The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Вярвате ли в посланието на сънищата? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 24 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Вярвате ли в посланието на сънищата?

+16
Кибела.
Амелия Понд
Анджелика Фостър
Nuriko
Саманта Блек
Саманта Такър
Мелиса Лийлън
Сара Крес
Наталия Нортман
Арияна
Tayllor McQueen.
Дийн Уинчестър
Таня Бенсън
Джесика Бенингтън
Jennifer Chamberlain.
Изaбелa
20 posters

Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Изaбелa Нед Яну 23, 2011 6:32 pm

Вярвате ли, че сънищата имат някакво скрито послание за нас?
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Jennifer Chamberlain. Пон Яну 24, 2011 2:40 am

да вярвам Smile защото дори ми се е случвало да сънувам неща, които после наистина ми се случват, даже тогава си мисля, това вече не се ли случи Very Happy а и от сънищата можем да разберем много неща и да намерим някой отговори, стига да си разгадаем съня правилно
Jennifer Chamberlain.
Jennifer Chamberlain.

Брой мнения : 560

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Джесика Бенингтън Пет Фев 04, 2011 12:56 pm

И аз вярвам Smile когато се учех да карам колело сънувах,че ще се науча Very Happy и на другия ден се научих Very Happy Very Happy
Джесика Бенингтън
Джесика Бенингтън

Брой мнения : 2448
Рожден Ден : 01.03.1997

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Таня Бенсън Вто Фев 22, 2011 7:01 am

Аз пък не вярвам... Сънищата са това, което подсъзнанието ни потиска или не осъзнаваме. Затова се получават такива "съвпадения" между сън и реалност.
Таня Бенсън
Таня Бенсън

Брой мнения : 155

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 08, 2011 6:29 am

Джени ван Дер Уудсен написа:.. а и от сънищата можем да разберем много неща и да намерим някой отговори, стига да си разгадаем съня правилно

+1
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Tayllor McQueen. Нед Май 29, 2011 9:17 am

Да и мн често имам Дежа-Вю
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Арияна Сря Юни 01, 2011 4:46 am

Понякога да,особено когато повечето от тях се сбъднат

Арияна

Брой мнения : 685

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Наталия Нортман Сря Юни 01, 2011 6:36 am

Всеки има Дежа Вю Smile Сънищата се сбъдват много рядко,но все пак се сбъдват Razz

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Сара Крес Сря Юни 01, 2011 7:40 am

Таня Бенсън написа:Аз пък не вярвам... Сънищата са това, което подсъзнанието ни потиска или не осъзнаваме. Затова се получават такива "съвпадения" между сън и реалност.


+1 +1 +1 +1
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Мелиса Лийлън Пет Юни 03, 2011 6:52 am

Не винаги.
Мелиса Лийлън
Мелиса Лийлън

Брой мнения : 1656

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by ???? Вто Юни 28, 2011 9:04 am

Не вярвам в такива неща , според мен са само за да привличат вниманието на хората Smile Nod

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Саманта Такър Пет Юли 01, 2011 5:38 am

По принцип сънищата отключват път на подсъзнанието ни, което е нещо наистина уникално и ако успеем да го подчиним, ще направим велики открития.Хората знаят всичко, но просто има бариера която ни пречи да го проумеем.Тази бариера е точно това разделение на съзнанията ни.Подсъзнанието вижда бъдеще, минало и настояще и може да ни каже доста неща.Там е работата, че не ги казва в прав текст, така че съзнанието ни да ги попие, ами по скоро с таен код, така че само подсъзнанието да си разбира съобщенията.
Стана малко объркващо, но всъщност щялата работа е така.
Картините разкрити ни от подсъзнанието са неща, които се спираме да проумеем със съзнанието си.Сънищата ни са като прозереца през който надниа съзнанието за да каже едно "здравей" на под съзнанието.
Саманта Такър
Саманта Такър

Брой мнения : 307

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Саманта Блек Чет Юли 14, 2011 12:22 pm

ДАА! Но не защото ми се е случвало послаие от сън да се сбъдне, а просто защото съм страшно суеверна и вярвам на всякакви бабини деветини. Въпреки, че нямам основание да вярвам, след като никога не ми се е сбъдвало послание от сън хД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Nuriko Нед Юли 24, 2011 9:53 am

Ако е така досега поне 10 пъти да съм се самоубила.
Освен това ако имаше няккава истина на светя трябваше да има 40см гъсеници по-големи от ръката ми и подземен свят управляван от народ близък до мрачните елфи заедно с гигантски змии с глави на морени.

Nuriko

Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Анджелика Фостър Съб Дек 31, 2011 11:34 am

Отчасти да.
Анджелика Фостър
Анджелика Фостър

Брой мнения : 74

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Амелия Понд Пон Яну 02, 2012 8:17 am

Не точно. Винаги проверявам, но гледам много да не се влияя от такива неща.. Ако са хубави се надявам естествено, но в повечето случаи.. Просто предпочитам да разчитам на собствените си решения, мисли и съдба, а не да се отчайвам заради някакви сънища.. (примерно) хД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Кибела. Пон Яну 02, 2012 8:19 am

Не. Дори не проверявам какво значат. Ако са хубави и са нещо,за което мечтая, се надявам да се сбъднат,ако са кошмари просто си казвам, че няма да позволя това да се случи и така.. ^^
Кибела.
Кибела.

Брой мнения : 328

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Авг 06, 2012 11:07 am

даа
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Джулия Бел Пон Авг 06, 2012 11:08 am

yes!!
Джулия Бел
Джулия Бел

Брой мнения : 1217
Рожден Ден : 16.07.1996

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Thea O'Konoel. Пет Апр 10, 2015 2:15 pm

за съжаление да ;д личен опит хаха много често ми се случва да сънувам нещо и след време то да се случи
Thea O'Konoel.
Thea O'Konoel.

Брой мнения : 3681
Рожден Ден : 31.05.1996

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Nicol Сря Сеп 06, 2017 4:07 am

Понякога да.
Nicol
Nicol

Брой мнения : 238
Рожден Ден : 08.10.1993

Върнете се в началото Go down

Вярвате ли в посланието на сънищата? Empty Re: Вярвате ли в посланието на сънищата?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите