Чет Дек 29, 2011 1:19 pm

И на всичкото отгоре се смееше.
-Как искаш да не полудявам,когато ми казваш че съществуват всички онези същества,от които съм се страхувала,а и от някой все още.Особено сега,след като знам,че са истински!-стегнах се,когато ме прегърна.Погледнах го бегло и веднага сведох поглед.Всичко щеше да бъде толкова различно вече.
-И все пак трябваше да ми кажеш!-казах и го ударих по рамото.Направих тъжна физиономия се облегнах на него.Излъчваше такава топлина,та започваше да ми става дори горещо.
И какво като беше върколак.Той все пак беше същият Нейтън,с който се запознах.И все още беше най-добрият ми приятел!Нямаше да развалим отношенията си,само заради промяната в расите.Обърнах се изцяло към него и го погледнах право в очите.
-Ти винаги си бил и винаги ще си останеш най-добрият ми приятел каквото и да става.-въздъхнах тежко,усмихнах се съвсем лекичко и го прегърнах.Не знаех как щях да свикна с тази мисъл,но предполагам че с времето ще става все по-лесно.
-Нали обещаваш,че ще отидем до Лондон,някой път?!-погледнах го детински и се засмях,все едно не ми беше казвал нищо.Щях да пропускам частта да се сещам,че не е човек напълно.
Нейтън Евънс
Върколак
Върколак

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Чет Дек 29, 2011 3:23 pm

За мое щастие Кандис се овладя, вече не го приемаше така.. истерично както преди малко. Бях щастлив, не ме помисли за откачен психопат, хубаво. Освен това не се.. отврати от факта, че съм по-различан, така да се каже.
-Ти винаги си бил и винаги ще си останеш най-добрият ми приятел каквото и да става. - каза Кандис, при което се усмихнах.
-Е, радвам се да го чуя.
-Нали обещаваш,че ще отидем до Лондон,някой път?! - засмя се Кандис.
-Естествено, че да, пък и нищо лошо няма в това да посетя родния си град отново..
Rose Queen
Човек
Човек

Брой мнения : 457

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Чет Дек 29, 2011 3:49 pm

Постоях още малко сгушена в него,след което се отдръпнах.
-Купил ли си си къща вече?-искаше ми се да отида някъде на топло.Можеше да отидем и в нас,щях да направя хубав топъл чай,също така щях да го разпитвам за подробности.
-Трябва и да се радваш.-подсмихнах се леко и оправих шапката си.
-Пие ли ти се чай?Имам всякакъв.-всъщност сега като го погледнах,беше се и разхубавил освен,че си беше сменил расата.Премахнах тези мисли от главата си и се съсредоточих върху Нейтън.
-Е,какво ще кажеш?На теб може и да не ти е студено тук,но на мен да,така че ако обичаш ... решавай по-бързо.-усмихнах се чаровно и го погледнах очаквателно.Пъхнах ръце в джобовете на якето си и започнах да се движа насам-натам,като прикляквах с краката си.Може пък и да имаше среща знаех ли.
-Всъщност ако имаш среща или нещо подобно ... -колко глупава бях само?Не го бях попитала дали въобще е свободен за чай или за кафе или за каквото и да било.
Laura Bellerose.

Брой мнения : 37
Рожден Ден : 19.11.1999

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Вто Яну 10, 2017 12:24 pm

Темата се заключва поради липса на активност.
При желание да се отключи пишете на модератор.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   

Площада на свободата
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6