The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай любимия стил музика на следващия
Пон Дек 04, 2017 12:46 pm by Alice Conrad

» Колко е часът?
Съб Дек 02, 2017 1:52 pm by Alice Conrad

» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Площада на свободата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Сара Крес
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

ПисанеЗаглавие: Площада на свободата   Чет Мар 10, 2011 3:40 pm

Площада е кръстен така заради множеството гълъби, които летят там!

Върнете се в началото Go down
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

Брой мнения : 1217
Рожден Ден : 16.07.1996

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:08 am

Джул беше оставила Сали на грижите на една от нейните любими каки.
Разхождаше се насам натам, като вече се любуваше на глъбите , намиращи се на площада на свободата.
Щеше много да й хареса на Сали тук, сред тези птички.
Купи си едно нормално кафе от едно магазинче и седна застана посредата на площада, съжалявайки че не взела фотото.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:14 am

Едуард стана доста рано от новата къща, в която се бе преместил и реши да излезе навън. Може би за да си набележи друга жертва.. Вампирът тръгна в непозната за него посока. Всъщност почти всичко в града бе непознато за него, тъй като бе тук от скоро. Той се озова на един огромен площат, където нямаше много хора. Всъщност това може би му се струваше така, заради множеството гълъби, обитавайки свободно това място. Едуард крачеше бавно напред с ръце в джобовете. Пред него стоеше някаква жена, затова той реши да се запознае с нея.
- Хубав ден за разходка, а? - провлачи тихо и се усмихна.
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:17 am

- Хубав ден за разходка, а? -провлачи, някой тихо зад нея, явно беше мъж.
-Явно да.-отвърна също с усмивка.
-В този хубав ден всеки има нужда от разходка.-допълни и погледна мъжа.
-Аз съм Джулия, Джул.-представи се и подаде ръката си, която беше затоплена от кафето.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:23 am

- Едуард. - отвърна тихо вампирът и пое ръката й. Още преди да я бе докоснал, Едуард знаеше, че не е човек. Е, явно не беше и вампир. Не оставаха много вариянти..
- На истина, това приятно време е само за разходка. Хората, които са на работа или вкъщи не знаят какво изпускат. - отбеляза философски той. Гълъби продължаваха да прииждат на площада. Ако продължаваха да се трупат със същото темпо, скоро нямаше да има къде да стъпват...
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:28 am

- Едуард. - представи се той и пое ръката й.
Беше стодена, а й той беше блед, тези характеристики ги притежаваше само един вид-Вампирите, но не искаше да показва все още тя от кой вид е.
Все пак думите на Алекс се бяха запечатали в главата й, че всеки вампир би я убил.
-Да прав си, но пък гледката е хубава, въпреки прекалено многото гълаби.
-Е Едуард, явно не се познаваме, но не съм те и виждала досега.-започна познатия разговор, за опознаването.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:36 am

- Да, доста е приятно. Въпреки, че аз лично не съм привърженик на гълъбите. И когато са толкова много.. дразнещо е. - каза Едуард като се опита да не бъде толквоа съмнителен и да завържат някакъв нормален разговор.
- Ами аз съм от скоро в града и може би затова не си ме виждала. Всички ли познаваш тук, та веднага се усети, че съм нов? - попита и се усмихна. Всъщност никога до сега не се налагаше да се усмихва толкова, но това бе част от преструвката..
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:41 am

- Ами аз съм от скоро в града и може би затова не си ме виждала. Всички ли познаваш тук, та веднага се усети, че съм нов? - попита ме той и се засмя.
-Дали познвам всички..не точно, но по-голямата част от жителите на градът да.
-Мога да ти бъда екскурзовод.-изтърси тя и се засмя.
-Не те задължавам, просто се пошегувах.-добави и отново пусна чаровна усмивка.
-И все пак наистина, нямаш ли някакви познати тук?-продължи разговора...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:46 am

- Познавам едно момиче, казва се Тейлър. Но само нея.. - излъга той. Едуард познаваше и една вампирка - Наталия. Тя бе една от неговите играчки в града.
- Ами ако искаш можеш да ме разведеш някъде наоколо. Да ми покажеш по-интересните неща в града. Тъй като за мен всичко тук е ново. - добави вампирът.
- Може да започнем с любимото ти място в града. Какво мислиш?
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:50 am

