The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Yesterday at 5:16 pm by Дастан ибн Фадлан

» Промяна на името на героя
Нед Май 13, 2018 7:52 am by Thea O'Konoel.

» Да броим до 4000.
Вто Май 08, 2018 12:21 am by Кардам

» Търся си /gif/
Сря Май 02, 2018 12:06 am by Cher Night

» Нашият любим спам!
Сря Апр 18, 2018 5:07 am by Кристин Рейнс

» Другарче за РП!
Пон Апр 16, 2018 1:13 pm by Кардам

» Игра с думи
Съб Апр 14, 2018 6:52 am by Кардам

» Вила "Vokill"
Пет Апр 06, 2018 8:48 am by Christian Vokill.

» Въпроси
Нед Апр 01, 2018 4:00 pm by Thea O'Konoel.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Вилата на Сорша Хейл

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Вилата на Сорша Хейл

Писане by Изaбелa on Сря Мар 09, 2011 6:33 am

Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Re: Вилата на Сорша Хейл

Писане by Сорша Хейл on Нед Юли 10, 2011 3:39 pm

Верандата:

Двора:

Басейна:

Фонтана:

Люлката:

Гостната:

Хола:

Трапезарията:

Кухнята:

Стълбището:

Спалнята и банята на Сорша:

Спалнята и банята за гости:

Детската стая и баня:

Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Писане by Desmond Dessollié. on Пет Юли 29, 2011 6:56 pm

Бутнах вратата, която беше отворена. Бях бесен след разправията с Изабела и Дейвид. Тук трябваше да се помещава Инфектираната вещица.
-Където и да си, знам, че си Инфектирана, АЗ съм Кралят. АЗ съм Създателят ти!- пред МЕН застана вещица. Лусия ги избира красавици. Всичко по нея, целият й аромат ухаеше на МагКуин, сякаш беше нейна собственост. Като кученцата, както те си маркираха територията така и Лусия бе оставила присъствието си тук.
- Щяла си да ме убиваш чувам. Нека се запознаем.- Лусия щеше да остане изключена докато не пожелаех да променя това,а тук нямахме нужда от помощта й, противната й помощ.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 327

Писане by Сорша Хейл on Пет Юли 29, 2011 7:10 pm

Бях убила Саманта... защо по дяволите го направих?! В какво се бях превърнала? Мисленият ми монолог беше прекъснат, в момента, в който усетих чуждото, непознато, заплашително присъствие във вилата. Всяка клетка в мен ми казваше да не слизам по стълбището, защото това беше Той. Но имах ли друг избор? Естествено, че не! Застанах на последното стъпало и въпреки сковаващия ме страх го погледнах право в очите.
- Моята създателка е Лусия МагКуин. - произнесох бавно, но в гласа ми се усещаше твърдост. "Мисли за птичките, за катеричките, за баровете в града, но не и за близките ти хора", повтарях си на ум. Знаех, че може да прочете всяка моя мисъл, което само усилваше страха ми. Лусия не беше споменала, че ще се срещам с Него на четири очи.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Съб Юли 30, 2011 12:24 pm

-Тя дори не предполагаше, че АЗ бих подранил.- пристъпих към нея.
-Тя ти е сторила нещо толкова ужасно, а ти си се съгласила. Измъчи ли те, заплаши ли те или спа с теб? Не можеш да отречеш, че тялото й е перфектно.- поредната хубава мисличка прочетена от МОЯ милост. Не беше трудно дори и да не бях го правил:
- Виждам, че ти е подарила няколко секунди на върховно удоволствие от страна на прекрасните й устни.- честно се замислях дали Лусия забелязваше този свой недостатък. Честно.
- Тук ли си живееш, може ли да остана при теб?-казах бутайки с лакът вратата. Чувствах се добре, почти като у дома си.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Съб Юли 30, 2011 12:33 pm

Нямаше смисъл да му отговарям, Той така или иначе се самопокани. А аз си мислех, че тук ще съм на сигурно, след като не съм канила никой... каква глупачка! Докарах някакво жалко подобие на усмивка и отстъпих заднешком едно стъпало по-нагоре.
- Не ме е принуждавала по никакъв начин... дори ми остави избор. - изстрелях бързо. - Но за второто, ще трябва да се съглася с теб... красавица е, разбирам защо я обичаш. - Глупачка, глупачка, защо поне веднъж не си държа езика зад зъбите, но нее, трябва постоянно да предизвиквам противниците си, идиотка!

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Съб Юли 30, 2011 1:00 pm

-Такива като нея не могат да бъдат обичани, те не могат да бъдат обичани.- побеснях. Чувствах се сякаш някой МИ беше прочел сърцето. Не исках да я нараня преди да подразня, но това наистина МЕ предизвика. Вдигнах ръка и вещицата застана във въздуха:
- Ако искам мога да ти премахна инфектирането и да си останеш проста вещица- жената, стояща във въздуха ми беше пределно ясна. Знаех, че Лусия го е разбрала също. Толкова много ми харесваше идеята, че бях създал изключително добър Инфектиран вампир. Лу-си-я, връхчето на езика ми прави три докосвания. Лусия щастие за сърцето МИ и огън за слабините МИ.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Съб Юли 30, 2011 1:06 pm

Не се и учудвах, просто трябваше да си мълча, тъмнокоса идиотка.
- Ако искаш го направи... - казах трудно поемайки си дъх, имах чувството, че някой ме е стиснал за гърлото - ...но каква полза, тя ще намери някоя друга, за да довърши плана си до край. - размахах крака във въздуха. - А най-лошото е, че ми е въздействано да ви убия, разбираш ли, дори и да не искам, дори и да не успея, ще трябва да направя всичко възможно. Но... предполагам знаеш тази малка подробност.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Съб Юли 30, 2011 1:35 pm

- Я дай пак.- нищо не разбрах от трогателната й серенада. Не мислех, че можеше да й се размине, но май беше права, че дори да я убиех Лусия щеше да намери друга своя жертва. Тя би стигнала и до самоубийство, за Я спаси, отчаяна е.
- Виж кифличке не искам да те наранявам, но трябва да си уредя сметките с теб. - дарих я с ехидна и прекрасна усмивка. Бях хубавец, знаех го.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Съб Юли 30, 2011 3:22 pm

- Аз... аз... - заекнах гледайки го в очите.Бях като хипнотизирана от магнетичния му поглед. Нямаше нужда да дрънкам глупости, които в повечето случаи, когато бях изплашена нямаха никакъв смисъл. Отворих уста за нов словесен двубой, но в последния момент се отказах.
- Изпълнявам това, което ми е казано да направя. Искам да й помогна. - беше последното, което добавих. Звучеше все едно се оправдавах, не че имаше за какво, но аз звучах като виновница, изправена пред съда.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Нед Юли 31, 2011 10:56 am

- Как може да поискаш да й помогнеш? Да се самоубиеш ли искаш?- гледах я ехидно и ми беше забавно. Не се чувствах в кожата си, исках да си го изкарам на някого.
- Ти си луда! Искам да те спася убивайки те! - можех да я спася:
- Мога и да ти премахна инфектирането ако искаш. Готов съм да те спася и да останеш жива!
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Нед Юли 31, 2011 11:01 am

- Но аз не искам! - исках да си остана инфектирана, трябваше да остана инфектирана, заради прикритието ми, заради вещиците, заради върколаците, ах, поради толкова много причини.
- За какво ти е да ме убиваш, щом си сигурен, че така или иначе ще умра?- добавих с някаква нотка в гласа, която издаваше смелостта на някой, току що подписал смъртната си присъда, безнадежно.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Нед Юли 31, 2011 11:18 am

-Почти МИ пука за теб.- свалих я на пода. Сорша беше прекалено силна, наистина можех да пострадам, наистина мога да имам враг:
-Лусия е силна и е почти перфектна.- засмях се.
-Има малък недостатък мога да я убия ако не МИ се подчиниш. - тя се ококори.
- Искам да убиеш нея, а не МЕН. - нямаше да й влияя, тя си избираше.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Нед Юли 31, 2011 11:22 am

- Лусия така или иначе ще умре. Защо трябва да ти се подчинявам? - насилвах късмета си, но пък бях права. Тя ми беш въздействала да ГИ убия, и двамата.
- Какво ще стане, ако избера да не го направя? - попитах, но подозирах, че вече знам отговора, който нямаше да ми се понрави.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Нед Юли 31, 2011 11:47 am

- Ще последваш примера и на двама ни преди нас, още сега!- вдигнах ръка и започнах вътрешно да я душа. Сорша се хвана за гърлото и започна да издава звуци на болка.
-Искам да те убия!- нямаше да откажа и да я целуна.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Нед Юли 31, 2011 12:01 pm

Въздухът не ми достигаше, май чак сега осъзнавах, колко е важен. Докато белите ми дробове агонизираха, в опит да си поемат глътка въздух, думите на Лусия отекнаха в съзнанието ми: "- Не ги мърдай рязко, сега те са контролната кутия на силите ти." Едно единствено движение, преди да съм се задушила, хайде Сорша! Размърдах ръцете си, съсредоточила в тях цялата енергия, която ми беше останала. Получи се - Той ме изпусна, а аз се сгромолясах на земята, поемайки си жадно дъх.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Нед Юли 31, 2011 2:14 pm

- Кучка!- запратих слаботелесното момиче в ъгъла след стълбите. Чу се трясък, който не МЕ обезпокои, никак даже. След малко Сорша направи същото движение с противните си ръчички, сякаш МЕ горяха жив на клада. Сега разбирах как се е чувствала МагКуин. Вдигнах ръка и вещицата застана на сантиметри пред мен. Вих зъби в шията й и след малко тя лежеше на пода разтривайки врата си:
- Мерси за вечерята сладурче!
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Нед Юли 31, 2011 3:49 pm

Всяка костичка в тялото ми ме болеше от удара в стената. Ухапаното място пулсираше, а когато се изправих ми причерня от загубата на кръв, но усещах силата, която притежавах.
- След като си похапна, няма ли да си вървиш? - сега разбирах, че Лусия беше права. Бях достатъчно силна, да му се опълча. Вдигнах ръце и ги завъртях, а Той изхвърча на няколко метра и се озова до входната врата. Избърсах още една струйка кръв, стичаща се от двете малки дупчици, пробити от зъбите му и протегнах ръка към едно от цветята. Стъблото му започна да придобива заплашителни размери и се ови около врата му. Знаех, че няма да го спре, но поне щеше да го забави.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Нед Юли 31, 2011 6:10 pm

- Лусия ще съжалява!- вдигнах ръка и махнах цветето около врата МИ. Мога да я убия, но не нека видя какво може. Ако това й е максимума наистина беше силна! Най- накрая си имах противник. Но колкото и да МИ продава магийките си всички знаехме,че няма какво да МИ направи. Изпратих мислена видео картина на жената срещу МЕН как Лусия лежи безпомощно пред огледалото в стаята си, а на лицето й е изписан истински ужас. Цветуща картинка, няма и що.
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Нед Юли 31, 2011 6:17 pm

- Това не е истина! - изкрещях срещу него, след като картината на ужасената Лусия изплува в съзнанието ми. - Обещах й, че ще довърша това, за което ме помоли до край! - взривих една саксия, за да му отвлека вниманието, а след това се затичах нагоре по стълбите. Когато изкачих и последното стъпало, последва още едно движение и стълбището се срути. Ако оживеех, щях тогава да мисля как ще сляза обратно долу.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Вто Авг 02, 2011 2:13 pm

- Не се бунтувай сладурано!- не че ми пречеше, когато някой ми се противопоставяше, но това беше съвсем различно. Бях предизвикан от вещицата, която се предполагаше, че ще ме убие в най- скоро време.
- Да те видя сега!- тялото и се разтреси от мощни конвулси, от които тя се разпищя, болката беше невероятна и нямаше кака да мръдне ръцете си, които натиках в джобовете й.
- Искам да убиеш Лусия! Трябва!
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Пет Авг 12, 2011 1:06 pm

Болката, която изпитвах беше толкова силна, че за момент ми се прииска да ме беше убил безболезнено. Стига Сорша! Не си минала през всичко, не си стигнала до тук, за да се предаваш пред първия достоен противник.
- Н-няма да убия Лусия! - изкрещях едновременно заради болката, която изпитвах и гнева, който мина през мен, когато чух думите му. - Не трябва! Т-трябва да убия теб!

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Пет Авг 12, 2011 3:22 pm

- Не няма да МЕ убиеш! Ще убиеш нея!- силна вихрушка мина странно как през стените. Болеше ме, но това не беше проблем. Човешкото в МЕН бе отдавна помрачено от русата ябълка на раздора- МОЯТА МагКуин. Обичах ли я? трудно ми беше да кажа, но някак си и невъзможно. Просто някакво средно състояние- на презрение и дяволски инстинкти. Свалих вещицата на земята. Фигуртата й тупна на под.
- Ще те боли! Ще съжаляваш!
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Сорша Хейл on Пет Авг 12, 2011 3:33 pm

Сгромолясах се на пода и се чу изпукване. Сигурно имах счупено ребро. Течеше ми кръв от раната на челото, вече не знаех дали сама съм си я причинила или ТОЙ е виновен.
- Давай, да приключваме! Защото ще трябва да ме убиеш! Тъй като аз няма да убия Лусия, това е единственото, което ти остава да направиш. - прошепнах накрая, гледайки го в очите.

Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Desmond Dessollié. on Пет Авг 12, 2011 6:20 pm

- Или да те излекувам. Така Лусия няма да има защита!- тя изпищя. МагКуин си беше поела нещата. Изтласка ме и този път АЗ висях във въздуха. Ръцете й МЕ плашеха! Мразех ги!
- Пусни ме, заповядвам ти!- не можеше да МИ се противопостави. Свали ме и аз изтупах дрехите си.
- Миньонче!- не нарекох ли и Изабела така? Майната Й и на НЕЯ. На всички. Исках да ги изтребя до един. Усещах как Лусия седи и се самооплаква. Предаваш ли се порцеланова кукличко, предаваш ли се малка моя красавице с ледени устни, предаваш ли се МагКуин?
Desmond Dessollié.
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото