The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Вилата на Сорша Хейл

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Вилата на Сорша Хейл

Писане by Изaбелa on Сря Мар 09, 2011 6:33 am

First topic message reminder :

Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Re: Вилата на Сорша Хейл

Писане by Сорша Хейл on Вто Авг 21, 2012 9:15 am

- Ако не друго, обещавам поне да си помисля. - усмихнах се в отговор, подавайки му листа и химикалката от масичката. След като Нейтън се виждаше с други жени и спокойно споделяше, че не ме обича вече, може би и аз трябваше да започна отново да се виждам с други хора. - Но засега трябва да остана сама, за да разбера какво искам. - допълних и го прегърнах.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Писане by Дженсън Сноу on Вто Авг 21, 2012 9:19 am

Набързо написах номера и адреса и оставих листа на масата. Надявах се да избере да бъде с мен,защото щеше да е ужасно неловко,защото все пак смятах да остана в града,а това означава,че щяхме да се виждаме из града,което си е добра причина да напусна града на минутата.
- Е,когато искаш ми звънни,но да знаеш,че няма да чакам дълго. - усмихнах се,не исках да `и давам някакъв краен срок,но не можех да стоя така дълго време.
Надявах се цялата тази история да придобие смисъл накрая. Още една последна прегръдка и излязох от къщата.
Дженсън Сноу
Вампир
Вампир

Брой мнения : 527

Писане by Макс. on Пон Май 27, 2013 7:49 am

Стоях пред вратата, оглеждайки вилата, която правеше доста добро впечатление. Защо бях дошъл всъщност, не очаквах да бъда приет с отворени обятия, дори предполагах, че Хейл няма да ме покани. И щеше да е в пълното си право да не го направи. Въпреки всичко обаче, след срещата ни на скалата имах още по-голямо желание да я опозная... и да я направя моя. Пък и бях сигурен, че и тя не е безразлична.
Позвъних на вратата, но никой не отвори, вътре нямаше движение. Ами да, все пак това беше вилата й, едва ли живееше тук постоянно, вместо да си създаде удобството да си иде в къщата в града. Е, нищо не ми пречеше да почакам малко. Все пак креслото на верандата изглеждаше доста удобно.
Макс.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 22

Писане by Сорша Хейл on Пон Май 27, 2013 12:34 pm

Бях прекалено великодушна да отстъпя тялото отново на приемничката си, но времето й изтече. След като отново можех да го управлявам се запътих към вилата й в гората. Предпочитах спокойствието там, от колкото градската й къща, където всеки можеше да я потърси по всяко едно време. За съжаление обаче, и на тази веранда я чакаше някой. Ама защо се бях настанила в тялото на злобна развратница? Тази жена нямаше ли и момичета за приятелки? И все пак не можех да отрека - мъжът, който търпеливо чакаше, изглеждаше зашеметително. Чудех се дали го познава, или това е поредният тип, който беше дошъл да й иска услуга.
Усещах как ми се съпротивлява. Опитваше се отново да възвърне контрол над тялото си, но този път го правеше с някакво особено нетърпение. Поразрових спомените й, опитвайки се да намеря отговор за госта, но сякаш се удрях в непробиваема стена.
"Кой е този мъж, че така ревностно пазиш спомените си за него?"
"Бягай от там, бягай, не го доближавай!"
Леле, искаше й се да ме разкъса. Явно беше важен. Естествено, пренебрегнах думите й и изкачих набързо няколкото стъпала, които ни деляха. Усмихнах се кокетно, прокарвайки ръка през косата си и се опитах да вляза в ролята на вещицата.
- Здравей. Радвам се да те видя. - сега оставаше само да разбера кой е, ако не от нея, то от самия него.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Макс. on Сря Май 29, 2013 7:37 am

Значи, в момента бях изключително потресен. Тя сериозно ли ми каза това? Беше боядисала косата си в червено, изглеждаше някак странно, все едно не беше себе си. И определено не се държеше така. Очакваше се, че щом ме види ще замахне с малките си ръчички и ще ме изпрати в другия край на гората, завладяна от гняв, или пък ще побегне панически, опитвайки се да спаси живота си от мен, въпреки че отдавна се бях отказал от намерението си да я убивам. Изправих се бавно, приближавайки се към нея с една-две крачки, стеснявайки разстоянието почти до минимум. Гледах я право в очите, в които не гореше обичайното пламъче. Какво се беше случило с вещицата?
- Ти... се радваш да ме видиш? - тонът ми издаваше недоумение и любопитство. Трябваше да знам какво беше променило мнението й така изведнъж и трябваше ли да се притеснявам от факта.
Макс.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Сорша Хейл on Сря Май 29, 2013 8:38 am

Хм, какво пропусках? Кой нямаше да се радва да види такъв сексапил, стоящ срещу него? Явно глупавата ми приемница.
- Ами... да. - явно имаха някаква предистория, която подсказваше, че не би трябвало да съм щастлива от срещата с този мъж, но честно казано не ме интересуваха сложните взаимоотношения на вещицата с половината град.
Плъзнах пръст по гърдите на вампира, проследявайки перфектно изваяните плочки и прехапах устна, гледайки го в очите.
- Харесва ли ти промяната ми? Мисля, че червената коса ми отива повече. Едно време се е смятало, че такива жени са вещици, пратени от дявола. Каква ирония, не смяташ ли? - мърках тихичко, докато светлите му очи ме гледаха недоумяващо и любопитно.
Хейл не знаеше какво я дразнеше повече. Фактът, че не може да вземе контрол над тялото си и да избяга по възможно най-бързия начин, преди Макс да е решил, че отново е жаден и да я пресушил, или фактът, че Ерида проваляше всичко. Тя трябваше да е горделива и ината като нея, да пуска злобни коментари по негов адрес и да не се оставя да скъсява разстоянието между тях, защото очите му щяха да я омагьосат... да потъне в тях. Винаги ставаше така. Въпреки че умовете на двете работеха по различен начин, то тялото им беше едно и откликваше по един начин, който подкосяваше коленете им и замъгляваше трезвата им преценка. А вещицата изпитваше изгаряща ревност от факта, че някаква си богиня открадна не само тялото й, ами и специалните й мигове с този древен.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Макс. on Нед Авг 25, 2013 7:38 am

Единственото, което смятах в момента, беше че Хейл тотално е загубила връзката с главния си мозък. Изучавах движенията ѝ внимателно, а по лицето ѝ се изписваше някаква странна емоция - изглеждаше така, сякаш води вътрешна борба със себе си.
- Е, ако се е смятало също, че вещоцоте нямат и капка останало чувство за самосъхранение, тогава е абсолютно нормално за теб, да боядисаш косата си. - направих още една малка крачка, скъсявайки разстоянието между нас до минимум и завъртях един от кичурите ѝ на пръста си. - Но като брюнетка те харесвах много повече. - загледах се в очите на вещицата, в които гореше едно особено специфично пламъче, което казваше "привличат ме неща, които са вредни за здравето ми", а след това плъзнах ръка по гърба ѝ и я спрях на кръста ѝ, придърпвайки я по-близо до себе си. Дясната ми ръка пък подръпна краищата на косата Й, принуждавайки я да ме погледне в очите. Можех да усетя как дъха ѝ се накъсва. После я целунах. Натоятелно и бързо, агресивно. Устните ми се притиснаха в нейните, принуждавайки ги да се разтворят, за да се заиграя с езика ѝ. Една малка рекация ми беше нужна, за да се потвърдят съмненията ми.
Макс.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Сорша Хейл on Нед Авг 25, 2013 4:43 pm

Съществата в Мистик Фолс бяха тотално изчаткали. Да му харесва повече като брюнетка? Мен ако питаше приемницата ми имаше нужда от посещение при стилист, който да ѝ налее малко мозък в главата по отношение на модата, но ѝ беше достатъчна услугата, че докато имах контрол над тялото ѝ, щеше да си остане червенокоса.
Сексапилът пред мен бавно се приближи, определено знаеше как да действа, въпреки че едва ли щях да му обърна особено внимание, ако бях в собственото си тяло. Имах да върша по-важни неща от това да развратнича нагоре-надолу по цял ден. Пък и знаеше как да се целува, това не можех да отрека. Отвърнах на настоятелността му, притискайки се по-близо до него, увивайки крака около кръста си, като използвах стената за опора. Ръцете ми се плъзнаха под блузата му, а от устните ми се отдели тих стон. И все пак все още разсъждавах, не си позволявах да загубя контрол.
Хейл се разкъсваше от факта, че интимните ѝ моменти с Макс вече не бяха толкова интимни. В момента мразеше богинята не само защото беше отнела контрола над тялото ѝ. Беше ѝ отнела контрола над отношенията ѝ с Макс. Можеше да усети устните му да обсипват лицето и врата ѝ с целувки, усещаше как попива аромата ѝ, как ръцете му изучават всеки милиметър от тялото ѝ. Той искаше да я притежава, а тя не можеше да потисне желанието да му се отдаде.
- Хейл. - изръмжана в ухото ѝ, тази дума съдържаща толкова страст и жажда за притежание, срути всички стени, които я спираха. Тъмнокоската разбра, че ласките му са предназначени само и единствено за нея, както древният беше разбрал, че нещо не е наред. Рускинята усети как възвръща контрола си, ухапа долната му устна, усещайки вкуса на кръвта му, а после десният ѝ юмрук се удари в бузата му, принуждавайки го да я пусне да стъпи отново на земята. Ерида нямаше право да чувства това, което инфектираната искаше да чувства занапред - да усеща Макс и това как той я притежава.
- Никога повече не прави така. - процеди през зъби.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5