- Може да започнем с любимото ти място в града. Какво мислиш?
-Може, ами не са много.-отвърна и отпи от кафето, което вече не беше толкова топло.
-Само две са...Розовата градина и Парка край реката, както и...моята къщичка.-допълни и се усмихна.
-Ммм добре, поне разбрахме, че познваш някой, макар и само един човек...е не точно аз съм втората.-продължи.
-Ами ти някое място, което ти е направило най-голямо впечатление?-попита и се усмихна.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 10:59 am

- Всъщност нямам любимо място. - отвърна й Едуард.
- Ами по-късно можем да минем тогава през Розовата Градина и Парка край реката, а след това и през.. къщата ти. - засмя се вампирът, след което допълни - Шегувам се.
Всъщност не се шегуваше, щеше да е добре ако тя направи тази грешка да го покани в къщата си. Там евентуално щеше да има още някой върколак или вампир, който да стане негова жертва.
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 11:12 am

-Няма проблем, аз приемам и гости, но....прекалено отскоро те познавам.-отвърна и се запъти към едно близко кошче, за да изхвърли чашата от кафето.
-Ами ти къща, апартамент или си на хотел?-попита и се замисли незнайно за какво.
-Все пак и аз очаквам да бъда поканена.-чустваше, че се натрапва много.
Чустваше лека умора в краката си, затова тръгна към близката пейка, а той я последва
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 11:28 am

- Права си, напълно непознат съм за теб. А и няма причина да ме каниш у вас.
- Аз съм на нещо като хотел. По скоро на квартира. - отвърна Едуард и последва Джул до пейката.
- Щом очакваш да си поканена, ще те поканя. Няма проблем.. - добави оригиналният. Той знаеше, че тя му няма голямо доверие.. Това бе нормално. Всъщност като чели го подозираше в нещо..
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 11:44 am

-Значи да се чуствам поканена.-подхвърли шеговито тя.
-Преди да решиш да дойдеш в Мистик Фолс, къде беше?-попита любопитно
-От къде си?-добави.
-Каква е гадната история, която съпътства живота ти?-продължи с натрапчивите въпроси.
-Извинявай за любопитството, но за да си кажеш здравей с входната ми врата, тярбва да те познавам, поне минимално.

Последната промяна е направена от Джулия Бел на Нед Мар 27, 2011 2:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Съб Мар 26, 2011 12:49 pm

- Няма гадна история, защо трябва да има някаква гадна история, която да ме е накарала да дойда тук? Да не би всички живущи тук да са се преместили, защото нещо лошо се е случило в живота им? - попита шеговито Едуард.
- Идвам от Холандия. Там живях през почти целия ми живот. Тук не съм за постоянно, просто нещо като екскурзия. - отвърнах и на следващия й въпрос.
- Нормално е да ми задаваш въпроси, както и аз на теб. Няма за какво да ми се извиняваш.
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 2:22 am

-Няма гадна история, защо трябва да има някаква гадна история, която да ме е накарала да дойда тук? Да не би всички живущи тук да са се преместили, защото нещо лошо се е случило в живота им? - подхвърли той.
-Колкото и гадно да звучи, това е гадната истина.-отвърна и се усмихна.
-Повечето ,,хора'' тук, са преживели нещо гадно, нещо което продължава и сега да ги тормози.-допълни и се загледа в крачещите наоколо гълаби.
-Добре твой ред е.Питай ме нещо.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 2:33 am

- Благодаря, че ми позволи.. - каза престорено Едуард.
- Всъщност имам няколко въпроса. Къде си живяла преди да се преместиш тук? На колко години си? Имаш ли си приятел? Къде живееш сега по-точно? И последният... Кога обичаш да се разхождаш? През деня, когато слънцето пече и е пълно с млади хора или вечер, когато можеш да се насладиш на луната и спокоиствието? - последният въпрос на Едуард бе доста докачлив и тя със сигурност щеше да се сети за какво става въпрос. Или поне така си мислеше.
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 2:51 am

-Всъщност имам няколко въпроса. Къде си живяла преди да се преместиш тук? На колко години си? Имаш ли си приятел? Къде живееш сега по-точно? И последният... Кога обичаш да се разхождаш? През деня, когато слънцето пече и е пълно с млади хора или вечер, когато можеш да се насладиш на луната и спокоиствието? -
-Родена съм Италия, живяла съм там до 5 годишна, след това с мойта дойка се преместихме в Мистик Фолс, а да и съм на 18.-отговори, като обмисляше отговорите си.
-Не нямам сериозен приятел, иначе приятели много.-отвърна и се засмя.
-Живея в квартал "Бейкър Стрийт", а относно разходките, обичам да се разхождам и вечер и денем.
-Ами вие вампирите, напоследък излизате когато си искате.-изтърси Джул, малко закачливо с усмивка.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 3:18 am

Джулия бе доста директна и това накара Едуард да се усмихне самодоволно, но едвали щеше да е толкова самонадеяна ако знаеше каква е възрастта му.
- Ами аз излизам, когато си поискам. За другите не знам и не ме интересува. - отвърна й хладнокръвно.
- А ти в какви отношения си с "вампирите"? Не може да нямаш поне няколко такива приятели. Все пак тук е пълно. Нали? И аз мисля, че е редно някои да изчезнат от тук.. Лично мнение. - каза отново престорено Едуард.
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 3:22 am

- А ти в какви отношения си с "вампирите"? Не може да нямаш поне няколко такива приятели. Все пак тук е пълно. Нали? И аз мисля, че е редно някои да изчезнат от тук.. Лично мнение.
-С повечето съм в добри, но и повечето не знаят каква съм.-отговори.
-Майка ми е вампир, приемния ми баща е вампир, приятелите са ми вампири.-продължи.
-Може би и ти, ще си от тях.-допълни.
-Мммм...азми твоята възраст, изглеждаш на доста вампирски години, заради държането ти.
-Хладнокръвн, непрощаваш, това е описанието ми за теб.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 4:20 am

- Ха.. Непрощаващ? И как го определи това? - попита заядливо Едуард.
- Да, един от тях съм но не съм много възрастен. Само на 313 години. - излъга вампирът. Не искаше да разкрива, че всъщност е на 3000 г. и отгоре.
- С толкова много приятели вампири, трябва да си в добри отношения. Но ми е много чудно, как те не познават каква си. От далеч си личи, че не си човек. Поне аз мога да те различа от доста голямо разстояние.
Джулия Бел
Ловец на духове.
Ловец на духове.

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Нед Мар 27, 2011 7:54 am

- Ха.. Непрощаващ? И как го определи това?
-По начина, по който говриш с мен.Личиси, че различен..вампир.-отвърна му тя.
- С толкова много приятели вампири, трябва да си в добри отношения. Но ми е много чудно, как те не познават каква си. От далеч си личи, че не си човек. Поне аз мога да те различа от доста голямо разстояние.-продължи той
-Не казвам, че всички знаят..само трима, майка ми, баща ми и Алекс, а сега и ти.-отговори
-Защо? Нима искаш да ме убиеш?-допълни със сериозен тон.

????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Пон Мар 28, 2011 7:08 am

- Нима искаш да ме убиеш? - предположи Едуард. Всъщност той не харесваше върколаците, но тук бе дошъл не заради тях.
- Не съм казал такова нещо. Дори и да исках, щеше да ми бъде доста трудно.. Особено ако е пълнолуние. Сигурно си хубава във формата на вълк?! - каза той и се подсмихна леко.
Всъщност той нямаше проблеми с убиването на върколаци, но не това бе целта му.
- А ти убиваш ли вампири, когато се превърнеш или в тази форма? - попита с все толкова студен тон. Едва ли Джул щеше да бъде толкова спокойна и директна, ако знаеше истинската му възраст. Преди Джул да е дала какъвто и да е отговор, Едуард трябваше да тръгва.
- Ще се видим отново. - каза студено, след което тръгна назад по пътя.
Nadia Petrova
Прероден вампир.
Прероден вампир.

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Чет Мар 31, 2011 3:55 pm

Щом излязохме от пицарията се приготвихме за разходка.Трябваше да ходя с десет торби дрехи,но не ми тежаха така че,нямаше проблем.По пътят Али скачаше и се радваше,усмихвах се всеки път,когато кажеше нещо.Определено с тях беше забавно.След малко забелязах,че сме на Площада на Свободата,едно прекрасно място,което обожавах.
-Жалко,че няма гълъби,иначе е прекрасно!-казах накрая.Имаше няколко пейки,седнахме на една от тях.
Ally Stonem
Вампир
Вампир

Брой мнения : 5604

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   Чет Мар 31, 2011 4:00 pm

Седнахме на една пейка и аз казах:
- Алекс има ли още кола?
Цялата сияех, знаех че не трябва да пия кола. Захарта ми идваше в повече, но не можех да устоя, това ми беше любимата напитка. Вдигнах кафявите си очички към Бела и се засмях.
- Хей искаш ли някой път да си играем на модно ревю?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Площада на свободата   

Площада на свободата
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next