The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 3 Регистрирани, 1 Скрит и 21 Гости :: 1 Bot

anon, Jennifer ♥, Елизабет Джак Дарк

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

I'm craving your blood and I'm dying to make your heart stop - -Ася. Ерик. Ейвъри. Преди 2 седмици в парка

Go down

I'm craving your blood and I'm dying to make your heart stop - -Ася. Ерик. Ейвъри. Преди 2 седмици в парка

Писане by Ейвъри Еванджелин on Пон Май 18, 2015 4:06 am

Опустушението в бара беше пълно. Танцувах в дъжд от кръв и тялото ми гореше с всяка следваща глътка. Не си можел да си щастлив като изключиш емоциите си, а? Явно никой не беше изпробвал подобно забавление.
Оставяйки поредния труп след себе си хванах силно ръката на Ерик и го издърпах извън бара.
Той беше по-сдържан... Може би. Поне така ми се струваше, защото беше доста по-чист от мен. А аз просто исках да се къпа в течност с цвят на рубини и да блестя на лунната светлина и подскачащите пламъци, които в опианеното ми състояние се рееха около тялото ми.
Стигнахме в парка. Беше тихо. Прекалено тихо... Или не. Чух дкот от сърце, биещо бавно и лениво. На някой му беше скучно. Сега щяхме да му направим вечерта по-интересна.
Пуснах ръката на вампира и с танцова стъпка свих между алеите и застанах лице в лице с Ася. Момичето хибрид от един друг живот.
Усмихнах й се.
-Здравей!
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6413

Върнете се в началото Go down

Re: I'm craving your blood and I'm dying to make your heart stop - -Ася. Ерик. Ейвъри. Преди 2 седмици в парка

Писане by Savannah. on Пон Май 18, 2015 1:35 pm

Слънцето бавно се спускаше към хоризонта и оставяше лъскава диря след себе си, разплискайки кървавите си цветове над пенещите се вълни.
 Устните ми се напояваха с тънката струйка стичаща се от ноздрите ми, вкусът и беше гнил, а цветът - матово черен. Поклатих леко глава, а няколко кичура полепнаха по лицето ми. Имаше нещо твърде успокояващо в Края. Беше толкова очакван, или по- скоро чакан, защото Смъртта се беше превърнала само в един блян.
 Изправих се и избърсах, с опакото на ръката си, капките кръв.
 Само калната пътека отчиташе присъствието ми, но дори и тези белези по повърхността бързо се заличаваха. Вечната сянка. В това се бях превърнала през целия си живот. Семейството ми ме забрави. Моите единствени сестри и то само по моя вина. Предадох Вярата с която бях отгледана. Предадох собствената си племенница, а да не говорим колко пъти предадох Майката природа с безумието си.
 Чак сега, седейки на границата между гората и града, между дивото и познатото, разбирах всяка грешка, всеки свой безсмислен ход. Осъзнавах, че през целия си живот, правилните решения които бях взимала бяха толкова малко и повечето - проста случайност.
 Вече не изпитвах насладата която преди ми причиняваха проливанията на кръв, Господи, та аз дори се отвращавах от собствения си вид, жажда и нужда.
 Пристъпих.
 Мистик Фолс.
 Познатите улички.
 Познатите барове.
 Познатите...
 - Ерик -  името заседна в гърдите ми, а гласът ми трепеше като лист. -...Ейвъри?
Savannah.
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9693
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите