The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай любимия стил музика на следващия
Пон Дек 04, 2017 12:46 pm by Alice Conrad

» Колко е часът?
Съб Дек 02, 2017 1:52 pm by Alice Conrad

» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Имението на Алекс Клоуд

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторСъобщение
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6863

ПисанеЗаглавие: Имението на Алекс Клоуд   Съб Дек 04, 2010 10:41 am

Последната промяна е направена от Алекс Клоуд на Нед Авг 30, 2015 9:51 am; мнението е било променяно общо 9 пъти
Върнете се в началото Go down
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 1:10 pm

- Къде отиваме? - попита ме вампирката, а аз й отвърнах само едно:
- Ще видиш.
Придължавахме да вървим, и след като излязохме от гората се запътихме към един от крайните квартали на града. След окоо трийсетина минути път, й казах:
- Пристигнахме вече.
Когато тя видя огромното бяло имение, в което живеех остана с отворена уста.
- Хайде влизай! - подканих я аз, след като бях отворил входната врата..
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6435

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 1:16 pm

След около половин час в неведение за това къде ме води, пристигнахе пред една.. къща.. ако това можеше да се нарече точно къща, предвид това колко беше голяма.
-Уха - казах и погледнах "скромната му къщичка"
-Хубаво местенце си имаш - казах и се засмях.
Влязохме вътре и седнахме на дивана.
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 1:28 pm

Благодарих й, след което се разположихме на бялото канапе във всекидневната на първия етаж.
- Чувствай се като у дома си! - казах й.
Включих огромния плазмен телевизор, който бе закачен на стената.
- Можем да правим и доста по интересни неща от гледането на телевизия. - казах й, след което тя ме попита дали имам нещо в предвид и аз й отвърнах:
- Всъщност имам няколко добри идеи, стига да си съгласна...
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 1:36 pm

Погледнах го предизвикателно.
-Зависи... какви са идеите? - казах и повдигнах вежди, като леко, едва забележимо се усмихнах.
-Ако ми хареса някоя.. ще се съглася. Ако ли пък не.. тогава няма да се съглася. Логика - засмях се.
-Нищо не пречи да ми споделиш някоя идейка. - казах и намигнах многоцначително.
-Може пък да ми допадне.
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 1:43 pm

Приближих се рязко до нея така, че лицата ни да са на няколко сантиметра едно от друго. Погледите ни не спираха да се преплитат. Погледнах към устните й, след което се приближих към нея и я целунах. Отдръпнах се за малко, погледнах я изпитателно след което отново езиците ни палаво се заиграха..
- Това е една от идеите ми - казах й аз, след като отново прекъснах целувката ни.
- Допада ли ти?
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 1:50 pm

Останах леко изненадана.. или пък може би не чак толкова изненадана.. но идеята си я биваше, спор нямаше.
-Да.. допада ми - казах и отново палаво го целунах.
-Знаеш ли.. другите не ми трябва да знам какви са. Вече една ми допадна - казах, като тонът ми прозвуча леко перверзно, а не ми беше това целта.
-Харесах си тази идея - казах и се усмихнах.
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 2:12 pm

- Радвам се, че тази ти допада, защото на мен това ми е любимата - казах й.
Спрях звука на телевизора за да не ни пречи, бутнах я по гръб на дивана и легнах върху нея.. Започнах да я обсипвам с страстни целувки, които преминаваха от устата към врата й.
- Е сладурано, на какво ще си играем сега? - попитах я закачливо аз с усмивка на лицето.
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 2:23 pm

Засмях се.
-Дама или табла? Избирай - казах и го обърнах, като застанах над него и го целунах.
-Може и на нещо друго.. нещо на което и двамата знаем правилата.
Целунах врата му и прокарах ръцете си по тялото му.
-.. защото аз не мога нито на дама нито на табла - добавих и го погледнах.

Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 2:41 pm

- Ами в момента се сещам само за една игра, на която и двамата знаем правилата - казах закачливо аз. Обърнах я така, че да легне върху мен. Разкъсах бързо горнището й и започнах да целувам врата й.
- Знаеш ли правилата на тази игра, сладурано? - попитах я.
Стиснах задника й с пълни шепи и я захапах за врата..
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 2:52 pm

Прехавах долната си устна.
-Мнее.. припомни ми ги - казах палаво и го целувах по врата, като бавно се спусках надолу. Обаче ризата пречеше. Освободих го от нея и я захвърлих някъде на земята. Спуснах pъцете си по тялото му и съвсем леко го одрах с нокти.
-Сериозно.. забравила съм правилата.. за мен те не съществуват -казах и се засмях.

Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 2:58 pm

- Това е добре, защото аз също не зачитам правилата - казах, след което се изправих, вдигнах я на ръце и претичах на бързо спалнята ми на втория етаж.
- Мисля, че тук ще ни е по-удобно да си поиграем.
Хвърлих я от вратата на кревата и скочих върху нея. Започнах много бързо да я целувам по цялото тяло. Целувките ми се насочиха към врата й, след което езика ми започна да слиза надолу към гърдите й. Поиграх си малко с тях, след което слязох още по надолу. Заиграх се с пъпа й, след което забелязах, че прашките й ми пречат да продължа.. Смъкнах ги и ги хвърлих на земята, след което забих главата си между краката й. Тя разтвори краката си за да ме улесни и започнах да я лижа.. Това й доставяше несравнимо удоволствие и стоновете й огласяха цялото ми имение.
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 3:14 pm

Цялото ми тяло потръпваше от удовощвието, което беше неописуемо. Стенанията ми бяха силни, пулсът и дишането ми - ускорено. Тогава някакв глас в главата ми ме подсети за Дейв.. но на мен не ми пукаше честно да си призная, затова потиснах "съвестта" си .. която липсваше в момента.
След малко се обърнах и застанах над Алекс. Целунах го, като в целувката се съдържаше цялата страст която ме обземаше сега. Спуснах се към врата и корема, като го дразнех с целувки и език, придружени с изгарящи докосвания.
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 3:19 pm

Всичко в нея ме възбуждаше адски много. Като се започнеше от целувките, та до всичките движения, които извършваше.
- Много ме възбуждаш - прошепнах едва едва в ухото й.
Както бе седнала върху мен, я придърпах по надолу за да седне в скута ми. Нежно проникнах в нея, но тя извика доста силно. Тя започна да мести таза си нагоре-надолу, като от време на време правеше кръгови движения, които ме караха да полудея..
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 3:31 pm

-Радвам се.. и ти мен - казах и целунах врата му.
След секунди проникна в мен и за момент сякаш светът се завъртя около мен. Беше невероятно и направо извиках от удоволствие, като стонобете ми огласяха цялата стая, а бас държа че се чуваха и извън нея. Движехме се бавно, но после темпото стана по-бързо. След това отново последва по-бавен ритами и пулсът ми леко се успокои, но аз исках още и още. След малко се оказах притисната към леглото...

Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 3:35 pm

Изведнъж се извъртях така, че вече тя бе под мен а аз отгоре. Винаги обичах аз да контролирам и да диктувам нещата. Докато тя лежеше по корем, проникнах отново в нея и увеличих стократно темпото, с което движех таза си. Докато я чуках, бях бръкнал под нея и стисках гърдите й доста силно. Виковете и стоновете й не се чуваха, тъй като устата й бе затисната от кревата. Не спирах да я чукам с зверска скорост, защото знаех, че това доставя страхотно удоволствие както на мен, така и на нея..
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 3:42 pm

О Боже, какво правеше с мен. С всяка секунда полудявах от удоволствие. Всичко в мен гореше. Имах чувството че не мога повече.. но знаех че мога да продължа с часове. Бях ненаситна, а точно в момента щеше да е грехота ако усоеех да се наситя на невероятен, страшно секси вампир, които ме докарваше до лудост и ме караше цялата да се разтапям, а бързото темпо което наложи ме караше да крещя, но в момента не можех, което от една страна беше добре. Сега само тихите ми стонове леко се чуваха.

Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 3:50 pm

Намалих темпото и след няколко минути спрях. Обърнах я така, че отново да бъде с лице към мен. Красивото й лице ме караше да продължавам и да бъда все така груб.
Наведох се и езиците ни се заплетоха в една много страстна целувка, след което започнах да целувам гърдите й. Заиграх се с едното й зърно, а след това й с другото. Слязох надолу, където започнах да целувам добре оформеното й коремче, а след това и пъпа й. Не след дълго отново се озовах между краката й, където започнах нежно да лижа и засмуквам клитора й.. Това я караше да се побърка от възбуда и знаех, че съвсем скоро ще я докарам до оргазъм. Точно това беше и целта ми.
- Така харесва ли ти? - попитах я, въпреки, че знаех отговора. Тя само кимна, а аз отново сниших главата си и продължих да я лижа.
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 4:04 pm

Прехапвах устни, но все пак тихи стонове се отаксваха от устните ми. Не исках това чувство да свършва.. По тялото ми се прокрадваха горещи тръпки, които ме караха да потръпвам леко от прекрасното възбуждащо чувство. Вече бях на ръба, на секунди от върховното удоволствие. След малко Алекс се надигна и ме целуна. Придърпах го още по-близо до мен, като ядно впих устни в неговите и се заиграх с езика му.

Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 4:12 pm

Закачих езика й с един от наострените ми кучешки зъби и потекоха няколко капки кръв. Облизах езика й и глътнах кръвта й.. Мер наведе врата ми така, че шията ми да се оголи максимално и ме захапа. Започна да изсмуква от кръвта ми, която й даваше допълнителна енергия й я правеше по силна. След около една минута се дръпнах, тъй като ако бе продължила да пие от кръвта ми скоро умората щеше да навлезе в тялото ми. Дръпнах я й отново забих главата си между краката й. Започнах да я лижа, след което впих зъбите си от вътрешната част на бедрото й. Вампирката изръмжа, забоде ноктите си в гърба ми и го раздра целия по дължина.. Цялото легло стана в кръв, но това сега не ме интересуваше. Изпих малко от кръвта й, след което се надигнах. Почти по цялото ми лице имаше кръв и най-вече покрай устата ми. Придърпах я да седне в скута ми така, че да проникна в нея. Сега се чувствах едно цяло с нея. Докато седеше в скута ми се целувахме палаво, като тя облизваше кръвта около устата ми.
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 4:21 pm

Седнах в него и отново го усетих дълбоко в мен, като ме докарваше до лудостта и върховното усещане. Облизвах кръвта около устните му, като от време на време го целувах и леко хапех долната му устна, но без да оставям белези. Започнах да движа таза си нагоре и надолу, което движение явно доставяше удоволствие и на двама ни. Една капка кръв се стече от врата на вампира и аз палаво я облизах.
Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 4:28 pm

Докато седеше в мен, дръпнах краката й така, че да се увият около кръста ми. Наведох леко главата си и я целунах. Двамата се изправихме от леглото, сложих едната си ръка на кръста й, а другата на врата й и я захапах по врата. Не пих от кръвта й, а просто исках тя да потече, тъй като когато имаше кръв по тялото си ме възбуждаше много повече. Мер легна отново и ми отправи няколко предизвикателни погледа. Седнах на кревата и поставих пениса между гърдите й. Тя ги притисна и започна да ги движи нагоре и надолу. Нямах думи и сили да опиша колко ме възбуждат тези нейни движения.. Започнах да стена от удоволствие. Чувствах, че немога да помръдна от възбуда..
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 4:47 pm

Усмихнах се щом видях че на него му беше приятно. Не бях егоистка, не исках само на мен да ми е добре. Наведох се леко, като започнах да го ближа палаво с език, докато движех устните си нагоре и надолу и му доставях удоволствие.
-Има ли нужда да питам дали ти харесва? - попитах и с целувки по корема се качих до врата му.

Алекс Клоуд
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 4:56 pm

- Не просто ми харесва... великолепно е! - казах с самодоволна усмивка на лицето ми. Тя започна да целува корема ми, изкачвайки се до врата. Това ме накара да настръхна. Хванах я, и я хвърлих рязко на леглото. Отново бе по корем, а аз бях над нея. Вкарах го този път в задника й. Започнах да я чукам толквоа бързо, колкото силите ми позволяваха. Тя започна да вика от удоволствие и вече бях убеден, че се чува в съседните къщи. Докато я чуках, придържах таза й с двете си ръце.
- Това е любимата ми поза! - признах й, докато се чукахме като животни.
Мередит Сулес
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   Нед Дек 05, 2010 5:02 pm

Усмихнах се.
-Еми да.. бива си я позата - казах задъхано, докато за малко можех да говоря свързано и смислено. След малко отново се отронваха стонове и понякога викове от устните ми. Ако все пак той не живееше сам, знаех че никoй в огромното имение нямаше да може да заспи.
-Знам и други пози - казах палаво.
-Да ти ги покажа ли, или ти ще ми ги покажеш? - каж и се засмях, като прозвуча направо като предизвикателство.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Алекс Клоуд   

Имението на Алекс Клоуд
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 40Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next