The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дванадесет години по-рано
Съб Яну 12, 2019 2:46 pm by Elizabeth

» Да броим до 4000.
Съб Яну 12, 2019 2:03 am by Кардам

» Нашият любим спам!
Сря Яну 09, 2019 6:32 pm by Cher Night

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Сря Яну 09, 2019 2:08 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Вто Яну 08, 2019 5:25 pm by Elizabeth

» Другарче за РП!
Вто Яну 01, 2019 9:00 am by Elizabeth

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Пон Дек 31, 2018 12:46 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Сря Дек 12, 2018 1:39 pm by Дастан ибн Фадлан

» Познай цвета на блузата на следващия!
Нед Дек 02, 2018 1:18 pm by Кардам

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Преди 4 година в парка

Go down

Преди 4 година в парка

Писане by Саманта Такър on Пет Май 08, 2015 10:15 am

Деня бе прекалено горещ за това време от годината, но с напредване на времето, температурите бавно и сигурно падаха. Искаше ми се да изчакам известно време преди да изляза от хладния апартамент, но чувствах че се задушавам затворена между тези четири стени. Изгледах всички филми от колекцията на Татенцето, по два пъти и вече не издържах. Трябваше да изляза!
Напъхах телефона и ключовете в джобовете си и излязох почти на бегом. Стълбите надолу бяха стръмни, всеки път се чудех кога ще се подхлъзна и ще се търкалям няколко етажа надолу...Нямаше да е днес, защото скоро затварях вратата на входа зад себе си. Наблизо имаше парк, не бях минавала от тук до сега. Предпочитах по далечни дестинации, но отчаяно имах нужда от цигара. Седнах на най-близката пейка,  която успях да видя и извадих отровата си. Бързо преполових никотиновата пръчица и чак тогава огледах дали наоколо имаше нещо интересно. Една бавно приближаваща се фигура хвана вниманието ми и проследих курса й към себе си. Огънче? Най-вероятно търсеше нещо подобно.
-Здравей.
Поздравих, когато бе на достатъчно малко разстояние, че да не изглеждам странно...често ми се случваше, повярвай, експерт съм.
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 307

Върнете се в началото Go down

Re: Преди 4 година в парка

Писане by Ейвъри Еванджелин on Пет Май 08, 2015 2:35 pm

Бях бясна.
И бях възторжена.
И още хиляди неща наведнъж.
В тялото ми бушуваха толкова много емоции. Чувствах се като нов вампир. А може би се бях преродила. Снощи беше толкова странна. Спомени. Емоции. Лавина, цунами, ураган и всичко това накуп. Можех да подскачам. Усещах част от негативността да се изпарява. И сърцето ми да се топли с любов. Дори можех да простя на Ребека, но не сега. Утре е ден. Сега беше време за разходка. Защото всичко ми изглеждаше различно днес.
Парка. Слънце. Прелест, ммм, да.
Стисках цигара между показалеца и средния си пръст и още не се бях сетила да си я запаля. Пък и щеше да е странно, без запалка. Не, че не можех да го направя незабележимо....
И тогава ме спаси някой от тази странна мисъл... да ме забележат. На кого му пукаше изобщо? Е, на мен. Днес. Да.
-Здравей и на теб. Запалка? - попитах. Усещах лекия мирис на изгорен тютюн във въздуха. Усмихнах се.
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6413

Писане by Саманта Такър on Пет Май 08, 2015 3:11 pm

Знаех си! Познавах някои неща. Е, не толкова често, колкото се пробвах, но важното бе да знам. А аз знаех. Много добре при това.
Запалката...глупава закономерност, която ти пречи да притежаваш цигара и запалка едновременно. И въпреки, че винаги имаш една под ръка, ако питаш мен поне три, то никога не ги откриваш в подходящия момент. Ако ще е, за да подпалиш важен документ случайно, пред теб ще изникнат дозини, но опитай се да запалиш цигара и в радиус от 1 километър хората магически ще изгубят способността си да помнят къде са я сложили...
Но аз държах моята близо, готова да запаля нещо. Ако не друго, поне джоба, в който усърдно се опитвах да "не я паля" плъзгайки пръста си по камъка...Каква глупачка!
Но, ей, чакай. Пред мен има жена?! Представяш ли си само? Истинска жена, която говори и очаква отговори!
Паникьосах се, филмите не те учат как да реагираш в такъв момент...Стиснах зъби, какво толкова можеше да стане. Та нали аз я заговорих.
Бавно й подадох запалката, като се постарах да не треперя. От части бях нервна заради жената, от части се чувствах не на място, сякаш всеки момент ще стъпя върху мина. А аз го знаех...знаех го!
-Сам, приятно ми е.
Най-баналното нещо изникнало в главата ми, но какво пък. Холивудския вариант с "Как сме маце" или "Ще запаля огъня в теб" не вършеха особена работа в случая. Превзети позьори!
Саманта Такър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 307

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите