The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дванадесет години по-рано
Съб Яну 12, 2019 2:46 pm by Elizabeth

» Да броим до 4000.
Съб Яну 12, 2019 2:03 am by Кардам

» Нашият любим спам!
Сря Яну 09, 2019 6:32 pm by Cher Night

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Сря Яну 09, 2019 2:08 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Вто Яну 08, 2019 5:25 pm by Elizabeth

» Другарче за РП!
Вто Яну 01, 2019 9:00 am by Elizabeth

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Пон Дек 31, 2018 12:46 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Сря Дек 12, 2018 1:39 pm by Дастан ибн Фадлан

» Познай цвета на блузата на следващия!
Нед Дек 02, 2018 1:18 pm by Кардам

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Парка на Мистил Фолс, тази сутрин; Сайръс и Келси

Go down

Парка на Мистил Фолс, тази сутрин; Сайръс и Келси

Писане by Kelsea. on Пон Апр 20, 2015 3:16 pm

От онази случка режимът ми за тичане се беше разводнил. Което определено действаше негативно на организма ми. Будех се сутрин, след това ми се доспиваше към един, мъртвите тела се трупаха на купчини, а Лусия не ми дигаше телефона. Не можех да намеря и читава вещица да ми намери пръчката. Онова парти беше катастрофа и гинекологът ми го беше потвърдил...
А бях на поста само от седмица.
Слънцето още не беше изгряло, но аз бях в парка. Около час по-рано от обикновения ми час, но след вчерашната работа до късно и пропуск на тонизиращо тичане тялото ми кипеше от енергия.
Разтегнах се и се затичах. Бях оставила ай пода, косата ми беше на стегнат кок и новият ми клин за тичане беше убиец... Поне в една зона бях перфектна в момента.
Затичах се бавно по пътеката и се замислих за последният труп... поредното обезглавено тяло. Очевидно беше един и същи извършител... вампир... но още не знаех кой. Или коя.
Договорите вървяха бавно без пръчката. Отдавна щях да съм направила всички.
Не можех да виждам вампирите с аурите им...  Трябваше ми Лусия, тя ми беше спонсора във всичко това. Трябваше ми, за да започна със заплахите и подписите... Не исках да я виждам, преди да говоря с нея и да й дам да се разбере, че всичко е професионално.
Тичах бавно и толкова се бях изгубила из мислите си за папки по различни случаи, оставени от предишния шериф... толкова много случаи, оставени настрана заради някакво абсурдно неофициално споразумение с вампирите... не видях дървото.
Задника ми се озова на мократа земя преди да разбера как и кога...
-По дяволите - изпсувах. Бях много нервна напоследък. Не псувах често...
Kelsea.
mod
mod

Брой мнения : 979
Рожден Ден : 10.06.1991

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите