The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Преди година и половина

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Преди година и половина - Page 2 Empty Преди година и половина

Писане by Саманта Такър on Нед Май 10, 2015 3:12 pm

First topic message reminder :

Знаеш ли, винаги съм се чудела кой ми даде книжка...На света нямаше по-лош шофьор от мен. Току що задминах един джип и го принудих да спре в банкета. Забавно, какво ли се носи по мой адрес в момента? Нямах време да мисля за това, сега се опитвах да спра колата без да се преобърна, разбира се. Паркинга бе почти празен с изключение на моята таратайка, но това не ми пречеше да изпълня поне 10 маневри докато спра в средата. Отворих вратата и се огледах, нямаше никого, а лампите който трябваше да осветяват плаца бяха изчезнали някъде. На около 5 метра от мен една самотна лампа се бореше да разпръсне мрака без особено голям успех.
Чак сега осъзнах че забравих онзи "намерен" портфейл в колата. Разбира се, намерен значеше че съм го прибрала от онзи сладур, който бе решил, че има шанс с мен. Грешка...за него. Аз все пак изпих някоя друга бира за негова сметка и с удоволствие бих погледала физиономията му, когато осъзнае, че няма с какво да плати... Глупак, защо ли се занимаваше, не си ли личеше, че няма да получи своето?!
Върнах се бързо и го поех в дланта си. Кожен портфейл, доста набъбнал от съдържанието си, което с цялото си същество се молех да е банкноти. Не, не ме разбирайте погрешно, аз не съм крадла...само от време на време харесвам да прибирам някоя друга вещ, която по принцип не ми принадлежи...Ако на това му се вика крадла, то аз съм трамвай!.Ха, голям майтап...
Светлината окъпа новата ми придобивка и аз бавно я разтворих. Глупак! Беше пълно с касови бележки, листчета с номера и някоя друга карта за отстъпка в близкия супермаркет. Каква загуба на време. Все тая, прибрах малкото банкноти в джоба си и погледнах личната карта отстрани. Майкъл...какво глупаво име, имаше причина да не съм го запомнила!
Затворих портфейла и го хвърлих настрани без да поглеждам. Чух глух звук, май се удари в нещо. Не, не в нещо, в някой! Обърнах се рязко и видях силуета й. На лицето ми се покачи невинна усмивка, очаквайки жената срещу мен да ми върне хвърленото.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 307

Върнете се в началото Go down

Преди година и половина - Page 2 Empty Re: Преди година и половина

Писане by Теса Алварадо on Съб Май 16, 2015 1:44 pm

-Уравнението е следното-аз дъщеря на влиятелен дон съм принудена от баща ми да се омъжа едва 20 годишна за 40 годишен старчок защото бях непослушно дете,старчока беше богат ,но не толкова колкото баща ми и имаше нужда от зестрата ми ,а и татко вярваше че той ще успее да ме превъзпита,но срещнах момче което ми обеща да ме отведе далеч за да ме спаси от оковите на брака,ала се оказа вампир!Нещо което научих едва когато се събудих превърната аз във вампир!Информацията ти бе достатъчна,но трудно можеш да предвидиш такава променлива когато си неопитно дете въвлечено в непознат свят
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Писане by Саманта Такър on Съб Май 16, 2015 2:06 pm

Историята стана заплетена...един вампир сред богати, бедни, силни или слаби винги е вампир. Дори аз да не притежавах кой знае каква сила над съществуването си, повечето вампири бяха много по-сериозна заплаха за хората. Може би все пак нямаше да има лош край с господата.
-Така казано, може проблемите да не са за тези, за които мислех в началото. Този...вампир май много добре знае какво и как да си вземе.
Хъм, малка грешчица, но е приемливо, статистически погледнато това бе напълно възможно. Пък и да съм честна, в един свят от хора, изводът ми би бил перфектен. Защо знам? Наблюдавала съм много подобни истории. Жалко, наистина. И дали съм променила нечия драма? Не...краткостта на човешкия живот не заслужаваше обрат в жалката си продължителност.
-Подобно положение при хората би завършило по първия ми вариант. Сигурна съм, че си виждала...Винаги ми е било интересно, как малко жажда за кръв променя всичко...не го разбирам!
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Съб Май 16, 2015 3:08 pm

-Само където не бе жажда за кръв драга моя!Историята е чисто човешка,Дамян не се разкри и нямаше да го направи ако не бе принуден да ме превърне!Живота е непредвидим,нямаше да ме хванат и да ме върнат,ако не ме бяха убили нападатели и той не се принуди да ме первърне във вампир,от там заплетената история продължава още 200 години,но това е вече извън нашия разговор
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Писане by Саманта Такър on Нед Май 17, 2015 6:47 am

Я колко хляб ми даде за обмисляне и храносмилане. И като го споменх...може би не бе лоша идея да се върна при собственика на портфейла, който лежеше в краката на вампирката. Направих две крачки към нея и го взех. Хубавото на личните карти беше, че вътре винаги пишеха адреса. Прибрах портмонето в джоба си и й се усмихнах.
-Аз май имам малко работа за уреждане.
Потупах самоличността на Майкъл през джоба си, исках да разбере за какво говорех. Отново се усмихнах широко насреща й. Дразнеше ме, признавам. Всъщност, дразнеше ме адски много, но какво да направя, в нея имаше нещо, което някак смекчаваше обстоятелствата. Нещо срещу което не можех да се боря-аз я харесвах. И въпреки че рядко ми се случваше да изпитвам приятелски чувства към някой,  реших да не им придавам кой знае какво значение точно в момента.
-Ще тръгвам, но...пак ще се видим Теса Алварадо. Беше ми приятно!
Качих се в колата и с малко усилие успях да запаля двигателя. От ауспуха излезе облак дим и аз потеглих към изхода на паркинга.
Speed...give me what I need...ла лала ла...!
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото