The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Имението на рода Палвин

Go down

Имението на рода Палвин

Писане by Nicol on Чет Сеп 07, 2017 6:17 am

Още от малка живея в това имение, което преди беше пълно с хора. Къщата се предава по наследство. Следващата наследница съм аз Барбара Палвин. Преди къщата излъчваше топлина и уют, но преди две години повечето рода реши, че ще е по-добре да заминат. Останахме само аз, баба, майка ми и малка част от братовчедите. Преди години обновиха интериора на къщата и сега е по-модерна, от когато я помнех. Тогава изглеждаше прекалено стара и всеки момент щеше да се срути. Почти никой от училищата, в които съм учила не знаеше къде живея, което беше добре.
Посред нощ къщата бе наистина красива според мен, някои хора имат странни теории за това, че е обладана от призраци и някакви страшни хора. Което според мен са пълни лъжи и е смешно, но се радвам, че нямаме неканени гости. Имението е строено от предците ни. Родът Палвин е бил един от най-богатите тогава! В днешно време родът ми продължава да си съперничи с другите родове и не отстъпваме с нищо!

Nicol
Вещица.
Вещица.

Брой мнения : 238
Рожден Ден : 08.10.1993

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите