The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Да броим до 4000.
Чет Апр 27, 2017 11:24 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Съб Фев 25, 2017 4:25 am by Дастан ибн Фадлан

» Другарче за РП!
Сря Фев 08, 2017 4:58 pm by Дастан ибн Фадлан

» Thea & Cher
Сря Фев 08, 2017 5:11 am by Cher Night

» Нашият любим спам!
Сря Фев 08, 2017 4:33 am by Теса Алварадо

» Промяна на външния вид
Пон Фев 06, 2017 11:33 am by Elizabeth

» Промяна на името на героя
Пон Фев 06, 2017 11:24 am by Elizabeth

» Промяна на расата.
Пон Фев 06, 2017 11:22 am by Elizabeth

» Запазване на ликове.
Вто Яну 24, 2017 3:36 pm by Thea O'Konoel.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Търся си...

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Търся си...

Писане by Queеn Infеcted. on Сря Апр 08, 2015 11:47 am

First topic message reminder :

Sebastian Wheaton; написа:
Sebastian Wheaton; написа:
#познат, с когото през вековете са се занимавали с измъчването на невинни души а.к.а. някой точно толкова болен мозък, колкото него

???

High.

...

Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Re: Търся си...

Писане by Kelsea. on Пон Апр 13, 2015 1:52 am

Kelsea. написа:
1. Няколко приятелчета с които да прекарва свободното си време. Ако са вампири абсурд да знае, че са
2. Някоя по-близък другар на който се доверява и с когото обича да обсъжда на глас случаите си, за да се съветва с него/нея
3. Някой от миналото й, когато е започвала академията за полицаи и тепърва е започвала ловуването си на вампири. Може да са ходели заедно на бойни изкуства или пък на уроци по рисуване
4. Някоя магьосница, която да иска да си върне сребърната пръчка, която придава сили на хора, защото е създадена от нейни предци
5.И нещо друго ако някой има иде и му трябва човек

7. Ще е забвно и да си падне по някой, но да е упорита и да не иска да си признае, защото ще смята, че работата е напърво място в момента

Последната промяна е направена от Kelsea. на Пон Апр 13, 2015 3:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Kelsea.
Човек.
Човек.

Брой мнения : 972
Рожден Ден : 10.06.1991

Писане by Katherine Pierce on Пон Апр 13, 2015 3:39 am

Kelsea. написа:
Kelsea. написа:
1. Няколко приятелчета с които да прекарва свободното си време. Ако са вампири абсурд да знае, че са
2. Някоя по-близък другар на който се доверява и с когото обича да обсъжда на глас случаите си, за да се съветва с него/нея

3. Някой от миналото й, когато е започвала академията за полицаи и тепърва е започвала ловуването си на вампири. Може да са ходели заедно на бойни изкуства или пък на уроци по рисуване
4. Някоя магьосница, която да иска да си върне сребърната пръчка, която придава сили на хора, защото е създадена от нейни предци
5.И нещо друго ако някой има иде и му трябва човек

7. Ще е забвно и да си падне по някой, но да е упорита и да не иска да си признае, защото ще смята, че работата е напърво място в момента
+ мъничко не толкова приятелска манипулация? Very Happy
Katherine Pierce
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4129
Рожден Ден : 02.08.1996

Писане by Kelsea. on Чет Апр 16, 2015 3:11 am

2. Някой от миналото й, когато е започвала академията за полицаи и тепърва е започвала ловуването си на вампири. Може да са ходели заедно на бойни изкуства или пък на уроци по рисуване
  3. Някоя магьосница, която да иска да си върне сребърната пръчка, която придава сили на хора, защото е създадена от нейни предци
  4. Ще е забвно и да си падне по някой, но да е упорита и да не иска да си признае, защото ще смята, че работата е напърво място в момента
  5. И нещо друго ако някой има иде и му трябва човек
  6. Някой/я магьосник/ца, който/която да извикам в къщата си, за да направи заклинание за локализация на предмет.

Последната промяна е направена от Kelsea. на Пет Апр 17, 2015 5:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Kelsea.
Човек.
Човек.

Писане by Cara Coburn. on Пет Апр 17, 2015 4:40 am

Kelsea. написа:

2. Някой от миналото й, когато е започвала академията за полицаи и тепърва е започвала ловуването си на вампири. Може да са ходели заедно на бойни изкуства или пък на уроци по рисуване
  3. Някоя магьосница, която да иска да си върне сребърната пръчка, която придава сили на хора, защото е създадена от нейни предци
  4. Ще е забвно и да си падне по някой, но да е упорита и да не иска да си признае, защото ще смята, че работата е напърво място в момента
  6. Някой/я магьосник/ца, който/която да извикам в къщата си, за да направи заклинание за локализация на предмет.

аз? / но без чувства от страна на Хенри хд /
Cara Coburn.
Човек.
Човек.

Брой мнения : 997

Писане by Kelsea. on Пет Апр 17, 2015 5:13 am

Henry O'Conner. написа:
Kelsea. написа:

аз? / но без чувства от страна на Хенри хд /
Може да опитаме, да :)
Kelsea.
Човек.
Човек.

Писане by Сайръс Гримел on Пет Апр 17, 2015 9:20 am

Търся си някой, с който да сме Свързани Smile boogie
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Писане by Queеn Infеcted. on Пет Апр 17, 2015 10:18 am

Сайръс Гримел написа:Търся си някой, с който да сме Свързани Smile boogie
ЛуЛу.

High.

...

Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Писане by Сайръс Гримел on Пет Апр 17, 2015 10:25 am

Имаш.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Писане by Sebastian Sewell; on Нед Апр 19, 2015 8:43 am

Нека хората, които кандидатстват за което и да е от долупосочените да са сериозни и да знаят, че няма измъкване от рп с мен.По възможност да могат да пишат по-дълги и смислени постове.

#най-добър приятел през годините;Себастиан не е човек, който лесно завързва приятелства, нито такъв, който ги запазва за дълго, така че нека съществото да е също от по-възрастните.С течение на дългите години ще са си изградили доверие, което няма да може да бъде разрушено.Имайки предвид гадния му характер, нищо чудно да е единствения му приятел, който ще знае почти всичко за него.
important:нека да е от мъжки пол;
#fwb;може да са повече от една, но нека въпросните дами да не си правят илюзии, че ще се получи нещо повече от плътски удоволствия;Ще е по-интересно, ако с някоя от тях има и нотка на вражда и непоносимост.
#врагове;колкото повече, толкова по-добре.Единственото ми условие е причината, поради, която ще се мразят да е наистина съществена.
#момиче, което ще сметне, че трябва да го накара да я допусне до себе си;през повечето време Себастиан ще я възприема като поредното развлечение, целящо да убие времето му, в последствие - както го доразвием.
#ex;силно определение, но да кажем, че са имали някакво подобие на връзка преди години, която е оставила някаква следа в живота му с всичките неща, които са правили един за друг;приключила заради неговата неспособност да даде нещо повече от себе си.
#познат, с когото през вековете са се занимавали с измъчването на невинни души а.к.а. някой точно толкова болен мозък, колкото него
Sebastian Sewell;
Вампир
Вампир

Брой мнения : 285

Писане by Niklaus. on Нед Апр 19, 2015 9:11 am

Sebastian Wheaton; написа:Нека хората, които кандидатстват за което и да е от долупосочените да са сериозни и да знаят, че няма измъкване от рп с мен.По възможност да могат да пишат по-дълги и смислени постове.

#най-добър приятел през годините;Себастиан не е човек, който лесно завързва приятелства, нито такъв, който ги запазва за дълго, така че нека съществото да е също от по-възрастните.С течение на дългите години ще са си изградили доверие, което няма да може да бъде разрушено.Имайки предвид гадния му характер, нищо чудно да е единствения му приятел, който ще знае почти всичко за него.
#fwb;може да са повече от една, но нека въпросните дами да не си правят илюзии, че ще се получи нещо повече от плътски удоволствия;Ще е по-интересно, ако с някоя от тях има и нотка на вражда и непоносимост.
#врагове;колкото повече, толкова по-добре.Единственото ми условие е причината, поради, която ще се мразят да е наистина съществена.
#момиче, което ще сметне, че трябва да го накара да я допусне до себе си;през повечето време Себастиан ще я възприема като поредното развлечение, целящо да убие времето му, в последствие - както го доразвием.
#ex;силно определение, но да кажем, че са имали някакво подобие на връзка преди години, която е оставила някаква следа в живота му с всичките неща, които са правили един за друг;приключила заради неговата неспособност да даде нещо повече от себе си.
враг?
Niklaus.
Хибрид: Вампир & Върколак
Хибрид: Вампир & Върколак

Брой мнения : 262

Писане by Ейвъри Еванджелин on Нед Апр 19, 2015 9:45 am

Sebastian Wheaton; написа:Нека хората, които кандидатстват за което и да е от долупосочените да са сериозни и да знаят, че няма измъкване от рп с мен.По възможност да могат да пишат по-дълги и смислени постове.

За което ме вземеш
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6421

Писане by Thea O'Konoel. on Нед Апр 19, 2015 9:47 am

някой,който много, ама мноооооого мрази Тейчето Very Happy

"Нейният блясък беше възстановен."
"Да си вампир не е нито дарба, нито проклятие. То е призвание за тези, които успяват да се пристрастят към онова особено чувство да контролираш не само собствената си съдба, но и тази на стотиците хиляди души около теб.   Не знаех обаче дали Теа не беше изгубила себе си в това да преследва останалите. "

той е събирач на души. А аз? Негова докрай..
"..направих я Моя. Сякаш подписвах тялото на О'Конъл, слагах моите инициали с всяко докосване. И всяко от сетивата ми изпадаше в безумие в този момент, имах чувството, че дори аромата й ме дрогира. Ала дрогата не приличаше на нищо, което до сега бях пробвал и опитвал. Теа беше все още неопитомен от мен, наркотик, а аз полудвах по нея. По ритъма на сърцето й, който се удряше в гърдите ми, по накъсания дъх, който навдигаше тялото й, за да посрещне моето. "
Той беше нейното начало и край.
Thea O'Konoel.
mod
mod

Брой мнения : 3646
Рожден Ден : 31.05.1996

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Писане by Melanie Weenstone. on Нед Апр 19, 2015 9:50 am

Thea O'Konoel. написа:някой,който много, ама мноооооого мрази Тейчето Very Happy

аз?
Melanie Weenstone.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 584

Писане by Thea O'Konoel. on Нед Апр 19, 2015 9:51 am

Melanie Weenstone. написа:
Thea O'Konoel. написа:някой,който много, ама мноооооого мрази Тейчето Very Happy

аз?

взимам те,враг мой Very Happy

"Нейният блясък беше възстановен."
"Да си вампир не е нито дарба, нито проклятие. То е призвание за тези, които успяват да се пристрастят към онова особено чувство да контролираш не само собствената си съдба, но и тази на стотиците хиляди души около теб.   Не знаех обаче дали Теа не беше изгубила себе си в това да преследва останалите. "

той е събирач на души. А аз? Негова докрай..
"..направих я Моя. Сякаш подписвах тялото на О'Конъл, слагах моите инициали с всяко докосване. И всяко от сетивата ми изпадаше в безумие в този момент, имах чувството, че дори аромата й ме дрогира. Ала дрогата не приличаше на нищо, което до сега бях пробвал и опитвал. Теа беше все още неопитомен от мен, наркотик, а аз полудвах по нея. По ритъма на сърцето й, който се удряше в гърдите ми, по накъсания дъх, който навдигаше тялото й, за да посрещне моето. "
Той беше нейното начало и край.
Thea O'Konoel.
mod
mod

Брой мнения : 3646
Рожден Ден : 31.05.1996

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Писане by Victor Moore. on Пон Апр 20, 2015 7:32 am

me. xd

Отделно аз си търся:
> fwb - няма да имат никакви чувства, освен силното привличане;
> enemy - държа да има причина / ще я обмислим на ЛС./
> old friend - същество, с което се познават от векове и имат изградено доверие помежду си; често пътищата им ще са се разделяли, но това няма да е повлияло на отношенията им;
> a girl - момиче, което по някакъв начин ще успее да влезе под кожата на Виктор и той постоянно ще я защитава; може и да се озовават в леглото понякога хд
> old enemy - враг от векове, с който омразата им е чиста и неподправена, с времето доста пъти са пробвали да убият другия, но така и не са успявали; /причина на лс./
Victor Moore.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 853

Писане by Kelsea. on Пон Апр 20, 2015 8:14 am

Victor Moore. написа:
Отделно аз си търся:
> old friend - същество, с което се познават от векове и имат изградено доверие помежду си; често пътищата им ще са се разделяли, но това няма да е повлияло на отношенията им;
> a girl - момиче, което по някакъв начин ще успее да влезе под кожата на Виктор и той постоянно ще я защитава; може и да се озовават в леглото понякога хд
> old enemy - враг от векове, с който омразата им е чиста и неподправена, с времето доста пъти са пробвали да убият другия, но така и не са успявали; /причина на лс./
Това звучи интересно, ако ме искаш можем да пробваме?
Kelsea.
Човек.
Човек.

Писане by Victor Moore. on Пон Апр 20, 2015 8:17 am

Kelsea. написа:
Victor Moore. написа:
Отделно аз си търся:
Това звучи интересно, ако ме искаш можем да пробваме?
добрем, взимам те Smile
Victor Moore.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Charlotte Petrova. on Пон Апр 20, 2015 9:17 am

Аз? За което ме вземеш.. We can make it really weird if you want Very Happy  
Charlotte Petrova.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 3277

Писане by Victor Moore. on Пон Апр 20, 2015 9:32 am

Victor Moore. написа:Отделно аз си търся:
+ Половинка - връзката им ще започне като на игра; първоначално ще са дружки и постоянно ще се заяждат, ще имат "моменти" и постепенно ще изградят доверие един към друг; не е изключено в началото Виктор да изневерява, но като си признаят, ще спре. / приемат се и други идеи хд; желаещи на ЛС.; само имам изискване за по-дълги постове ;д/
Victor Moore.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Christian Vokill. on Пон Апр 20, 2015 9:38 am

Victor Moore. написа:

?
Christian Vokill.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 4183

Писане by Victor Moore. on Пон Апр 20, 2015 9:47 am

Christian Vokill. написа:
Victor Moore. написа:

?
иска ли питане хд
Victor Moore.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Sebastian Sewell; on Пон Апр 20, 2015 12:05 pm

Charlotte Petrova. написа:

Аз? За което ме вземеш.. We can make it really weird if you want Very Happy  
ще те взема за комбинация от двете;

Niklaus. написа:
Sebastian Wheaton; написа:#врагове;колкото повече, толкова по-добре.Единственото ми условие е причината, поради, която ще се мразят да е наистина съществена.
враг?
welcome, mate xD

Victor Moore. написа:
Sebastian Wheaton; написа:#най-добър приятел през годините;Себастиан не е човек, който лесно завързва приятелства, нито такъв, който ги запазва за дълго, така че нека съществото да е също от по-възрастните.С течение на дългите години ще са си изградили доверие, което няма да може да бъде разрушено.Имайки предвид гадния му характер, нищо чудно да е единствения му приятел, който ще знае почти всичко за него.
me. xd
естествено ;д
Sebastian Sewell;
Вампир
Вампир

Брой мнения : 285

Писане by Kelsea. on Вто Апр 21, 2015 10:32 am

Някой/я магьосник/ца, който/която да извикам в къщата си, за да направи заклинание за локализация на предмет.
Kelsea.
Човек.
Човек.

Писане by Oliver. on Чет Апр 23, 2015 7:33 am

*Бивши гаджета - и мъжки и женски, може да са много, Фелистити е доста влюбчива. С всички да измислим някаква история около времето им заедно
*Приятели - може да се познават от векове, може от скоро, някой с който да се забавляват
*Близък приятел/ка, който/която да не може да я понася заради постоянното й мърморене за безцелното дълго съществуване и колко не й се живее
*Някой, който да е станал да единственото й прищракване преди няколко века и който да я измъчва със спомена за хората, които е убила
*И .... предполагам е това
Oliver.
Човек.
Човек.

Брой мнения : 409
Рожден Ден : 19.07.1990

Писане by Lydia Wickham. on Чет Апр 23, 2015 9:26 am

Фелистити написа:*Бивши гаджета - и мъжки и женски, може да са много, Фелистити е доста влюбчива. С всички да измислим някаква история около времето им заедно
*Приятели - може да се познават от векове, може от скоро, някой с който да се забавляват
*Близък приятел/ка, който/която да не може да я понася заради постоянното й мърморене за безцелното дълго съществуване и колко не й се живее

*Някой, който да е станал да единственото й прищракване преди няколко века и който да я измъчва със спомена за хората, които е убила
*И .... предполагам е това
предлагам ти се за едно то двете хд
Lydia Wickham.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 6939

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next