The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Вилата на Кардам и Елизабет

Go down

Вилата на Кардам и Елизабет

Писане by Изaбелa on Вто Мар 01, 2011 4:37 pm

Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Re: Вилата на Кардам и Елизабет

Писане by Кардам on Сря Апр 13, 2011 10:08 am

Част от хола

Кухнята

Спалнята им

Стая за гости.

Ваната в банята
Кардам
Върколак
Върколак

Брой мнения : 6357
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Писане by Кардам on Сря Апр 13, 2011 2:42 pm

Елизабет и Кардам решиха да отидат за няколко дни до вилата която си бяха взели наскоро. Сложиха багажа в колата, а Джаспар на специалното бебешко школче на задната седалка и потеглиха. Пристигнаха привечер. Слязоха от колата и влязоха. Тъкмо тогава Джаспар изрази желание да хапне. Докато Ели се занимаваше с това, Кардам се захвана с вечерята.

Последната промяна е направена от Кардам на Чет Апр 14, 2011 5:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Сря Апр 13, 2011 4:52 pm

Изненадваше ме бързият растеж на така сладкия ни син. Беше почти на месец, а му оставаше малко да удвои килограмите си от раждането. Когато с татко му сядахме да ядем той ни гледаше толкова умно и отваряше малката си устичка, все едно искаше да опита от нашата храна. Знаех, че още не беше готов за твърда храна, но веднъж едва не се изкуших да му дам кашичка- толкова жадно гледаше как ядем. Понякога пък, като гледахме телевизия накланяше глава, всякаш имаше някоя непозната дума, която не може да си обясни. Плашех се от бързият му растеж, защото растеше 3 пъти по- бързо от нормалните деца, а това означаваше, че живота му ще минее 3 пъти по- бързо. Надявах се да не е така и да дойде момент, в който просто ще спре да расте. За това, обаче доктора нямаше отговор. Беше ми казал даму давам кръв веднъж седмично, което аз правех с огромно нежелание. Днес беше точно такъв ден и когато Джаспар ясно показа, че е гладен напълних едно от бебешките шишенца с кръв и му го дадох. Когато се беше нахранил татко му тъкмо бе приключил с приготвянето на вечерята. Ние с мъника слезнахме и го поставих грижливо в полу- седнало положение на дивана, като сложих една възглавничка зад него. Реших, че е време да споделя страховете си с Кардам.
- Вероятно си забелязал колко бързо расте синът ни.- казах неохотно, сядайки на масата.- Мислиш ли, че това ще повлияе и на трайността на живота му?
Не можех да го погледна в очите, не исках да прочете ужаса в моите, за това забодох поглед в чинията си.
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Брой мнения : 601
Рожден Ден : 04.06.1633

Писане by Кардам on Сря Апр 13, 2011 5:37 pm

Кардам въздъхна преди да отговори на въпроса й. Въпрос, който силно тревожеше и него.
- Не знам - отвърна той. - Дано да не стане така. През 1983 се запознах с много мъдър вампир, който ми разказа за деца на вампирка и върколак през 7-ми век от новата ера. След раждането на Джаспар му звъннах, но се оказа, че е мъртъв. Обаче ми беше казал, че наследявали най-силните черти от двата вида. Но за разтежа - замълча за няколко секунди - не знам.Потърсих информация и от други места и нищо. Може би ще спре от само себе си. Надявам се. А може да се наложи - не довърщи, защото не искаше да произнася думата превръщане гласно.

Последната промяна е направена от Кардам на Чет Апр 14, 2011 5:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Сря Апр 13, 2011 5:45 pm

Въздъхнах и поклатих уплашено глава. Никога не бих превърнала сина си във вампир, никога! Не знам какво точно превръщане имаше впредвид, но аз не бих отнела живота на детето си. Ако той можеше да го превърне във върколак щеше да е по- добре,но ... Малкото ми бебче да се превърне в чудовище? Никога нямаше да го позволя.
- Какво превръщане имаш впредвид?- попитах полу- гласно.- Само не ми казвай, че имаш впредвид вампирясване! Няма да го допусна докато съм... така де, докато съществувам никой няма да отнеме живота от Джаспар!
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Сря Апр 13, 2011 6:25 pm

- То или пък да го превърна във върколак. - въздъхна Кардам. Но не знам. Болката при превръщането и през първите трансформации е ужасна и не знам ще мога ли да му я причиня. - Това бе и основната причина да не бе превърнал никого досега.
- Нека се надяваме, че всичко ще е наред.
Бебока изглежда усети, че родителите му се тревожат и сладко изгугука в опит да ги успокои
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Чет Апр 14, 2011 7:42 am

Не казах нищо, обърнах се към Джаспар, а той ни гледаше с големите си очи и ни се усмихваше сладко. Беше толкова красив... До такава степен бях свикнала с него, че не можех да си представя живота си без той да присъства. Нахраних се бързо и измих съдовете, докато Кардам се занимаваше с бебето.
- Май е време за лягане, млади господине.- казах докато целувах Джаспар по челцето.- Ти ли ще го приспиш или аз?
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Чет Апр 14, 2011 7:59 am

Набързо се наядоха и докато Елизабет миеше чиниите, Кардам се занимаваше с Джаспар. Поигра си с него, изми го, смени му пеленките и го целуна по бузката.
- Нека сме сме и двамата - предложи той, когато тя го попита кой ще приспи бебето.
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Чет Апр 14, 2011 8:27 am

Кардам постави Джаспар в креватчето му и започна да го люлее, а аз тихичко затананиках някаква приспивна песен, която бегло си спомнях от майка ми. За разлика от майка ми, обаче, аз нямах хубав и мелодичен глас, за това не пеех, а просто си тананиках. Не мина време и умората натделя над малките клепачи на бебето. Аз се усмихнах и целунах Кардам.
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Чет Апр 14, 2011 11:19 am

Кардам леко люлееше креватчето на Джаспар, докато Елизабет тананикаше приспивна песничка. Скоро бебето отвори и затвори малката си устичка прозявайки се, а после затвори очички и се унесе в сън...
Кардам прегърна Ели и отвърна на целувката й.
- Обичам те - прошепна й
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Чет Апр 14, 2011 1:14 pm

- Аз също.- прошепнах още по- тихо на ухото му, след това леко и нежно го засмуках.
Като се замислих не бяхме "близки" още от преди Джаспар да се роди. Направо не можех да повярвам. Прехапах палаво долната си устна намигнах му по същия начин и бавно излязох от стаята, за да не събудя бебето. Може Кардам да не четеше мисли, но определено бе прочел тази моя мисъл.
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Чет Апр 14, 2011 2:15 pm

Кардам се усмихна игриво и без да чака втора покана излезе внимателно от бебешката стая затваряйки тихо вратата зад себе си. Елизабет го чакаше в коридора и го посрещна с целувка. Той я взе на ръце и я понесе към спалнята. Там я постави на леглото и целувайки я свали блузата й. А тя разкопча дънките му, след което се зае и с ризата.
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Съб Апр 16, 2011 12:51 pm

Изгарящата страст бе запленила телата и на двама ни. Чувствах се точно както първия път, не го желаех нито с частица по- малко. Знаех, че тази страст и това желание ще се преплетът във вечността и никога няма да ми омръзне да бъда негова. Макар различни ние бяхме създадени един за друг и нищо не можеше да промени това. Разкопчавах бавно копчетата на ризата му. Исках да удължа момента. С целувки описвах пътечки по кожата на гърдите му, а ноктите ми оставяха следи по тялото му.
- Обичам те.- прошепнах нежно в ухото му и отново се върнах на изгарящите му устни.
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Съб Апр 16, 2011 6:47 pm

- И аз теб - прошепна в отговор Кардам и устните и езикът му срещнаха нейните. Ръцете му нежно милваха всеки сантиметър от леденото й тяло и от копринено меката й коса, а заедно с тях я покриваше и с целувки. Тя беше специалната и единствената. Тази, която бе търсил през всичките си 417 години..Любовта свързваше телата и душите им в едно цяло..
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Нед Апр 17, 2011 4:26 pm

Мислите му ме накараха да се усмихна. Милвах цялото му тяло, нямах търпение отново да се слеем, всякаш бе за първи път. Преобърнах го, такаче аз да бъда отгоре и бавно и нежно вкарах еректиралия му мъжки орган в себе си. Нежен и същевременно страстен стон се отдели от устните ми. Започнах да се движа върху него нежо и леко. Обичах го такъв- горещ, мил, страстен. Моят мъж на вечността.
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Сря Апр 20, 2011 4:57 am

Елизабет обърна Кардам по гръб, бавно вкара мъжествеността му във вагината си, при което което и от неговите устни се отдели стон на удоволствие. След това леко се задвижи отгоре му. Той пък нежно погали хълбоците и коремчето, а после и гърба й. Понадигна се и я целуна по гърдите и по устните...Също се задвижи в нея. А по някое време усетил желанието на любимата се завъртя (по време на една страстна целувка)така, че той да е отгоре..Върколашки огън и вампирски лед свързани в едно..До края на вечността
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Елизабет Джак Дарк on Сря Апр 20, 2011 9:50 am

Както всеки път екстразът дойде едновременно при двама ни. Нещо, което показваше, че си пасваме идеално. Разбира се, това не беше единственото нещо. Нима можех да мечтая за по- добър съпруг и по- грижовен баща на детето ми. Усмихнах се. Бях толкова уморена. Отпуснах главата си на гърдите му и не след дълго заспах.
Когато се събудих сутринта видях, че Афродита ме бе търсила на мобилния и веднага я набрах. Помоли ме да отида с нея до България и се съгласих. Кардам и Джаспар все още спяха, за това приготвих закуска и на двамата и написах бележка. Сестра ми имаше нужда от мен и трябваше да я подкрепя. Надявах се, че Кардам ще ме разбере.
Елизабет Джак Дарк
Вампир
Вампир

Писане by Кардам on Чет Апр 21, 2011 1:43 pm

Кардам отвори очи. Елизабет я нямаше в леглото или в спалнята. Той се облече и слезе долу. На масата имаше приготвена закуска и бележка от Елиз, че отива в България да подкрепи кака си. Върколакът отиде до стаята на Джаспар, който тъкмо показа, че се е събудил и е гладен. Кардам преоблече и нахрани бебето, а и той закуси. Същевременно прати SMS на Елизабет (на лично).След това вдигна масата и се избръсна. После излезе гушнал Джаспар. Заключи вилата, сложи сина си бебешкото столче в колата и потегли към града.
Кардам
Върколак
Върколак

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото