The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Преди година и половина

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Преди година и половина Empty Преди година и половина

Писане by Саманта Такър on Нед Май 10, 2015 3:12 pm

Знаеш ли, винаги съм се чудела кой ми даде книжка...На света нямаше по-лош шофьор от мен. Току що задминах един джип и го принудих да спре в банкета. Забавно, какво ли се носи по мой адрес в момента? Нямах време да мисля за това, сега се опитвах да спра колата без да се преобърна, разбира се. Паркинга бе почти празен с изключение на моята таратайка, но това не ми пречеше да изпълня поне 10 маневри докато спра в средата. Отворих вратата и се огледах, нямаше никого, а лампите който трябваше да осветяват плаца бяха изчезнали някъде. На около 5 метра от мен една самотна лампа се бореше да разпръсне мрака без особено голям успех.
Чак сега осъзнах че забравих онзи "намерен" портфейл в колата. Разбира се, намерен значеше че съм го прибрала от онзи сладур, който бе решил, че има шанс с мен. Грешка...за него. Аз все пак изпих някоя друга бира за негова сметка и с удоволствие бих погледала физиономията му, когато осъзнае, че няма с какво да плати... Глупак, защо ли се занимаваше, не си ли личеше, че няма да получи своето?!
Върнах се бързо и го поех в дланта си. Кожен портфейл, доста набъбнал от съдържанието си, което с цялото си същество се молех да е банкноти. Не, не ме разбирайте погрешно, аз не съм крадла...само от време на време харесвам да прибирам някоя друга вещ, която по принцип не ми принадлежи...Ако на това му се вика крадла, то аз съм трамвай!.Ха, голям майтап...
Светлината окъпа новата ми придобивка и аз бавно я разтворих. Глупак! Беше пълно с касови бележки, листчета с номера и някоя друга карта за отстъпка в близкия супермаркет. Каква загуба на време. Все тая, прибрах малкото банкноти в джоба си и погледнах личната карта отстрани. Майкъл...какво глупаво име, имаше причина да не съм го запомнила!
Затворих портфейла и го хвърлих настрани без да поглеждам. Чух глух звук, май се удари в нещо. Не, не в нещо, в някой! Обърнах се рязко и видях силуета й. На лицето ми се покачи невинна усмивка, очаквайки жената срещу мен да ми върне хвърленото.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 307

Върнете се в началото Go down

Преди година и половина Empty Re: Преди година и половина

Писане by Теса Алварадо on Нед Май 10, 2015 3:19 pm

Чудех се какво да правя,имах нужда от промяна,имах нужда да се отърва от всичко и от всички и все пак нещо все още ме дърпаше към този град!Градът който ми даде и същевременно ми отне толкова много,само за 2 години успях да открия за себе си неща които за 290 не бях!Убих онзи който не вярвах че мога ,а той проклетника не пожела да остане в ада!Влюбих се истински и загубих с лека ръка това което имах с него,а сега той бе мъртъв,за капак предадох друг мъж заради една прилика!
Отнесена в мислите си вървейки в мрака нещо ме удари в миг след това някой се обърна и се усмихна!Вампирка,млада,но не много повече от мен,поне стотина години!Замери ме с какво?Наведох се-беше кожен портвейл и със сигурност не бе нейния
-Собственика ще си го търси,освен ако не е пресушен!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Писане by Саманта Такър on Нед Май 10, 2015 3:30 pm

Да си го търси? Със сигурност! Но май нямаше да го получи. Или поне не от мен. Пък и той беше задник, не заслужаваше такава загриженост. А за пресушаването...не ми вдъхваше доверие, не знам къде е бил!
-На вярно няма да го намери чак тук. Но спокойно, не вярвам да тъгува толкова, нямаше нищо!
Казах почти ядосано, все пак това беше подигравка. Ако ще носиш портфейл от естествена кожа, то поне го напълни хубаво. Проявява неуважение към хора като мен! Чакай, хора като мен? Не, казах вече, аз не съм крадла...
-По-интересното е, какво прави дама като теб тук...така де, дама като Вас.
Понякога изпадах в подобно положение, заяждах се проявявайки уважение към някой. Странно защо винаги избирах този подход. Може би така и не открих истинско достойнство във висшестоящия...Та що за пример имах само!
Огледах я, изглеждаше ми някак странно. На сред нищото, сама и...всъщност не бях ли и аз в същата позиция, какво наистина правеше тук? Не вярвах да е място за срещи, но кой знае. Може пък скоро да се оживи. Щеше да е интересно...но всичко с времето си, нали?
Зачаках търпеливо отговора си, можеше да излезе нещо интригуващо от жената насреща. Все пак, не започнахме лошо.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Нед Май 10, 2015 3:36 pm

Тя маниер ли ми показваше?Зачудих се да се смея ли или да я зашлевя!Не,все пак тя опитваше макар и не както трява!
"Помни добре,няма значение как изглежда човека пред теб,без значение мъж или жена Мария,трябва да проявяваш уважение,да говориш на Вие на всеки,да се покланяш леко без да се налага да целуваш земята в краката им!"
Понякога тези уроци ми липсваха,липсваше ми живота ми на човек,родителите ми които поне тогава смятах за такива,но сега нямаше време да се унасям в спомени след като пред мен стоеше вампирка и май тя имаше нужда от урок!
-Щом си започнала на "Ти" , не се поправяй,прави лошо впечатление особено на човек живял в ерата на маниерите и строгия етикет!Какво правя ли?Бих ти задала същия въпрос,но вероятно си избягала от притежателя на това луксозно портвейлче!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Нед Май 10, 2015 3:44 pm

Я, тя си падала малко учителка...няма лошо, може пък да науча нещо за добрия етикет. Мразех го!
Както и да е, дишай. Казаха ти да дишаш в такива ситуации. Поех дълбоко дъх и отново се усмихнах. Добре, така да бъде.
И тогава направи предположението си...Да бягам? Та той бе толкова зле, че не би ме настигнал милия! Но нека оставя, тази горка душа, не ми направи нищо освен да ми досади с присъствието си...Ха..Майкъл...глупак!
-Спокойно, с тези два леви крака, не вярвам да ме догони. В безопасност си.
С мен? В безопасност? Интересно, та аз само там не бях ходила напоследък...може би си търсех боя по-често от колкото ми се налагаше...
-Но ако искаш, аз ще те пазя, в това ме бива...
Та аз себе си не мога да опазя, но...тя не го знае!
-Впрочем, аз съм Сам.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Нед Май 10, 2015 3:49 pm

Ето сега вече не се стърпях и избухнах в смях,тя да ме пази, с нея съм била в безопастност!Че аз никога не бях ,дори сама със себе си или с цяла орда пазачи въоражени със саби пистолети и какво ли още не!Дори един вампир не ме опази!Но пак се връщах в миналото,а то одавна трябваше да е забравено,как ми се искаше да мога да забравя всичко и да започна нов живот на чисто без минало без познати и тайни!*Е Теса внимавай какво си пожелаваш*Само че като се знам каква съм любопитка със сигурност щях да търся спомените си,да знам каква съм била!И все пак!?
Е да се върнем на събеседничката ми
-Мария-Тереза,но може и само Теса,дори е за предпочитане,мис безопастност!Само че мисля че не ме грози такава,дори да е самия Дявол!Който между другото не е чак такъв звяр за какъвто го мислят всички! - намигнах и - И така,всъщност какво стана?Искаше да те свали и остана без кръв или опита да изпие твоята?
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Нед Май 10, 2015 3:56 pm

Мария-Тереза?! Сериозно?! Току що в главата ми избухнах в истеричен пристъп на смях. Не просто Тереза, но и Мария?! Сигурно се шегуваш. Май техните не са си мислили, че малкото им момиченце може да бъде различно от светица...
Така, спокойно...сега, за случката? Ами да й разкажа освен.
-Е, хайде де, все едно никога не си си харесвала чужда вещ. Винаги ли ти трябва оправдание да свиеш нечий портфейл?!
За момент сама се изумих на логиката й и после осъзнах, че това не е нормално. Май понякога прекалявах...Какво да направя, в главата ми станаха повече от едно мнения и това ме разсейва!
-Милия реши да ме почерпи, а аз реших че бирата не ми стига. Нищо му няма, не заслужава дори да го убиеш. Знаеш за какво говоря.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Пон Май 11, 2015 2:11 am

Усетих реакцията и когато споменах цялото си име,нормално ,в първите години когато се преобразих сама се чудех как родителите ми са решили че бих могла да бъда светица,а не самия дявол какъвто бях след като Дамян се отиде и ме принуди да бъда като него!Но като човек?Е да тогава бях близо да това с гордост да нося името Мария,е поне докато не порастнах и не започнах да се държа като бунтарка!Ама днес нещо ми ставаше след всяка нейна дума се връщах в миналото!
-Всъщност не,харесвам това което имам,когато притежаваш световна фирма и през нея минават какви ли не вещи имаш всичко и нищо не може да те изкуши ,освен ако не е нечия вена или страхотно изглеждащ мъж-което също вече си е голяма рядкост!Но теб явно те влече кражбата!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Пон Май 11, 2015 3:59 pm

Имала си всичко което иска...сноб! Май е забравила какво значи да се забавляваш, забравяйки кой и от къде си. Беше доста освобождаващо. Но какво говоря и аз, често нещата, които "вземах на заем" ми бяха нужни. Разбира се, доставяше ми повече удоволствие да взема каквото искам, вместо да работя за него.
Този например си го просеше, но пък и аз имах нужда от някоя друга банкнота, все пак последните отидоха за това божество увито в хартийка. Дали бях пристрастена? Не, просто от време на време се случваше да дам последните си пари за вредния продукт...И като го споменах, бързо извадих кутията от джоба си и запалих цигарата обгърната от устните ми. С всеки дъх усещах как един глас в главата ми млъква...Не за винаги, но поне беше утеха. Понякога ги мразех, но какво щях да правя без обичайната си компания?!
-Браво на теб!
И изведнъж осъзнах, тя ме нарече крадла! Не бях, наистина не бях крадла. Това дори ме обиждаше, аз бях толкова примерен и почтен гражданин на това общество. Един от гласовете постоянно го повтаря! Особено когато се случи нещо подобно...вече не знам дали е ирония или не...
-Чакай малко, аз не съм крадла. Момчето не знаеше какво да прави с парите, просто му помогнах с проблема.
Засмях се и преди да чуя второ мнение в ума си, поех дълбоко въздух през филтъра на успокоението си. Усмихнах се блажено...точно това ми трябваше-спокойствие.
-Както и да е, знаеш ли, права си, все по-рядко се намират мъже, които си заслужават!
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Вто Май 12, 2015 9:25 am

-Помогнала си му или си му навредила!Човек не винаги знае какво да прави с парите си в началото!Но постепенно се научава да ги използва добре,а ти си отнела шанса на някой да го стори,да оцени какво би могъл да има!
Теса също бе така преди векове,когато узна че е наследила огромно състояние,в началото пилееше всичко за каквото и хрумне,не ценеше състоянието което има и когато един ден попадна на брошката на майка си осъзна че е на път да загуби миналото си,парите си и наследството си!Тогава се научи как да цени всичко около себе си,вложи малкото останало в консорциума който сега беше нейното наследство,парите с които живееше от векове се утрояваха във всяка секунда,но Теса рядко прибягваше до тях!
-Напротив,повечето мъже си заслужават,стига да знаеш какво търсиш и как да ги предразположиш!Но вероятно ти си още млада и неопитна за това!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Вто Май 12, 2015 9:44 am

О да, аз съм млада, не съм видяла нищо от този свят. Тя да не се шегуваше?! Никой не ми бе говорил така от както бях на 15 и бях решила, че е края на света, защото онзи глупак така и не ми се обади. Глупак, въобще не трябваше да лягам с него, но какво пък, след около 20 години осъзнах, че въобще не си заслужава. И наистина, обикновено не си заслужаваше...не той, не тя, не аз! Живот, какво да го правиш?!
-Аз ли съм неопитна? Повярвай, хич не съм кротувала през тези години. Пък и опита на даден човек е само и единствено сбора от грешките му.
Бях правила много, кълна се. Сериозни грешки и повърхностни грешки и всеки един вид какъвто съществуват...
-Този конкретния беше от онзи тип, който или щеше да умре от свръх-доза или да изживее щастието си като гадже на някой по-голям от него мъж. Затвора е интересно място. Била ли си някога?
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Вто Май 12, 2015 9:53 am

Засмях се!Дали съм била в затвора!Това момиче явно беше вампир застинал на не повече от 19 години,но и век да бе минал от тогава,тя пак на толкова се държеше и въобще май не бе живяла!
-Повярвай ми,човешкия затвор е нищо пред мястото на което съм била,затвор от който ако излезеш,не е защото си излежал присъдата си или защото си бил помилван,дори не е за добро поведение,от там се излиза само ако платиш висока цена,а тя?Ех,тя се определя от единствения съдия който някой от нас някога е срещал-Дявола!На мен ми взе душата!Е,едва ли е щастлив че си я върнах,но това е друга тема!И какво значи да си кротувала драга моя?Ограбила си кралицата?Това е нищо,спала си с хиляда мъже и това е нищо,живяла ли си въобще било като вампир или като човек?На колко си-100?120?
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Вто Май 12, 2015 10:11 am

Я, Дявола? Звучеше интересно. Тогава какво толкова се мръщеше, щом тя е живяла достатъчно, защо тогава си мислеше че на света има кой знае какво. Аз лично видях достатъчно, бях достатъчно добра, бях достатъчно наранявана и сега бях достатъчно отегчена от всичко. Преди имаше определен ред, сега не бе така. Сега всички бяха леко откачени, всички бяха леко злобни, леко глупави и отдавна нищо не бе същото. Света се променяше, а аз все още не успявах да се справя с тези промени!
На колко съм? На 160? Колко станаха, мамка му?! Може би 170-180. По някое време се отказах да броя, пак хлапашка история, няма да губя времето на никой с историите си. Направих няколко крачки назад и се облегнах на капака на колата. Тя поне бе моя, купих я сама,  затова й беше толкова зле. Може би след някоя друга година щях да взема нова, живота се завърта. А аз като безсмъртна мога да живея няколко живота, нали?!
-Предполагам си на повече от мен, но това няма значение, нали Теса? Искаш да си споделяме малко минали случки, а, може пък да се получи интересно. Защо не започнеш?
Едно наивно предположение и сега в главата ми се завъртя идея. Какво ли се криеше в миналото на госпожицата? Предстоеше да разбера...
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Вто Май 12, 2015 10:30 am

-Дали е необходимо да си разказваме каквото и да било?Да,по стара съм,видяла съм много повече,но от теб,сред нас има вампири които са на хиляди години повярвай ми,това е по интересно и те не са загубили ума си ,въпреки че са минали през рутината!Не са започнали да крадат или да чуват гласове в главата си,е вероятно са чували ,но всеки е преминал през това!А колкото до забавните случки,драга вече видях всичко - за миг докосвайки ръката и ми беше ясно всичко - Това повярвай ми не е живот,да безсмъртни сме и навлизаме в рутина,но ти си позволила да чуваш тези гласове,никой ли не ти е показал как да се забавляваш докато си вампир?
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Вто Май 12, 2015 10:43 am

Как да се забавлявам като вампир? Та аз дори не знаех какво значи да си вампир. Всъщност какво се очакваше да правя? Да убиваш хора отдавна не ми бе интересно. Човек трябваше да ме ядоса адски много, за да изпитам нещо различно докато си играя със сърцето му. Но това с гласовете беше друго. Та ако не бяха те какво щях да правя с живота си?! Ако нямаше кой да ме развлече малко от всичко, което съм видяла, то как щях да доживея въобще до тук.
-Мамче, нямам идея какво означава да си вампир. А що се отнася до гласовете...никога не съм била особено уравновесена. Поне никога не съм сама.
Засмях се на глупавото си твърдения, именно защото знаех колко болезнено вярно е. Какво да кажа, не бях особено наред, но отдавна вече нямах проблем с това.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Вто Май 12, 2015 10:51 am

-Интересно тогава как си оцеляла толкова години дъще,щом не знаеш какво е да си вампир!Това че си била неуравновесена не значи че сега трябва да се държиш като такава!
Ама аз наистина звучах като майка на 12 годишно дете,не че имах такова,единственото дете което някога бях имала бе Анджи,но тя предпочете да е другаде с друго семейство и до някъде бе по добре,живот с мен щеше да е ужасен!
-Права си,коя съм аз да ти давам настъвления,но не мога да гледам вампир в подобно съсотяние и да не опитам да направя нещо,не е честно когато някой бъде превърнат да няма кой да се погрижи за него докато не стане уравновесен член на свръхестествения свят!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Вто Май 12, 2015 10:59 am

Прозореца на колата бе отворен, наведох се и взех онази бутилка водка, която разкарвах със себе си от половин месец. Не бях фен на този тип алкохол, честно казано не си спомням и как се сдобих с него, но сега отвъртях капачката и поех дълбока глътка. Усещах как ума ми се избистря, бях се отнесла нанякъде.
Подадох шишето на вампирката пред себе си, въпреки че се опитвах да я дразня, някак си ми допадаше.
-За какво общество говориш, сега ако кажеш че има вожд на племето и ще умра.
Разсмях се отново, колко забавно само звучеше, представяш ли си? Бях доста откъсната от историята и предназначението на каквото и да е същество, но бях почти сигурна, че предположение като това бе глупаво. Ама наистина ли?! Не...просто шега, нали?
-Спомена нещо за Дявола, ще споделиш ли?
Изведнъж из нищото в ума ми изникнаха думите й. Ето това бе интересно. Бе казала нещо за душата си, какво ли можеш да получиш за някоя друга душа...?
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Вто Май 12, 2015 11:13 am

-Ама ти сериозно ли?свръхестествения свят-вампири върколаци вещици,първородните,ангелите,всичко!Ти май наистина падаш от небето и никой нищо не ти е казал през последните 170 години
Ето това вече беше нещо ново което надали някой някога бе виждал,вампир не знаещ нищо за света!Нищо за това какво е,какво го заобикаля и после как да не чува гласове в главата си.Слава богу аз имах до себе си някой който ми показа света,е в основни линии,другото научих от този и от онзи ,друго сама!Но Дявола
-За него няма какво да се споделя,той е това което всички знаем,дори по зле!Бях затворена в ада за няколко години,не беше особено гостоприемен!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Вто Май 12, 2015 11:32 am

Не особено гостоприемен, винаги съм вярвала, че е голям пич...жалко. За него, не присъства в плановете ми за близкото бъдеще.
Прекарала няколко години в ада, звучи особено очарователно, но не мисля, че й завиждам. Пък и в момента не бях настроена приключенски, тази фаза я минах. Заедно с обсебващите удоволствия, бяха добра компания. Но идва време когато ти писва от всичко и търсиш нещо различно.
Любов? Може би, аз така и не я видях, може би за това винаги ми е било толкова интересно. Така и не се научих да обичам, но се обзалагам, че мога! Май...не знам...все тая!
- Обикновено не се задържам близо до вампири, изнервят ме. Ти също, но това е някак различно, това е...имам нужда от цигара.
Изведнъж мислите ми рязко промениха посоката си и сега се съсредоточих изцяло над това да запаля ароматната хартийка. Поех дълбоко от ароматния дим и издишах встрани, поне на това се бях научила.
-Кажи ми, какво те забавлява. Какво правиш за да се държиш сама в...
Потупах с пръста си слепоочието си. В моята глава не бях единствената, но тя изглеждаше като такъв човек...това де, вампир.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Вто Май 12, 2015 2:04 pm

Ето това беше вече странно!Ако вампирите я изнервяха тогава хората какво?От векове те бяха ходещи банки ,извора ни на живот,но от няколко години нещата се бяха променили,вампири и хора се обичаха,свързваха ги приятелства,спомени,е все още имаше ловци,но живота много се бе променил последните 20 години за всички същества или поне за онези които го допускаха,но това момиче бе някак различно
-Изнервям те?Ако мен ме изнервяше вампир вече щеше да е на пепел или щеше да подскача сам около себе си! - намигнах и,последните месеци имах способността да контролирам всичко с мисълта си независимо хора или вампири,не знам как бях придобила това,но ми харесваше-Мен какво ме забавлява ли?Хм..приятелите ми,аз никога не съм била сама,не съм страняла от хора и вампири,имам приятели сред тях,правя много неща,движа компания пътувам,танцувам,пия много ,обичам да плувам!Наслаждавам се на всичко което този свят ми предлага,а за 293 години винаги се намира какво да ме изненада,живота е непредсказуем!
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Вто Май 12, 2015 4:05 pm

На пепел? Май беше прекалено, чак толкова зла не бях. Чакай чакай, лоша? Аз? Не, аз бях същинско ангелче. Вярно, понякога правех глупости, но никога не прекалявах толкова много.Не бях злобна, а и честно казано никога не съм го целяла. Не мога да си кривя душата, оплесквала съм нещата, все пак не съм безгрешна, но никога не съм го правила без причина. Без сериозна причина!
И сега за предсказуемостта...какво мога да добавя ли? Ами да, живота е само един голям написан предварително сценарий. Бях преживяла не малко неща и повечето от тях, ако не всички, бяха предсказани. Вярно, в началото не се чувствах сигурна, но грешките ми винаги са били защото не съм се замисляла. Дори се обзалагам, че в каквато и да е ситуация, бих предсказала с точност до 99% изхода й. Ами да, та аз бях същинска врачка!
Засмях се на мислите си и когато осъзнах, че тя не приемаше приятелите в главата ми особено добре, рязко спрях.
-Нека ти докажа обратното. Мога да ти предскажа как ще завърши почти всяка ситуация, за която се сетиш. Хайде пробвай се.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Сря Май 13, 2015 1:04 pm

Тя да ми предскаже всяка ситуация?Това не го вярвах,не вярвах в предсказания в пророчества и тем подобни,макар да бях видяла много от тях,но те не се сбъдваха защото бяха предсказани,а защото онези на които са искаха те да се случат и правеха всичко за да стане това!
Но какво пък можех да опитам тази малка игра с нея,ситуациите бяха прости и вече бяха станали,но се съмнявах тя да открие какъв бе точно изхода
-Добре!Нещо просто като за начало!Младо момиче на около 20 години трябва да се омъжи за мъж с още толкова по-голям от нея!Но тя не иска и среща момче което и предлага да избягат!Как според теб ще завърши това?
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Пет Май 15, 2015 2:36 pm

Как ли щеше да завърши една такава случка? Интересно, макар да не си падах особено много по любовните истории, а тази определено звучеше като такава.
Добре, нека помислим, момичето "трябва", което значи, че той има някаква власт над мацката или семейството й. Един голям човек пожелава нещо...края е ясен. А един голям човек, на когото се налага да кара на сила една жена да се омъжи на него, значи не би търпял подобно унижение. От тук мили слушатели, следва, че тя и Казанова няма да се отърват лесно.
Аз лично бих ги последвала и убила момчето. Ако този чичк всъщност е позволил на двете гълъбчета да избягат. И в двата случая бих накарала момченцето да страда, да разбере кой е шефа. А въпросната дама...хъм, за нея бе различно. Щях да се погрижа хората да разберат, че тя е изпълнена с обожание задето е с мен , като в същото време й дам нейното. Защото...комплексираните възрастни мъже не харесват да ги правят на глупаци.
-Проблеми за чичкото. Недоволен от началото, после постепенно озлобен и накрая побеждава в битката си. Мацката е прецакана, отнася го мъжки, търпи си всичко. Момчето се отървава обаче. Мъченията му са по-кратки и него повече го няма.
Усмихнах се палейки цигара. Поех дълбоко от дима и продължих с историята си, като се съсредоточих в очите й.
-И ако кажеш че греша...значи историята още не е свършила. Един кратък успех може свободно да намери място преди края на историята.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Теса Алварадо on Съб Май 16, 2015 2:03 am

Чудех се как да се засмея докато я слушах,да определено щеше да има бой ако ме бяха хванали,но нямаше да ме бие онзи нещастник и не той щеше да измъчва Дамян ,а собствения ми баща и по скоро щеше да убие мен и да пусне негодника,защото щеше да реши че аз съм го принудила!
А колкото да годеника,е той не бе особено радостен каква девойка взема,но пък парите които щеше да получи от зестрата ...е щеше да ги дава на хилядите си любовници
-Да кажем че имаше далеч по трагичен край от това което ти предсказа,защото момичето стои пред теб след 293 години!Според теб какво се е объркало?
Теса Алварадо
Теса Алварадо
Вампир
Вампир

Писане by Саманта Такър on Съб Май 16, 2015 5:24 am

Я, малък пропуск. В алгоритъма ми се появи нова променлива, която определено променя нещата. Може би имах нужда от малко повече информация. Все пак, с една опасна мадама, може би последствията бяха различни. Но всичко зависи от обстоятелствата, в които се намират дадените обекти. А това, че нашата девойка е на повече от 200 години определя ситуацията в графа "по-сложно".
-Виж Теса, уравнението ми за изчисляване на съдби е правилно. Грешна е информацията, която си ми дала.
Малко асоциация с "Криминални уравнения"...не е лошо, стига да не прекалявам, нали. Не съм чак толкова луда, колкото Чарли все пак!?
-Кажи ми пак, кой от тримата има по-голяма власт в обществото? Кой има повече възможности заради положението си? И също така кой е по-силен физически? Това винаги е от значение.
Саманта Такър
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото