The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 3 Регистрирани, 1 Скрит и 19 Гости :: 1 Bot

anon, Jennifer ♥, Елизабет Джак Дарк

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Плажа - тази сутрин - Сорша и Ейвъри

Go down

Плажа - тази сутрин - Сорша и Ейвъри

Писане by Ейвъри Еванджелин on Пет Апр 24, 2015 2:20 pm

Бях отегчена. Много отегчена. И нямах с какво да се развеселя в момента. Може би това беше скучната част на изключените емоции. Нищо не ми беше забавно и нищо не ме караше да изпитвам нещо... което беше целта де.

Седях на една от дюните и замерях малките локви около мен с огнени кълба. Напоследък използвах дарбата си доста. Може би ми беше липсвала през тези три години в които не бях в тялото си. Но, да. Беше спокойно и скучна сутрин, корема ми беше пълен с кръв, а трупа плуваше малко по-надолу в залива. Може би по-късно щях да запаля и него. 
Погледнах към жената, която се приближаваше към мен. Сорша... последният път като я видях беше на погребението ми. Отпратих й една отегчена усмивка и я поздравих със запален показалец, докато мятах поредната искра.
-Здравей стара другарко! - засмях се.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Брой мнения : 6413

Върнете се в началото Go down

Re: Плажа - тази сутрин - Сорша и Ейвъри

Писане by Сорша Хейл on Пет Апр 24, 2015 3:04 pm

Хейл, приклвайки със сутрешния си спринт направи бърза разходка по плажа. Мислейки за всичко случило се напоследък с Него, плановете които кроиха и новите сили, с които все още се опитваше да свикне, тъмнокоската съвсем не дочу поздравът на добре познатото момиче срещу нея - Ейвъри.
Отнемайки й няколко секунди да реагира, Хейл отвърна с равен тон, както обикновено обикновено - тя си беше доста апатична.
- Здравей, Ейвъри. - устните на рускинята се разтразтеглиха в нещо подобно на усмивка. Не знаеше как да реагира - да я поздрави, че се е върнала от мъртвите, или че отново е вампир, да й каже, че и тя е минала през това с погребенията и разни ттакива, нормални за Мистик Фолс неща, или..
- Как си? - реши да я попита как е, да види как й се отразило всичко това.

Сорша Хейл
Сорша Хейл
Admin
Admin

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Писане by Ейвъри Еванджелин on Съб Апр 25, 2015 12:35 am

-Отегчена - отбелязах и се засмях на случайния, може би нормален, но за хората, въпрос. Как съм? Как да е някой, който си виси сам и си играе с дарбите си като дете. Защото точно това праввех. 
Погледнах към вещицата. В ума ми се въртяха спомени. Усмихнах се криво.
-За последно те видях преди няколко години на погребението ми. Мерси, че разтърва онези двамата до ковчега ми - прозях се престорено с усмивка. Какви интересни неща си спомних. Колко абсурдна съм била преди да ида в ада. Не че след това не бях.
-Ти как си Хейл? - попитах я безразлично. Помнех и че когато се запознахме на гробището се опита да ме убие. Защо? Не помнех. Но и не ми пукаше в момента.

(Попрочетох стари рп-та ахахаха)
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Писане by Сорша Хейл on Съб Апр 25, 2015 2:35 am

Как можеше да бъде Хейл, ако не "празна". Та тя беше безчувствена, обърнала гръб на всички, които я свързваха с миналото й, а най-доброто подобие на приятел, за нея в момента беше ТОЙ.
Забавно и иронично. Още по-хубавата част беше, че тъмнокоската се радваше как се бяха стекли нещата. Той винаги й се беше струвал достатъчно надежден и постоянен в нещата, с които се захващаше.
- Няма защо. Знам колко е неприятно на собственото ти погребение да правят циркове. - вещицата поклати глава, ровейки се назад в спомените си. - Все едно беше вчера. - добави отнедено.

Сорша Хейл
Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Ейвъри Еванджелин on Съб Апр 25, 2015 5:45 am

Не обърнах внимание на игнорирането на въпроса ми. Просто бях любезна... Защото ми се искаше.
-Така е - въздъхнах. Ако можеше щеше да ми е носталгично. Направо тъжно. Времето минаваше толкова бързо и все пак толкова бавно когато имаш цяла вечност.
Метнах поредната искра и се насладих на съскането при допира й с водата.
-Нещо интересно докато ме нямаше? - не ми харесваше как миналото ме правеше любопитна. Беше прекалено близо до истинска емоция... Не исках още да се връщам натам.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Писане by Сорша Хейл on Съб Апр 25, 2015 4:58 pm

Хейл зарея поглед в далечината, премятайки през главата си всички спомени и случки, които чоже би щяха да заинтересуват Ейвъри, или поне да я позабавляват. Лошото беше, че нищо не й идваше на ум.
- Бях си вкъщи. В Русия. И мен ме нямаше известно време, тъй че съм точно толкова неинформирана, колколкото и ти. - лека въздишка се отрони от устните й, а след това повдигна рамене и побърза да запали цигара.
Спомни си за първият път, когато изпуши по цигара д момичето срещу нея. Сякаш бяха минали векове. Толкова много неща се бяха случили на всяка една.
- Мислила ли си си някога, че ще се върнеш от Ада? - рускинята изстреля въпроса си бързо, интересуваше се каква ли е гледната точка на някой,който е преживял същото като нея.

Сорша Хейл
Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Ейвъри Еванджелин on Нед Апр 26, 2015 12:29 am

Нищо не бях изпуснала. Предполагаемо. Всичко беше еднакво и скучно. Проснах сеназад върху пясъка и се протегнах 
-Майка Русия, а? Кога ще ме заведеш там - изсмях се. Дори не ми се крафеше цигара. Трябваше да си купя. Но беше по-неангажиращо просто да взимам по няколко от другите. 
В момента бях никоя. Всичко, което бях имала беше нечие друго или изчезнало. Само гривната ми беше в мен. И разума. Забава. Трябваше да убия собствениците на старата ми къща и да си я взема. Да проверя спестявания поне дали имам... Можеше направо да ограб банката. Хаха.
Въпроса й ме изненада. Разпреох ръце и крака за пясъчен ангел докато мисля. 
-Това ми беше първата мисъл, когато можех да мисля отново. Излязох най-много месец след като умрях. И не мисля да се връщам. Ужасно място - изпуфтях и раздвожих ръце. Дори не ангажирах ума си с мисли от престоя ми там. Освен Луцифер... Виж, заради него бих се върнала. Беше ужасно.... Божествен. Апетитно тяло беше избрал. И лице, молещо за долепящи се, жадни устни... Дам.
-Защо питаш?
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Писане by Сорша Хейл on Нед Апр 26, 2015 2:49 am

Хейл долепи устни до цигарата си и вдиша дълбоко преди да отговори на въпросите на Ейвъри.
- Кога искаш да те заведа? Там няма да ти се стори толкова интересно, предполагам. Хората са доста по-нормални, отколкото в този побъркан град.
Тук всички бяха луди. Без изключение.
Да, рускинята не очакваше да чуе по-различен отговор по темата за Ада, отколкото получ. Тя самата мислеше по същия наначин, с разликата, че беше прекарала само две седмици на онова толкова приятно място. Защо питаше ли?
- Исках да чуя гледната точка на още някой, който е посетил прекрасния Луцифер.

Сорша Хейл
Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Ейвъри Еванджелин on Нед Апр 26, 2015 3:34 am

-Но са много повече хора и има убийствени красавци според слуховете! - засмях се. -Нека е скоро. Изглежда потока от познати отново приижда. Имам чувството, че тук се събираме едни и същи хора на няколко години.
Приклчих с ангела и спрях. Въздъхнах. Сега трябваше да потърся ново убиване на време. Занимавка. Седнах.
-И кАк беше твоята среща с него - сигурно не бях единствената която му е налетяла. И е била готова за всякакви "лошотии" с него на място в секундата. Мда... 
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Писане by Сорша Хейл on Пон Апр 27, 2015 7:09 am

Очакваше ли се срещата с Дявола да протече по някакъв необикновен начин, пълен с изненади? Или при всеки беше едно и също? При Хейл нещата май не се различаваха от нормалните стечения на обстоятелствата.
До колкото това можеше да бъде нещо нормално.
- Красавец е. Не мога да го отрека. Но като цяло срещата ми мина кратко. Исках да се измъкна от онова място колкото се може по-скоро. Обсъдихме набързо какво ще ми отнеме в замяна на това и... се събудих на погребението си. - рускинята осъзнаваше колко зле звучи всичко отстрани, и най-вероятно ако някой нормален човек ги чуеше сега, щеше да ги изпрати към Радли по бързата процедура. Но едва ли имаше защо да се притесняват, тук нормални нямаше.
- Права си. В този град нищо не се случва. Едни и същи драми, едни и същи лица, можеш да полудееш от това еднообразие, ако не от нещо друго. За това пътуванията наистина се отразяват добре.

Сорша Хейл
Сорша Хейл
Admin
Admin

Писане by Ейвъри Еванджелин on Сря Апр 29, 2015 1:53 am

-Мисля, че е по приятно да се бях събудила на погребението. Тялото ми беше малко похабено след три години в ковчег под земята -в смеха ми имаше нещо раздразнено. Това не ми харесваше. - Но да. Беше много привлекателен. Направо ако не бях толкова радостна че съм тук.
Пригладих косата си и внимателно взех пясък в дланта си, палейки го, за да направя стъклена форма на ръката си. Да, толкова можеше да ми е скучно. Магьосницата до мен изглеждаше потънала в своите мисли. Какво ли се въртеше из главата й? 
-Това е така. Хората сякаш са прекалено случни, за да им се случват интересни неща. Хубаво е, че има купони, за да се разнообразим с  танци - засмях се. Хубаво беше, че има и много кръв. Морета от червена амброзия.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин
Вампир
Вампир

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум: